تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 223 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

کاربر فعال انجمن هنر هفتم shadli_m7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ولی من نمی دونم چرا ازش خوشم نمی یاد
    احساس می کنم خیلی پیچش میخورم وقتی اون هست

من از یکی دیکه که اسمش یادم نیست خوشم میاد
    اون که seven نقد کرد
    خیلی کارش درسته
    البته کاری با خودش ندارم با نقدش کار دارم
    اونی که سون رو نقد کرد دکتر بلخاری بود . ایشون واسه ی کودک را دعا کنید هم نقد فوق العاده ای داشتن .

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض

صد فیلم این هفته: Zodiac

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فیلم سینمایی "زودیاک" روز جمعه پنج بهمن در قالب برنامه صد فیلم از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم پرتعلیق به کارگردانی دیوید فینچر فیلمساز مطرح آمریکایی تولید سال 2007 بر مبنای مجموعه کتاب‌های غیرداستانی "زودیاک" نوشته رابرت گری اسمیت ساخته شده و در آن جیک جیلنهال، مارک روفالو و رابرت داونی جونیر. نقش آفرینی کرده‌اند.
    فیلم درباره قاتل زنجیره‌ای معروف به "زودیاک" است که اواخر دهه 1960 در منطقه سانفرانسسیکو با قتل‌های پی در پی شهر را در وحشت فروبرد. او با ارسال نامه‌هایی رمزی به روزنامه‌ها و رسانه‌ها به این وحشت بیشتر دامن زد. "زودیاک" داستان مردان و زنانی است که برای دستگیر کردن این قاتل معروف وارد عمل شدند. این قضیه تا به امروز حل نشده و پرونده همچنان باز است.
    این فیلم دو ساعت و 36 دقیقه‌ای با بودجه‌ای 65 میلیون دلار ساخته شد، در حالی که در آمریکا 33 میلیون دلار فروخت و فروش جهانی آن به 51 میلیون دلار رسید. فینچر متولد سال 1962 و سازنده فیلم‌های مطرحی ماننده "هفت" و "باشگاه مشتزنی" است.

منبع: خبرگزاری مهر

-----------------------

البته فکر نکنم 2 ساعت و 38 دقیقه فیلم رو پخش کنند ولی با این وجود بازم دیدنش به شدت توصیه می شه که مثل بقیه ی کارای دیوید عالیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اینا تو بوق و کرنا میکنن که ما از این فیلمها هم داریم!!! این تاریخ و این روز و این پست رو یادتون باشه ، و اینکه من چی گفتم. تا وقتی این صدا و سیما سرپاست شما و بنده 400 بار دیگه این فیلم رو خواهیم دید از تلویزیون.

من که دفعه اول با چه ذوق و شوقی نشستم نگاه کردم ، از زندگی ناامید شدم. فیلم رو زدن دل و رودش رو درآوردن. اگه فینچر میدونست فیلماش رو چه کار میکن یا خودکشی میکرد یا دیگه فیلم نمی ساخت.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینا تو بوق و کرنا میکنن که ما از این فیلمها هم داریم!!! این تاریخ و این روز و این پست رو یادتون باشه ، و اینکه من چی گفتم. تا وقتی این صدا و سیما سرپاست شما و بنده 400 بار دیگه این فیلم رو خواهیم دید از تلویزیون.

من که دفعه اول با چه ذوق و شوقی نشستم نگاه کردم ، از زندگی ناامید شدم. فیلم رو زدن دل و رودش رو درآوردن. اگه فینچر میدونست فیلماش رو چه کار میکن یا خودکشی میکرد یا دیگه فیلم نمی ساخت.
    دلیل پخش چندباره ی این فیلم ها اینه که از دیدن شاهکارهایی که خودشون خلق می کنن لذت میرن ! البته به دور از شوخی براشون نمی صرفه که یه فیلم رو فقط یک بار پخش کنن . کاش حداقل میزاشتن یه مدت می گذشت بعد تکرارش می کردن !

سینما چهار این هفته :

در انتظار خوشبختی " Waiting for Happiness "

کارگردان
    Abderrahmane Sissako

محصول 2006 " فرانسه و موریتانی "

IMDB Rating: 6.8/10

کوتاه درباره ی فیلم :

«در انتظار خوشبختي» موفق به دريافت 8 جايزه از جشنواره‌هاي بين‌المللي شده است كه از جمله‌ي آن‌ها به دريافت جايزه‌ي كن مي‌توان اشاره كرد. اين فيلم روايتگر تحولاتي است كه بر اثر آمدن برق به يك روستا آفريقايي در زندگي ساكنان آن رخ مي‌دهد ...

آخر فروم باز eshghe eskate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    In Others Heart

12

اونی که سون رو نقد کرد دکتر بلخاری بود . ایشون واسه ی کودک را دعا کنید هم نقد فوق العاده ای داشتن .
    به نظر من seven & bless this child از مسخره ترین فیلمایی بودن که پخش شده
    ولی در عوض مسیر سبز یکی از بهتزین ها بوده

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض

من که دفعه ی اول ندیدم. چون هنوز فیلم اصلی! رو ندیده بودم و گفتم حروم می شه
    اما این دفعه می خوام ببینم تا شاهکار عزیزانمون رو از دست نداده باشم!

دلیل پخش چندباره ی این فیلم ها اینه که از دیدن شاهکارهایی که خودشون خلق می کنن لذت میرن ! البته به دور از شوخی براشون نمی صرفه که یه فیلم رو فقط یک بار پخش کنن . کاش حداقل میزاشتن یه مدت می گذشت بعد تکرارش می کردن !

سینما چهار این هفته :

در انتظار خوشبختی " Waiting for Happiness "

کارگردان
    Abderrahmane Sissako

محصول 2006 " فرانسه و موریتانی "

IMDB Rating: 6.8/10

کوتاه درباره ی فیلم :

«در انتظار خوشبختي» موفق به دريافت 8 جايزه از جشنواره‌هاي بين‌المللي شده است كه از جمله‌ي آن‌ها به دريافت جايزه‌ي كن مي‌توان اشاره كرد. اين فيلم روايتگر تحولاتي است كه بر اثر آمدن برق به يك روستا آفريقايي در زندگي ساكنان آن رخ مي‌دهد ...

یه در جست و جوی خوشبختی هم بود که ویل اسمیت بازی می کرد یا اون اسمش چیز دیگه ای بود و من اشتباه می کنم؟

آخر فروم باز Ghost Dog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    South Park

پيش فرض

کلا هر فیلم درست و حسابی که از تلویزیون پخش میشه فقط آدم رو نا امید می کنه ، حالا کاش فقط قیچی می کردن موسیقی متن و دیالوگ ها رو هم گند میزنن.هیچ وقت این سرگیجه ی هیچکاک رو که از صد فیلم پخش شد یادم نمی ره ، نامردا سلاخیش کرده بودن.
    زودیاک هم تا جایی که یادمه هیچ صحنه ی خاصی نداره حالا دیگه چرا اینقدر این فیلم رو تیکه پاره می کنن نمی دونم ، اصن یکی نیست بگه فیلمی رو که نمیشه پخش کرد اینا چه اصراری دارند پخشش کنن؟

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

به نظر من seven & bless this child از مسخره ترین فیلمایی بودن که پخش شده
    ولی در عوض مسیر سبز یکی از بهتزین ها بوده
    سلام.
    خود فیلم رو فرمودین مسخره بوده ؟
    اولی رو ندیدم اما se7en مسخره بوده ؟؟؟
    مهدی-هیرو کجایی ؟
    من که از تعجب هیچی نمیتونم بگم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آقا منم یه پست داده بودم که !!! درباره ی این که این فیلما چرا مسخره بودن از نظر ایشون. اون فیلم دیگه ، خدا بچه رو نگه داره هم فیلم خوبی بود. سون که دیگه دیوانه بود.

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

سلام.
    خود فیلم رو فرمودین مسخره بوده ؟
    اولی رو ندیدم اما se7en مسخره بوده ؟؟؟
    مهدی-هیرو کجایی ؟
    من که از تعجب هیچی نمیتونم بگم

من نميدونم دوستان با خودشون چی فکر کردن به يگانه فيلمه هفت ميگن مسخره
    نميدونم امين جون چی بگم
    Last edited by Mahdi Hero; 23-01-2008 at 22:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •