تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 28 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 279

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

در آغاز فعالیت M.rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام به دوستان
    من هنوز مشکل ویندوز XPحل نشده. کسی میتونه کمک کنه لطفا
    لبتاپ من مدلHP tx 2675ee است که ویندوز ویستا روی آن بود و درایور هارد ساتای اون را برای نصب XP از سایت اچ پی گرفتم و در نرم افزار nlite گذاشتم ولی چون فایلش ستاپ exe است بعد از add اون در نرم افزار شروع به نصب می کند و موفق نشدم . کسی میدونه چکار باید با این درایور ها بکنم تا با نرم افزار رایت شود.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام به دوستان
    من هنوز مشکل ویندوز XPحل نشده. کسی میتونه کمک کنه لطفا
    لبتاپ من مدلHP tx 2675ee است که ویندوز ویستا روی آن بود و درایور هارد ساتای اون را برای نصب XP از سایت اچ پی گرفتم و در نرم افزار nlite گذاشتم ولی چون فایلش ستاپ exe است بعد از add اون در نرم افزار شروع به نصب می کند و موفق نشدم . کسی میدونه چکار باید با این درایور ها بکنم تا با نرم افزار رایت شود.
    نرم افزار winrar را نصب کنید و سپس روی ان کلیک راست کرده و Extract را بزنید تا محتویاتش بریزه بیرون ... همچنین وقتی نصب می کنید توی درایو C یک پوشه می سازه اونجا هم هستند

3. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alichelongar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دوستان میدونم سوال تکراری هست اکثر فروم های سایت را دیده ام و کلی هم سرچ زده ام!!! خلاصه شرمنده

مشکل قدیمی من ویندوز ایکسپی را بعد از ویندوز 7 نصب کرده ام و حال صفحه بوت ویندوز 7 از بین رفته است از برنامه vistaboot pro
    هم استفاده کردم اما سودی ناشت :( لطفا راهنمایی کنید و این که نمیتونم ویندوز 7 را دوباره نصب کنم قبلا چند باری این مشکل را داشتم که با نصب مدد ویندوز 7 مشکلم حل شده اا حال قادر به تعویض ویندوز 7 نیستم با تشکر !!!

در آغاز فعالیت M.rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نرم افزار winrar را نصب کنید و سپس روی ان کلیک راست کرده و Extract را بزنید تا محتویاتش بریزه بیرون ... همچنین وقتی نصب می کنید توی درایو C یک پوشه می سازه اونجا هم هستند
    ممنون از کمک شما
    ولی من باز موفق به این کار نشده ام . درایوری که روی سایت hp دانلود کردم Firmware Upgrade for Specific Hitachi Hard Drives بود که برای xp معرفی شده و دوتا درایور دیگر و با روش شما اکسترکت کردم و محتویات اون قابل دستیابی شد ولی نرم افزار nlite اون را به عنوان درایور نمی شناسه ( همه پوشه ها را امتحان کردم حتی او دو تای دیگر که اصلا مربوط نیست) ولی موفق نشدم .
    این امکان وجود داره این درایور را غیر از سایت hp برای لپ تاپم پیدا کنم.
    ممنون می شم اگه کمکم کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوستان میدونم سوال تکراری هست اکثر فروم های سایت را دیده ام و کلی هم سرچ زده ام!!! خلاصه شرمنده

مشکل قدیمی من ویندوز ایکسپی را بعد از ویندوز 7 نصب کرده ام و حال صفحه بوت ویندوز 7 از بین رفته است از برنامه vistaboot pro
    هم استفاده کردم اما سودی ناشت :( لطفا راهنمایی کنید و این که نمیتونم ویندوز 7 را دوباره نصب کنم قبلا چند باری این مشکل را داشتم که با نصب مدد ویندوز 7 مشکلم حل شده اا حال قادر به تعویض ویندوز 7 نیستم با تشکر !!!
    این روش برای fix کردن ویندوز XP بروی seven هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و این روش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی ممنون واقعاً عالی بود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام برای نصب ویندوز XP ، باید از XP Sata2 استفاده کنم ؟ مدل نوت بوک : Vgn-fw390n هست از ویندوزهای ساده XP که رو دستکتاپ کامپیوتر نصب میشه استفاده کردم ولی ...

کمک کنید ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض جواب ؟؟

سلام برای نصب ویندوز XP ، باید از XP Sata2 استفاده کنم ؟ مدل نوت بوک : Vgn-fw390n هست از ویندوزهای ساده XP که رو دستکتاپ کامپیوتر نصب میشه استفاده کردم ولی ...

کمک کنید ممنون
    کسی نیست جواب بده ؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کمک کنید ممنون
    اگر به خطای صفحه آبی شناخته نشده هارد برخوردید ، از نسخه XP ای که سفارشی کردید با درایورهای ساتا استفاده کنید

11. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه آدم برفي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام. روي نوت بوك من win xp‌نصبه حالا تصميم دارم روش Vista نصب كنم. مي خواستم ببينم زماني كه دارم نصبش مي كنم خطاهايي مثل صفحه آبي ممكنه رخ بده يا نه؟ مدل نوت بوك من asus f52q هس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •