تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: ( GeForce 8600 GT 512mb ( XFX Or Zogis

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض ( GeForce 8600 GT 512mb ( XFX Or Zogis

سلام
    اين دو تا تصوير مربوط ميشه به مشخصات دو كارت گرافيك
    XFX GeForce 8600 512 mb DDR 2

و

Zogis GeForce 8600 512mb DDR2

اما چرا مشخصات اين دو كارت متفاوت هستند ؟؟؟ اين دو تا دقيقا يكي هستند فقط برنداشون فرق ميكه !!!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کلا کارت گرافیکی Geforce 8600 GT با 256 مگابایت حافظه از نوع GDDR3 توسط NVIDIA معرفی شد.

این تغییرات یعنی استفاده از حافظه های DDR2 یا بالا بردن حجم حافظه توسط سازنده ها اعمال شده و ممکنه این تغییرات با هم تفاوت داشته باشند.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کلا کارت گرافیکی Geforce 8600 GT با 256 مگابایت حافظه از نوع GDDR3 توسط NVIDIA معرفی شد.

این تغییرات یعنی استفاده از حافظه های DDR2 یا بالا بردن حجم حافظه توسط سازنده ها اعمال شده و ممکنه این تغییرات با هم تفاوت داشته باشند.
    اين تغييرات به اندازه ايكه كه امتياز 3DMark 06 به اين شكل باشه

سيستم 1
    ‍CPU = Core2Qaud Q6600 2.4
    امتياز 3ِMark
    3736

سيستم 2
    CPU = Core2Duo E6550 2.66
    امتياز 3ِMark
    3757

اما به نظر مياد سيتم اول به خاطر CPU بايد امتياز خيلي بيشتري بگيره !!!؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    بنظر من چند دلیل میتونه داشته باشه! یکی اینکه جناب "Stream" گفتند‍! دومی که من خودم تجربه کردم بایوس مادر بورد و هست! برای من پیش اومده که گرافیک یا رمی با فرکانس پایین تر از مقدار واقعی کار کنه و بعد از آپدیت بایوس مادربورد مشکل حل شده باشه!
    سومی این هست که بایوس 2 کارت باهم متفاوت هست! ممکن هست که این مشکل ساز شده باشه!
    و در مورد امتیاز 3dmark هم تا جایی که من میدونم زیادترین تاثیر رو کارت گرافیک داره! و رم هم تاثیر داره!
    و شما اینجا به رم 2 سیستم اشاره نکردید! و ممکن هست که سیستمی با رم کمتر و با فرکانس کمتر + گرافیکی با فرکانس کمتر + با سی پی یو قویتر در مقابل سیستمی با رم بیشتر و با فرکانس بالاتر +گرافیکی با فرکانس بالاتر+ سی پی یو ضعبف تر امتیاز کمتری بیاره!
    البته اگه سی پی یو های که در نظر داریم دو مدل 2GHz celeron و 2.8GHz full باشه اینطور نباشه ولی این دو سی پی یو هر دو به مقدار کافی قوی هستند و در کارهای گرافیکی معمولی فکر نکنم اختلاف قدرتشون زیاد مشخص باشه(منظورم خیلی زیاد هست)

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    بنظر من چند دلیل میتونه داشته باشه! یکی اینکه جناب "Stream" گفتند‍! دومی که من خودم تجربه کردم بایوس مادر بورد و هست! برای من پیش اومده که گرافیک یا رمی با فرکانس پایین تر از مقدار واقعی کار کنه و بعد از آپدیت بایوس مادربورد مشکل حل شده باشه!
    سومی این هست که بایوس 2 کارت باهم متفاوت هست! ممکن هست که این مشکل ساز شده باشه!
    و در مورد امتیاز 3dmark هم تا جایی که من میدونم زیادترین تاثیر رو کارت گرافیک داره! و رم هم تاثیر داره!
    و شما اینجا به رم 2 سیستم اشاره نکردید! و ممکن هست که سیستمی با رم کمتر و با فرکانس کمتر + گرافیکی با فرکانس کمتر + با سی پی یو قویتر در مقابل سیستمی با رم بیشتر و با فرکانس بالاتر +گرافیکی با فرکانس بالاتر+ سی پی یو ضعبف تر امتیاز کمتری بیاره!
    البته اگه سی پی یو های که در نظر داریم دو مدل 2GHz celeron و 2.8GHz full باشه اینطور نباشه ولی این دو سی پی یو هر دو به مقدار کافی قوی هستند و در کارهای گرافیکی معمولی فکر نکنم اختلاف قدرتشون زیاد مشخص باشه(منظورم خیلی زیاد هست)
    روم هر دو سيستم 2Gb Patriot DualChanel
    امروز بايوس رو آپديت كردم امتياز 200 تا اومد پايين تر !!! اما با آپديت كارت گرافيك 400 تا امتياز رفته بود بالاتر !

اين امتياز ها ماله قبل از آپديت باياس هستند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

XFX GeForce 8600 512 mb DDR 2 تو نصب کار گرافیک ارور می ده main board p5kcوcpu 8400وram ozc dual chanle 2gig

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    اين دو تا تصوير مربوط ميشه به مشخصات دو كارت گرافيك

و

اما چرا مشخصات اين دو كارت متفاوت هستند ؟؟؟ اين دو تا دقيقا يكي هستند فقط برنداشون فرق ميكه !!!
    آخرین ورژن ForceWare رو برای هر دو نصب کن بعد دوباره تست بگیر

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

XFX GeForce 8600 512 mb DDR 2 تو نصب کار گرافیک ارور می ده main board p5kcوcpu 8400وram ozc dual chanle 2gig
    متن error رو اینجا بزار؟

در آغاز فعالیت Gruff's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض 8600

سلام

با 8600gt اين نتايج به دست آمده: (( توجه)) كنيدددددددددددددددددد!!!!!!!! !

اگر شما با بازي هاي جديد مثل اساسين و كرايسيس و ... اين امتيازات رو بررسي كرده باشيد به ترتيب به امتياز 3560 و 3482 خواهيد رسيد.البته رم دستگاه من 4 گيگابايت از اُ سي زد است.

در آغاز فعالیت Gruff's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اقا سياوش!!!!!!!!!!!
    دقيقا اين امتياز هارو من كسب كرده ام!!!!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •