تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 80 از 91 اولاول ... 307076777879808182838490 ... آخرآخر
نمايش نتايج 791 به 800 از 906

نام تاپيک: ◄◄ درخواست مرتبط با YouTube و FLV فقط در این تاپیک

داره خودمونی میشه SoluS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام
    دوستان لطفا" یه نرم افزار بهم معرفی کنید که توانایی دانلود از یوتیوب رو به همراه گزینه انتخاب فرمت داشته باشه (در کل بهترین و جامعترین نرم افزار دانلود از یوتیوب باشه) و ضمنا" مشکل پیلتر هم شاملش نشه.
    سپاسگذارم
    رضا
    سلام خدمت شما

متاسفانه فکر نمی کنم که برنامه ای باشه که از یوتیوب بخواد دانلود کنه و بسته نباشه.(از لحاظ فنی غیر ممکن میشه) اگر هم باشه باید برنامه ای باشه که به سرور های غیر از یوتیوب انتقال بده و بعد شما از سرورهای اون دانلود کنید.

که برای این کار سایت هایی زیادی هست که می تونید انتخاب فرمت هم داشته باشید. ولی بهترین هاشون بسته هست.

یک سایت ایرانی خیلی خوب هم هست که می تونید از اون استفاده کنید. آدرسش در بخش سرویس های دانلود و آپلود هست.

سوالی بود در خدمتم.

2. این کاربر از SoluS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت شما

متاسفانه فکر نمی کنم که برنامه ای باشه که از یوتیوب بخواد دانلود کنه و بسته نباشه.(از لحاظ فنی غیر ممکن میشه) اگر هم باشه باید برنامه ای باشه که به سرور های غیر از یوتیوب انتقال بده و بعد شما از سرورهای اون دانلود کنید.

که برای این کار سایت هایی زیادی هست که می تونید انتخاب فرمت هم داشته باشید. ولی بهترین هاشون بسته هست.

یک سایت ایرانی خیلی خوب هم هست که می تونید از اون استفاده کنید. آدرسش در بخش سرویس های دانلود و آپلود هست.

سوالی بود در خدمتم.
    ممنون دوست عزیزم پس باید از پیلترشکن استفاده کنم در عین حال لطفا" بفرمائید بهترین و جامعترین نرم افزار دانلود از یوتیوب کدوم نرم افزار هست.
    ممنونم

داره خودمونی میشه SoluS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیزم پس باید از پیلترشکن استفاده کنم در عین حال لطفا" بفرمائید بهترین و جامعترین نرم افزار دانلود از یوتیوب کدوم نرم افزار هست.
    ممنونم
    من خودم وقتی هایی که مشکلی برای استفاده از پیل شکن نداشته باشم با استفاده از برنامه IDM فیلم هارو دانلود می کنم که خوبی هایی خاص خودش رو داره:
    1. میتونی بزاری در ساعت مشخص شروع بشه.
    2. لینک هم منقضی بشه خودش خودکار جایگزین میکنه.
    3. بالاترین سرعت رو داره.

حالا برای وقت هایی که نمی خوام از پیل شکن برای دانلود استفاده کنم. از سایت هایی که مستقیم سازی می کنن استفاده می کنم. برای مثال:

معمولا سایت های لیچری که از پلاگین RapidLeech استفاده می کنن که پلاگین معروفی هم هست. مثل سایت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدش انتقالش می دم تو سایت های ریموت آپلود مثل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدش از اونجا بدون هر گونه مشکلی دانلود می کنم.
    -----
    البته این راه حلی بود برای شما من خودم به شخصه و بیشتر اوقات از همون راه حل اولی و با IDM استفاده می کنم.

امیدوارم مشکل حل شده باشه

بازم سوالی بود در خدمتم

5. 2 کاربر از SoluS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

7. 2 کاربر از Traceur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان میخواستم بدونم قویترین نرم افزار برای اجرای فایلهای FLV چیه؟
    KMPlayer هم فکر میکنم نرم افزار مناسبی برای این نوع فایلهاست درسته؟
    به نظرتون کدوم نرم افزار برای اجرای فایلهای تصویری بهتره، از این جهت که هم اکثر فرمتها رو ساپورت کنه و در عین قدرتمند بودن سبک هم باشه.
    با تشکر

آخر فروم باز Traceur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

10. 2 کاربر از Traceur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان میخواستم بدونم قویترین نرم افزار برای اجرای فایلهای FLV چیه؟
    KMPlayer هم فکر میکنم نرم افزار مناسبی برای این نوع فایلهاست درسته؟
    به نظرتون کدوم نرم افزار برای اجرای فایلهای تصویری بهتره، از این جهت که هم اکثر فرمتها رو ساپورت کنه و در عین قدرتمند بودن سبک هم باشه.
    با تشکر
    ازبرنامه SPlayer یا که potplayer هم میتونید استفاده کنیدکه یکی برای سیستمی که کانفیگ چندان بالایی نداره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض درخواست کمک در مورد یک نرم افزار مخصوص دانلود ویدیو

سلام دوستان
    یه سایت پزشکی هست که میخوام ازش ویدیو دانلود کنم اما نمیتونم هیچ جایی واسه کلیک واسه دانلود نداره حتی دانلود منیجر هم شناسایی نمیکنه
    کسی میتونه کمک کنه بگه چجوری میتونم ویدیو ها رو دانلود کنم
    اینم لینک سایته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه برین تو این سایت یه سیری لینک ها هست رو هر کدوم کلیک کنید یه صفحه جاداگانه باز میکنه که خودش یه پلیر داره شروع میکنه به پلی کردن منم نمیتونم دانلودشون کنم کمکم کنید لطفا

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام دوستان
    خیلی اوقات پیش میاد تو سایت های مختلف ویدیو ببینیم بعد ازش خشمون میاد بخوایم دانلود کنیم در این صورت دو باز ازمون حجم کم میشه یه بار واسه دیدن یه بارهم واسه دانلود یه برنامه داشتم وقتی ویدیو میدیدم چه یوت.و.ب چه باقی سایت ها وقتی پخش میشد حالت این داشت که ذخیرش میکرد اگه میخواستیش یه جا سیوش میکردی دیگه دوبار حجم کم نمیکرد اما فقط با ie کار میکردالان هم اسمشو نمیدونم خاستم ییه نرم افزار با همین ویژگی بهم معرفی کنید که توی firefox و chrome هم جواب بده
    با تشکر

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام دوستان
    خیلی اوقات پیش میاد تو سایت های مختلف ویدیو ببینیم بعد ازش خشمون میاد بخوایم دانلود کنیم در این صورت دو باز ازمون حجم کم میشه یه بار واسه دیدن یه بارهم واسه دانلود یه برنامه داشتم وقتی ویدیو میدیدم چه یوت.و.ب چه باقی سایت ها وقتی پخش میشد حالت این داشت که ذخیرش میکرد اگه میخواستیش یه جا سیوش میکردی دیگه دوبار حجم کم نمیکرد اما فقط با ie کار میکردالان هم اسمشو نمیدونم خاستم ییه نرم افزار با همین ویژگی بهم معرفی کنید که توی firefox و chrome هم جواب بده
    با تشکر
    لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •