تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 225 از 275 اولاول ... 125175215221222223224225226227228229235 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,241 به 2,250 از 2742

نام تاپيک: اخبـــار تــلــــویــزیــون

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

حاشیه‌نگاری فارس از مراسم 40سالگی شبکه اول سیما
    وقتی حاتمی‌کیا برای گرفتن هدیه‌اش روی سن ‌پرید

خبرگزاری فارس 90/11/06 : برگزاری جشن چهل سالگی شبکه یک سیما با حاشیه‌هایی همراه بود که در جالب‌ترین آن‌ها، ابراهیم حاتمی‌کیا برای دریافت جایزه‌اش روی سن پرید تا غافلگیری همگان را در پی داشته باشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، جشن چهل سالگی شبکه یک سیما شب گذشته (5 بهمن ماه) با حضور جمع کثیری از عوامل این شبکه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
    این مراسم با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه می‌خوانید:

**وقتی مهدی فرجی مدیر شبکه یک برای سخنرانی آمد، گفت: می‌گویند صحبت کردن پس از فرزاد جمشیدی خودزنی است، چون او به قدری در کار اجرا تواناست که بعد از ایشان دیگر نمی‌توان متنی خواند یا حرفی زد. البته آقای جمشیدی نمی‌خواستند به این برنامه بیایند ولی ما اصرار کردیم که بیاید تا مشخص بشود که هنرمند کیست و بی هنر کیست.

**فرجی همچنین اعلام کرد که مشروح این برنامه 20 بهمن ماه از تلویزیون پخش خواهد شد.

**گروه تواشیح، قطعه‌ای در وصف حضرت محمد(ص) اجرا می کرد و در همان زمان مانیتور بزرگ پشت سر آنها تصاویری از شهرهای مختلف ایران نظیر شیراز، زنجان، کاشان، اصفهان و ... را پخش می‌کرد.

**علی دارابی معاون سیما به دلیل کسالت در این مراسم سخنرانی نکرد.

**اقبال واحدی هنگام دریافت جایزه‌اش اعلام کرد زمانی که خانه را برای تهیه برنامه ها ترک می کنم، همسرم به عنوان یک سنگربان ضمن حمایت از من کاشانه‌مان را حفظ می کند و از آنجایی که من آدم زن‌ذلیلی هستم، همین جا از او تشکر می کنم.

**بهروز شفیعی نیز تصریح کرد: بهترین سال‌های زندگی‌ام را در تلویزیون سپری کرده‌ام و هر چه دارم از این شبکه است.

**محمدرضا شهیدی‌فرد هنگام دریافت جایزه اش گفت: می‌دانم باور نمی‌کنید، ولی الحمدالله حالم خوب است.

**شعله قهرمانی نیز اظهار داشت: اینکه به یک خانم بگویند «پیشکسوت» دردناک است اما وقتی در کنار اساتید قرار می گیرم برایم لذت بخش است. او از همسر و فرزندانش برای همراهی طی این سال‌ها قدردانی کرد.

**امیر جعفری دو بار به روی سن آمد. دفعه اول وقتی بود که فرزاد جمشیدی نام او را برد و جعفری با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان مواجه شد. جعفری وقتی پشت میکروفن قرار گرفت گفت: قیافه ندارم ولی قد بلندی دارم. البته من الان حول شده‌ام. آقای جمشیدی هر کاری ما کرده ایم حفظ است. قلبم می‌زند.
    جعفری در ادامه خطاب به سیروس مقدم عنوان داشت: از آقای مقدم تشکر می کنم. او سلطان بی چون و چرا و آقای کارگردان تلویزیون است.

**زمانی که نام مادران شهیدان بزرگوار عباس بابایی و حسن باقری برده شد، تمام حاضران در مراسم به احترام این بزرگان ایستادند و دقایقی متمادی این عزیزان را تشویق کردند.

**رسول صدر عاملی زمان دریافت هدیه اش گفت: سه فیلمی که کار کرده ام، به حال زائر می پردازد. زیارت نکته مهمی دارد، یعنی از اول تا آخر انسان تر شوی و وقتی به مقصد رسیدی اول برای دیگران دعا کنی.

**زمانی که نام ابراهیم حاتمی‌کیا به عنوان یکی از پیشکسوتان شبکه یک برده شد، او در ردیف اول نشسته بود و برای رفتن به روی سن بدون اینکه زحمت بالا رفتن از پله ها را بکشد، در حرکتی غافل‌گیر کننده از پایین به روی سن پرید، البته گویا این حرکت او به مذاق پیشکسوتان دیگر هم خوش آمد و سیدضیاءالدین دری و علیرضا خمسه نیز همین کار را تکرار کردند.

**یدالله صمدی که این روزها سریال شوق پرواز به کارگردانی او از شبکه یک پخش می شود، نیز گفت: از خداوند تشکر می کنم که مرا لایق ساخت این سریال دانست. از روح عباس بابایی هم که مرا برای ساخت شوق پرواز دعوت کرد، تشکر می کنم.

**مسعود رایگان در سخنانی گفت: «ایبسن» نمایشنامه‌نویس معروف معتقد است که خداوند محبت است، پس به نام محبت.

**محمد کاسبی هم عنوان داشت: امیدوارم که در سایه مولا علی شما و تمام مملکت حفظ شوید.

**الهام حمیدی هم از خانم حکمت (همسر شهید بابایی) و همه عوامل سریال شوق پرواز به طور ویژه قدردانی کرد و گفت که افتخار می کنم که توانستم در سریال شوق پرواز ایفای نقش کنم.

**محمدرضا شریفی نیا نیز هنگام دریافت هدیه خود اظهار داشت: کارم را در شبکه یک با سریال امام علی(ع) و در نقش ولید بازی کردم و از آقای میرباقری تشکر می کنم که به من لطف بسیاری داشتند. هدیه‌ام را هم ندیده به آقای میرباقری تقدیم می‌کنم.
    شریفی نیا خواست تا هدیه اش را به میرباقری بدهد ولی فرجی مدیر شبکه یک به او گفت که پشیمان می‌شوی، شریفی نیا با اعلام این مطلب پشت میکروفون گفت که ولی من باز هم هدیه‌ام را به آقای میرباقری تقدیم می‌کنم.

**لعیا زنگنه نیز در مراسم چهل سالگی شبکه یک گفت: افتخارم این است که کارم را از تلویزیون شروع کردم و توانستم با مردم ارتباط برقرار کنم. من همواره قدردان پیشکسوتان هستم و از آنها سپاسگزاری می‌کنم. همه می دانند که بازیگری شغل بسیار سختی است ولی همه ما بازیگران می دانیم که چقدر سخت تر است. افتخارم این است که دختری دارم که مشوق من است و مرا حمایت می کند و خانواده خوبی دارم. پدرم نیز در این مراسم هستند و من با صدای بلند می گویم که افتخار می کنم که دخترتان هستم.

**علیرضا خمسه نیز که مانند حاتمی کیا روی سن پریده بود، در سخنانی به مزاح گفت: من بر عکس امیر جعفری قد ندارم ولی قیافه دارم. در زندگی خود نیز همواره از دو نفر قدردانی میکنم: اول؛ مادرم که با به دنیا آوردن من یک دسته گل تحویل جامعه داد و دوم؛ یکی از حراستی های صداوسیما. یک‌بار به صداوسیما رفته بودم که این حراستی جلوی من را گرفت و راهم نداد. به او گفتم من خمسه هستم. او هم در پاسخ گفت هرکه می‌خواهی باش، من هفته پیش اکبر عبدی را راه ندادم تو که هیچی نیستی. همین حرف آن حراستی باعث شد تا 30 سال در شبکه یک فعالیت کنم.

**امین زندگانی نیز در سخنان خود از ریزبینی فرزاد جمشیدی تشکر کرد و از دوستان خود نظیر کامران تفتی، پویا امینی، سعید داخ و علی صالحی که در جمع حضور داشتند، یاد کرد و از حاضران خواست تا آنها را تشویق کنند.

**نسرین مقانلو نیز هنگام رفتن به روی سن ابتدا زمین را بوسید و گفت من در یک خانواده هنرمند بزرگ شده‌ام و دست پدرم را می‌بوسم.

**برگزاری طولانی مدت مراسم باعث شد تا برخی کودکان برای رفتن بی قراری کنند و برخی دیگر نیز روی صندلی های خود به خواب عمیقی فرو روند.

**گفت و گوی شهیدی‌فر و حاتمی‌کیا در طول برگزاری مراسم نیز از جمله موارد دیگر بود.

**اجرای برنامه توسط خاله شادونه برای کودکان در قسمت پایانی برنامه برگزار شد که تقریبا همه حاضران برای خوردن شام سالن را ترک کرده بودند.

2. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

تولید مجموعه 'قهوه تلخ' متوقف شد
    بازیگر 'قهوه تلخ' از توقف تولید این مجموعه ویدیویی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

خبرگزاری ایرنا 5/11/1390 :
    'سعید پیردوست' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: فیلمبرداری بخش های پایانی مجموعه ویدیویی 'قهوه تلخ' متوقف شده و سرنوشت آن مشخص نیست.
    وی گفت: علت تعطیلی این مجموعه ویدیویی بطور مشخص اعلام نشده اما انتشار نسخه قاچاق آن منجر به توقف تولید این اثر شده و وزارت ارشاد تا اطلاع ثانوی جلوی تولید این مجموعه ویدیویی را گرفته است.
    پیردوست یادآور شد: تكلیف قرارداد بخشی از بازیگران مجموعه ویدیویی 'قهوه تلخ' نیز مشخص نیست و بدهی های بازیگران این مجموعه تاكنون پرداخت نشده است.
    وی ادامه داد: چك های یكسال پیش كه برای دستمزد بازی در این مجموعه دریافت كرده ایم همچنان نقد نشده و در بلاتكلیفی به سر می بریم.
    پیردوست افزود: كار ما به خواهش و تمنا كشیده نیز شده و این در حالیست كه بازیگران جوان پیش از پایان بازی و حتی پیش از حضور مقابل دوربین در مجموعه، دستمزد خود را می گیرند و پیشكسوتان همچنان در پی دستمزد خود هستند تا بتوانند از طریق وصول بدهی های خود امرار معاش كنند.
    توزیع مجموعه ویدیویی 'قهوه تلخ' از ابتدای سال جاری در شبكه نمایش خانگی آغاز شد اما سری 26 سریال ویدیویی 'قهوه تلخ' پیش از كسب مجوزهای لازم از اداره كل دفتر همكاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی، در سوپرماركت های شهر تهران توزیع شد كه این امر منجر به توقف تولید آن شد.
    مهران مدیری، سیامك انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر جعفری جوزانی، سحر ذكریا و رضا فیض نوروزی از جمله بازیگران مجموعه ویدیویی 'قهوه تلخ' به كارگردانی مهران مدیری و تهیه كنندگی برادران آقاگلیان هستند.

4. 2 کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

بازیگر نقش طلحه سریال امام علی(ع) درگذشت
    خبرگزاری فارس 90/11/07 : «منوچهر لاریجانی» بازیگر نقش طلحه سریال امام علی(ع) بر اثر بیماری در سن 66 سالگی درگذشت.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «منوچهر لاریجانی» بازیگر سینما و تلویزیون که بیماری سرطان کبد داشت، امروز صبح در استرالیا درگذشت.

لاریجانی متولد 1324 در تهران بود و حضور در سینما را از سال 64 آغاز کرد. چهره او برای کودکان دهه شصت بسیار آشنا است، چون او در سریال‌هایی مانند «آخرین روز تابستان» و «بچه‌های مدرسه» حضور داشت.
    از آخرین فعالیت‌های منوچهر لاریجانی می‌توان به بازی در نقش طلحه در سریال امام علی (ع) اشاره کرد.
    این بازیگر، ایفای نقش در فیلم‌های سینمایی مرد پنجم (۱۳۷۳) و ستاره دنباله‌دار (۱۳۶۴) را نیز در کارنامه هنری خود دارد

6. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

ویژه دهه فجر/
    مجموعه "ششمین نفر‌" از فردا روی آنتن می‌رود

خبرگزاری مهر 7/11/1390 : مجموعه "ششمین نفر" از روز شنبه هشتم بهمن‌ماه هر شب به جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت 20:45 از شبکه سه روی آنتن می‌رود.
    به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه تلویزیونی "ششمین نفر" در 13 قسمت 30 دقیقه‌ای از روز شنبه هشتم بهمن ماه پخش می‌شود. این مجموعه به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی کامبیز کاشفی تهیه شده است.

در مجموعه "ششمین نفر" پولاد کیمیایی، نرگس محمدی، کامران تفتی، رحیم نوروزی، عسل بدیعی، نادر فلاح، فرشید نوابی، محمد باقر سیدی، مهدی تقی‌نیا‌، رضا اخلاقی، سعید شریف، توران قادری، بهرام امیدی، زویا امامی‌، عباس موسوی،‌ مجتبی مسکنی، مجید شهریاری، بهشاد شریفیان، مختار سائقی، منوچهر یکتا وثوق، خسروخان‌محمدی، شاهین مومنی، شاهین حسینی، امین آذر، قباد شاپوری، شکرالله حسنی و... بازی کردند.
    در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: در پی قتل پدر سرگرد آسایش که از افسران بلند پایه ارتش بوده، داوود برادر همسرش به اتهام قتل دستگیر می‌شود. این اتفاق سرآغاز روشن شدن ماجراهای پنهان دیگری است که ...

8. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

اخبار كوتاه راديو و تلويزيون

جام جم آنلاين جمعه 07 بهمن 1390 : مدير بخش سمينارها و ورک شاپ‌هاي جشنواره تئاتر فجر شنبه ، هشتم بهمن ماه به «هفت اقليم» راديو مي‌آيد.

در برنامه تئاتر اين هفته «هفت اقليم» محمودرضا رحيمي، مدير بخش سمينارها و ورک شاپ ها و بهزاد صديقي، مدير روابط عمومي جشنواره بين المللي تئاتر فجر به بررسي برنامه‌ها و ابعاد هنري جشنواره تئاتر فجر مي پردازند.
    سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر از پنجم تا 22 بهمن سال جاري به دبيري رحمت اميني برگزار مي‌شود.
    برنامه «هفت اقليم» کاري از گروه هنر شبکه راديويي فرهنگ است که همه روزه به غير از جمعه ها از راديو پخش مي‌شود.
    محسن حسن زاده و بهاره برهاني کارشناسي، عباس غفاري سردبيري، حسن آزادي اجرا و مرتضي صداقت‌گو تهيه‌کنندگي برنامه روزهاي شنبه «هفت اقليم» را برعهده دارند.

گردشگری در سفرگرد شبکه چهار
    برنامه "سفرگرد "به صورت آکادمیک و علمی به موضوع گردشگری و صنایع وابسته آن می پردازد.
    شریفی تهیه کننده برنامه در گفت و گو با روابط عمومی شبکه چهار سیما گفت: هدف از تولید این برنامه طرح و بررسی نقاط ضعف و قوت، فرصت ها و تهدید های فرایند سیاست گذاری،برنامه ریزی و مدیریت توسعه ی صنعت گردشگری در کشور است.
    شریفی افزود: ما تلاش می کنیم تا به بررسی و تجزیه و تحلیل علمی و منطقی این فرایند بپردازیم و با دعوت از صاحب نظران ، مدیران دولتی و دست اندرکاران این صنعت به پیشنهاد راهکارهای مختلف بپردازیم.
    او با اشاره به اینکه برای اولین بار در رسانه ملی ، برنامه ای تخصصی به موضوع گردشگری و صنایع وابسته آن به صورت آکادمیک و علمی خواهد پرداخت گفت:"سفرگرد" در 13 قسمت 60 دقیقه ای به صورت زنده و هفتگی به روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.

مصطفی شریفی که تهیه کنندگی برنامه پنگان را نیز در این شبکه بر عهده دارد به بخش های برنامه اشاره کرد و گفت: در بخش اول که در قالب فراخبر تهیه می شود، موضوعی که در بخش گفتگو مورد بحث و بررسی قرار خواهدگرفت، برای مخاطب تشریح شده و اهمیت و ضرورت آن بیان می شود. این بخش حاوی نریشن و تصاویر مرتبط با موضوع مورد بحث خواهد بود. هدف از این بخش، آشنایی مخاطب با کلیات موضوع و نیز ضرورت طرح و بررسی آن است. در بخش بعدی برنامه تحت عنوان تازه های گردشگری، اخبار و تازه های این حوزه اطلاع رسانی می شود.
    مناظره بخش بعدی برنامه است که در ان موضوعاتی همچون :استاندارد های سفر هوایی، تحلیل و بررسی علل شکایات مسافران از دفاتر خدمات مسافرتی، اهمیت تبلیغات در گردشگری ،نقش متولیان دولتی در پیشبرد گردشگری،الگویابی توسعه گردشگری در ایران، بررسی استانداردسازی در صنعت هتلداری، ساخت و مدیریت برند در گردشگری و... مورد بحث و بررسی قرار خواهدگرفت، در این بخش سعی خواهد شد که میهمانان دعوت شده از حوزه های مختلف و بعضآ مخالف یکدیگر باشند تا ابعاد مختلف یک موضوع خاص، به خوبی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.
    "سفرنامه" نیز عنوان یکی دیگر از بخش های برنامه است که کارشناس مخصوص به خود را دارد. کارشناس این بخش با معرفی یکی از جاذبه های خاص گردشگری کشور بصورت هدفمند ( اعم از نقاط دیدنی، تاریخی، طبیعی، مراسم های سنتی و ... ) سعی در ایجاد ایده ای برای سفر و گذران اوقات فراغت در مخاطبان برنامه دارد.
    برنامه سفرگرد کاری از گروه دانش شبکه چهار سیما است و اکنون در مرحله پیش تولید و طراحی دکور قرار دارد که پیش بینی می شود تا یک ماه آینده پخش آن آغاز شود.

توليد دوشنبه عزيز
    دوشنبه عزيزعنوان فيلم تلويزيوني است كه به كارگرداني سيد احمد ميرمحمدي توليد آن در شبكه تهران آغاز شده است.
    به گزارش روابط عمومي شبكه تهران،‌ مضمون اين تله فيلم اجتماعي است كه براي شبكه پنج سيما به تهيه‌كنندگي فرشيد سعيدي در حال تهيه است.
    در اين فيلم يوسف مراديان، ‌خاطره اسدي‌، مجيد شهرياري‌، فريبا طالبي،‌ اميرارسلان سيدي به ايفاي نقش مي‌پردازند.
    فيلمنامه «دوشنبه عزيز» را عليرضا اسحاقي به نگارش درآورده و سيد احمد ميرمحمدي آن را بازنويسي كرده است كه در نهايت متن آن داستان درگيري يك كارگردان با نويسنده‌ فيلمنامه‌اش منجر به بروز حوادث جالب وديدني در اين تله فيلم مي شود.
    هم اكنون محل تصويربرداري «دوشنبه عزيز» در خيابان دولت و انتهاي همت در حال انجام است اما در ادامه ،مجموعه گروه كارگرداني وبازيگران به شهرستان طالقان سفر خواهند كرد تا سكانس هاي پاياني آنرا در محل يك امامزاده تصوير برداري كنند.
    فرشيد سعيدي تهيه كننده "دوشنبه عزيز" پايان تصوير برداري اين تله فيلم را 15 بهمن ماه اعلام كرد وگفت: تدوين تله فيلم بلافاصله آغاز مي شود كه حدود 10 روزنيز به طول مي انجامد.

سید احمد میر محمدی پیش از این تله فیلم های رزروی، فکه، زمستان50 همچنين سريال مستند داستانی امدادگر بی امداد را كارگرداني كرده است.

ديگر عوامل اين تله فيلم عبارتند از:
    دستيار اول كارگردان: محمود شاملو، مدير توليد: كيانوش جعفريان،‌ برنامه‌ريز: محديث رجب بيگي،‌ مدير تصويربرداري: عبدالله عبدي نسب،‌ طراح صحنه و لباس: هايده زماني،‌ ‌ طراح گريم: علي خورشيدي،‌ صدابردار: مهرداد عبدقاسمي، مجري طرح: احمدرضا ابراهيمي، منشي صحنه: مونا خوش‌روش، عكاس: ساسان قاسمي،‌ مدير تداركات: مجيد رنج‌بر.

فیلم سينمايي مردان جاده در شبكه پايتخت
    فیلم سينمايي " مردان جاده" به کارگردانی رابرت هارمون شنبه هشتم بهمن ماه ساعت 20:45ازشبکه تهران پخش مي شود.
    به گزارش روابط عمومي شبكه تهران، " مردان جاده" محصول سال 2004 کانادا - آمریکا است كه در ژانر حادثه اي ساخته شده است، جیمز کاویزل، رونا میترا و فرانکی فیسون بازيگران اين فيلم هستند.
    در خلاصه داستان فيلم آمده است: رنی مردی است که بعد از مرگ همسرش دریک تصادف عمدی سعی میکند طی پنج سال قاتل او را تعقیب کند. فارگو راننده بیمار روانی که پیش از این در دفتر بیمه پدرش با عکسهای دلخراش از صحنه ها ی تصادف روبه رو بوده حالا سعی می کند خودش چنین صحنه هایی را ایجاد نماید و با نقشه قبلی تصادفات وحشتناکی را ایجاد می کند .
    ازسویی فارگو با حمله به ماشین مالی و خواهرش الکس و کشتن الکس باعث می شود که رنی و کاراگاه ویل از وی سرنخی بدست بیاورند. رنی سعی می کند مالی را مجاب کند که با او برای یافتن فارگو همراه شود اما و...

دور دنیا در 80 روز

فيلم سينمايي " دور دنیا در 80 روز" به كارگرداني فرانک کوراسی يكشنبه 9 بهمن ماه ساعت 20:45از شبكه تهران پخش مي شود.
    به گزارش روابط عمومي شبكه تهران، " دور دنیا در 80 روز" محصول كشور آمریکا، آلمان، ایرلند، انگلیس سال 2004 است و با بازي جکی چان ، استیو کوگان ، جیم برادبنت ، سیسیلی دی فرانس و... به روي آنتن مي رود.
    داستان فيلم ،درباره یک مخترع، یک دزد و یک هنرمند است که با کشتی قصد سفر به دور دنیا را دارند و...

ادامه تصويربرداري سريال "دختري به نام آهو"
    تصويربرداري سريال "دختري به نام آهو" در شبكه تهران ادامه دارد.اين سريال نوروزي روايت زندگي آقامرتضي است كه زندگي خوبي با پنج پسرش دارد. همه آنها به جز پسر كوچكش ازدواج كرده‌اند و آقامرتضي اكنون مي‌كوشد مقدمات ازدواج آخرين پسرش را نيز فراهم آورد.
    بهزاد فراهاني، سيروس گرجستاني، مريم اميرجلالي، شهره لرستاني، فلور نظري، ميرطاهر مظلومي، مهدي اميني‌خواه و مجيد ياسر بازيگراني هستند كه در اين سريال به كارگرداني قدرت‌الله صلح‌ميرزايي هنرنمايي مي‌كنند.
    چند روز پيش، مسعود احمدي‌افزادي مدير شبكه تهران به همراه محمدرضا معصوم‌زادگان مدير گروه فيلم و سريال اين شبكه از روند توليد اين سريال نوروزي بازديد كردند.

آناهيتا نعمتي روي صحنه تئاتر
    آناهيتا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون براي نخستين‌بار به‌عنوان بازيگر تئاتر با نمايش چنگيزخان به كارگرداني چيستا يثربي روي صحنه تئاتر مي‌رود.
    چيستا يثربي كارگردان نام آشناي عرصه تئاتر كه با نمايش «چنگيزخان» در سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر حضور دارد ،چندي پيش از حضور بازيگراني جديد در اين نمايش خبر داده بود كه در آخرين خبرها مشخص شد، آناهيتا نعمتي چهره آشناي فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني يكي از اين بازيگران خواهد بود.
    حضور آناهيتا نعمتي در تئاتر چنگير خان، نخستين تجربه بازيگري وي روي صحنه تئاتر است و نعمتي بايد در اين نمايش همزمان در چهار نقش مختلف بازي كند.
    آناهيتا نعمتي همزمان با حضور در اين نمايش، با دو فيلم سينمايي «پنهان» و «يكي مي‌خواد باهات حرف بزنه» در سي‌امين جشنواره فيلم فجر هم حضور خواهد داشت.

سعيد راد براي اولين بار در يك فيلم تلويزيوني بازي مي‌كند
    سعيد راد براي اولين بار در يك فيلم تلويزيوني ايفاي نقش مي‌كند. او در اولين حضورش در تلويزيون در نقش يك پليس، مقابل دوربين فيلم «ساعت به وقت صفر» رفته است.
    سعيد راد در گفت‌وگو با ايسنا درباره اولين تجربه حضور خود در تلويزيون، گفت: به دلايلي تا به حال در تله‌فيلم و سريالي بازي نكرده‌ام و تنها در قسمت‌هايي بسيار كوچك از سريال «در چشم باد» به دليل اين‌كه كار پرقدرتي بود حاضر شدم، اما سناريوي فيلم «ساعت به وقت صفر» آنقدر جدي بود كه مرا ترغيب كرد در آن حضور پيدا كنم.
    سعيد راد كه امسال با فيلم سينمايي «گيرنده» در جشنواره فيلم فجر نيز حضور دارد، درباره نقشي كه در فيلم «ساعت به وقت صفر» ايفا مي‌كند، گفت سه ماه بر سر انتخاب بازيگران اين فيلم صحبت شد تا اين‌كه بالاخره از يك ماه گذشته تصويربرداري آن آغاز شد.

10. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

تازه هاي تلويزيون

جام جم آنلاين جمعه 07 بهمن 1390 : تصویربرداری سریال "آخرین دمام" پس از 20 روز در لوکیشن کاروانسرا در قم به پایان رسید.

"آخرین دمام" به کارگردانی رضا سبحانی با حضور بازیگرانی چون مرتضی شاه کرم، مجید زارع، مرجان بنی سعید، شروین مولائی و حسین چنگی به همرا بازیگران ثابت مجموعه "تلاقی"‌ مقابل دوربین رفته بود و با اتمام تصویربرداری این فصل مجید شتی تدوین را آغاز کرده است.
    این قسمت از مجموعه درباره بابا عبدو، مرد کهنسالی است که به اتفاق دخترش جمیله و نوه‌اش جاسم، به قصد زیارت و ادای نذر راهی مشهد مقدس می‌شوند. بابا عبدو بخاطر کهولت سن و بیماری‌اش توانائی کار کردن ندارد و شغل دمام سازیش را کنار گذاشته، اما آخرین دمامش را به نیت نذر و نواختن در شب تولد امام رضا(ع) با خود در این سفر همرا کرده است.
    دمام بابا عبدو گم می‌شود و جاسم و جمیله سعی دارند تا قبل از رسیدن به مشهد برای ساخت دمام جدید به او کمک کنند...
    تاکنون ساخت فصل‌های "جهیزیه"، "در همین حوالی"، "در برابر باد"، "رو به آسمان"، "پاسگاه"، "مسافران"، "میراث" و "آخرین دمام" از مجموعه "تلاقی" به اتمام رسیده است و کارگردانی آخرین فصل از این مجموعه را جواد رجب‌زاده به زودی آغاز خواهد کرد.

مرخصي سه روزه در شبكه دو
    «مرخصي سه روزه» كاري از گروه فيلم هاي تلويزيوني شبكه دو سيماست كه به كارگرداني فياض موسوي و تهيه كنندگي علي حجازي مهر وارد مرحله پيش توليد شد.
    فيلمنامه "مرخصي سه روزه" به قلم اميد شاهنده به رشته تحرير در آمده و فياض موسوي نيز باز نويسي آن را بر عهده داشته است.
    اين فيلم در لوكيشن هاي متعدد واقع در تهران مقابل دوربين قرار خواهد گرفت.

"مرخصي سه روزه" با نگاهي به تأثير توسل به امام رضا(ع) در زندگي ساخته خواهد شد و داستان زندگي سارقي را روايت خواهد كرد كه به جرم سرقت در زندان بسر مي برد و مرخصي او از زندان مصادف با ولادت امام رضا(ع) مي شود و او در اين سه روز درگير ماجراهايي مي شود كه ...
    به زودي با تكميل ليست عوامل و گزينش بازيگران و انجام تست گريم اين فيلم مرحله توليد خود را آغاز خواهد كرد.

تله فیلم "مرد و جاده" كليد مي خورد
    کامران قدکچیان فیلم تلویزیونی "مرد و جاده" را با بازی محمد مطیع برای سیما فیلم کارگردانی می‌کند.
    علی ژکان، تهیه‌کننده "مرد و جاده" در این باره گفت: تصویربرداری "مرد و جاده" در لوکیشن امامزاده داوود آغاز می‌شود.
    وی درباره بازیگران این پروژه افزود: محمد مطیع، سیروس اسنقی، بهاره کتان افشار و مریم صباغیان بازیگران اصلی این فیلم هستند که در لوکیشن امامزاده داوود جلوی دوربین کامیار فاروقی خواهند رفت.
    ژکان که این فیلم را در ژانر کودک تهیه می‌کند، درباره مضون آن اشاره کرد: داستان "مرد و جاده" درباره یک راننده کامیون و معلم دوران کودکی اوست. مسائل و اتفاقاتی که بین این دو پیش می‌آید موضوع اصلی فیلم است.
    دیگر عواملی که در این پروژه حضور دارند عبارتند از نویسنده: رودابه ایزدی، بازنویسی فیلمنامه: نیاز اسماعیل پور و مصطفی حاجی قاسمی، فیلمبردار: کامیار فاروقی، طراح چهره پردازی: امیر ترابی، تدوین: کامران قدکچیان، موسیقی: محمد سالاروند، مدیر تولید: جعفر صمدی .
    فیلم "مرد و جاده" در گروه کودک و نوجوان سیما فیلم تهیه می‌شود.

سريال طنز "بختور" تهیه می‌‌شود
    مجموعه تلوبزیونی "بختور" به زبان آذری با قالب طنز در 26 قسمت 40 دقیقه‌ای به کارگردانی محسن خدابنده و تهیه‌کنندگی جلیل اسماعیل‌زاده در سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید می‌شود.
    جلیل اسماعیل‌زاده، تهیه‌کننده مجموعه "بختور" با اشاره به اینکه "بختور" به معنی کسی که خوشبخت و خوش‌شانس است ، گفت: پیش تولید این سریال یک ماه طول کشیده و تصویربرداری آن از 20 آبان آغاز و تا اواخر اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
    وی از تدوین همزمان سریال خبر داد و عنوان کرد: این سریال پس از گذراندن مراحل صداگذاری و موسیقی تا اواخر فروردین 91 آماده پخش خواهد شد.
    این تهیه‌کننده با بیان اینکه لوکیشن‌های این سریال براساس فضای سنتی و فرهنگی استان انتخاب شده‌است، ابراز داشت: این سریال دارای 60 لوکیشن است که اکثر لوکیشن‌ها در شهر ارومیه است.
    وی با اشاره به بخش‌هایی از داستان این سریال بیان داشت: نریمان مردی بی‌آلایش است که هر روز صبح به نیت کار با وانت خود از منزل خارج می‌شود، در طول روز اتفاقاتی دامن گیر او خواهد شد و او به خاطر نیت پاکی که دارد سعی در ختم به خیرشدن ماجراها دارد. نریمان معمولاً مشکلات دیگران را حل و فصل می‌کند. بنابراین او بیشتر وقت کاری‌اش صرف مرتفع کردن مشکلات مردم می‌شود و درآمدش ناچیز است. درعین حال چرخه زندگی‌اش می‌چرخد و گاهی به خاطر این رفتارش مورد ملامت همسر و فرزندانش قرار می‌گیرد.
    این تهیه‌کننده با بیان اینکه شخصیت‌های محوری داستان نریمان و خانواده‌اش هستند و سایرین به تناسب داستان‌ها و به عنوان بازیگر میهمان وارد قصه می‌شوند، افزود: در این مجموعه هر قسمت دارای داستان مستقل است که در پایان هر قسمت داستان با پیام خوبی به دیگران به اتمام می‌رسد.
    اسماعیل‌زاده تصریح کرد: هر قصه در قالب طنز اجتماعی و به زبان آذری است و سعی شده موازی با اصل قصه، داستانی به صورت خفیف به اعضای خانواده تعمیم داده شود تا در پایان مجموعه شخصیت‌ها به اهدافشان برسند. وی با اشاره به اینکه سعی شده از ظرفیت‌های هنری استان در انتخاب بازیگر استفاده شود، گفت: علاوه بر بهره‌مندی از بازیگران بومی از معدود بازیگران استان آذربایجان شرقی نیز در این سریال استفاده کردیم.
    در این سریال بازیگرانی همچون پرویز ظرافت، محمد علیزاده، علیرضا رنجی، کاظم غلامی‌پور، فاطمه شکری، الناز صابری، فرانک پناهی، مهدی نجائی، مریم آقازاده، بیژن لطفی و جمال ذوالقدر به ایفای نقش می‌پردازند. سایرعوامل مجموعه "بختور" عبارتند از تصویربردار: بیژن رحمتی، صدابردار: محمد مستوفی و تدوین: قادر فریور.

تله فيلم قصه من و دوچرخه بابام ساخته خواهد شد
    "قصه من و دوچرخه بابام" كاري از گروه فيلم هاي تلويزيوني شبكه دو سيماست كه با نگاهي به فرهنگ بومي مردمان خطه كاشان ساخته خواهد شد.
    اين فيلم روايتگر قصه پسربچه اي است كه با فوت پدرش سعي دارد با تعويض دوچرخه باقي مانده از پدر مرحومش با يك دوچرخه جديد چرخ زندگي و امرار معاش خانواده را به دست گيرد، اما طي اتفاقاتي موفق مي شود با همان دوچرخه قديمي مشكلش را مرتفع كند اما ...
    فيلمنامه اين تله فيلم به قلم حسين آقاجاني به نگارش در آمده است.
    "قصه من و دوچرخه بابام" كه هم اكنون وارد مرحله پيش توليد شده ،در لوكيشن هايي واقع در كاشان مقابل دوربين خواهد رفت و با نگاهي به خرده فرهنگ هاي بومي مردم كاشان ساخته خواهد شد.

كارگرداني اين فيلم را فياض موسوي و تهيه كنندگي آن را نيز علي حجازي مهر بر عهده خواهند داشت.(روابط عمومي شبكه دو - مهر)

12. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

مجموعه تلویزیونی 'پدر ناخوانده' نوروز 91 از شبكه تهران پخش می شود
    مجموعه تلویزیونی 'پدر ناخوانده' به كارگردانی سعید سلطانی و تهیه كنندگی حمیدرضا مهدوی، نوروز 1391 از شبكه تهران پخش می شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا از شبكه تهران، سلطانی كه كارگردانی مجموعه تلویزیونی 'ستایش' را در كارنامه دارد، از چندی پیش كار ساخت سریال طنز 'پدر ناخوانده' را آغاز كرده است.
    مجموعه تلویزیونی 'پدر ناخوانده' یكی از گزینه‌های پخش در ایام نوروز 91 شبكه تهران است كه ابتدا در لوكیشنی حوالی منطقه اوین و هفت تیر مقابل دوربین رفت و سپس این روزها در منطقه پامنار تصویربرداری می شود.
    در مجموعه تلویزیونی 'پدرناخوانده'، محمد كاسبی، برزو ارجمند، مهران رجبی، رضا داوودنژاد، سحرجعفری جوزانی، فلامك جنیدی، محمدمهدوی، آتیه جاوید و النازحبیبی نقش آفرینی می كنند.
    این سریال طنز در 13قسمت 40 دقیقه ای آماده می شود و قرار است هر روز از شبكه تهران پخش شود.
    فیلنامه طنز 'پدر ناخوانده' را امیر مهدی ژوله با همكاری الهه زارع نژاد نوشته‌اند.
    محمد كاسبی در این سریال طنز نقش مردی بازاری و ثروتمند به نام 'حاج نقی' را دارد كه به تنهایی در شهرستان روزگار می‌گذراند. او در آستانه نوروز، در انتظار دیدار فرزندانش است، اما هرچه منتظر می‌ماند خبری از آنان نمی‌شود. به همین خاطر حاج نقی كه دل تنگ و نگران فرزندانش است، تصمیم می‌گیرد راهی پایتخت شود تا دیداری با آنان تازه كند.
    برزو ارجمند و رضا داودنژاد نقش پسران او را دارند و مهران رجبی نقش پیشكار حاج نقی و فلامك جنیدی نقش عروس او را ایفا می كنند و سحر جعفری جوزانی نیز در نقش دختر او بازی می كند.
    برزو نیك نژاد مدیر برنامه ریزی، مجید بابایی مدیر تولید، مجید اسكندری مدیر تصویربرداری و صالح حبیبی صدابردار این مجموعه نوروزی هستند.

14. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

معاون اول رییس جمهوری از محمدعلی كشاورز بازیگر پیشكسوت عیادت كرد

معاون اول رییس جمهوری از 'محمدعلی كشاورز' هنرمند برجسته و بازیگر پیشكسوت تئاتر، سینما و تلویزیون كشور عیادت كرد و از آخرین وضعیت درمانی این چهره ماندگار عرصه بازیگری مطلع شد.

ایرنا 7/11/1390 : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، 'محمدرضا رحیمی' پنجشنبه شب با حضور در منزل 'محمدعلی كشاورز' در فضایی صمیمی جویای احوال این چهره ماندگار هنر كشور شد و برای وی آرزوی سلامتی و طول عمر كرد.
    معاون اول رییس جمهوری از آقای كشاورز به عنوان یكی از برجسته‌ترین هنرمندان و بازیگران متعهد و تاثیرگذار كشور نام برد كه نقش‌هایی خاطره‌انگیز و ماندگار از خود بر جا گذاشته است.

** توصیه های رحیمی به وحید دستجردی
    رحیمی همچنین در تماس تلفنی با خانم دكتر 'مرضیه وحیدی دستجردی' وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، در جریان كیفیت رسیدگی‌های پزشكی به آقای كشاورز قرار گرفت و برای پیگیری و هماهنگی‌های لازم در جهت تسریع در معالجه و بهبود این هنرمند ارزشمند كشور توصیه‌هایی كرد.
    بر اساس این گزارش، محمدعلی كشاورز (متولد 1309) هنرمند نام‌آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون است كه در سال 1383 به عنوان یكی از چهره‌های ماندگار كشور مطرح شد.
    این هنرمند برجسته چندی پیش به علت زمین‌خوردن دچار شكستگی در ناحیه استخوان لگن شد و مدتی در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

16. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

به صورت سه بعدی
    سریال انیمیشن حضرت موسی(ع) در مصر ساخته می‌شود

خبرگزاری فارس 16/11/90 : یک شرکت مصری در حال ساخت سریال انیمیشن حضرت موسی(ع) به صورت سه‌بعدی و با کیفیت HD در مصر است.

به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، شرکت مصری «آتا» در حال به تصویر کشیدن داستان حضرت موسی(ع) در سریالی سه بعدی است.
    بنابر این گزارش، در این سریال از منابع تاریخی و کتب دینی قرآن، انجیل و تورات و همچنین منابع مختلف دیگر تحت نظارت اساتید استفاده شده است.
    از جمله این منابع «قصص الانبیاء» نوشته ابن‌کثیر، «موسى و هارون(ع)»، نوشته دکتر رشدى البدراوى، «دانشنامه مصر باستان» نوشته دکتر سلیم حسن، «تاریخ بنى اسرائیل» نوشته محمد عزه دروزه، «قصص الانبیاء» نوشته دکتر عبدالوهاب النجار و «قصص انبیاء» نوشته احمد بهجت، «قصص انبیاء» نوشته شیخ محمد متولى الشعراوی، «بنو اسرائیل در کتاب و سنت» نوشته محمد سید طنطاوى است.
    آماده‌سازی برای این کار بیش از 15 ماه به طول انجامیده است و در جریان آن تعدادی از علمای الازهر و مبلغین اسلامی حضور داشته‌اند.
    قرار است این سریال که هدف از آن پاسخ به همه توهین‌ها به انبیاء عنوان شده با بالاترین کیفیت گرافیک سه بعدی با همکاری هنرمندان حرفه‌ای ساخته شود و در چند زبان مختلف دوبله و ترجمه شود.
    برای بازی صوتی یا همان دوبلاژ سریال حضرت موسی(ع) بازیگران مصری از جمله جلال الشرقاوى، اشرف عبدالغفور، احمد ماهر و خالد الذهبى حضور داشتند.
    در همین حال «احمد طه» تهیه‌کننده این کار عنوان کرد که: این کار دارای موضعی دینی است و باید در حد قابل قبول باشد لذا برای آن بودجه بزرگی در نظر گرفته شد.
    این سریال در رمضان 2012 به نمایش درمی‌آید و شامل 30 قسمت 15 دقیقه‌ای است و دوبلاژ و تبدیل آن به 3D آغاز شده است.
    قرار است این سریال که نخستین سریال مصر به شیوه HD است در آینده قسمت‌های دوم و سوم نیز داشته باشد.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

برای نوروز ۹۱
    سیروس مقدم سریال «چک برگشتی» را کلید می‌زند

خبرگزاری فارس 90/11/16 : با پایان یافتن مراحل پیش تولید مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی»، این سریال به زودی توسط سیروس مقدم کلید می‌خورد.

«چک برگشتی» عنوان سریالی است که قرار است در ایام نوروز از شبکه یک سیما پخش شود.
    بنا بر این گزارش، داستان این سریال را سروش صحت و ایمان صفایی نوشته‌اند و تا به حال ۵ قسمت از فیلمنامه به طور کامل نوشته شده است.
    سریال «چک برگشتی» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری ساخته می‌شود و داستانش در مورد یک چک است که برگشت می‌خورد و برای نقد شدن آن اتفاقاتی می‌افتد...
    مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» در ۱۳ قسمت ساخته می‌شود و در دماوند و تهران به تصویر کشیده می‌شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •