تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: ارسال عکس از فلش به عنوان wallpaper

داره خودمونی میشه مندی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    فکر نکنم مایل به دونستنش باشید!

پيش فرض ارسال عکس از فلش به عنوان wallpaper

سلام
    من یه برنامه ساختم یک فایل swf دارم وچند صدتا عکس ..
    می خوام کاربر وقتی عکس ها رو می بینه اگه دوست داشت بتونه روی اونها کلیک کنه یا یه طوری ویا به نحوی اونها رو روی هارد خودش ذخیره کنه
    سئوال 2= آیا میشه کاری کرد که کاربر عکسی که دوست داره رو روش کلیک کنه وبه عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ یاwallpaper ذخیره کنه؟

آخر فروم باز ho0rezam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام مندی جان...راستش منظورت رو دقیق نگرفتم...اگه توضیحه کامل تر بدی...شاید بشه کمکی کرد
    اگه درست گرفته باشم شما میخوای:عکس هات که در بیرون فیلم فلش هستن رو فراخونی کنی(داخل فلش)تا کاربری که فیلم فلشت رو داره میبینه...اگه خوشش اومد،انتخابشون کنه و عکس اصلی و قابل کپی شدن رو ببینه...درسته؟
    اما چون نمیدونم درست متوجه شدم یا نه...یه توضیحه مختصر در مورد این چیزی که خودم گفتم میدم...
    شما باید به تعداد عکس هات تو فیلم فلش،Button بسازی...حالا قصد ما اینه که عکسی در این Button ها بزاریم.اگه عکس هات بیرونه ...خب داخل button از moveClip استفاده و اکشن LoadMovie رو بهش بده تا عکس های بیرون فیلم رو لود کنه...و چون حالا عکس هات درون button قرار گرفتن،هر بار با رفتن رویه اونها حالت انتخاب به کاربر داده میشه.پس تا اینجا مشکل انتخاب عکس ها حل شده...اما مرحله ی بعدی،دادن اکشنی به button هست،تا عکس ها رو در نرم افزاری به مانند windows picture باز کنه(تا قابلیت کپی و ... به کاربر داده بشه)این اکشن هم خیلی سادست...از URL میتونی برای فراخوانی عکس استفاده کنی.

اگه منظورت همین بود...بگو مفصل تر توضیح بدم...اگر هم نه،پس شما مفصل تر توضیح بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام مندی جان...راستش منظورت رو دقیق نگرفتم...اگه توضیحه کامل تر بدی...شاید بشه کمکی کرد
    اگه درست گرفته باشم شما میخوای:عکس هات که در بیرون فیلم فلش هستن رو فراخونی کنی(داخل فلش)تا کاربری که فیلم فلشت رو داره میبینه...اگه خوشش اومد،انتخابشون کنه و عکس اصلی و قابل کپی شدن رو ببینه...درسته؟
    اما چون نمیدونم درست متوجه شدم یا نه...یه توضیحه مختصر در مورد این چیزی که خودم گفتم میدم...
    شما باید به تعداد عکس هات تو فیلم فلش،Button بسازی...حالا قصد ما اینه که عکسی در این Button ها بزاریم.اگه عکس هات بیرونه ...خب داخل button از moveClip استفاده و اکشن LoadMovie رو بهش بده تا عکس های بیرون فیلم رو لود کنه...و چون حالا عکس هات درون button قرار گرفتن،هر بار با رفتن رویه اونها حالت انتخاب به کاربر داده میشه.پس تا اینجا مشکل انتخاب عکس ها حل شده...اما مرحله ی بعدی،دادن اکشنی به button هست،تا عکس ها رو در نرم افزاری به مانند windows picture باز کنه(تا قابلیت کپی و ... به کاربر داده بشه)این اکشن هم خیلی سادست...از URL میتونی برای فراخوانی عکس استفاده کنی.

اگه منظورت همین بود...بگو مفصل تر توضیح بدم...اگر هم نه،پس شما مفصل تر توضیح بده
    با سلام
    حقیقتش منم یخورده گیج شدم ,اما اگه منظورت همینیه که ho0rezam در ابتدا گفته...
    بعدشم خیلی کامل خوب توضیح داده

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

12

سلام دوست خوبم ho0rezam خیلی ممنونم بابت توضیحتون ولی درست نفمیدم چی شد بزار کاملتر واست بگم
    ببین قصد من اینه که میگم
    من یه فایل اجرائی فلش دارم که تبدیلش کردم به exe یه پوشه هم دارم پر از عکس که مرتبط هستند به همین فایل فلش
    توی اون فایل فلش من دو تا دکمه قبلی وبعدی دارم که وقتی روی اونها کلیک می کنیم توی یک مستطیل یا کادر نمایش عکس ها به ترتیب نمایش داده می شند
    حالا من می خوام چون این تصاویر قراره روی سی دی قرار داشته باشه اگه کسی خواست بتونه هر کدوم رو که خوشش اومد کپی کنه روی سیستم خودش واگه بشه وچنین قابلیتی وجود داشته باشه بشه حتی اون تصویر رو به عنوان بک گراند دسکتاپ یا wallpaper ذخیره کنه
    راستی تا یادم نرفته بگم من پوشه عکس هام رو محافظت کردم تا کسی نتونه با یک کلیک کل اونها رو کپی کنه
    حالا آیا راهی هست؟
    Last edited by مندی; 06-07-2008 at 20:37.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

مندی جان شما برای اینکه بتونی در فلش عکس ها رو برداری،باید امکان کپی کردن رو داشته باشی...و این زمانی رخ میده که عکس هات در textField باز شده باشن...و برای این کار باید از HTML کمک بگیری...همون تگ img منظورم هست.در فلش یه textField درست کن و به وار یه نام بده...در فریم اول هم از loadVarablesnum استفاده کن تا فایل نت پد بیرونی رو لود کنه...حالا باید در نت پد در اولین خط نام واری که به تکست فیلده داده بودی رو بنویسی و مساوی قرار بدی و بعد هم از تگ HTML برای فراخوانیه عکست استفاده کنی.
    البته اگه در مورد HTML اطلاعاتی نداری..بیا تو تاپیک زیر ..اونجا علی اطلاعات HTMLش خیلی بهتره..کمک بیشتری میتونه بهت بکنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ho0rezam عزیز ممنونم بابت مطالب خوبتون
    اما میشه محبت رو در حقم تموم کنید ویه نمونه بسازید
    می خوام ببینم عملا چطوری در می یاد
    اگه عکساش کوچیک هم باشه موردی نداره چون برای آپلود بهتره
    ممنونتون میشم
    Last edited by مندی; 07-07-2008 at 22:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

آپ شد...فایل HTML رو یه نگاه بنداز
    کد:
    موفق باشی
    HoOrezam

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

HoOrezam جان مرسی
    کار هوشمندانه ای هستش
    خیلی باهوشی!
    اصلا فکرش رو نمی کردم که وقتی که بروی عکس کلیک کنیم چطور پنجره ای باید باز بشه
    فقط یه مشکل مونده و اون اینه که بیشتر کاربران نمی دونند وقتی صفحه براوزر باز شده باید چکار کنند مثلا باید چطور عکس رو از توی اون ذخیره کنند
    اگرچه تا همینجاش هم خیلی خوب شده من تا همین جاش رو هم فکرم نرسیده بود ولی می خواستم بدونم نمیشه دو مرحله بعدی یعنی استخراج عکس وهمچنین ذخیره روی هارد رو هم اتوماتیک کنیم؟
    راستی من توی برنامه ام اصلا از html استفاده نکردم
    من با برنامه هائی که flash alboum می سازند استفاده کردم ولی موندم توی بقیه اش نمی دونم برنامه کامل تری وجود نداره ؟ یا نمیشه به صورتی دستی بقیه مراحل رو بسازیم تا اتوماتیک وار با کلیک روی عکسها ذخیره بشند؟

اگه فکر دیگه ای به ذهنتون میرسه بگین ممنون میشم
    راستی کاشکی روی یه سایت دیگه گذاشته بودین دیروز تا حالا پدرم در اومد از بس رپید شر میگه آی پی شما همزمان درحال داونلود هستش برو بعد بیا!!!!!!
    سایت رپید باز هم اصلا باز نمی شد انگار خراب شده

شاید سایت های زیر بهتر باشند

کد:
    کد:
    کد:
    باز هم ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

مرسی
    خواهش میشه..امیدوارم به کارت اومده باشه

می خواستم بدونم نمیشه دو مرحله بعدی یعنی استخراج عکس وهمچنین ذخیره روی هارد رو هم اتوماتیک کنیم؟
    والا من اطلاعاتم در همین حد هست و بیشتر از این هر چی بگم،دروغه و یه جورایی هم سرپوش گذاشتن روی ناواردیم...راستش فکر کنم،اونجور کار ها با FScommand ها انجام بشه...یه تاپیک هم هست در این خصوص که میتونی به اونجا مراجعه کنی و از بربچ متخصص در fsCommand سوال کنی.

کامل تری وجود نداره ؟
    خود فلش...فکر کنم آخذین انتخاب و بهترین انتخاب باشه.

راستی کاشکی روی یه سایت دیگه گذاشته بودین دیروز تا حالا پدرم در اومد از بس رپید شر میگه آی پی شما همزمان درحال داونلود هستش برو بعد بیا!
    به رویه چشم...البته دقیق متوجه نشدم،الان برمم همین سورس رو یه جایه دیگه آپ کنم ؟ یا اینکه سورس های دیگه رو؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

نه مرسی نیازی به آپلود مجدد نیست دوست خوبم داونلود کردم آنچه در بالا گفتم صرفا برای سری های بعدی بود

دارم روی آنچه شما زحمت کشیدید کار می کنم تا ببینم آیا امکان اتوماتیک کردنش هست یا نه
    باز هم مرسی وسپاسگذارم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •