تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 97 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

VTN جان سلام

من معمولا وقتی به اینترنت وصل میشدم یک سوال از من پسیده می شد که آیا اجازه میدید رو سیستم شما Send Resive انجام بشه یا وقتی با دانلود منیجر چیزی دانلود می کردم و یا با مرورگر صفحه ای باز می کردم همچین سوالاتی از من پرسیده می شد.
    آیا فایروال کومودو یا زون آلارم بعد از اجازه دادن به فعالیت های برنامه ها باز اون هارو کنترل می کنه یا نه؟

راستی من دنبال کرک یک برنامه بودم و چند سایت برای این کار رو باز کرده بودم.گارد Spy Sweeper حدود 80 فایل مخرب رو بلوک کرد ولی کومودو بی خیال وایساده بود و هیچ کاری نمی کرد!!زون آلارم هم همین جوری هستش!!
    ممنون
    دوست عزیز

وظیفه یک فایروال کنترل ورودی و خروجی سیستم شما است ( به شبکه یا اینترنت ) .یک فایروال خوب تنها به برنامه های

مفید اجازه اتصال به اینترنت را داده و از ورود غیرمجاز برنامه های غیرضروری و یا مضر به سیستم جلوگیری می کند .

برای همین وقتی برنامه ای قصد اتصال به مثلا اینترنت را دارد فایروال از شما سواال می کگند تا اگر به آن برنامه

اعتماد داریر اجازه اتصال به آن را بدهید ویا اگر برنامه ای بخواهد از اینترنت از طریق پورتهای نا معمول تبادل اطلاعات

کند از شما اجازه می گیرد .گارد اسپای سوییپر جلوی داونلود فایلها را نمی گیرد بلکه فقط جلوی اتصال به سایتهایی

را که مضر تشخیص می دهد می گیرد و یا از اجرا شدن بعضی اسکریپتها در صفحات وب جلوگیری می کند این جزو

وظایف یک فایروال نیست ولی بعضی فایروالها که زون آلارم هم جزو آنها است این کار را می کنند.

داره خودمونی میشه محمد مهندس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض فقط زون آلارم و نود 32

تنها نرم افزاری که هم خیلی قوی و قابل نفوذ از طرف هکر ها زون آلارم هست من در بعضی از سایت ها یا در چت که میروم یک پیغام می دهد که مثلا یک حمله هکری را بلوک کرده این فایروال با نود 32 سازگاری کامل دارد و من با داشتن این دو هیچ مشکل ویروسی و اسپی واری برایم پیش نیامده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوست عزیز

وظیفه یک فایروال کنترل ورودی و خروجی سیستم شما است ( به شبکه یا اینترنت ) .یک فایروال خوب تنها به برنامه های

مفید اجازه اتصال به اینترنت را داده و از ورود غیرمجاز برنامه های غیرضروری و یا مضر به سیستم جلوگیری می کند .

برای همین وقتی برنامه ای قصد اتصال به مثلا اینترنت را دارد فایروال از شما سواال می کگند تا اگر به آن برنامه

اعتماد داریر اجازه اتصال به آن را بدهید ویا اگر برنامه ای بخواهد از اینترنت از طریق پورتهای نا معمول تبادل اطلاعات

کند از شما اجازه می گیرد .گارد اسپای سوییپر جلوی داونلود فایلها را نمی گیرد بلکه فقط جلوی اتصال به سایتهایی

را که مضر تشخیص می دهد می گیرد و یا از اجرا شدن بعضی اسکریپتها در صفحات وب جلوگیری می کند این جزو

وظایف یک فایروال نیست ولی بعضی فایروالها که زون آلارم هم جزو آنها است این کار را می کنند.
    سلام
    من خوب منظور شما رو متوجه نشدم!!
    یهنی اگه اجازه دانلود به دانلود منیجر بدم اگه فایلی مخرب باشه فایرواتل بلوک می کنه!!
    راستی اگه زون آلارم تحت ویستا اومد یک پیغام خصوصی میدی؟

ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ولی به نظر من اول MCcoffee
    بعد NOD
    بعد KASPER
    و بقیه ........

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ولی به نظر من اول MCcoffee
    بعد NOD
    بعد KASPER
    و بقیه ........
    دوست عزیز

لطفا در تاپیک مربوطه یعنی مقایسه آنتی ویروسها مطرح کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    من خوب منظور شما رو متوجه نشدم!!
    یهنی اگه اجازه دانلود به دانلود منیجر بدم اگه فایلی مخرب باشه فایرواتل بلوک می کنه!!
    راستی اگه زون آلارم تحت ویستا اومد یک پیغام خصوصی میدی؟

ممنون
    دوست عزیز

فایروال آنتی ویروس نیست که جلوی داونلود فایل مخرب را بگیرد شما اگر به داونلود منیجرتان اجازه دسترسی به اینترنت

را بدهید هر فایلی از طریق آن قابل دریافت خواهد بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

سلام

واسه ویستا فایروال خوب دوستان چی پیشنهاد میکنند؟؟؟

(تنها فایروالی که دیدم خود ویندوز ویستا هم به عنوان فایروال توی قسمت سکیوریتی معرفی کرد نورتون 360 بود / حتی avg internet security هم که نصب میکنم قسمت فایروالش توی ویستا غیر فعال میشه (علت؟؟؟)
    و فقط به عنوان آنتی ویروس میشناسه...)

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام

(تنها فایروالی که دیدم خود ویندوز ویستا هم به عنوان فایروال توی قسمت سکیوریتی معرفی کرد نورتون 360 بود / حتی avg internet security هم که نصب میکنم قسمت فایروالش توی ویستا غیر فعال میشه (علت؟؟؟)
    منظر باش تا زون آلارم بیاد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

واقعا؟؟!!!

زون الارم واسه ویستا هم..!!!؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

فعلا تنها فایروالهای خوبی که با ویستا سازگارند فایروالهای موجود در اینترنت سکوریتی نورتون و کاسپرسکی و فایروال

جتیکو هست هرچند آنطور که شنیده ام فایروال Look 'n' Stop هم با ویستا سازگار است بقیه هنوز در مرحله بتا هستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •