تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 66 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 656

نام تاپيک: تاپیک رفع مشکل،به روز رسانی فریمور و دیگر ایرادات و ابهامات

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب واقعیت اینه که شما یه مقدار (یا شایدم خیلی بیشتر از یه مقدار) بلندپروازی کردی ... اصولا همچین تغییراتی ، حتی در بین مارک های معتبر ، توسط کمپانی سازنده یا هکرهای مجرب انجام میشه ... چه برسه به یه محصول گمنام تر مثل این که یه دستکاری شرعی (!) هم می تونه باعث خرابی اش بشه ...

آیا دستگاهت گارانتی داره ؟ ... یه راهش اینه که ببری اونجا ... که با افراد و وسایلی که در اختیار دارن می تونن مستقیما با سخت افزار دستگاه ارتباط برقرار کنن ..

هرگونه دستکاری شخصی توسط خودت نیاز به اتصال به PC داره که شما میگی ظاهرا میسر نیست ... مطمئنی ؟ ... بعضی وقتا به عنوان یه درایو شناسایی نمیشه ، اما بهرحال PC متوجه میشه که یه چیزی بهش وصله ... مثلا توی device manager دیده میشه ..

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

تشکر از پاسخت...

خوب واقعیت اینه که شما یه مقدار (یا شایدم خیلی بیشتر از یه مقدار) بلندپروازی کردی ... اصولا همچین تغییراتی ، حتی در بین مارک های معتبر ، توسط کمپانی سازنده یا هکرهای مجرب انجام میشه
    من کاملا متوجه منظورت هستم.... اما این مورد اصلا اونطوری نیست که شما فکر میکنی.... ببین، شما هر فایلی رو که به هنگام اکسپلور کردن ببینید، یا برای دستگاه شناخته شده هست یا نیست... اگه باشه، در منوی مربوط به اون فایل گزینه ای هست مثل Add to E-book یا Add to Movies یا.... و کلا بسته به نوع فایل تعیین میکنه کجا بره.... حالا اگر ما این گزینه رو برای یک فایل متنی انتخاب کنیم، یه شورتکات از آدرس فایل در یک فایل ذخیره میشه که این فایل کلا محل نگهداری آدرس های ای بوک ها میشه..... یعنی اگه مستقیما بریم و ادرس شورت کات رو به یک فایل ویدئو تغییر بدیم، بازم این آدرس توسط پلیر قابل شناسایی هست..... فکر کنم یه خورده بد توضیح دادم.... ساده تر این میشه:
    در Media Player دستگاه، میشه همزمان با اجرای موزیک فایل های متنی رو خوند که این فایلها باید از قبل توسط شما در قسمت E-book ثبت شده باشه.... و این قسمت ای-بوک در واقع یک سری شورتکات هستن.... حالا اگه اون آدرس ها به یک فایل دیگه تغییر داده بشن، خللی در پلیر پدید نمیاد، مشروط بر اینکه آدرس ها به نحوه ی صحیحی تغییر داده بشن(البته این حدس من هست که تقریبا قریب به یقینه... چون قبل از امتحان کردن این مورد، پلیر Down شد). اما من این آدرس رو اشتباه تغییر دادم...... و نتیجه هم این شد....

و کلا من قصد تغییر در فریم ور و یا انجام عملی که تخصصی باشه رو نداشتم.....
    آیا دستگاهت گارانتی داره ؟ ... یه راهش اینه که ببری اونجا ... که با افراد و وسایلی که در اختیار دارن می تونن مستقیما با سخت افزار دستگاه ارتباط برقرار کنن ..
    گارانتیش یک سال بود که فکر میکنم الآن دیگه تمام باشه..... همچنین، این شرکتی که من ازشون سفارش دادم فکر نمیکنم واقعا افراد متخصص این کار رو داشته باشن! تصورم این هست که سفارش میدن، و به صورت Reseller کار میکنن.... کلا نظر مثبتی ندارم نسبت بهشون . اما خوب، فکر میکنم اگه یه تماس بگیرم بپرسم بد نباشه... میشه که هزینشو تقبل کنم....

هرگونه دستکاری شخصی توسط خودت نیاز به اتصال به PC داره که شما میگی ظاهرا میسر نیست ... مطمئنی ؟ ... بعضی وقتا به عنوان یه درایو شناسایی نمیشه ، اما بهرحال PC متوجه میشه که یه چیزی بهش وصله ... مثلا توی device manager دیده میشه ..
    الآن خونه نیستم، اما آره، فکر میکنم تنها زمانی شناخته میشه که یو اس بی فعال باشه.... حتی توی این حالتم گاهی اوقات باید یکی دو بار امتحان کنی تا راه بیفته!

اینم سایتشون هست......
    Jxd.ir

طراحی سایتش گواهی بر ادعای بنده برای نظر سوئم هست!
    Last edited by amintnt; 02-11-2008 at 11:44.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من کاملا متوجه منظورت هستم.... اما این مورد اصلا اونطوری نیست که شما فکر میکنی.... ببین، شما هر فایلی رو که به هنگام اکسپلور کردن ببینید، یا برای دستگاه شناخته شده هست یا نیست... اگه باشه، در منوی مربوط به اون فایل گزینه ای هست مثل ....

و کلا من قصد تغییر در فریم ور و یا انجام عملی که تخصصی باشه رو نداشتم.....
    خب منظورم از بلندپروازی دقیقا همین بود ، دوست جان ... قابلیت انجام همزمان دو کار (مثلا پخش موسیقی و یه کار دیگه ...) شاید توی خیلی از دستگاه های معتبر تر هم معضل بوده و هرگز بطور کامل پیاده سازی نشده ... و چیزی نیست که مثلا با دستکاری یه آدرس توی فایل txt درست بشه ! ... (که اگه اینطوری می بود ، ما هم خیلی خوشحال می شدیم)

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خب منظورم از بلندپروازی دقیقا همین بود ، دوست جان ... قابلیت انجام همزمان دو کار (مثلا پخش موسیقی و یه کار دیگه ...) شاید توی خیلی از دستگاه های معتبر تر هم معضل بوده و هرگز بطور کامل پیاده سازی نشده ... و چیزی نیست که مثلا با دستکاری یه آدرس توی فایل txt درست بشه ! ... (که اگه اینطوری می بود ، ما هم خیلی خوشحال می شدیم)
    تشکر.... اطلاع نداشتم....

و این سوال هم پاسخ بفرمایید ممنون میشم.....

تغییر فیرم ور با فیرم وری دیگه امکان پذیر هست؟( به تغییر در فیرم ور اشاره کردین، اما تغییر خود فیرم ور چطور؟)

بسیار سپاسگزارم.....

5. این کاربر از amintnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تغییر فیرم ور با فیرم وری دیگه امکان پذیر هست؟( به تغییر در فیرم ور اشاره کردین، اما تغییر خود فیرم ور چطور؟)

بسیار سپاسگزارم.....
    صرفا اگه firmware متعلق به همون مدل باشه میشه مطمئن بود که مشکلی پیش نمیاد ... استفاده از firmware هایی که مشخصا مال خود دستگاه نیستن می تونه دو حالت داشته باشه : اگه سازگار باشن ، مشکلی پیش نمیاد و برعکس ... (حالا سوال اینه که کدوم ها سازگار هستن ؟ ... جوابش اینه که بستگی به چیپ های استفاده شده در دستگاه شما داره - معمولا خود شرکت هایی کمتر معتبر ، توانایی ساخت قطعات اصلی مثل چیپ حافظه و پردازنده رو ندارن و از محصولات کمپانی های دیگه استفاده می کنن - بنابراین اگه بتونیم مدل این چیپ ها رو شناسایی کنیم ، می تونیم درایورهای استاندارشون یا درایورهای مربوط به دستگاه های دیگه ای که از همین چیپ استفاده کردن رو به کار بگیریم ...)

7. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jokereblis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام
    من با برنامه 7.4 itunes مشکل دارم . وقتی که خوام کلیپی رو انتخاب می کنم و به داخل برنامه انتقال بدم برنامه کلیپ رو قبول نمی کنه !
    شاید بگید فرمت اشتباهیه اما اینطور نیست چون فرمت رو تبدیل می کنم (فرمت مخصوص ipod هستش ). من این مشکل زمانی برام پیش اومد که ویندوز ویستا ریختم . قبلا از xp استفاده می کردم این مشکل رو نداشتم.
    یک سوال دیگه هم داشتم
    آیا برنامه دیگری برای انتقال فایل به ipod نیست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من داشتم متن رو می خوندم ، خواستم بپرسم که آیا در محیط ویستا هستی یا نه ، که خودت گفتی ویستاس ! ... بهرحال :

1. یه نسخه قدیمی تر ایتونز نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه ... اگه نشد ، از همونجا آپگریدش کن ..

2. اگه توی فایرفاکس پلاگین ایتونز داری حذفش کن ...

3. این نسخه رو چک کن که بعضی از ویژگی های غیرضروری که می تونن منبع مشکل باشن رو حذف می کنه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

//

در مورد جایگزین برای ایتونز (هرچند خود ایتونز عالیه و شک دارم چیزی بتونه جاش رو بگیره) :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

صرفا اگه firmware متعلق به همون مدل باشه میشه مطمئن بود که مشکلی پیش نمیاد ... استفاده از firmware هایی که مشخصا مال خود دستگاه نیستن می تونه دو حالت داشته باشه : اگه سازگار باشن ، مشکلی پیش نمیاد و برعکس ... (حالا سوال اینه که کدوم ها سازگار هستن ؟ ... جوابش اینه که بستگی به چیپ های استفاده شده در دستگاه شما داره - معمولا خود شرکت هایی کمتر معتبر ، توانایی ساخت قطعات اصلی مثل چیپ حافظه و پردازنده رو ندارن و از محصولات کمپانی های دیگه استفاده می کنن - بنابراین اگه بتونیم مدل این چیپ ها رو شناسایی کنیم ، می تونیم درایورهای استاندارشون یا درایورهای مربوط به دستگاه های دیگه ای که از همین چیپ استفاده کردن رو به کار بگیریم ...)
    Gemei X760's firmware 9.9.8

مدل یاد شده با دستگاه بنده هم خوانی داره(البته همچنان فرصت نکرده ام که امتحان کنم)......

ممنون از پاسخ شما.....

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

Gemei X760's firmware 9.9.8

مدل یاد شده با دستگاه بنده هم خوانی داره(البته همچنان فرصت نکرده ام که امتحان کنم)......

ممنون از پاسخ شما.....
    ایشالا هر وقت امتحان کردی نتیجه اش رو خبر بده ...

داره خودمونی میشه Somia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 creative

با سلام من یه mp3 player creative TX FM 1Gb دارم که باز نمیشد و پیغام فرمت میداد و من هم به ناچار فرمتش کردم.
    حالا نرم افزاری که برای کار کردنش لازم است رو می خوام.
    لطفا کمکم کنید ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •