تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1178 اولاول ... 350390395399399910001001100210031004100510061007101310531103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

به نظر شما رم 3 گیگ ddr3 بهتره یا 4 گیگ ddr2

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان fw490 dfb با قیمت 1.730.000 با گارانتی فروشگاه میارزه یا یکم صب کنم قیمتا پایین میاد؟
    1.700.000 هم قیمت دارم از یه مغازه دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    لطفا یک لپتاپ معرفی کنین برای کار های بورس مثل forex قیمت هم زیاد نباشه تا 600/700 تومان
    آیا از برند سونی تا این قیمت چیزی موجود هست؟
    یک لپ تاپ بی دردسر میخوام
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه momo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    راستش من نوت بوک رو برای جابه جایی می خوام برا همین رفتم سراغ 13 اینچی ها
    اول مدل cs 36 را پسندیدم اما مثل اینکه مدل ضعیفیست و بیشتر فانتزیست
    حالا می خوام یکی از دو مدل زیر رابگیرم
    SR 490 DEB
    SR 490 JBB
    لطفا دوستان بگند کدوم بهتره و اگر تو این رنج مدل دیگه ای هست به من معرفی کنند
    و این سری SR چه نقاط ضعفی داره؟
    ممنون
    ممکنه این رو هم جواب بدید

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

احسن همینو بگو آدمو کلافه میکنه هر کدومش در جای خودش مزایایی داره

حالا دو سوال : من رفتم بیرون حقیق کردم گفتن دل سونی و هر برند دیگه ای کلآ قطعاتش چینیه فقط تنها فرق سونی اینه که اون قطعاتو میبرن تو آمریکا به هم میچسبونن خوب کشوری که خود قطعه رو میسازه بهتره خودشم مونتاژش بکنه.وس حالا یعنی به خاطر فقط مونتاژ قطعات در آمریکا اینقدر قیمت بالایی دارن ؟یعنی مونتاژ اینقدر مهمه؟ واین که طرف گفت فقط تو ایران دل و سونی خریدارش زیاده در حالی که HP اولین رتبه رو در خارج داره و دل رتبه ۱۳ چرا این گونه شده آیا دلیل موجهی داره که تو ایران دل و سونی مشتری زیادی داره؟
    اولن اینا بدون که کیفیت اسمبل نوت بوک های امریکایی بالا تر از چینی هاست بدون هیچ شک و شبه ایی
    در ثانی کی گفته تمام قطعات به کل چینی هستن؟ کابل برق و آداپتور به کل چینی هستن و شاید هم بدنه..
    باتری و سل هاش تماما ژاپنی هست
    هارد ساخت برند معتبر hitachi هست
    DVDRW ساخت برند معتبر pioneer هست و...........
    حالا اینکه hitachi و pioneer در کدام کشور ساخته میشه رو کاری ندارم.
    اما در کل بدون که تمامی نوت بوک ها متشکل از قطعات ساخته شده توسط برند های متفاوته.
    شرکتی موفقه و نوت بوک با کیفیتی میسازه که بتونه از بهترین و معتبر ترین قطعات ساخته شده توسط برند های معتبر استفاده کنه.
    سونی یکی از همین شرکت هاست.

در ضمن کاری هم به رتبه فروش شرکت ها نداشته باش. برندی مثل aleinware و compal در این رده بندی جایی ندارن اما ممکنه یه ارزو باشه 1ساعت با نوت بوک aleinware کار کردن.

فروش نوت بوک ها بستگی به مدیریت و رهبری شرکت ها و میزان رعایت اصول CRM داره و شاید کیفیت محصول تولیدی جایگاه بالایی در کسب رتبه فروش نداشته باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    بوشهر-شاهرود

پيش فرض

سلام دوستان
    کارت گرافیک ati 4570 از کدوم مدل های geforce بالاتره و از کدوماش پایین تر

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام دوستان
    کارت گرافیک ati 4570 از کدوم مدل های geforce بالاتره و از کدوماش پایین تر
    در کل این کارت گرافیک از لحاظ کارایی تقریبا در حد Gforce 9500GS و از Gf8600GT قویتره
    geforce 8600gt<ati 4570<geforce 9500gs

8. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

HP اولین رتبه رو در خارج داره و دل رتبه ۱۳ چرا این گونه شده آیا دلیل موجهی داره که تو ایران دل و سونی مشتری زیادی داره؟
    چه حرف دروغ و بي اساسي ، تو ايران دل اول هست و در فروش جهاني بعد از HP در رده دوم

اما ممکنه یه ارزو باشه 1ساعت با نوت بوک aleinware کار کردن.
    كسي كه با Alienware كار كنه داره با لپ تاپ با كيفيت دل كار ميكنه ، Alienware متعلق به دل هست

شرکتی موفقه و نوت بوک با کیفیتی میسازه که بتونه از بهترین و معتبر ترین قطعات ساخته شده توسط برند های معتبر استفاده کنه.
    سونی یکی از همین شرکت هاست.
    سوني خودش بزرگترين توليد كننده باتري هست ، 90 درصد برند ها باتري هاشون رو از سوني ميخرن
    سوني اخيرا شركت Optiarc رو خريده و بطور مشترك با هم درايو هاي ليزري رو توليد ميكنن و فروش بالايي هم داره و كلا سرمايه گذاري عظيمي روي بلوري شده .
    همينطور سوني يكي از بزرگترين توليدكننده هاي Main لپ تاپ هست و بهترين تيم مهندسي در طراحي سخت افزار و مدارات پايه و اصلي رو داره و همينطور داراي بزرگترين تيم توليد كننده مدارات ديجيتال هست .
    سه شركت عمده هستند كه قسمت هاي اصلي و پانل ال سي دي لپ تاپ ها رو ميسازن : Dell و LG/Phillips و SONY
    اينها گوشه اي از افتخارات و كارايي هست كه سوني داره انجام ميده تو زمينه لپ تاپ

ببينيد وقتي شركت بسيار بزرگي مثل سوني مياد چند ميليون دلار به يه طراح ژاپني پول ميده كه كلمه VAIO رو با رسم الخط ژاپني طراحي كنه حتما تو اين زمينه مانور زيادي ميده و سرمايه گذاري عظيمي ميكنه

البته اينها در تاييد حرف هاي شماست

10. 3 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان بین HP PAVILION DV6-1215 و HP HDX X16-1040 برای نرم افزارهای ETABS , SAFE کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اولن اینا بدون که کیفیت اسمبل نوت بوک های امریکایی بالا تر از چینی هاست بدون هیچ شک و شبه ایی
    بله بله شما درست میگید. نه اینکه شما چندین سال در شرکت سونی در بخش لپتاپ کار نظارت را بر عهده داشتین و طی یک ماموریت تحقیقاتی به کارخانه تولید وایو چینی به چین سفر کردین به این نتیجه رسیدین. از شما تقاضا دارم که این اطلاعات محرمانه رو در اختیار عموم قرار ندین تا در آینده برای خود مشکلاتی بوجود نیاورید. با تشکر

13. این کاربر از D_z_z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •