تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 28 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 279

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من منظورم این که با داشتن درایورها آنها نصب نمیشوند یکبار درایورها را نصب کرده بودم در ویندوز قبلی

پروفشنال jeremy28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

سلام
    ببخشید یه سوال خیلی ابتدایی داشتم،و برای اینکه از جوابش مطمئن بشم، می پرسم!

من در حال حاضر DVD ی نصب ویندوز ویستا رو ندارم و باید فوری و فوتی ویندوز XP رو نصب کنم، ولی چون می خوام ویستایی که الآن نصبه پاک نشه، قصد دارم طبق این آموزش ، اون رو کنار ویستا نصب کنم.

حالا سوالم اینه که بعد از نصب ویندوز XP ، که ویستا دیگه بالا نمی یاد، می تونم موقتا از ویندوز XP استفاده کنم و بعد هر وقت خواستم با DVD ی ویندوز ویستا، طبق روش آموزش داده شده، ویندوز ویستا رو به منوی بوت اضافه کنم ؟

در ضمن من یک سری نرم افزارها (مثل Office ،Acrobat reader,....) رو در درایوی جداگانه از درایوی که ویندوز ویستا توش نصب شده، نصب کردم،
    آیا بعد از نصب ویندوز XP در یه درایو دیگه(هارد لپ تاپ من کلا 3 تا درایو داره!) می تونم از اون نرم افزارهای نصب شده در ویندوز ویستا، در ویندوز XP هم استفاده کنم یا اینکه دوباره باید اونها رو در ویندوز XP هم نصب کنم؟

با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    ببخشید یه سوال خیلی ابتدایی داشتم،و برای اینکه از جوابش مطمئن بشم، می پرسم!

من در حال حاضر DVD ی نصب ویندوز ویستا رو ندارم و باید فوری و فوتی ویندوز XP رو نصب کنم، ولی چون می خوام ویستایی که الآن نصبه پاک نشه، قصد دارم طبق این آموزش ، اون رو کنار ویستا نصب کنم.

حالا سوالم اینه که بعد از نصب ویندوز XP ، که ویستا دیگه بالا نمی یاد، می تونم موقتا از ویندوز XP استفاده کنم و بعد هر وقت خواستم با DVD ی ویندوز ویستا، طبق روش آموزش داده شده، ویندوز ویستا رو به منوی بوت اضافه کنم ؟

در ضمن من یک سری نرم افزارها (مثل Office ،Acrobat reader,....) رو در درایوی جداگانه از درایوی که ویندوز ویستا توش نصب شده، نصب کردم،
    آیا بعد از نصب ویندوز XP در یه درایو دیگه(هارد لپ تاپ من کلا 3 تا درایو داره!) می تونم از اون نرم افزارهای نصب شده در ویندوز ویستا، در ویندوز XP هم استفاده کنم یا اینکه دوباره باید اونها رو در ویندوز XP هم نصب کنم؟

با تشکر
    بله مشکلی نیست ... هر وقت خواستید می تونید از این روش استفاده کنید و dual booting کنید

خیر ، نرم افزارها کلا از فایلهای سیستمی و رجیستری در اون ویندوز استفاده می کنند و نمیشه ازشون اینور استفاده کرد ... شاید بعضی هاشون کار بده ! که احتمالش خیلی کم هست

باید reinstall کنید دقیقا در همون نقطه ... اینطوری شاید توی دو تا ویندوز از یک ریسورس استفاده بشه

4. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ajax_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

14

سلام
    من ویستا و xp رو لپ تاپم ( dell 1510 ) داشتم. xp رو upgrade کردم ،ویستا دیگه بوت نشد.
    برای بازگردانی بوت منوی ویستا مرحله سوم رو انجام دادم.
    بعد از این مرحله هم ویندوز XP در بوت جدید هست هم ویستا و وقتی روی هرکدوم کلیک میکنیم پیغام خطا نمیده و راحت بوت میشوند.پس دیگه نیازی به انجام مرحله 4 نیست.
    می خواستم بپرسم یه موقع مشکل خاصی پیش نیاد؟
    علت اینکه به مرحله 4 نیاز نشد اینه که xp از قبل نصب بوده و من فقط upgrade کردم؟
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اگر صفحه انتخاب os اومد ، پس هیچ مشکلی نیست !

برای بعضی سیستم ها این مورد پیش میاد ... برای همین هست که من این آموزش رو به این ترتیب نگارش کردم نه راه های دیگر ...

موفق باشید

7. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jeremy28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

سلام
    می خواستم ببینم اگه بی خیال ویندوز ویستای موجود لپ تاپم بشم و بعد از نصب ویندوز xp (در درایو e) ، بخوام ویستا رو در درایو c (همون جایی ویندوز ویستای فعلی ام هست) نصب کنم، آیا مشکلی تو بوت شدن نخواهم داشت و هیج تنظیمات دیگه ای نباید انجام بشه؟
    و دو تا ویندوز ، کنار هم به درستی کار می کنن؟
    الآن من ویندوز xp رو نصب کردم(در درایو e و با نسخه دانگرید شده!)
    در ضمن اشکال نداره که نرم افزارهای دیگه رو در ویندوز xp ، تو همون درایو ویندوز (یعنی e ) نصب کنم؟
    ممنون میشم اگه سریع جواب بدین

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

علیک سلام

خوب اینطوری که کارت راحته ، ویندوز ویستا ، xp رو راحت میشناسه و این دردسرها رو هم نداره ....

در مورد نصب نرم افزار ، مشکلی برای اغلب نیست اما بعضی نرم افزارهای خاصی روی یک ورژن ویندوز کار میدن و یا فایلهای رجیستری میسازند که از همون مسیر باید خونده بشه و نصب در دو ویندوز ، این فایلها رو با هم ترکیب میکنه

من خودم این کارو میکنم اغلب و فعلا مشکلی نبوده

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من ریکاوری ویندوز اوریجینال ویستا رو دارم و هاردم رو پارتیشن بندی و بساط هم کردم ولی با نصب کامل درایورها روی ویندوز اکس پی مشکل دارم می خوام یه طوری بشه که روی ویندوز اکس پی که نصب می کنم تمام درایورها نصب بشه آیا چنین چیزی ممکنه؟؟؟الان نصب هست ولی نصفه مثلا بلوتوث نصب نیست!!!یعنی درایورش هم دارم ولی پیدا نمی شه
    لطفا راهنمایی کنید که چه جوری می تونم ویندوز اکس پی رو با تمام درایورهای نصب شده داشته باشم؟؟؟

با تشکر
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

جناب aria_electric_fars

فکر می کنم چند ماه شاید هم پارسال خود شما اینجا خیلی سوال در مورد نصب XP روی مدل CR سونی داشتید ... درسته ؟

لپ تاپی مثلا سونی یا حتی HP که برای ویستا طراحی شده ، درایورهای XP اش سخت گیر میاد و دانگریدش همیشه مشکل داره ، نمیشه گفت دقیقا چه کاری باید انجام داد ... این کار ریسک هست و سعی و خطا نیاز دارد

خودتان هم با XP اون لپ تاپ مشکل داشتید و نمی توانستید درایورهای دکمه های فانکشن را نصب کنید ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام خسته نباشید. من قبلا از اون آموزش که ویستا بوت پرو توش بود استفاده می کردم و کار هم می داد این دفعه که در لپ تاپم ویستا را برگردوندم از یک دی وی دی که ایمیج اکرونیس اکس پی توش بود نصب کردم جالب اینکه ویستا بالا میاد اما اکس پی نمیاد حالا بگید چه کار کنم با easy bcd نتونستم و نشد. ای را هم بگم قبلا این کارو کردم اما الان نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •