تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سوال در مورد تبلیغات بلاگفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه tasnim68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

14 سوال در مورد تبلیغات بلاگفا

سلام دوستان عزیز، من همش میام اینجا زحمت می دم! یه سوال برام پیش اومده هر کاری می کنم نمی تونم حلش کنم. گفتم بیام اینجا از هم فکری شما استفاده ببرم.

من توی بلاگفا یه وبلاگی درست کردم، قالبش رو هم جوری طراحی کردم که تقریبا ابعادش ثابته، یعنی فقط اندازه مانیتور های 1024*768 برای همین اسکرول نمی خوره. یعنی کاربردش اینطوری ایجاب می کنه.

من می خوام یه متن رو تو این وبلاگ قرار بدم که اندازش خیلی زیاده. یعنی ارتفاعش از 768 پیکسل بیشتر میشه، برای همین صفحه اسکرول می خوره؛ من برای اینکه اینطوری نشه خواستم از iframe استفاده کنم.
    یعنی این متن رو تو یکی از صفحات داخلی وبلاگ قرار بدم، بعد با آی‌فریم اونو توی صفحه اول بذارم. اینطوری فقط متن اسکرول می خوره، نه کل قالب.

ولی بعد از انجام اینکار دیدم تبلیغات بلاگفا توی اون فریم هم نشون داده می شه. من هر کاری کردم که تبلیغات توی اون صفحه رو حذف کنم یا کاری کنم دیده نشه به نتیجه ای نرسیدم، چون روی متن ها رو می گیره.

البته یه جوری تونستم کاری کنم دیده نشن، ولی وقتی تبلیغ بصورت فلش باشه این روش کار نمی کنه.

حالا سوالی که دارم اینه: چطور می تونم تبلیغات بلاگفا رو توی اون صفحه که قراره بصورت iframe تو صفحه اول نشون داده بشه حذف کنم یا کاری کنم که دیده نشن؟

البته نا گفته نماند این کار (iframe از صفحات داخلی) آخرین راه حلی بود که واسه قرار دادن اون متن بهش رسیدم.
    از textarea استفاده نکردم چون توش نمی شه لینک گذاشت،
    خواستم اون متن رو بصورت یه صفحه آپلود کنم iframe رو از اون بگیرم، دیدم اونوقت تغییر دادنش سخت می شه، چون روزی چند بار اون متن رو بروز کنم.
    و راه های دیگه و آخر سر به این نتیجه رسیدم که اون صفحه از صفحات داخلی وبلاگ باشه.
    حالا اگه شما راه دیگه ای رو برای نشون دادن اون متن بصورتی که گفتم سراغ دارید هم بگید. همین جا پیشاپیش ازتون تشکر می کنم.
    Last edited by tasnim68; 23-05-2010 at 14:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

حذف تبلیغات تو بلاگفا سخت و زمانبره شما به جای استفاده از iframe و لود کردن از یه صفحه دیگه یه div باز کن با کلاس scroll:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به جای مطلب هر چی دلت خواست بنویس.
    قالب وبلاگ رو هم ویرایش کن دنبال <head> بگرد بعد از اون این کد ها رو اضافه کن مشکلت حل میشه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by tazphoenix; 23-05-2010 at 15:24.

3. این کاربر از tazphoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یه توضیح هم در مورد کد دوم بدم:
    به جای height هر عددی بنویسی ارتفاع میشه ولی باید واحدش رو هم بزاری(معمولا" پیکسل).
    مثلا" 300px
    به جای weight هم هر عددی بنویسی عرض میشه ولی بازم باید واحدش رو هم بزاری(معمولا" پیکسل).
    مثلا" 300px
    overflow برای اسکروله auto اتومات وقتی متن از طول و عرض بیشتر باشه اسکرول میزاره
    scroll همیشه اسکرول هست.
    البته 2 تا حالت دیگه هم داره که به درد شما نمیخوره.
    border هم برای کادره اگه حذفش کنی دیگه کادر نداره.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من نمی دونستم میشه واسه div هم اسکرول گذاشت! دستتون درد نکنه.
    ولی فکر نمی کنید اینجوری قالب سنگین شه و ویرایشه متن سخت تر؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

نه سنگین نمیشه ولی چرا ویرایش متن سخت بشه؟من تو هیچ کدوم هیچ دلیلی نمیبینم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

طرح خودمو با پیشنهاد شما مخلوط کردم درست شد!

تو اون حالت که شما گفتید برای ویرایش متن هی باید می رفتم تو ویرایش قالب، متن رو هم باید تو قالب می ذاشتم، واسه همین هم قالب سنگین می شد هم ویرایشش سخت.
    گفتم چه کنم چه نکنم یه کمی فسفر سوزوندم بجای متن توی اون div که شما گفتین <-PostConcent-> رو گذاشتم، بعد رفتم تو تنظیمات تعداد پستای صفحه اولو کردم یکی بعد اون متن رو گذاشتم تو پست اول!
    این طوری هم قالب سبک می شه هم ویرایش اون متن.

از راهنماییت ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •