تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: دندون عقل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

14 دندون عقل

سلام یه سووال دارم
    من دندونام ارتودنسی شدن والان دندون عقلم دو ساله می خواد دربیاد ولی نمی تونه!مدتی جاش درد می کنه و فکم هم از همون سمت درد می کنه ولی دندونام جابه جا نشده(قبل از ارتودنسی مشکل فکی داشتم نه دندانی فک پایینم کمی جلو بود)حالا می خوام بدونم درد فکم به دندون عقل مربوطه یا به فکم؟ایا باید دندون عقلمو جراحیکنن؟یا این مشکل به خود فک مربوطه وباید به ارتودنتیست مراجعه کنم.مرسی.

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

من درست متوجه نشدم الان هم دندوناتون ارتودنسی هست؟اگه اره که احتمال داره این درد فک مال جابه جا شدن سایر دندوناتون باشه و ربطی به دندان عقل نداشته باشه...در ضمن شما سنتون رو هم نگفتید..من خودم دندونام ارتودنسی بود هر چند وقت یک بار یه قسمت از فکم درد میگرفت...حتی اگر فکر نکنم تا وقتی که سیم ها توی دهانتون هست بشه کاری کرد...
    به هر حال به ارتودنتیست خودتون هم مشورت کنید خیلی بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام و مرسی.من 20 سالمه و الان دندونام ارتودنسی نیست قبلن ها بود

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

خب پس احتمالا فک شما کوچیکه
    من خودم الان سیم ها رو برداشتم....دکترم گقت که باید دندون عقل ها رو بکشم چون باعث میشه بقیه دندون ها کج بشه..

داره خودمونی میشه totia kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مشکلی که شما دارید میتونه به دلایل گوناکگون باشه:
    1)کوچکی فکتون
    2)مسیر رویشی غلط دندان عقلتون
    که البته هم میتونه باعث نامنظمی دندوناتون بشه و هم با فشار به دندان 7 شما باعث پوسیدگی و حتی تحلیل ریشه و در نهایت از دست رفتن دندان 7 شما هم بشه...و با از دست رفتن دندان 7 مشکلات شما رو دو چندان کنه...یعنی بین دندونای قدامی شما فاصله بندازه و کل نتیجه ارتودنسی شمارو خراب کنه..بنابراین حتما باید عکسopg تهیه کنید و بعد از مشورت با دندانپزشک اگر نیاز به جراحی بود،اقدام کنید..مطمئن باشید مزایای این کار از ترس شما از جراحی بیشتره..لطفا سریع اقدام کنید...موفق باشید

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مشکلی که شما دارید میتونه به دلایل گوناکگون باشه:
    1)کوچکی فکتون
    2)مسیر رویشی غلط دندان عقلتون
    که البته هم میتونه باعث نامنظمی دندوناتون بشه و هم با فشار به دندان 7 شما باعث پوسیدگی و حتی تحلیل ریشه و در نهایت از دست رفتن دندان 7 شما هم بشه...و با از دست رفتن دندان 7 مشکلات شما رو دو چندان کنه...یعنی بین دندونای قدامی شما فاصله بندازه و کل نتیجه ارتودنسی شمارو خراب کنه..بنابراین حتما باید عکسopg تهیه کنید و بعد از مشورت با دندانپزشک اگر نیاز به جراحی بود،اقدام کنید..مطمئن باشید مزایای این کار از ترس شما از جراحی بیشتره..لطفا سریع اقدام کنید...موفق باشید
    حرفهای این دوستمون کاملا تایید میشه
    اغلب به علت بی نظمی در چینش دندان ها دندان عقل در زمان در آمدن با مشکل مواجه میشه که میشه راحت با عکس opg فهمید و اگر صحت داشت به جراحی اقدام کرد شما به یک دندان پزشک مراجعه کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •