تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 59 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 583

نام تاپيک: تمامی سوالات و مباحث در مورد Nintendo Wii (فقط در اینجا)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آقا من یه wii j کپی خور شده با 24 تا بازی دارم می خوام بفروشم اگه کسی می خره بهم pm بده .
    قیمت هم خودتون بدبد با هم کنار میایم
    ممنون.

پروفشنال rb97's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

2 تا سوال

کسی بازیه mario kart رو بازی کرده؟باحاله؟

کسی میدونه فرمونه Wii چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه imakbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پسر من دیگه مطمئن شدم که اگه بخوام کنسول بگیرم، wii می گیرم!
    چرا؟ چون GTA IV برای PC داره میاد و این یکی از بزرگترین دلایلی بود که میخواستم به خاطرش xbox بگیرم. حالا باید تا بعد از تولدم صبر کنم!!!! به هر حال، دیگه x360 خریدن نداره. البته بازی های خیلی خیلی خوبی داره و کنسول خوبیه، ولی wii یه چیز دیگه اس. به خصوص واسه من که PC هم دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آقا من یه wii j کپی خور شده با 24 تا بازی دارم می خوام بفروشم اگه کسی می خره بهم pm بده .
    قیمت هم خودتون بدبد با هم کنار میایم
    ممنون.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میگم واقعاً wii چقدر طرفدار داره!
    پرفروش ترین کنسول خانگی نسل هفتم، لیاقتش چیزی بیشتر از اینه.
    خود من الان کلی سوال در باره این کنسول و بازیهاش دارم، اما مثل این که این تاپیک داره به سمت تعطیل شدن می ره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه X-Volt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

میگم واقعاً wii چقدر طرفدار داره!
    پرفروش ترین کنسول خانگی نسل هفتم، لیاقتش چیزی بیشتر از اینه.
    خود من الان کلی سوال در باره این کنسول و بازیهاش دارم، اما مثل این که این تاپیک داره به سمت تعطیل شدن می ره!
    شما سوالتو بپرس!
    من در خدمتم...

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

6

خیلی ممنون.

من در مورد بازی های wii و خودش یه سری سوال دارم:

این اشتباهاتی که میگن کنترلر wii می کنه، جریانش چیه؟ من از بعضی ها شنیده ام که دسته کنسول گاهی وقت ها در مورد حرکات اشتباه می کنه.

قدرت بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy در چه حدیه؟ با توجه به امتیاز بالایی که در سایت های مثل gamespot گرفته اند؟

آیا بازی mario kart که در بسته هاش یه فرمون مخصوص داره که دسته wii توش قرار می گیره، بدون اون فرمون هم قابل اجراست؟ به عبارتی، میشه به صورت کپی بازیش کرد؟

در ضمن، به خاطر پست هاتون توی وبلاگ هم صمیمانه سپاس گزارم و ازتون درخواست می کنم ادامه بدید.

ریجن PAL کنسول قابل کپی خور شدن نیست؟ آیا نمیشه از ریجن PAL در ایران استفاده کرد؟ این ریجن با چه مشکلاتی همراهه؟

imakbari
    a nintendo fan

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

خیلی ممنون.

من در مورد بازی های wii و خودش یه سری سوال دارم:

این اشتباهاتی که میگن کنترلر wii می کنه، جریانش چیه؟ من از بعضی ها شنیده ام که دسته کنسول گاهی وقت ها در مورد حرکات اشتباه می کنه.

قدرت بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy در چه حدیه؟ با توجه به امتیاز بالایی که در سایت های مثل gamespot گرفته اند؟

آیا بازی mario kart که در بسته هاش یه فرمون مخصوص داره که دسته wii توش قرار می گیره، بدون اون فرمون هم قابل اجراست؟ به عبارتی، میشه به صورت کپی بازیش کرد؟

در ضمن، به خاطر پست هاتون توی وبلاگ هم صمیمانه سپاس گزارم و ازتون درخواست می کنم ادامه بدید.

ریجن PAL کنسول قابل کپی خور شدن نیست؟ آیا نمیشه از ریجن PAL در ایران استفاده کرد؟ این ریجن با چه مشکلاتی همراهه؟

imakbari
    a nintendo fan
    سلام...
    این اشتباهاتی که میگین خیلی خیلی کم برای Wii-Remote میفته، در واقع شانسیه، برای همه چنین قانونی وجود نداره!... (که اونم به خاطر وایرلس بودنش هست)
    بازی Super Smash Bros و Super Mario Galaxy و Okami سه بازی برتر کنسول Wii هستند که هر سه امتیاز بالایی از سایت GameSpot و سایت IGN گرفتند. که در واقع به عناوین Superb این کنسول تبدیل شدند...
    فرمونی که ازش در بسته بندی بازی Mario Kart حرف میزنین در ایران وجود نداره و فقط خود بازی موجود هست.
    تمامی ریجن های این کنسول کپی خور میشن منتها همونطور که قبلا گفتم اصلا ریجن PAL تو ایران موجود نیست، یعنی اصلا فروشگاهی کنسول Wii با ریجن PAL برای فروش نمیزاره... (مگر اینکه کم تجربه باشه!)
    بازیهای این ریجن هم فوق العاده کم هستن و اینکه دو ریجن NTSC/US و NTSC/J بعد از کپی خور شدن میتونن بازیهای همدیگه رو اجرا کنن ولی ریجن PAL اینجوری نیست!
    در وبلاگ هم به وظیفه خودم عمل میکنم، امیدوارم وبلاگ خوبی بشه...

9. 2 کاربر از X-Volt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تمامی ریجن های این کنسول کپی خور میشن منتها همونطور که قبلا گفتم اصلا ریجن PAL تو ایران موجود نیست، یعنی اصلا فروشگاهی کنسول Wii با ریجن PAL برای فروش نمیزاره... (مگر اینکه کم تجربه باشه!)
    بازیهای این ریجن هم فوق العاده کم هستن و اینکه دو ریجن NTSC/US و NTSC/J بعد از کپی خور شدن میتونن بازیهای همدیگه رو اجرا کنن ولی ریجن PAL اینجوری نیست!
    دوست عزیز از جوابهات صمیمانه سپاس گزارم. فقط یه نکته، من پشت بازی های PS2 دیده ام نوشته: NTSC/PAL. یعنی واقعاً بازی های NTSC روی PAL اجرا نمی شن؟

در مورد وبلاگ من هم امیدوارم مطالب خوبی برای همه داشته باشیم.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

دوست عزیز از جوابهات صمیمانه سپاس گزارم. فقط یه نکته، من پشت بازی های PS2 دیده ام نوشته: NTSC/PAL. یعنی واقعاً بازی های NTSC روی PAL اجرا نمی شن؟

در مورد وبلاگ من هم امیدوارم مطالب خوبی برای همه داشته باشیم.
    بعد از یک مدتی که کنسول وارد بازار میشه و جا میفته، دیگه ریجن بازیها کم کم کمرنگ میشن و تبدیل میشن به ریجن Free (یعنی بازی رو همه ریجن ها قابل اجرا هستند)
    کلمه NTSC/PAL هم یعنی این بازی هم با ریجن های NTSC و هم با ریجن PAL قابل اجراست...
    تو کنسولهای نسل گذشته، مثلا PS2 وقتی کنسول کپی خور میشد به همراهش قفل منطقه ای (Region) کنسول هم شکسته میشد، ولی تو کنسولهای جدید این قفلها قوی تر کار کردند و از بین نرفتند...
    در ضمن اجرای بازیهای ریجن J و US فقط در مورد Wii اینجوریه!
    ممنون...

12. 2 کاربر از X-Volt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •