تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 587 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته فک نکنم به این زودی ها 64 گیگا بایتی یا اساسا از نشخه جدید خبری باشه، چون هنوز تو جی هم کامل وارد بازار های جهانی نشده
    براساس شایعات : شاید ابتدای سال دیگه میلادی ... بهرحال شایعه ای هستش که بعضی از سایت های رفرنس منتشر کردن ..
    دوستان چند تا سوال دارم:
    1) با توجه به حرفای شماها که جی پی اس نداره پس چطوری جای آدم ها رو پیدا می کنه (منظورم تو کشورهای خارجیست)
    2) اگه بخوایم یه فیلم دی وی دی رو با تمام chapter ها و زیر نویس توش بریزیم چطوریه؟ چون گویا می شه و در اون صورت دگمه هایی نمایش داده می شه که می تونی توش chapter رو انتخاب کنی یا زیرنویس رو فعال یا غیرفعال کنی!!
    1. متوجه نشدم .. جای آدمها رو پیدا می کنه ؟ ... منظورت قابلیت maps نیست؟ ...جای آدم رو پیدا می کنه (که مثلا فلان شهری) ، اما جای خود آدم رو نه .. یعنی فقط گیرنده اس ؛ نه فرستنده .

2. عملی به نظر نمیاد ... توانایی حمایت از فرمت dvd رو نداره

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

دوست من یه دگمه داره که مثلاً روی دگمه google map می گه خیابان .... نیویورک هستی

کسی می تونه چند تا audiobook به من معرفی کنه. می خوام زباتمو قوی کنم!!

یه سوال هم داشتم podcast چیه. دقیق توضیح بدید لطفاً

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست من یه دگمه داره که مثلاً روی دگمه google map می گه خیابان .... نیویورک هستی

کسی می تونه چند تا audiobook به من معرفی کنه. می خوام زباتمو قوی کنم!!

یه سوال هم داشتم podcast چیه. دقیق توضیح بدید لطفاً
    اینی که شما میگی حتما نیاز به اتصال داره (Wifi طبیعتا) ... وگرنه دستگاه شما هیچ فرستنده ای واسه تبادل موقعیتش نداره ... باید اینطوری باشه که شما بری توی یه hotspot (مکانی که دستگاهت اتصال WiFi برقرار می کنه) و اینطوری موقعیتت مشخص میشه و باقی قضایا ...

//

در مورد audiobook برای تقویت زبان ، به تاپیک مربوطه در بخش زبان مراجعه کن :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    //

در مورد podcast : یه جور رادیو رو فرض کن که بجای اینکه برنامه هاش پخش زنده باشه ، شما میری و فایل مربوط به یه برنامه خاص رو دانلود می کنی و بعد با دستگاهت گوش میدی .. حالا این برنامه ها می تونن پولی یا مجانی باشن ؛ هر دو نوعش هست ... فایل مربوطه (که یه فایل صوتی ساده اس - مثل موزیک) دانلود می کنی و گوش میکنی ... همین ... مثلا یه برنامه ای که من پادکستش رو زیاد می گرفتم قبلا ، مال لیگ برتر انگلستانه ؛ در قالب یه فایل 7-8 مگی ، حدود 10 دقیقه اخبار و تحلیل بازی های اون هفته رو میگه ... (انگلیسی)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این یعنی هربار تلاش کردم پیدا نشد. شرمنده تند نوشتم بعدا هم چک نکردم
    ببخشید
    دوستان چند تا سوال دارم:
    1) با توجه به حرفای شماها که جی پی اس نداره پس چطوری جای آدم ها رو پیدا می کنه (منظورم تو کشورهای خارجیست)
    2) اگه بخوایم یه فیلم دی وی دی رو با تمام chapter ها و زیر نویس توش بریزیم چطوریه؟ چون گویا می شه و در اون صورت دگمه هایی نمایش داده می شه که می تونی توش chapter رو انتخاب کنی یا زیرنویس رو فعال یا غیرفعال کنی!!
    اصلا جای آدم رو پیدا نمیکنه!!طرز کارش اینه که موقعی که شما به اینترنت وصلی مکان اولیه ات رو وارد میکنی و اون نقشه رو میاره حالا یک پین مانند هست مکانی که هستین و مقصدتون رو نشونه گذاری میکنین با اون پین و اون یک مسیر بهتون میگه!!بعدش هم از اینجا به بعدش خودتون باید پیدا کنین

اون دومی رو من چنین چیزی ندیدم ولی اگه فیلم رو با چند تا آدیو ترک و چند سابتایتل مختلف کانورت کنین اون وقت امکان انتخاب رو دارین از بین آدیو ترک ها و سابتایتل ها...ولی چپتر نه!!

یک چیز دیگه اینکه آی پاد موقعی که به کامپیوتر وصل میشه PC اونو به عنوان دوربین میشناسه این برای اینه که اگه عکسی از اینترنت دانلود کردین یا Screen shot از آی پاد گرفتین بتونین راحت بدون استفاده از ای تونز بریزین رو پی سی..

پروفشنال psp2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان محترم من امروز جمهوری(یگانه) ipod touch 2g 8gig قیمت کردم 345 هزار تومن ....خوب داره میده یا نه اگه جای دیگه ای سراغ دارید بگید...آخرین قیمت 2gرا بذارید

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اه اه خیلی داره گرون میده
    من میخوام بخرم اما برای 16 گیگش نقشه ریختم اونم میخوام 350 تا 370 بدم دیگه بیشتر نمیدم

اینم الان چون اولشه داره گرون میده حالا اگه برات مهم نیست که هیچ اما اگه یه خورده بگردی ارزونترشو گیر میاری

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

11

اه اه خیلی داره گرون میده
    من میخوام بخرم اما برای 16 گیگش نقشه ریختم اونم میخوام 350 تا 370 بدم دیگه بیشتر نمیدم

اینم الان چون اولشه داره گرون میده حالا اگه برات مهم نیست که هیچ اما اگه یه خورده بگردی ارزونترشو گیر میاری
    شما ipod touch (نسل دوم2g) را داری میگی یا نسل اولشو میگید...

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نسل دوم دیگه

نسل اول که از دوم هم گگرونتر بود اما الان اپل داره نسل دوم 8 گیگ رو میفروشه 230 دلار که به پول ایران میشه 215 تومن

حالا با هزینه حمل و مخلفات باید بتونی 280 تا 290 گیرش بیاری

16 گیگ هم که اپل میده 300 دلار که میشه 280 تومن که بیاد تو ایران با 350 منطقیه

9. این کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اگه میشه یه آدرس به من بده که بخرم (تو پایتخت 8gig اصلن پیدا نکردم)

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اگه میشه یه آدرس به من بده که بخرم (تو پایتخت 8gig اصلن پیدا نکردم)
    تو پایتخت که دو تا مغازس که میارن یکیش طبقه همکف وارد که میشی دست راست حتما میدونی کدومو میگم

یکی دیگه هم طبقه سومه یه خورده بگرد پیدا میکنی

اما احتمالا اینا هم همون قیمتای گرون رو بهت بدن تازه اگه داشته باشن

من خودمم دنبالشم اما فعلا نمیخوام عجله کنم تا یه ماه دیگه میخوام صبر کنم یه ذره تو بازار بیشتر بشه که دست آدم بازتر بشه

منظورم از اینکه بگردی ، تو بازار و پایتخت نبود چون اونا گرون میدن منظورم بیشتر کسایی که میرن اونور و یکی دو تا به صورت اشانتیون میارن اینور میفروشن

باید تو فروم ها و اینترنت و آگهی ها گیرشون بیاری ، بعدم سر قیمت باهاشون به توافق برسی ، یه کم دردسر داره دیگه ، ایکاش اپل تو تهران فروشگاه داشت

حالا اگه عجله داری و 50 تومن بالا پایین برات مهم نیست که همونی که گفتی هم میشه دیگه

خلاصه کاری کردی آمارشو اینجا بده

پیشاپیش مبارکه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •