تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 57 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 564

نام تاپيک: »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام نسخه ی پرو یا ریدر؟
    یک بار نوع ویندوزتون را مثلا تغییر دهید(سازگاری)در خصوصیات فایل اصلی و سپس اقدام به باز کردن نرم افزار کنید مثلا ویندوز 2000.

قوانین را رعایت کنید تکرار و تکرار در یک روز؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض بزرگ نمايي ثابت در نرم افزار acrobat reader

با سلام

در نرم افزار acrobat reader چگونه مي توان تعريف كرد كه هرpdf از هر سايتي در نرم افزار با يك بزرگ نمايي باز شود مشكل من اين است كه مثلا 100 تا مقاله باز مي كنم از يك سايت كه بزرگنمايي آن آنقدر كوچك است كه تك تك آنها را بايد zoom كنم مي خواهم اين موضوع را از اول براي نرم افزار تعريف كنم تا هميشه بزرگ نمايي بدون مشكل داشته باشد
    لطفا كمكم كنيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درود بر شما
    من الان در حال دانلود برنامه nitro (برای ویرایش و تبدیل پی دی اف) هستم با حجم تقریبن 27 مگابایت
    به نظر شما میشه باهاش کتابای فارسی رو به ورد یا تکست تبدیل کرد؟
    اگه نمیشه تا دانلود نکنم
    منتظرم بدرود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

از منوي file گزينه properties را بزن و سر برگ intial view را بزن و از ليست باز شونده ي magnification گزينه ي مورد نظرت را انتخاب كن.

درسته من اشتباه كردم اسم نرم افزار adobe acrobat 6 professional است نه acrobat reader تازه بعد ازاينكه كلي در نرم افزار در منوي File گشتم و گزينه properties را نيافتم به اشتباهم پي بردم حالا ممكن است دوباره راهنماييم كنيد
    با تشكر فراوان

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

خير نميشه.
    تا حالا برنامه هاي زيادي براي اين كار آ«ده و براي زبان هاي مختلف جواب داده. ولي زبان فارسي چون داراي پيچ وخم هاي زيادي هست و يك حرف شكل هاي مختلفي مي گيرد و همچنين فونت ها در شكل كلي كلمات تقيير ايجاد مي كنند، تا به حال برنامه اي واقعا عملي در اين ضمينه نيامده است.

اما به تازگي يكي از دانش آموزان سمپاد، در پروژه هاي دانش آموزي برنامه اي كاري در اين ضمينه ساخته است.(البته زياد مطمئن نيستم، احتمال اينكه يك كلاغ چهل كلاغ شده باشه هم هست)
    در ضمن چون اين فقط يك پروژه بوده به اين زودي ها وارد بازار نميشه.(مي دونين كه فرد محقق چند صد كفن بايد بپوسنه تا طرحش وارد بازار بشه ديگه!...)

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض به هم ريختگي فونت بعد از تبديل

يكي از مشكلاتي كه دائم مورد سوال قرار مي گيره اينه كه:

من بعد از اينكه متن نوشته شده ام را تبديل مي كنم، تمام متن نوشته به هم مي ريزد و احيانا به جاي حروف مربع مي گذارد.

در اين موارد مشكل زا نوع تبديل كننده شما است(convertor). در واقع مبدل شما فونت مورد نظر را ساپورت نمي كنه.
    شما بايد از كانورتور مناسب و سازگار با اين فونت ها را به كار ببريد. از جمله كانورتور هاي خوب كه من خودم از آن استفاده مي كنم اين است:

adobe acrobat profesional 8

اگه نباشه جاش خالی می مونه matador's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

من یک فایل Pdf دارم که میخوام از چند صفحه اش پرینت بگیرم ولی موفق نمیشم . پرینت فایل هم بازه . نمیدونم باید چی کار کنم . بعد از ارسال به پرینتر میگه پرینترت آماده نیست در صورتی که در Word و نرم افزارهای دیگه به راحتی پرینت میگیرم . لطفا راهنمائی بفرمائید چون برام خیلی مهمه .

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درود، از جوابت ممنون
    راستش هدفم اینه که کتابهای فارسی رو به عکس تبدیل کنم (برای mp3 player با رزلوشن 176*220 )
    حالا اگه بشه شماره قلم و ضخامتش رو بزرگ کنه بازم خیلی خوبه
    اینجوری تو هرصفحه تعداد کمتری خط و کلمه جا میگیره و در نتیجه موقع کوچیک کردن عکس کیفیتش خراب نمیشه
    اگه بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم
    منتظرم بدرود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درسته من اشتباه كردم اسم نرم افزار adobe acrobat 6 professional است نه acrobat reader تازه بعد ازاينكه كلي در نرم افزار در منوي File گشتم و گزينه properties را نيافتم به اشتباهم پي بردم حالا ممكن است دوباره راهنماييم كنيد
    با تشكر فراوان

چرا كسي جواب مرا نمي دهد من كه گفتم سئوال را اشتباه نوشته بودم
    يعني اين مشكل در اين نرم افزار هيچ راه حلي ندارد

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

با سلام

من یک فایل Pdf دارم که میخوام از چند صفحه اش پرینت بگیرم ولی موفق نمیشم . پرینت فایل هم بازه . نمیدونم باید چی کار کنم . بعد از ارسال به پرینتر میگه پرینترت آماده نیست در صورتی که در Word و نرم افزارهای دیگه به راحتی پرینت میگیرم . لطفا راهنمائی بفرمائید چون برام خیلی مهمه .

با تشکر
    شما از صفحه ها تك تك پرينت بگير.
    به صفحه مورد نظر برويد و پرينت را بزينيد انگاه گزينه print current page را بزنيد

درود، از جوابت ممنون
    راستش هدفم اینه که کتابهای فارسی رو به عکس تبدیل کنم (برای mp3 player با رزلوشن 176*220 )
    حالا اگه بشه شماره قلم و ضخامتش رو بزرگ کنه بازم خیلی خوبه
    اینجوری تو هرصفحه تعداد کمتری خط و کلمه جا میگیره و در نتیجه موقع کوچیک کردن عکس کیفیتش خراب نمیشه
    اگه بتونی راهنمایی کنی ممنون میشم
    منتظرم بدرود
    براي تبديل به عكس مشكلي نداره ...
    در اين حالت شايد بتوان گفت كه في دي اف همون عكس هست. ولي اگر بخواهي به متن تبديل ش كنيد(text) همون طور كه گفتم با مشكل رو به رو مي شويد
    Last edited by lord_ashkan_z; 20-04-2008 at 20:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •