تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 62 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 616

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات رم و مشكلات حافظه ها

داره خودمونی میشه vartan.alive90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ترمینال!

پيش فرض

چقده مشکل!ولی کسی نیس که به داد ما برسه

داره خودمونی میشه vartan.alive90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ترمینال!

پيش فرض

نبود؟
    کجایند مردان این انجمن

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنال مکستور دارم . این هارد رو وقتی با کابل usb به ورودی تلویزیون lcd و یا ورودی کیبورد کامپیوتر وصل میکنم شناسایی نمیشه . چراغ هارد روشنه و دائم بوق ممتد میزنه!!!
    ولی وقتی به ورودی پشت کیس و یا به ورودی ----- وصل میکنم شناسایی میشه . بنظر شما مشکل با کیبورد و تلویزیون رو چطور میشه حل کرد؟

در آغاز فعالیت revela's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان من ازتون تقاضاي كمك دارم
    من متاسفانه يه فلش 600 گيگ از بانه خريدم و اين طور كه تو اين چند وقت فهميدم تقلبيه ولي دوستم كه دقيقا فلش منو داره مي گه اين فلش تا 40 گيگ قابل استفاده هست و منم سعي كردم با استفاده از چند تا نرم افزار حجم واقعيشو بفهمم
    ولي فلش به كلي هنگ كرده و حتي فرمت هم نمي شه يكي نيست كمكم كنه تا هم اينو فرمتش كنم هم حجم اصليشو بفمم

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام
    من یه هارد اکسترنال مکستور دارم . این هارد رو وقتی با کابل usb به ورودی تلویزیون lcd و یا ورودی کیبورد کامپیوتر وصل میکنم شناسایی نمیشه . چراغ هارد روشنه و دائم بوق ممتد میزنه!!!
    ولی وقتی به ورودی پشت کیس و یا به ورودی ----- وصل میکنم شناسایی میشه . بنظر شما مشکل با کیبورد و تلویزیون رو چطور میشه حل کرد؟
    باز من تو این فروم یه سوال کردم و باز طبق معمول هیچ کس نیست یه جوابی بده

6. این کاربر از mobin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من چند تایی هارد اکسترنال استفاده کردم هیچ کدوم بوق نمیزند. احتمالا منظورتون بوق زدن سیستم بوده.

هارد اکسترنال شما چه نوعی هست؟ دسکتاپی یا پورتابل (اگه ترانس خارجی داره و بزرگ و سنگینه میشه دسکتاپی ولی اگه ترانس خارجی نداره و کوچک و جیبیه میشه پورتابل)

تا مورد بالا مشخص نشه کمک زیادی نمیتونم بهتون بکنم. ضمنا منظورتون رو از "جای کیبورد" نفهمیدم. در کامپیوتر فقط ورودی های PS2 قدیمی مخصوص کیبورد بودند و هارد های اکسترنال همگی به USB وصل میشن. منظورتون دقیقا از جای کیبورد چی بود؟

در مورد هاردهای مکستور شما یه برسی کن ببین پسورد روی هارد نگذاشتی یا نه. مثلا ببین هاردت روی یک سیستم غریبه بدون نصب نرم افزار مربوطه هم قابل شناسایی هست یا نه ممکنه نشناختن در تلوزیون هم به علت پسورد باشه. شاید هم این حچم هارد شما براش قابل شناسایی نباشه و برای تلوزیون عمدتا باید از مموری های پر ظرفیت استفاده میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

عرض سلام و خسته نباشید

من فلش 8 گیگ Transcend خودم رو با برنامه JetFlash Online Recovery فرمت کردم ( این برنامه مخصوص فلشهای Transcend است) که متاسفانه بعد از پاپان فرمت دوتا درایو ایجاد شده . یعنی وقتی فلش رو به usb می زنم دوتا درایو میاره یکی درایو J که اسمش هست securedrive با حجم 2 مگ و دیگری K که همون درایو اصلی فلش هست. لازم به ذکر که درایو securedrive نه فرمت میشه و نه میشه فایلهای توش رو پاک کرد.

آیا راهی هست که دوباره مثل قبل فقط یک درایو بشه ؟ آیا برنامه ای هست که بشه کل فلش مموری رو دوباره فرمت کرد؟

ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام بر دوستان عزيز

من يه مشكلي داشتم
    البته تو چند صفحه قبل يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل رو داشت كه متاسفانه به جواب نرسيده بود

دوستان من يه مدتي كه وقتي فلش رو به سيستم ول ميكنم با پيغام
    Usb Device Not Recognized
    مواجه ميشم

اگر در اين زمينه كمكم كنيد ممنون ميشم.چون اطلاعات رو فلش خيلي برام مهمن و من فعلا نميتونم بهشون دسترسي د اشته باشم

خيلي ممنون
    با تشكر

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام بر دوستان عزيز

من يه مشكلي داشتم
    البته تو چند صفحه قبل يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل رو داشت كه متاسفانه به جواب نرسيده بود

دوستان من يه مدتي كه وقتي فلش رو به سيستم ول ميكنم با پيغام
    Usb Device Not Recognized
    مواجه ميشم

اگر در اين زمينه كمكم كنيد ممنون ميشم.چون اطلاعات رو فلش خيلي برام مهمن و من فعلا نميتونم بهشون دسترسي د اشته باشم

خيلي ممنون
    با تشكر
    اولا به پروتهای جانبی کیس نزن. به پورتهای مادربورد که پشت کیسه مستقیما وصل کنی بهتره.
    دوما یه خورده فلشت رو عق جلو بزن ببین در حالت های مختلف شاید وصل شد. مثلا تا ته نده تو یه ذره بزار بیرون باشه ببین جواب میده یانه.
    سوما یه کمی نوک فیش یو اس بی رو با دستت فشار بده که فشرده شه و محکم به پورت مادربورد وصل بشه.

هر سه راهی که گفتم برای اینه که اتصال فلش به پورت یو اس بی محکم تر باشه چون معمولا این پیام به غیر ار نبودن درایور به همین مساله ربط داره. درایور ک فکر نمیکنم اصلا داشته باشه چون فلشه دیگه. پس همین نویز اتصاله که مشکل ایجاد کرده.

داره خودمونی میشه owlx3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

باز من تو این فروم یه سوال کردم و باز طبق معمول هیچ کس نیست یه جوابی بده
    سلام
    دوست عزیز هارد اکسترنال من هم همین وضعیت رو داره
    به نظر من به خاطر مقدار جریانی هستش که نیاز داره و این جریان رو نمیتونه از usb کیبورد یا تلوزیون بگیره
    هارد من ختی برای dvd player هم پاسخگو نیستش ، اما فلش مموری به راحتی میتونه کارکنه

12. این کاربر از owlx3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •