تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 62 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 616

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات رم و مشكلات حافظه ها

داره خودمونی میشه mohyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان عزيز

من يه مشكلي داشتم
    البته تو چند صفحه قبل يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل رو داشت كه متاسفانه به جواب نرسيده بود

دوستان من يه مدتي كه وقتي فلش رو به سيستم ول ميكنم با پيغام
    Usb Device Not Recognized
    مواجه ميشم

اگر در اين زمينه كمكم كنيد ممنون ميشم.چون اطلاعات رو فلش خيلي برام مهمن و من فعلا نميتونم بهشون دسترسي د اشته باشم

خيلي ممنون
    با تشكر
    سلام

غیر از کارهایی که دوستمون گفت ، اگه جواب نداد ، یه بار سیستم رو خاموش کن و اونو کلا از برق بکش و باطری داخل کیس رو در بیار و بعد چندبار دکمه پاور رو در حالت خاموش فشار بده تا مطمئن بشی که هیچ برقی تو سیستم باقی نمونده.

با این کار تنظیمات سیستم به حالت پیش فرض بر میگرده و اگه فلش رو به سیستم وصل کنی از اول شروع میکنه به شناختن درایور اون. فکر کنم این کار جواب بده

موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض مشکل فلش مموری

سلام من یک فلش مموری transcend-16GB دارم که راحت اطلاعات میشه روش ریخت ولی بعد از اینکه اونو از سیستم جدا میکنی دوباره وصلش میکنی اطلاعات قابل خواندن نیست یعنی وقتی روی یکی از فایل های داخلش کلیک میکنی باز میشه ولی وقتی سراغ بقیه اطلاعات میری هیچکدوم قابل خواندن نیست یعنی سیستم ارور میده که فایل خراب است...!!!!
    اول فکر کردم که ویروسه اما بعد از چندبار فرمت کردن و امتحان کردن روی سیستم های مختلف و کلی ویروس یابی هنوز همین مشکل داره...
    لطفا کمک کنید...

داره خودمونی میشه owlx3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام من یک فلش مموری transcend-16GB دارم که راحت اطلاعات میشه روش ریخت ولی بعد از اینکه اونو از سیستم جدا میکنی دوباره وصلش میکنی اطلاعات قابل خواندن نیست یعنی وقتی روی یکی از فایل های داخلش کلیک میکنی باز میشه ولی وقتی سراغ بقیه اطلاعات میری هیچکدوم قابل خواندن نیست یعنی سیستم ارور میده که فایل خراب است...!!!!
    اول فکر کردم که ویروسه اما بعد از چندبار فرمت کردن و امتحان کردن روی سیستم های مختلف و کلی ویروس یابی هنوز همین مشکل داره...
    لطفا کمک کنید...
    این فلش مموری رو برات از بانه آوردن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بعضی اوقات فلش و ام پی تری پلیرم سیفلی ریموو نمیشه . مشکل از کجاست؟
    ویروسی هم نیست!

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من چند تایی هارد اکسترنال استفاده کردم هیچ کدوم بوق نمیزند. احتمالا منظورتون بوق زدن سیستم بوده.

هارد اکسترنال شما چه نوعی هست؟ دسکتاپی یا پورتابل (اگه ترانس خارجی داره و بزرگ و سنگینه میشه دسکتاپی ولی اگه ترانس خارجی نداره و کوچک و جیبیه میشه پورتابل)

تا مورد بالا مشخص نشه کمک زیادی نمیتونم بهتون بکنم. ضمنا منظورتون رو از "جای کیبورد" نفهمیدم. در کامپیوتر فقط ورودی های PS2 قدیمی مخصوص کیبورد بودند و هارد های اکسترنال همگی به USB وصل میشن. منظورتون دقیقا از جای کیبورد چی بود؟

در مورد هاردهای مکستور شما یه برسی کن ببین پسورد روی هارد نگذاشتی یا نه. مثلا ببین هاردت روی یک سیستم غریبه بدون نصب نرم افزار مربوطه هم قابل شناسایی هست یا نه ممکنه نشناختن در تلوزیون هم به علت پسورد باشه. شاید هم این حچم هارد شما براش قابل شناسایی نباشه و برای تلوزیون عمدتا باید از مموری های پر ظرفیت استفاده میشه.
    با تشکر . هارد پرتابله . صدای بوق از خود هارده نه کیس و سیستم. بعضی از کیبوردها پورت usb در کنار خودشون دارن مثل کیبوردی که من استفاده میکنم. هیچ پسوردی هم روی هارد نگذاشتم. حجم هارد 160 گیگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بعضی اوقات فلش و ام پی تری پلیرم سیفلی ریموو نمیشه . مشکل از کجاست؟
    ویروسی هم نیست!
    کسی نیست ؟

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

یه برنامه مخفی داره بارم کار میکنه

اکسپلورر رو به طور کامل از تو تسک منیجر ببند دوباره باز کن درست میشه

---------- Post added at 07:36 AM ---------- Previous post was at 07:33 AM ----------

سلام بر دوستان عزيز

من يه مشكلي داشتم
    البته تو چند صفحه قبل يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل رو داشت كه متاسفانه به جواب نرسيده بود

دوستان من يه مدتي كه وقتي فلش رو به سيستم ول ميكنم با پيغام
    Usb Device Not Recognized
    مواجه ميشم

اگر در اين زمينه كمكم كنيد ممنون ميشم.چون اطلاعات رو فلش خيلي برام مهمن و من فعلا نميتونم بهشون دسترسي د اشته باشم

خيلي ممنون
    با تشكر
    اولا به پروتهای جانبی کیس نزن. به پورتهای مادربورد که پشت کیسه مستقیما وصل کنی بهتره.
    دوما یه خورده فلشت رو عق جلو بزن ببین در حالت های مختلف شاید وصل شد. مثلا تا ته نده تو یه ذره بزار بیرون باشه ببین جواب میده یانه.
    سوما یه کمی نوک فیش یو اس بی رو با دستت فشار بده که فشرده شه و محکم به پورت مادربورد وصل بشه.

هر سه راهی که گفتم برای اینه که اتصال فلش به پورت یو اس بی محکم تر باشه چون معمولا این پیام به غیر ار نبودن درایور به همین مساله ربط داره. درایور ک فکر نمیکنم اصلا داشته باشه چون فلشه دیگه. پس همین نویز اتصاله که مشکل ایجاد کرده.
    سلام

غیر از کارهایی که دوستمون گفت ، اگه جواب نداد ، یه بار سیستم رو خاموش کن و اونو کلا از برق بکش و باطری داخل کیس رو در بیار و بعد چندبار دکمه پاور رو در حالت خاموش فشار بده تا مطمئن بشی که هیچ برقی تو سیستم باقی نمونده.

با این کار تنظیمات سیستم به حالت پیش فرض بر میگرده و اگه فلش رو به سیستم وصل کنی از اول شروع میکنه به شناختن درایور اون. فکر کنم این کار جواب بده

موفق باشی

اقا این کارا چیه میکنید ؟!اینطوری بدتر سیستمم میپکه !

این فلش اقا که پیغام میده شناسایی نمیشه چیپ کنترلرش سوخته باید چیپش عوض شه اطلاعاتشم برمیگرده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

14

سلام
    دوستان خسته نباشید

من یک مموری کارت Micro Sd 4gig دارم مارک SanDisk
    که از دیشب قاتی کرده نه باز میشه نه فرمت میشه و از همه جالب تر حجمش شده 30mb !!!

به ترتیب از ارورهایی که داد عکس گرفتم میزارم تا شاید شما بتونید کمکم کنید

از تو cmd و Computer managment هم رفتم نشد فورمت کنم
    خواهشا کمکم کنید
    مرسی
    Last edited by esi_zholly; 25-10-2010 at 02:49.

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام
    دوستان خسته نباشید

من یک مموری کارت Micro Sd 4gig دارم مارک SanDisk
    که از دیشب قاتی کرده نه باز میشه نه فرمت میشه و از همه جالب تر حجمش شده 30mb !!!

به ترتیب از ارورهایی که داد عکس گرفتم میزارم تا شاید شما بتونید کمکم کنید

از تو cmd و Computer managment هم رفتم نشد فورمت کنم
    خواهشا کمکم کنید
    مرسی
    من فقط میتونم پیشنهاد بدم که با سی دی بوت ابل paragon یا acronis هم تست کن و اگه ظرفیت درست نشده معلومه مشکل داره و باید ببری گارانتی.

10. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

فرق مابین سی پی یو 430 و3 سلرون درچیست؟ و کدام یک قویتر و بهتر است ؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •