تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: قویترین ماشین داخل بازار

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض قویترین ماشین داخل بازار

سلام از اونجایی که از دوستداران شدید Lexus هستم گفتم قویترین ماشین قابل خرید داخل بازار رو بهتون معرفی کنم , واقعا بعد عمری خیلی خیلی خوشحال شدم که لوکسترین برند ماشین در دنیا یعنی Lexus وارد بازار شده , توسط شرکت ایرتویا که نمایندگی تویوتا هست , مدلهاشم از 90 تا 175 میلیون هست .
    ولی قویترین ماشین 8 سیلندر قابل خرید داخل بازار Lexus LS 460 هست یک ماشین کاملا لوکس و شاید اصلی ترین رقیب Mercedes S class .
    موتور این ماشین یک موتور فوق العاده پیشرفته 8 سیلندر 4.6 لیتری با قدرت وحشتناک 380 اسب بخار هست که میتونه این غول اهنی رو با استفاده از گیربکس پیشرفته 8 سرعته خودش (اولین گیربکس 8 سرعته در دنیا) در کمتر از 5.5 ثانیه به سرعت 96 کیلومتر بر ساعت برسونه . البته این ماشین با کد LS600 با موتور 8 سیلندر 5 لیتری 438 اسب بخاری هم عرضه میشه که در ایران فقط مدل LS480 وارد شده .

همچنین این ماشین با لیست بسیار طولانی از تجهیزات و امکانات رفاهی بعضا عجیب عرضه میشه . از جمله امکانات عجیبش سیستم پارک اتوماتیک ماشین هست که بصورت اتوماتیک در حالت دنده عقب ماشین رو میتونه پارک کنه .

Last edited by Bracket; 26-04-2008 at 10:08.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

البته میشه گفت که بنز رقیب لکسس هستش چون حدود نیمی از بازار ماشین های لوکس آمریکا دست لکسسه
    راستی فکر کنم نوریانی نماینده ب ام و باشه نه تویوتا

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بله نوریانی نماینده بی ام و بود که الان اسمش رو کردن پرشیا خودرو یا یه چیزایی تو این مایه ها
    ایر تویا خیلی وقته نماینده تویوتا هستش و پشتیبانی خوبی هم از طرف شرکت مادر ازش میشه و این سری رو هم با اینکه توی آمریکا تولید میکنن ولی اینایی رو میارن ایران از سریهایی هستن که اول میرن ژاپن از اونجا میفرستن اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

[همچنین این ماشین با لیست بسیار طولانی از تجهیزات و امکانات رفاهی بعضا عجیب عرضه میشه . از جمله امکانات عجیبش سیستم پارک اتوماتیک ماشین هست که بصورت اتوماتیک در حالت دنده عقب ماشین رو میتونه پارک کنه .]

سلام به همه
    اگه کسی در مورد پارک اتوماتیک اطلاعاتی داره منو راهنمائی کنه که این داستان به چه صورت است برام خیلی جالبه بدونم
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دنیای رپ . 3 راهیه دستگاه میکسر

پيش فرض

قيمتش اين لكسس چنده؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

قیمت اینا اونجوری که یادمه فکر کنم 160 میلیون بود
    و اما پارک اتوماتیک
    کسی که گواهینامه میگیره و انشالله شما هم دارین یه معضلی داریم به نام دوبله پارک که شدیدا به گردن و بازو شونه آدم اسیب میرسونه و من با اون همه تمرینی که داشتم بازم نتونستم درست برم ولی خوب قبول شدم
    این ماشین رو وقتی میخوای دوبله پارک بری میشنی تو ماشین و میزنی دنده عقب بعد این سیستم رو قبلا فعال باید بکنی دستات رو از روی فرمان بر میداری و این ماشین با استفاده از چند تا رادار کوتاه برد و سنسور و دوربین وظیفه هدایت و پارک رو خودکار انجام میده حتی میتونه اون فضای کافی رو تشخیص بده که بین 2 تا ماشین میشه پارک کرد یا نه و خودش آلارم میده .من تو یه ماشین دیگه دیده بدم البته تو یه برنامه تلوزیون
    البته سعی کردم ساده بگم .وگرنه من خودم تا حالا یه چند تا مقاله در این مورد تو مجله خوندم .

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

توش چقدر خوشگله !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiroo88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران - شهرک غرب

پيش فرض

خیلی خوشگله

تجهزاتش هم خوبه

اما طراحیش یه نموره به کمری 2007 میزنه

کسی توش بشینه میتونه کاپوتش رو ببینه ؟ ادم توش گم میشه

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا به ماشين جوز ورود و پلاك دائمي مي دهند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا به ماشين جوز ورود و پلاك دائمي مي دهند
    خوب میدن دیگه حتما .اگه ندن پس چه جوری ایر تویا اینا رو اورده.راستی اینا تو. آمریکا تولید میشن یعنی جوز محصولات تحریم شده هستن

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •