تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 62 اولاول ... 4046474849505152535460 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 616

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات رم و مشكلات حافظه ها

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

یه فلش فیلیپس هست آک طرف برده زده ----- و روش هم ضبط کرده حالا محتویات داخل پخش میشه راحت هم شناسایی میشه حجم فلش که 8 هست رو هم نشون میده
    اما
    متاسفانه نه چیزی پاک میشه و نه ریخته میشه و نه فرمت کلا یه چیزی داره از از فلش محافظت میکنه چون در همه حال خطای
    write protect
    حالا اگه سخت افزار به مشکل خورده نمیدونم در ضمن با چند سیستم هم تست کردم
    خیلی از راه ها رو امتحان کردم مثل diskpart در cmd رو یا ترفندهای ریجستری و حتی چندتا نرم افزار هیچکدوم نمیتونن فرمتش کنند
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    Last edited by D o l f i n; 15-01-2014 at 17:14.

2. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه فلش فیلیپس هست آک طرف برده زده ----- و روش هم ضبط کرده حالا محتویات داخل پخش میشه راحت هم شناسایی میشه حجم فلش که 8 هست رو هم نشون میده
    اما
    متاسفانه نه چیزی پاک میشه و نه ریخته میشه و نه فرمت کلا یه چیزی داره از از فلش محافظت میکنه چون در همه حال خطای
    write protect
    حالا اگه سخت افزار به مشکل خورده نمیدونم در ضمن با چند سیستم هم تست کردم
    خیلی از راه ها رو امتحان کردم مثل diskpart در cmd رو یا ترفندهای ریجستری و حتی چندتا نرم افزار هیچکدوم نمیتونن فرمتش کنند
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام من هم همین مورد رو دارم ولی الان یه هفته سوال کردم ومنتظر هستم خبری نیست اگه شما به نتیجه ایی رسیدید اطلاع دهید
    یا حداقل دوستان راهی نیست که بشه کلا فلش بسوزه چون اینطوری گارنتی قبول نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام. من یک مموری میکرو اس دی 8 گیگ دارم که کامل فریز شده. یعنی تا آخر که فرمت میشه باز تمام فایل ها هستند. البته تمام فایل ها را باز میکنه و فایلها درستند. ولی اگر فایلی حذف کنم یا اضافه کنم وقتی مموری خارج میکنم و دوباره به کامپیوتر میزنم فایل های حذف شده برمیگردند و فایل های اضافه شده هم حذف شده اند. حتی low format هم کردم ولی فایده ای نداشت. در شن readonly هم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم . بنده چند ماه پیش یک هارد هیتاچی داشتم که چند بار ویندوز عوض کردم و هیچ مشکلی نداشت تا اینکه دچار بد سکتور شدیدی هم نرم افزاری و هم سخت افزاری شد نرم افزاری رو ذرست کردم ولی سخت افزاری بحدی زیاد بود که هارد رو از کار انداخت و هنگام بوت باید حتما کلید F1 رو میزدی تا بالا بیاد چند بار با نرم افزار LOW LEVEL FORMAT فرمت کردم درست نشد که نشد ناگفته نماند که یکبارهم ویندوز لینوکس روش نصب کرده بودم بعد از نصب این ویندوز و عوض کردنش به ویندوز 7 هربار که بر روی آیکون MY COMPUOTER کلیک راست میکنم و پروپرتیز میزنم ارور END EXPELORER میاد و پنجره سریع بسته میشه مجبور شدم هارد جدید سی گیت بخرم بعد از پارتیشن بندی و نصب ویندوز و فعال سازی وقتی بر روی پروپرتیز در MY COMPUTER جهت مشاهده فعال سازی کلیک کردم دوباره همان مشکل قبلی وجود داشت متوجه شدم که بعد از نصب لینوکس یک مشکلی در رم به وجود میاد چون برروی این هارد نیز یکبار لینوکس نصب کرده بودم این هارد رو نیز چند بار LOW LEVEL FORMAT فرمت کردم ولی ایراد رفع نشد الان صد در صد مطمنم که در رم هایم که از نوع DDR3 هستند فایلهایی از لینوکس باقی مانده که با فرمت هارد نیز از بین نمیره . آیا نرم افزاری برای فرمت کردن رم وجود دارد یا باید بیخیال رم ها بشم و دو رم دیگه بخرم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم . بنده چند ماه پیش یک هارد هیتاچی داشتم که چند بار ویندوز عوض کردم و هیچ مشکلی نداشت تا اینکه دچار بد سکتور شدیدی هم نرم افزاری و هم سخت افزاری شد نرم افزاری رو ذرست کردم ولی سخت افزاری بحدی زیاد بود که هارد رو از کار انداخت و هنگام بوت باید حتما کلید F1 رو میزدی تا بالا بیاد چند بار با نرم افزار LOW LEVEL FORMAT فرمت کردم درست نشد که نشد ناگفته نماند که یکبارهم ویندوز لینوکس روش نصب کرده بودم بعد از نصب این ویندوز و عوض کردنش به ویندوز 7 هربار که بر روی آیکون MY COMPUOTER کلیک راست میکنم و پروپرتیز میزنم ارور END EXPELORER میاد و پنجره سریع بسته میشه مجبور شدم هارد جدید سی گیت بخرم بعد از پارتیشن بندی و نصب ویندوز و فعال سازی وقتی بر روی پروپرتیز در MY COMPUTER جهت مشاهده فعال سازی کلیک کردم دوباره همان مشکل قبلی وجود داشت متوجه شدم که بعد از نصب لینوکس یک مشکلی در رم به وجود میاد چون برروی این هارد نیز یکبار لینوکس نصب کرده بودم این هارد رو نیز چند بار LOW LEVEL FORMAT فرمت کردم ولی ایراد رفع نشد الان صد در صد مطمنم که در رم هایم که از نوع DDR3 هستند فایلهایی از لینوکس باقی مانده که با فرمت هارد نیز از بین نمیره . آیا نرم افزاری برای فرمت کردن رم وجود دارد یا باید بیخیال رم ها بشم و دو رم دیگه بخرم
    تو رم اطلاعاتی باقی نمیمونه چون با خاموش شدن سیستم و تخلیه برق اطلاعات حافظه رم پاک میشود شما اگه از سلامت هارد مطمئن هستید با یک رم و پاور دیگه سیستم رو چک کنید و بایوس مین رو هم آپدیت کنید

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام بچه ها من یه فلش 8 verbatim دارم وقتی وصلش میکنم میگه فرمتش کن وقتی مینزم فرمت بشه این پیام رو میده
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام بچه ها من یه فلش 8 verbatim دارم وقتی وصلش میکنم میگه فرمتش کن وقتی مینزم فرمت بشه این پیام رو میده
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    یک عکس از disk managment بدید وقتی فلش به سیستم متصل است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک عکس از disk managment بدید وقتی فلش به سیستم متصل است
    نمیشه همین طور پیام میده که فرمت کن فلش رو اگه ولش کنی یهو میبینی تو یک دقیقه ۱۰-۱۲تا پیام برای فرمتش داری

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب نمشناستش همین طور پیام میده فرمتش کن بقیه درایو ها و فلش ها هست اونا به چه دردی میخوره که بزارم عکسشو

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

پروفشنال BATMAN-LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    BAT CAVE

پيش فرض

از وقتی محل سیو و دانلود فایلهارو تغییر دادم مشکلی برام پیش اومده؟
    وقتی فایلی رو دانلود میکنم در درایو d ذخیره میشه اما درایو c هم اشغال میکنه!
    جالب اینکه زمانی هم که فایلهارو از درایو d حذف میکنم درایو c همچنان اشغاله و خالی نمیشه!
    انگار که c,d هر دو یک درایو شدن!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •