تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 139 از 139

نام تاپيک: Firefox 3.0 RC2 امروز آماده شد/ نام نویسی کنید!

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من دان کردم خیلی جالبه

آخر فروم باز G G Game's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آِؤآ« ،,ۀآ آِ«}آ آِ«أ] ؤآ [أآ »ِأآ«أ

پيش فرض

با وجود مشکلاتی که در روز ارائه فایرفاکس 3 برای سرورهای موزیلا بوجود آمد، نسخه نهایی این مرورگر در 24 ساعت نخست انتشار 8.3 میلیون دفعه توسط علاقه مندان دانلود شد.

موزیلا هدف خود را کسب رکورد جهانی 5 میلیون دانلود در نظر گرفته بود و با خوشحالی به این عدد 3 میلیون دیگر اضافه شد!

طبق اعلام رسمی بنیاد موزیلا و مدیر ارشد آن آقای مهندس"John Lilly" ارزش سهام موزیلا در بازار پس از معرفی نسخه نهایی فایرفاکس 3 به مقدار بیش از 4 درصد افزایش پیدا کرده است.

سرورهای موزیلا طی این 24 ساعت، مقدار 83 ترابایت اطلاعات را جابجا کرده اند و در بالاترین زمان تعداد 17000 دانلود هم زمان وجود داشته است. همچنین بطور میانگین تعداد 4000 نفر با هم این مرورگر را دانلود نموده اند.

مرورگر فایرفاکس 3 از طرف کاربران 200 کشور جهان دانلود شد و 10 کشور برتر در این زمینه به ترتیب عبارت بودند از:

1- آمریکا
    2- آلمان
    3- ژاپن
    4- اسپانیا
    5- انگلستان
    6- فرانسه
    7- ایران
    8- ایتالیا
    9- کانادا
    10- لهستان

آقای "Erick Schonfeld" نویسنده وبلاگ معروف ]Techcrunch]" در این زمینه می گوید: "بله، فایرفاکس 3 در ایران بسیار با اهمیت است. و اینترنت اکسپلورر هیچ شانسی ندارد."
    اینم هدیه میکروسافت برای تولد FIREFOX3 برنامه نویسان مایکروسافت را می توان از نخستین افرادی دانست که در اولین فرصت پس از ارائه فایرفاکس 3 یک کیک تولد به عنوان هدیه برای آن ارسال کردند.
    منبع خبر:winbeta
    Last edited by G G Game; 19-06-2008 at 15:33.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

با وجود مشکلاتی که در روز ارائه فایرفاکس 3 برای سرورهای موزیلا بوجود آمد، نسخه نهایی این مرورگر در 24 ساعت نخست انتشار 8.3 میلیون دفعه توسط علاقه مندان دانلود شد.

موزیلا هدف خود را کسب رکورد جهانی 5 میلیون دانلود در نظر گرفته بود و با خوشحالی به این عدد 3 میلیون دیگر اضافه شد!

طبق اعلام رسمی بنیاد موزیلا و مدیر ارشد آن آقای مهندس"John Lilly" ارزش سهام موزیلا در بازار پس از معرفی نسخه نهایی فایرفاکس 3 به مقدار بیش از 4 درصد افزایش پیدا کرده است.

سرورهای موزیلا طی این 24 ساعت، مقدار 83 ترابایت اطلاعات را جابجا کرده اند و در بالاترین زمان تعداد 17000 دانلود هم زمان وجود داشته است. همچنین بطور میانگین تعداد 4000 نفر با هم این مرورگر را دانلود نموده اند.

مرورگر فایرفاکس 3 از طرف کاربران 200 کشور جهان دانلود شد و 10 کشور برتر در این زمینه به ترتیب عبارت بودند از:

1- آمریکا
    2- آلمان
    3- ژاپن
    4- اسپانیا
    5- انگلستان
    6- فرانسه
    7- ایران
    8- ایتالیا
    9- کانادا
    10- لهستان

آقای "Erick Schonfeld" نویسنده وبلاگ معروف ]Techcrunch]" در این زمینه می گوید: "بله، فایرفاکس 3 در ایران بسیار با اهمیت است. و اینترنت اکسپلورر هیچ شانسی ندارد."
    اینم هدیه میکروسافت برای تولد FIREFOX3 برنامه نویسان مایکروسافت را می توان از نخستین افرادی دانست که در اولین فرصت پس از ارائه فایرفاکس 3 یک کیک تولد به عنوان هدیه برای آن ارسال کردند.
    ایول بالاخره هفتم شدیم

نمردیم و یه جا بالا بودبم

من خودم شخصا به 10-15 نفری که ثبت نام نکرده بودن به صورت مستقیم گفتم و دانلود کردند به همین دلیل فکر کنم آمار به واقعیت نزدیکه .

اونایی که از اخبارو امضا های ما و ... وارد این بحث شدند جای خود دارد

اما واقعا مرورگر فوق العاده ای هستش به خصوص نوار آدرس آن جالبترین قسمتش هست که اگه در سایتی بودی و آدرس رو

نمیدونی و میخوای بازم به اون قسمت بری فقط کافیه یک قسمت کوتاه title یا سربرگش رو که حتما یادتونه به فارسی یا انگلیسی

بنویسید و خود فایر فاکس واستون کرکره ای میاره لیست سایت ها رو به عنوان مثال من آدرس اینجا رو یادم نبود فقط نوشتم ""امروز""

خودش واسم لیست کرد و خیلی خوشم اومده

و اگه مستقیما یه مطلب فارسی یا انگلیسی رو توی آدرس بار بنویسی مستقیما به نتایج گوگل هدایت میشین .

قسمت search که واقعا مثل ورژنهای قبلی فوق العاده هستش و ...و ... و... 100 ها امکانات دیگر که در اینترنت اکسپلورر به هیچ

وجه پیدا نخواهید کرد .

زنده باد

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

1- آمریکا
    2- آلمان
    3- ژاپن
    4- اسپانیا
    5- انگلستان
    6- فرانسه
    7- ایران
    8- ایتالیا
    9- کانادا
    10- لهستان

ایول
    7 خوبه حالا
    راستی بچه ها خبر جدید اوردن حتما بزارن همین طور شما

پروفشنال thomas-anders's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من همین الان دانلودش کردم تا نصبش کردم اومد م این تایپیکو خوندم

دمشون گرم خیلی زیباست

بینظیر

آخر فروم باز devil_ff2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

من که هیچ فرقی با نسخه Beta 5 نمی بینم
    من اینو دو ماه پیش دانلود کردم
    میشه یه عکس از مرور گرتون بذارید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

من که هیچ فرقی با نسخه Beta 5 نمی بینم
    من اینو دو ماه پیش دانلود کردم
    میشه یه عکس از مرور گرتون بذارید
    این نسخه از فایر فاکس بیشتر تغیراتش برای کاربران mac هستش و عمده تغیرات رو اونها ملاحظه میکنند .

با اینکه روز دانلود تموم شده امام همچنان دانلود ایران بالا و بالاتر میره و امروز شاهد 402,000 مرتبه دانلود از جانب ایران بودم و دانلود کل 12 میلیون بار و

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض برای آگاهی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:

پروفشنال آرسـام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شما کجاست؟

پيش فرض بررسی جامع نسخه نهایی مرورگر فایرفاکس ۳

سه سال تحقیق و توسعه، برطرف نمودن بیش از ۱۵۰۰۰ اشکال و بهبود بخش های مختلف، استفاده از موتور جدید جهت بارگزاری صفحات وب، امکان اجرا در سیستم عامل های مختلف، نتیجه تلاش صدها مهندس برنامه نویس است که بر روی فایرفاکس کار کرده اند. و سرانجام نتیجه کار آنها در قالب Fireox ۳.۰ به نمایش گذاشته شد. سرعت اجرای بسیار بالا، استفاده بسیار اندک از حافظه سیستم، نوار آدرسی که تنها با نوشتن چند کلمه می تواند حدس بزند شما وارد چه سایتی خواهید شد همگی باعث می شوند تا در جنگ بین مرورگرها این موزیلا فایرفاکس ۳ باشد که پرچم پیروزی را در اختیار می گیرد.

هنگامی که برای نخستین بار فایرفاکس ۳ را دانلود و نصب می کنید، هیچ نگرانی در رابطه با از دست دادن اطلاعات فایرفاکس ۲ خود نداشته باشید. از لیست صفخات بازدید شده گرفته تا Bookmark ها، تنظیمات صفحه نخست، تنظیمات جستجو و حتی لیست برنامه های دانلود شده همگی به همان صورت به فایرفاکس جدید منتقل می شوند. فایل اجرایی فایرفاکس ۳ در ۴۶ زبان مختلف از زبان آفریقایی تا اکراینی آماده دانلود است. حجم فایلی که به زبان آمریکایی-انگلیسی می باشد برای سیستم عامل ویندوز ۷.۱ مگابایت، برای سیستم عامل Mac OS X برابر ۱۷ مگابایت و برای لینوکس نیز ۸.۶ مگابایت است. نصب فایرفاکس ۲ بر روی یک سیستم معمولی مجهز به ویندوز XP زمانی کمتر از ۲۰ ثانیه نیاز دارد.

فایرفاکس ۳ نسبت به نسخه های قدیمی تر خود بسیار متفاوت است، هرچند که کماکان ظاهر پایه خود را حفظ کرده است. دکمه های Forward و Back با یکدیگر تریب شده اند و برنامه نویسی محیط ظاهری بگونه ای است که بر اساس سیستم عاملی که انتخاب می کنید با آن همسان می شود.

نتیجه تست سرعت و حافظه مصرفی

در گذشته، حافظه مصرفی توسط فایرفاکس با بازشدن هر یک صفحه Tab جدید تدریجاً افزایش پیدا می کرد و به همین دلیل توسعه دهندگان کاهش مصرف حافظه را به عنوان یکی از اهداف اصلی نسخه جدید در نظر گرفتند. موتور جدید بکار رفته در فایرفاکس ۳ جهت بارگزاری صفحات وب Gecko ۱.۹ می باشد که از هرز رفتن حافظه جلوگیری به عمل می آورد. جزئیات تخصصی در اینباره را می توانید در وبلاگ pavlov.net از برنامه نویسان تیم موزیلا مطالعه نمایید. در تست های انجام شده در ویندوز ویستا، که اطلاعات دقیقی نسبت به حافظه مصرفی توسط هر برنامه ارائه می کند پس از باز کردن ۱۰ صفحه وب با حجم بالا شامل فایل های صوتی و ویدیویی فایرفاکس ۳ تنها ۷۸ مگابایت حافظه را اشغال کرد. نمودار مقایسه بین دیگر مرورگرها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. فایرفاکس ۳ نه تنها بهتر از دیگر مرورگرها بود بلکه از نسخه پیشین خود نیز بهتر عمل نموده است.

حتی باز کردن یک سایت ر از کدهای جاوا نیز تغییری در عملکرد آن بوجود نیاورد. در تست انجام شده توسط نرم افزار مرجع SunSpider JavaScript بر روی یک سیستم مجهز به پردازنده ۲.۴ گیگاهرتز Athlon ۶۴ و یک Mac Book نتایج بدست آمده بدین ترتیب بود. اینترنت اکسپلورر ۷ هیچ حرفی برای گفتن ندارد و حتی Safari نیز در سیستم عامل اختصاصی اش Mac OS X کم آورده است. همچنین، نتیجه تست باز کردن یک صفحه وب کاملاً استاندارد (W۳) توسط مرورگرهای مختلف بدین ترتیب بود. فایرفاکس در زمان ۲۴۵ میلی ثانیه، اپرا در زمان ۲۴۹ ثانیه و اینترنت اکسپلورر در مدت زمان ۱.۳۵۲ میلی ثانیه.

همچنین دو تست در رابطه با سرعت راه اندازی فایرفاکس ۳ انجام گرد. تست گرم و تست سرد. که تست سرد مربوط به اجرای فایرفاکس است بلافاصله پس از بالا آمدن سیستم و دقیق تر از تست گرم می باشد. در این آزمایش فایرفاکس ۳ با تفاوت پشت سر اینترنت اکسپلورر و اپرا قرار می گیرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •