تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: مشکل نصب اسکنر جنیوس hr6x slim usb

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض مشکل نصب اسکنر جنیوس hr6x slim usb

سلام . من یک اسکنر جنیوس hr6x slim usb دارم که سی دی گم شده . من درایور اون رو از سایت جنیوس دانلود کردم و درایور نصب میشه ولی نرم افزار مربوط به اون کار نمی کنه و این خطا رو می ده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از نرم افزار های دیگه که برای اسکن استفاده میکنم می گه اسکنر آماده به کار نیست در حالی که درایور نصبه و اسکنر روشنه .
    لطفا کمک کنید . مرسی
    Last edited by mortezahn; 29-04-2008 at 11:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من نمي تونم اسكنرم رو نصب كنم،درحين نصب پيغام ميده اسكنرقفله ،ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد.

پروفشنال آنتی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    دهات

پيش فرض

سلام من نمي تونم اسكنرم رو نصب كنم،درحين نصب پيغام ميده اسكنرقفله ،ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد.
    به نام خدا
    سلام
    ورود شما را به جمع p30world تبریک می گوییم
    اول اینکه سعی کنید سوالتون را کامل بپرسید مثلا پیغام را کامل بنویسید
    و در مورد مشکلتون: زیر اسکنر ها یک قفل سخت افزاری وجود دارد که برای استفاده از اسکنر باید دکمه آن را در حالت باز قرار دهید
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام ممنونم ازاينكه جوابم رو داديد ،اسكنر من Genius color page_HR6X slimوسيدي برنامه اصل نيست. نمي دونم چه طورقفل رو بازكنم..پيغام زيررو ميده.
    When the locking switch is pressed ,it automatically anlocks the scanning head.

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اسکنر رو روی یه سیستم دیگه تست کن احتمالاً مشکل ویندوزی دارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوباره ،من اسكنرم روبا يه دستگاه ديگه امتحان كردم ولي بازم همين 2پيغام روميده،چه كاربايدكنم .

1.When the locking switch(located on the underside of the scanner)is pressed, it automatically unlocks the scanning head; when not pressed, I automatically locks up the scanning head again.
    2.please insert the compact disc labeled Windows XP professional service pack 2CD into your CD_RAM drive(G) and then click OK. You can also click OK if you want files to be copied from an alternate location ,such as a floppy disk or a network server.

داره خودمونی میشه ict1720's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام - برای حل مشکل باید کاتالوگ اسکنر رو دقیق بخونی - بعضی اسکنر ها یک دکمه یا قفل در زیر بدنه یا کنار شون هست که باید باز بشه. (فقط یک بار و برای اولین دفعه که می خواهی از آن استفاده کنی) این مورد در اسکنر های جنیوس قطعی است.

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوباره ،من اسكنرم روبا يه دستگاه ديگه امتحان كردم ولي بازم همين 2پيغام روميده،چه كاربايدكنم .

1.When the locking switch(located on the underside of the scanner)is pressed, it automatically unlocks the scanning head; when not pressed, I automatically locks up the scanning head again.
    2.please insert the compact disc labeled Windows XP professional service pack 2CD into your CD_RAM drive(G) and then click OK. You can also click OK if you want files to be copied from an alternate location ,such as a floppy disk or a network server.
    شما تنها كاري رو كه بايد انجام بديد اينه كه اسكنرتون رو روي يه سطح صاف قرار بديد كه كف اسكنر كاملا مماس اون باشه. بعضي از مدل هاي اسكنر به جاي قفل يه دكمه دارن كه فقط زماني هد رو آزاد ميكنه كه روي زمين باشه و اگر اون رو مثلا روي فرش بذاريد دكمه فشار داده نميشه و در نتيجه اسكنرهم كار نميكنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شما تنها كاري رو كه بايد انجام بديد اينه كه اسكنرتون رو روي يه سطح صاف قرار بديد كه كف اسكنر كاملا مماس اون باشه. بعضي از مدل هاي اسكنر به جاي قفل يه دكمه دارن كه فقط زماني هد رو آزاد ميكنه كه روي زمين باشه و اگر اون رو مثلا روي فرش بذاريد دكمه فشار داده نميشه و در نتيجه اسكنرهم كار نميكنه.

من اين كار راهم كردم رو ميز كامپيوتر صاف گذاشتم ولي انگار سيدي دوم ميخواد از كجا بايد بگيرم وممنون كه راهنماييم ميكني .

10. این کاربر از ssafaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام - برای حل مشکل باید کاتالوگ اسکنر رو دقیق بخونی - بعضی اسکنر ها یک دکمه یا قفل در زیر بدنه یا کنار شون هست که باید باز بشه. (فقط یک بار و برای اولین دفعه که می خواهی از آن استفاده کنی) این مورد در اسکنر های جنیوس قطعی است.

من كاتولوگ ندارم وزير اسكنرم يه دكمس كه روي سطح صاف ميزارم ولي فايده نداره.مرسي از راهنماييت.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •