تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آيا اين تاپيك نياز شما را برآورده كرده است؟

راي دهنده
435. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلي

327 75.17%
  • خير

67 15.40%
  • نه كاملا، پيشنهاداتي براي بهتر شدن اين تاپيك دارم

66 15.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 369 از 923 اولاول ... 269319359365366367368369370371372373379419469869 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,681 به 3,690 از 9223

نام تاپيک: سوالات به زبان فارسی فقط در این تاپیک

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

در مورد اینکه اول نامه چی باشه و چطور باشه و مخاطب را چطوری و دقیقا کجای نامه خطاب کنم و اسم و مشخصات خودم کجا باشه و آخرش چی باشه و چطوری و اینا هم اگر یه توضیحی بدید ممنون میشم!
    اصلا اگه یه نمونه خیلی کوتاه از اول تا آخر با رعایت همه ی نکاتش برام بنویسید ممنون میشم، نیاز هم نیست متن نامش خیلی طولانی باشه! اصلا فرض کنید میخواید نامه ای بنویسید که فقط یک یا دو جمله متن اصلیش هست! من مشکلم درمورد جزئیات چنین نامه ای هست!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    1نگاه به اين نمونه بندازيد.
    ديگه متنش كه با خودته

اسم خودت رو درست آخر نامه مينويسي بعد از نوشتن Sincerely يا ... اسم خودتو مينويسي.
    اون اولش هم اسم شخص يا شركت رو با استفاده از كلمه ي Dear مياري.

2. این کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال دارم تو یه جای مثلا مثل انگلیس که زبونش انگلیسی هست آیا کاملا با همین گرامری که ما یاد میگیریم حرف میزنن یا امکان داره از گرامر صحبت کردنشو تبعیت نکنه؟؟؟؟
    مثلا تو یه صحبت روزانه این جمله بود i was had a fish من الان هرچی فکر میکنم میبینم نه ماضی ساده هست نه استمراری نه کامل نه کامل استمراری این چه جوریه جریانش ؟؟؟مثلا من میخواستم بگم که یه ماهی داشتم میگفتم i had a fish اون was چی کاره هست؟؟؟

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال دارم تو یه جای مثلا مثل انگلیس که زبونش انگلیسی هست آیا کاملا با همین گرامری که ما یاد میگیریم حرف میزنن یا امکان داره از گرامر صحبت کردنشو تبعیت نکنه؟؟؟؟
    مثلا تو یه صحبت روزانه این جمله بود i was had a fish من الان هرچی فکر میکنم میبینم نه ماضی ساده هست نه استمراری نه کامل نه کامل استمراری این چه جوریه جریانش ؟؟؟مثلا من میخواستم بگم که یه ماهی داشتم میگفتم i had a fish اون was چی کاره هست؟؟؟
    بله
    امکانش هست که خیلی مواقع اشتباهات گرامری و یا تلفظی را از یک نیتیو بشنوین...
    چرا که نه

در فارسی خودمون، اکثر ماها ، بخصوص افراد نوجوان و صحبتهای غیر رسمی، اگه دقت کنید پر از اشباهات دستوری زبان هست که انگلیسی زبانها هم از این قاعده مستثنی نیستن و گاهی یه اشتباهاتی دارن...

I was had a fish
    هم که کاملا اشتباه است

5. 7 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه KING OF SPEED's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کلانشهر اهواز...!

13 فوري:درخواست نكات كنكوري انگليسي

سلام
    اگر كسي در مورد انگليسي كنكور كارداني به كارشناسي ناپيوسته...نكته اي يا روش خاصي بلده بگه.....بيشتر براي پيدا كردن تست درست و افزايش احتمال تست درست...ممنون ميشم كمك كنيد...7تم كنكور دارم
    Last edited by KING OF SPEED; 23-07-2010 at 23:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام من می خوام در آیلتس شرکت کنم البته فقط مدرکشو می خوام که بگن طرف آیلتس داره وگرنه نه دکترا دارم نه می خوام و می تونم خارج برم .الان سطح زبانم در سطح upper intermediate هستش آیا می تونم ؟

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

با سلام من می خوام در آیلتس شرکت کنم البته فقط مدرکشو می خوام که بگن طرف آیلتس داره وگرنه نه دکترا دارم نه می خوام و می تونم خارج برم .الان سطح زبانم در سطح upper intermediate هستش آیا می تونم ؟
    سلام

چرا که نه
    اگه امکانش هست در کلاسهای آمادگی ایلتس میتونید شرکت کنید... و یا حداقل مصاحبه ای بدین که ببین چقدر برای ایلتس آمادگی دارن
    یا کتابهای ایلتس... مثل کمبریج را تهیه کنید و حتما مطالعه کنید.... خیلی کمکتون میکنه
    Cambridge IETLTS

کلا یا با شرکت در کلاسها و یا Self-study میتونید نمره ی خوبی در ایلتس بیارن

البته این هم در نظر داشته باشین که مهارت Writing برای ایلتس باید یادبگیرین... شرکت در کلاس رایتینگ را پیشنهاد میکنم
    و یا Speaking باید به قدری مسلط باشین که بتونید نمره ی خوبی بگیرین.

در کل کمی مطالعه و همت کنید انشالله موفقید
    آرزوی موفقیت میکنم براتون

9. 5 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام
    من سوالی درمورد تبادل دانش آموز(student exchange)که در کشور های خارجی رایج هست دارم؟
    میشه در موردش یکم توضیح بدین؟
    مثلا آیا باید خانواده ای که فرزدنش رو می فرسته به کشور دیگه اونا هم باید بچشونو بفریتن پیش همین خانواده؟
    این کار توسط دولت انجام میشه یا توسط خانواده ها؟

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام
    من سوالی درمورد تبادل دانش آموز(student exchange)که در کشور های خارجی رایج هست دارم؟
    میشه در موردش یکم توضیح بدین؟
    مثلا آیا باید خانواده ای که فرزدنش رو می فرسته به کشور دیگه اونا هم باید بچشونو بفریتن پیش همین خانواده؟
    این کار توسط دولت انجام میشه یا توسط خانواده ها؟
    ببينيد اين برنامه از طرف موئسسات خاصي انجام ميشه در كشور هاي مختلف مثلآ اتريش.كانادا.كاستاريكا و ... كه براي زبانهاي مختلف هست.
    اين موئسسات با خانواده هايي(محلي كه دانش آموز در آنجا خواهد ماند) قرارداد ميبندند كه 2 نوع هست: 1_ اون خانواده بابت اين قرارداد هزينه دريافت ميكند از موئسسه.
    2_اون خانواده فقط جهت اشنايي با فرهنگ اون دانش آموز و كشورش اين كار رو انجام ميده و پولي دريافت نميكنه(خانواده.وگرنه موئسسه كه چرا پول رو ميگيره)
    و اين هم قانون نيست كه اونها هم بچشون رو بفرستن و كاملآ 1 طرفه است.
    ميگم بستگي به زبان و كشور و موئسسه داره اما معمولآ يك طرفه است.
    اكثر اين موئسسات هم خصوصي هستند.
    نكته ي ديگه اينكه دانش آموز به مدت 1ماه يا بيشتر رو در اون كشور سپري ميكنه ودر حقيقت به طور شبانه روز با اون زبان در تماس خواهد بود به اين صورت كه يا اونجا 1 كاري رو انجام ميده يا معمولآ در فعاليت هاي اجتماعي شركت ميكند. و محل اقامت 2صورت داره full board و Half board . كه فول منظورش 3 وعده غذا + محل اقامت هست. و Half منظور 2 وعده غذا + محل اقامت هست.
    Last edited by Hamid Hamid; 25-07-2010 at 13:50.

12. 3 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام و تشكر .ممكنه نظرتون رو راجع به دوره هاي اين سايت بگيد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي خوام اينجا شركت كنم .و اينكه آيا شما آيلتس داريد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان من کلا در یاد گیری این دوتا زمان همیشه اشتباه میکنم میخواستم اگه میشه یکی روشنم کنه
    حال کامل:بیان کاری درگذشته که اثرش تا الان باقی مانده
    حال کامل استمراری:کاری که در گذشته شروع شده و الان ادامه دارد
    حالا من یه سوال دارم من یه جا جمله ای دیدم که حال کامل بود ولی وقتی حال کامل استمراری هم تبدیلش کردم دیدم به نظره خودم درسته میشه اگه اشتباه میکنم بگید اشتباهم کجاست؟؟
    he has been here since two oclock
    he has been staying here since two oclock
    من تو این زمان ها فرقی نمیبینم جفتشون میگن یارو از ساعت 2 اینجا هست
    tanx

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •