تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 940 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 9395

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2009

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نسخه pc این مجموعه از 08 دیگه روال کار رو عوض کرد
    به نظر من که خیلی بهتر شده ولی خیلی ها نمی تونن با این روال کار کنند نظر شما چی ؟

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

می شه اشاره کنید مهمترین تفاوت این سری نسبت به نسخه های گذشتش چیه؟!

آخر فروم باز google_boy07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یعنی PES 2008 نکست جن بوده!!!!!
    اگه شما نسخه کنسولی فیفا و یورو 2008 رو ببینی منظور من رو میفهمین ...
    من همین ساکر رو PS2 دیدم با PS3 فرق چندانی نمی کرد ولی نسخه کنسولی (PS3 وXbox360) فیفا یه چیز دیگه هست..
    پس next-gen ساکر مالی نیستش!!!!

نه مسعود ...

ساکر هنوز از موتور گرافیکی جدید استفاده نکرده و هنوز با موتور گرافیکی pes6 کار میکنه.

حتی pes2009 هم هنوز موتور گرافیکیش همون موتور گرافیکی pes6 اما خیلی روش کار کردن.

اما فیفا موتور گرافیکی نسل بعد(next -gen) استفاده میکنه برای کنسولها
    Last edited by google_boy07; 24-06-2008 at 22:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

اووووو عجب بابا ایولتون عجب سرعتی دارین ها ولی دوستان واس چی اینجا منتقل شده تاپیک ها؟؟؟
    و اینکه میگم دوستان دوست ندارم اینو بگم ولی همانطور که داش مسعود گفت اگه اگه فیفا09 روی کامپیوتر نکست جن باشه دیگه محاله ساکر بتونه رقیبش بشه همانطور که روی دو کنسول برتر فعلا اینطوره و این هم باید توجه داشت که چرا ساکر روی ps3 میخواد سنگ تموم بزاره ؟واس اینکه فیفا روی دو کنسول رقابت رو از ساکر شدیدآ برده و تنها روی کامپیوتر هستش که ساکر پیروزه و همه دوسش دارن ولی خوب میان فیفا08 و ساکر2008 در دو کنسول انتخاب اول فیفا هستش .
    من شخصا از الون99 به اینور تا pes6 شدیدآ دوسش داشتم و از فیفا بجز 2002 و جام جهانی 98 که خیلی دوسشون دارم حالم بهم میخورد ولی خوب وقتی که ایکس باکس رو گرفتم کلا نظرم درباره فیفا عوض شد و نسل جدید بازیهای فیفا واقعآ خوبه ولی ولی ولی ولی....
    ها اینه اگه ساکر نسل جدید بازیهای خود رو منتشر کنه باتوجه به گذشته باید منتظر یه شاهکار بود چون واقعآ تواناییش رو داره ولی خوب حال اگه ساکر فکری نکنه و اگه فیفا روی کامپیوتر هم نکست بزنه دیگه کاری از ساکر بر نمیاد.
    به زودی ایشالا خبر ساخت نسل جدید ساکر رو خواهیم شندی و اونم pes10 خواهد بود که میگم ها چه چیزی بشه ساکر اون موقع ها.....

آخر فروم باز google_boy07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

10

اووووو عجب بابا ایولتون عجب سرعتی دارین ها ولی دوستان واس چی اینجا منتقل شده تاپیک ها؟؟؟
    و اینکه میگم دوستان دوست ندارم اینو بگم ولی همانطور که داش مسعود گفت اگه اگه فیفا09 روی کامپیوتر نکست جن باشه دیگه محاله ساکر بتونه رقیبش بشه همانطور که روی دو کنسول برتر فعلا اینطوره و این هم باید توجه داشت که چرا ساکر روی ps3 میخواد سنگ تموم بزاره ؟واس اینکه فیفا روی دو کنسول رقابت رو از ساکر شدیدآ برده و تنها روی کامپیوتر هستش که ساکر پیروزه و همه دوسش دارن ولی خوب میان فیفا08 و ساکر2008 در دو کنسول انتخاب اول فیفا هستش .
    من شخصا از الون99 به اینور تا pes6 شدیدآ دوسش داشتم و از فیفا بجز 2002 و جام جهانی 98 که خیلی دوسشون دارم حالم بهم میخورد ولی خوب وقتی که ایکس باکس رو گرفتم کلا نظرم درباره فیفا عوض شد و نسل جدید بازیهای فیفا واقعآ خوبه ولی ولی ولی ولی....
    ها اینه اگه ساکر نسل جدید بازیهای خود رو منتشر کنه باتوجه به گذشته باید منتظر یه شاهکار بود چون واقعآ تواناییش رو داره ولی خوب حال اگه ساکر فکری نکنه و اگه فیفا روی کامپیوتر هم نکست بزنه دیگه کاری از ساکر بر نمیاد.
    به زودی ایشالا خبر ساخت نسل جدید ساکر رو خواهیم شندی و اونم pes10 خواهد بود که میگم ها چه چیزی بشه ساکر اون موقع ها.....

خوشم اومد واقعا ....
    آهای ملت یادتون باشه که هنوز pes موتور گرافیکی جدید نیاورده ....
    اگه بیاره اون موقع چی میشه .... فک کنم fifa تخته کنه بره .
    منم سخت منتظرم ببینم pes09 کی میاد ؟!
    و اینکه pes next-gen کی میاد ؟!

همیشه ساکر رو دوست دارم و دارم و دارم و خواهم داشت . فقط ساکر

-------------------------------------

بله آقا احمد ... یادت باشه علامت استاندارد ملی ایران نشانه مرغوبیت کالاست .
    مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

ببخشید دوتا پست شد این یکی رو یادم رفته بود.
    اول که داش مجتبی عزیز حالتون چطوره داش میگم مارو که یادتون نرفته؟؟؟؟؟؟
    و اینکه دوستان میگم به اضافه خبر یه بحثی داشته باشیم از نکات مثبت و نکاتی که باید در ساکر09 رعایت بشه چطوره ها ؟
    من پس شروع میکنم...
    1:ساکر اولین کاری که باید بکنه اینه که باید روی صدای تماشاگرا کار کنه واقعآ تماشاگرا تو ساکر 2008 بد بودن وقتی گل میزدی بجای اینکه واقعآ هیجان ورزشگاه رو حس کنی ورزشگاه ساکت تر میشد عجیبآ ....
    2:باید روی حرکات تکنیکی بیشتر کار بشه چون یکی از زیباییهای فوتبال حرکات تکنیکی اون هست و امیدوارم که تو این سری حرکات تکنیکی بیشتر و زیباتری ببینیم
    3:دروازه بانها که تو سری قبل این بازی اونقدر بد بودن که از گلهای ضایع اونها حالت بهم میخورد.......
    4:باید روی هیجان بازی کار بشه و کسی که بازی داره میکنه واقعآ از بازی کردن احساس لذت بکنه نه اینکه مثل سری قبل یه بازی بی هیجان باشه.
    5:لیسانس هستش که دیواننه کننده هستش یکی از بدترین نقاط ساکر همین هستش وقتی میبینی لباسها رو یه جورایی بدت میاد از بازی .
    6:ها ویکی از مهمترین نکات چهره بازیکنها هستش که خیییلی از بازیکنها از چهره و بیس چهره یکسانی دارن و قیافه ها کپ هم هستش دقیقا عین فیفا2003-04-05
    7: قوز بازیکنها و حرکت کردن اونها چقدر بد کار شده روی اون که نگو و نپرس اونگار همه گوژ پشت نوتردام هستن.
    8: و اینکه روی گام ها کار بشه مثلا کریس وقتی میخواد بدوه به گام برداشتنش توجه کنید فک کنم ده سانت هست فاصله گام هاش.

خوب دوستان امیدوارم با نظرات من موافق باشید شما هم نظراتونو بگین.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

به نظر من باید رادار رو تو بازی اصلاح کنن جای رادار پایین صفحه هستش و باید طوری باشه که مزاحم دیدت نشه که نتونی توپ رو ببینی

آخر فروم باز EHHASSATNI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پشت pc یا جلوی PS3

پيش فرض

به نظر من باید رادار رو تو بازی اصلاح کنن جای رادار پایین صفحه هستش و باید طوری باشه که مزاحم دیدت نشه که نتونی توپ رو ببینی
    جای رادار رو خودت می تونی عوض کنی و حتی محوش کنی

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

جای رادار رو خودت می تونی عوض کنی و حتی محوش کنی
    بله متوجه بودم بهترین جاش رو همونطور که اشاره کردم پایی وسط هستش اما رادارش سیاه هستش و پشتش مشخص نیست اگه ردیفش کنن خیلی خوبه مثل وقتی که بالا وسط قرار می گیره و پشتش کاملا مشخصه

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اولا کی گفته pes 2008 , 2009 از موتور گرافیکیه pes 6 استفاده میکنه؟؟
    و.................
    به نظر من باید حرکت تماشاچیان را یک کمی تغییر بدن
    یک حالتی بخصوصی دارن...
    اولا که اصلا تو باغ نیستن و این که قیافه هاشون خیلی ضایع است
    و دوم خوشحالی نماشاچیان بعد از برد و قهرمانی خیلی بده انگار عروسیه و دستمال می چرخونند
    سوم داورها که اصلا خال نمیده و باید از داوران واقعی استفاده بشه
    چهارم کفشها که خود کونامی طرح هاش خیلی سادست البته این کارش یک پچ و ...
    پنجم این که صورت مربیان تیمهای معروف را وارد کنند
    حالا باید صبر کنیم ببینیم pes 2009 توی چه سطحیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •