تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل ویروسی شدن ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض مشکل ویروسی شدن ویندوز

من وقتی کامپیوترمو روشن میکنم تا اخرین لحظه به خوبی میاد بالا ولی بعضی مواقع روی صفحه ای که نوشته ولکام وبعضی مواقع هم به محض نمایش دسکتاپ یه دفعه ریست میشه و همینجور یکی دو سه بار ریست میشه تا اینکه درست حسابی میاد بالاو این پیغامو میده :
    your system has recovered from a serious eror
    الان چند روزه اینجوری شده ولی میتونم باهاش کار کنم فقط هر از چند گاهی هنگ میکنه.علتشم فکر میکنم به خاطر این باشه که من یه فایل کد ----- از یه سایت معتبر گرفتم ولی وقتی بازش کردم فهمیدم برا ----- خودم نیست فقط اشتباهی روش کلیک کردم چیزی نیومد و بعد بدون صبر کردن دیلیتش کردم و وقتی رو استارت و ترن اف کلیک کردم خیلی دیر وکند اومد واحساس کردم یه چیزیش شده.شایدم مشکل ازکلیک رو این فایله باشه که به نظرم یه برنامه میومد.
    این مشکل من بود که قبلا گفته بودم حالا علتش رو فهمیدم چون انتی ویروسم رو که کسپر اسکای 6 هست غیر فعال کرده بود حالا که فعالش کردم این ارور رو میده :
    proactive defence alert detected
    riskware:hidden object
    running process:c/windows/system32/smss.exe
    action:hidden process(rootkit)detected.rootkits try to hide associated malicious programs
    گزینه terminate رو میزنم ولی بعد از چند وقت دوباره این ارورو میده حالا quarantine رو زدم.
    چه جوری از دستش خلاص شم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

وقتی ویندوزو اسکن کردم موقع بالا اومدن این ارورها رو هم داد:
    proactive defence alert warning detected
    suspicious action:strange behaviour
    running process:c/windows/update.exe
    که deny رو زدم
    و همچنین این یکی
    risckware:invader
    running process:c/windows/update.exe
    action:process in trying to inject into enother.........
    که این یکی رو وقتی terminate کردم پیغام rollback فرستاد که من روش کلیک کردم

یه بار هم ارور پست بالایی رو داد ولی ایندفعه تو یه فایل دیگه:
    windows/tryoutlut
    یه همچین چیزی
    خواهشا کمکم کنین چون خیلی برام مشکل پیش میاد اگه ویندوزو عوض کنم اگه با یه برنامه antispy or trojan حل میشه یه سری دارم که خیلی قدیمین وفعلا نصب نیستن.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزیز

شما ابتدا انی ویروست را اپدیت کن همون کسپراسکای بهتره . می تونی از نود32 هم استفاده کنی . حتما انتی ویروست را اپدیت کن و سیتسم را در حالت safe mode ویروس یابی کن .

بعد از سیستم ریستور استفاده کن و سیستم را به تاریخی که این مشکل و جود نداشت و این فایل را نصب نکرده بودی .

احتمال اینکه explorer هم اسیب دیده باشه هست . سی دی ویندوز را داخل سی دی رام بزار و دستور sfc /scannow را توی run تایپ کن و بعد هم اینتر را بزن .

موفق باشی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

انتی ویروس هر روز اپدیت میشه و تازه کلیدش رو عوض کردم ولی هم تو safe mode وهم تو حالت عادی بعد از اسکن مینویسه no threats detected ولی یه دفعه و مخصوصا بعد از اینکه ویندوز بالا میاد ارور riskware میده ایا برنامه ای مثل riskware remover داریم

بعد میخواستم ببینم تو حالت عادی سیستم ریستور کنم یا safe mode چون موقع بالااومدن سیف مد یه چیزی نوشته بود که برای ادامه yes رو بزنید و برای سیستم ریستور no رو.

اصلا این سیستم ریستور رو چه چیزایی تاثیر داره چون تاریخ تقریبا برای یک ماه پیشه ایامحتویات هاردو برنامه هایی که تو این مدت دانلود کردیم و یا فیووریت وهیستوری اینترنت از بین میره
    Last edited by fcchelsea; 10-07-2008 at 01:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •