تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 17 اولاول ... 41011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 164

نام تاپيک: معرفی و نقد انیمیشن‌های جديد و قدیمی دنیا

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان گلم
    اميدوار شدم ادامه بعدي رو امشب ميذارم ولي تصميم گرفتم بيشتر توضيح بدم و كمتر عكس بذارم بخاطر سنگين نشدن تايپيك
    راستي من تقريبا 6 ترابايت آرشيو انيمه دارم (حدود 6000 گيگابايت) با خون دل جمع كردم

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

انیمیشن Baccano! رو دیدی ؟
    اين انيمه رو دارم ولي هنوز نديدمش

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

استي من تقريبا 6 ترابايت آرشيو انيمه دارم (حدود 6000 گيگابايت) با خون دل جمع كردم
    اگه میخوای، بگو تا 6 ترای دیگه بهش اضافه کنی........دوستم 12 ترا داره، فقط کافیه هاردتو براش بفرستی اونم پرش میکنه و برمیگردونه، فقط هم هزینه پست رو باید بدی !

اميدوار شدم
    آفرین، همیشه باید همینطور باشی

3. این کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه میخوای، بگو تا 6 ترای دیگه بهش اضافه کنی........دوستم 12 ترا داره، فقط کافیه هاردتو براش بفرستی اونم پرش میکنه و برمیگردونه، فقط هم هزینه پست رو باید بدی !

آفرین، همیشه باید همینطور باشی
    دوست شما از سايت انيمه ورد نيست؟؟؟ ميشه آيدي اون رو بدي ممنون

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

دوست شما از سايت انيمه ورد نيست؟؟؟ ميشه آيدي اون رو بدي ممنون
    یکیش اونه، یکی- دوتا دیگه هستن و آرشیوشون یکم با ایشون فرق داره........آی دیش رو همه میدونن، تو همه سایتا با اسم عقاب مبارز هست....البته قصد تبلیغ ندارم اما جدا آدم خوبیه و با جون و دل کار میکنه....خودم از نزدیک دیدمش و با هم رفتیم شام خوردیم......

حالا بیخیال، نقدتو ادامه بده که خوب نقد میکنی!
    Last edited by mestry; 12-02-2011 at 18:18.

6. این کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان

یکیش اونه، یکی- دوتا دیگه هستن و آرشیوشون یکم با ایشون فرق داره........آی دیش رو همه میدونن، تو همه سایتا با اسم عقاب مبارز هست....البته قصد تبلیغ ندارم اما جدا آدم خوبیه و با جون و دل کار میکنه....خودم از نزدیک دیدمش و با هم رفتیم شام خوردیم......
    آره عقاب مبارز رو میشناسم و از ایشون هم خریده بودم ولی ظاهرا این کار رو ول کرده به قول خودش واگذار کرده به جوانترها
    بگذریم ادامه داستان

ادامه کلیمور

من احساس میکنم که خود سازمان یوما ها رو به شهر های میفرسته و سازمان با فرستادن کلیمورها پول خوبی به جیب میزنه یعنی سازمان سر سه گروه رو کلاه میذاره

1. کلیمورها
    2. یوما (این یوما احیانا کلیموری هست که به خاطر تغییر شکل زیاد به یوما تبدیل شده و یا خود سازمان انسانها رو به یوما تبدیل کرده)
    2. مردم شهر

تزرا کیست ؟

همانطوری که قبلا گفتم ترزا قویترین کلیمور هست و میتونه بدون آزاد کردن انرژی یوکی هر یومایی رو شناسایی و نابود کنه یعنی صورتش هیچ وقت شکل یوما رو نمیگیره به همین خاطر بهش میگن لبخند ناپیدا یعنی لقبش لبخند ناپیدا هست

خب یکی از دلایل علاقه مندی بیش از حد کلیر به ترزا این بود که اونو از دست یه یوما که بهش تجاوز میکرد نجات داده بود
    نکته مهم : در واقع کشتن یوما هدف اصلی ترزا بود نه نجات کلیر

عکس زیر اون آدمی که پشت کلیر قرار گرفته یه یوما هست

از وسط نصف شدن یوما

کلیر کوچک ما یه دل نه صد دل عاشق ترزا میشه و هرجا که ترزا میره اون هم دنبالش میره در یکی از وقایع متاسفانه کلیر کوچک ما مورد آزار و اذیت اراذل و اوباش قرار میگیره و ترزا هم بخاطر دفاع از کلیر باعث قتل یکی از مهاجمین میشه خب این یعنی اینکه ترزا بخاطر سرپیچی از قوانین سازمان گناهکار و بایستی اعدام بشه
    همانطور که میدونین ترزا از قویترین کلیمور هست و اعدام کردن اون کاری بسی مشکل هست سازمان چهار نفر بعد از اون رو برای اجرای حکم میفرستن دنبالش یعنی شماره 2 و 3 و 4 و 5
    در نهایت یک نفر از انها به نام پریشیلا (ملعون) بالاخره با تغییر ماهیت دادن و ازاد کردین انرژی زیاد به طرز ناجوانمردانه ای میتونه ترزا را بکشه
    خب این پریشیلا priscilla با توجه به اینکه به یوما تبدیل شده به سرزمینهای شمالی به نام ایسله فرار میکنه و پنهان میشه و کلیر کوچک ما از سازمان درخواست میکنه که به کلیمور تبدیل بشه (یک کلیمور از آخر اول)
    درسته که کلیر یک کلیمور از آخر اول است اما با رشادت های فراوان تمامی دشمان رو میتونه نابود کنه و در نهایت به پریشیلا میرسه که بالاخره priscilla رو شکست میده و چیزی نمانده بود که اونو بکشه که گذشت میکنه

پریشیلا قبل از تغییر ماهیت

بعد از تغییر ماهیت و به یوما تبدیل شده

در هر حال خفن قشنگه
    Last edited by ata.royalfalcon; 12-02-2011 at 19:33.

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان
    انیمه بعدی که معرفی میکنم midori no hibi هست

احتمالا عکس باز نشه جای دیگه آپلود کردم

13 قسمته
    خلاصه داستان : یه پسری هست که از اون گردن کلفتهای مدرسه هست و هیچکس هم حریفش نمیشه و همه ازش میترسن و بنابراین دوست دختری نداره و از این بابت بسیار ناراحته و از قضا یه دختری هست که عاشق اون پسره هست اما روش نمیشه بره به اون پسره بگه من دوستت دارم
    خب از اونجایی که خدا خیلی مهربونه این دوتا رو بهم میرسونه اما به روش عجیب ، دختره میشه دست راست پسر
    تصورشو بکنین حتی پسره بخواد بره حموم دختره باهاش هست
    این انیمه ته خنده ست
    Last edited by ata.royalfalcon; 18-02-2011 at 00:13.

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام انیمه بعدی که میخوام معرفی کنم gantz هست گانت زد
    این انیمه فوق العاده قشنگ هست مخصوصا آهنگ و آواز پایانی در هر سریال آدم رو سرجاش میخکوب میکنه !!!
    شخصیت های اصلی این انیمه سه نفر هست (به نظر من)
    1. کورونو - Kei Kurono
    2. کاتو - kato
    3. کیشیموتو - kishimoto

داستان از این قراره که بعضی از افرادی که میمیرن بجای اینکه یکراست برن اون دنیا به اتاقی فرستاده میشن . در این اتاق یک گوی سیاه بزرگی وجود دارد که اسمش gantz هست . این gantz به این افراد سلاح میده و اونها رو روانه شهر میکنه تا با موجودات فضایی بجنگن تا براساس عملکردشون امتیاز داده بشه

وقتی این گوی باز می‌شد، نوشته‌هایی ظاهر می‌شدند که به آن‌ها اطلاع می‌داد که زندگی آن‌ها به پایان رسیده و دیگر به او تعلق دارد و عکس و اطلاعاتی درباره هدف آن‌ها می‌داد. ماموریت‌ها بسیار مرگبار هستند و شرکت کنندگان کمی از آن زنده بیرون می‌آیند

نکات مهم

1. عمدتا در هنگام شب برای جنگ و درگیری به داخل شهر فرستاده میشن .

2. وقتی برای درگیری و جنگ به داخل شهر فرستاده میشن مردم عادی نمیتونن اونهارو ببینن ولی خسارت هایی که به اماکن و وسیله ها وارد میشه توسط مردم عادی قابل رویته مثلا یه دفعه ساختمانی ویران میشه و مردم عادی از تعجب تجمع میکنن در حالیکه مسببین این عوامل رو نمیتونن ببینن

3. در اوقاتی که در گیری وجود نداره (ماموریتی ندارن) میتونن مثل مردم عادی زندگی کنن یعنی قابل رویت هستن.

4. به اینها اسلحه ها و لباسهای مخصوصی داده میشن . نکته جالب اینجاست که اینها میتونن با خودشون ببرن خونشون ولی باید حواسشونو جمع کنن در هنگامی که برای ماموریت فراخوانده میشن اسلحه ها و لباسهاشونو جا نذارن وگرنه کارشون سخت میشه .

5. اسلحه هاشون تاخیر چند ثانیه ای داره یعنی وقتی شلیک کردی حدود 5 ثانیه بعد تاثیر خودشو نشون میده .

6. لباسهاشون قدرت مضاعف بهشون میده یعنی اگه آدم نرمال حدود 1 متر میتونه بپره با اون لباسها شاید بتونه 100 متر بپره .

7. این یک نکته خیلی مهم هست همونطوری که گفتم بعضی از افرادی که میمیرن به این اتاق فرستاده میشن اما در مورد کیشیموتو gantz قاطی کرده ، با وجودیکه کیشیموتو خودکشی کرده اما جون سالم به در میبره و نمیمیره ولی بازهم به اون اتاق فرستاده میشه یعنی دو تا کیشیموتو وجود داره ، کیشیموتوی واقعی و کپی شده .

8.طبق قواعد اونهایی که 100 امتیاز رو بتونن بگیرن میتونن آزاد بشن ولی gantz نمیذاره اونها به 100 امتیاز برسن (اینطور فکر میکنم)
    و حتی وقتی کرونو به امتیازات بالایی میرسه و طبق قواعد gantz عمل نمیکنه پس gantz اونو بعنوان دشمن به بقیه معرفی میکنه تا کرونو رو بکشن ولی کرونو اونقدر حرفه ای شده که دیگران نمیتونن کاری بکنن.

9 . در هنگام درگیری اگر یک فرد دچار جراحت زیادی بشه ولی بالاخره زنده بمونه و بتونه پس از درگیری به اون اتاق برگرده میتونه سلامتیشو بازیابی کنه یعنی جانباز 100 درصد هم بشه ولی زنده بمونه در بازگشت به اون اتاق کامل خوب میشه .

10. کرونو کیشیموتو رو دوست داره ولی کیشیموتو کاتو رو دوست داره

عکس کیشیموتو

عکس کرونو

عکس کاتو
    Last edited by ata.royalfalcon; 18-02-2011 at 01:34.

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان.
    امیدوارم تکراری نباشه

لینک در پروفایل
    Last edited by Lady parisa; 09-05-2011 at 12:15. دليل: با تشکر از راهنمایی دوست خوبم

14. این کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

Rango (2011)

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ماشینهای 2 ( محصول دیزنی ، پیکسار)
    تاریخ اکران : 24 ژوئن

افراد زیادی این انیمیشن را ضعیف رتین کار پیکسار بشمار می آورند ، بنابراین جالب است که ببینیم فیلم دوم در مقایسه با اولی و دیگر فیلم های پیکسار چه فرقی دارد .
    بعلاوه بغیر از داستان اسباب بازی این تنها کار پیسکار است که برای آن دنباله ساخته است ( البته کارخانه هیولاها 2 برای نوامبر 2013 کلید خورده )

در این کار " جان لستر " مسئولیت های کارگردانی را با " براد لویس " که قبل تهیه کننده مورچه زی و راتوتوی بدوه ، تقسیم کرده است .

ماتر " لایتینگ مک کوئین " در سمت مکانیک در یک مسابقه بین المللی شرکت میکند . در حین جهانگردی آنها درگیر یک ماجرای جاسوسی که در آن یکی اشتباه هویتی رخ داده، میشوند .

شایعه شده که این فیلم برای استفاده کردن از سودآوری تجاری قسمت اول ساخته شده است . اما این پیکسار است و هر موقع که توقعات از آن ها پایین آمده باشد ، آنها یک کار فوق العاده را رو میکنند .

17. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •