تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نياز به كمك فوري زمينه اكسس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض نياز به كمك فوري زمينه اكسس

با سلام خدمت همه دوستانؤ در زمينه طراحي با اكسس من با دو تا مشكل مواجه شدم و به كمك شما احتياج دارم خواهشمندم
    هر كس مي تونه كمك كنه دريغ نكنه:
    1-چطوري مي تونم اين امكان رو بانك اطلاعاتيم بدم كه مانند نرام افزارهاي موجود در بازار ( مانند نرم افزار هاي حسابداري) از اطلاعاتم Backup تهيه كنم و به طور واضح تر اينكه چطوري مي تونم با دستكاري تو اكسس يا نوشتن يك كد ويژوال Tableهام رو توي يك فايل ذخيره كنم و در موقع نياز اون رو Restore كنم .

2- من مي خواهم از طريق يك فرم ثابت دو Table رو داده همانند بدم چطوري مي تونم اين كار رو بكنم از همه شما متشكرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه bithiah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    هرکجاهستم، باشم، آسمان مال من است

پيش فرض تهیه نسخه پشتیبان از دیتابیس هنگام خروج

در مورد سوال اولتون از کد زیر استفاه کنین:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/CODE]
    Last edited by bithiah; 16-11-2005 at 13:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

از كمكت متشكرم
    ولي باز هم يك مشكلي هست من مي خواهم اين امكان وجود داشته باشه كه با كنترل كاربر عمليات تهيه نسخه پشتسبان صورت بگيره و نيز امكان برگردوندن اطلاعات هم وجود داشته باشه
    در ضمن من چون مدت زيادي نسيت به دنياي كد نويسي وارد شده ام در نتيجه خيلي حرفه اي نمي تونم كاربكنم اگه زحمتي نسيت يك مقداري روونتر توضيح بدين ممنون مي شم

اگه نباشه جاش خالی می مونه bithiah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    هرکجاهستم، باشم، آسمان مال من است

پيش فرض

دوست عزیز
    باید بگم بنده خیلی به کدنویسی برای دیتابیسی که صرفا با MS Access طراحی شده (کدنویسی با VBA) وارد نیستم. اما اگه قصد دارین دیتابیستون (صرفا جداول و ارتباطاتش رو) با MS Access بسازین و با VB 6.0 توسط کد به دیتابیستون وصل شین و اطلاعات رو بخونین و بنویسین، می تونم در هر زمینه ای سوال داشتین کمکتون کنم. البته کدنویسی VBA با VB 6.0 عینا مثل همه. فقط یه سری تفاوتهایی در بکار گیری کد هست. مثلا من اصلا توی Access با فرمها کار نکرده ام و نمی دونم چطوری باید یه دکمه بذارین و در رویداد کلیکش این امکان رو بذارین که کاربر خودش دستور Backup رو صادر کنه. ولی مسلمه که اون هم خیلی ساده است و بسیار شبیه به VB. ببخشین الان فرصتم کمه، انشاءالله فردا براتون نمونه کد می ذارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •