تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 62 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 616

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات رم و مشكلات حافظه ها

داره خودمونی میشه shermanpop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یه فلش دارم که چندتا فیلم دیویکس هست داخلش
    اگر اجرا کنم ازروی فلش فیلمهارو بعد چند دقیقه پخش فیلم قطع میشه و گیر میکنه وقتی هم میخوام کپی کنم روی هاردم این ارور رو میده

can't read from the source file or disk

فرمت هاردم و فلشم هم NTFS هستن
    کسی میدونه چرا اینجوری شده؟
    سلام
    برا منم همین مشکل رو داره و همین ارور رو میده ولی برای من فولدر های خاصی هم میسازه با یه مشت فایل های بدون پسوند با اسمهای درهم مانند( l$-@h\ ) یه چیزایی تو این مایه ها ولی به تعداد زیاد و به اسمهای مختلف.
    در ضمن فلش من SONY VAIO 8GB هست.
    اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهمایی کنه.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    برا منم همین مشکل رو داره و همین ارور رو میده ولی برای من فولدر های خاصی هم میسازه با یه مشت فایل های بدون پسوند با اسمهای درهم مانند( l$-@h\ ) یه چیزایی تو این مایه ها ولی به تعداد زیاد و به اسمهای مختلف.
    در ضمن فلش من SONY VAIO 8GB هست.
    اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهمایی کنه.
    ممنون
    راستی فراموش کردم بگم که چندین بار فرمت کردم ولی دوباری همینطوره هیچ گونه فایل مخفی و یا اتورانی که مخفی باشه نداره.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز همونطور که گفتم منم یه فلش 8گیگ سونی دارم ( داشتم ) هم همینطور بود تا اینکه با کلی گشتو گذار در اینترنت و تحقیقات متعدد توانستم درستش کنم ولی به قیمت 7گیگابایت ؟؟؟؟؟؟
    بله بلاخری با یه برنامه که به سختی پیداش کردم فلشم درست شد ولی 7 گیگ را از دست داد البته این بخاطر نرم افزار نبوده بلکه سایز اصلی فلش همین بیشتر نبود و الان من متوجه شدم که فلشی که داشتم از نوع چینی تقلبی بوده و نه Sony VAIO و اون مقداری که روی اون درج شده بود تبلیغی بیش نبود.
    البته اینو بگم که من فلش رو از بندر و بدون برگ گارانتی گرفتم.
    البته تصمیم گرفتم تجربیاتی که در این زمینه کسب کردم رو در اختیار دوستان قرار بدم تا آنها هم استفاده کنند.
    اینم عکسش.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض تعمیر فلش مموری با آی سی MW6208E

سلام دوستان
    این آموزش رو در اینجا میدم چون خودم خیلی سر در گم شدم و خیلی از وقتم هدر رفت تا اینو یاد گرفتم.
    فبل از هر چیز باید بگم که عواقب این کار به عهده خودتان است
    از طرفی هم چندین بار امتحانش کردم و هیچ مشکلی نداره. من پیشنهاد می کنم که به تنظیمات برنامه دست نزنید چون همه چیز بصورت پیش فزض برای هر مدل از فلش مموری تنظیم میشه.
    ولی اصل مطلب اینه که این فلش های چینی که در بالا یه نمونش رو نشونتون دادم مثل همون گوشی های چینی میمونه که ظاهراً شبیه نمونه اصلی است ولی در عمل .... این فلش ها در شکل ها و اندازه ها و حجم ههی مختلف از 2 گیگ گرفته تا ...
    این نوع فلش مموری ها همگی از یک نوع آی سی کنترلر MW6208E بهره می برند و اکثراً بر روی آنها برای تبلیغات تجاری و فروش بیشتر با قیمت ارزان مقادیری از قبیل 8G , 16G , 32G , تا 120G , 300G درج میشود که خود بنده هم یکی از این نو فلش مموری ها را با مارک Sony VAIO 8GB usb2 را خریداری کردم.
    در فریمور این نوع فلش ها تنظیماتی هست که مقدار فلش رو مثلاً 8 گیگ نشون میده ولی عملاً 1 گیگ بیشتر حجم ندارد و اگر هم بخواهی یک فایل با بیشتر از حجم واقعی یعنی بیش از 1 گیگابایت روی آن بریزی هیچ گونه اخطار و یا پیام خطا و یا اخطار کمبود فضا نشان داده نمیشود و کل فایل رو کپی می کند و مقدار فضای باقی مانده نسبت به 8 گیگ رو هم نشان میده ولی در اصل 1 گیگابایت اطلاعات بیشتر بر روی مموری شما ذخیره نشده است و در هنگام اجرای فایل پیغام خطا میدهد که بله فایل اصلی پیدا نشد.
    حالا از کجا بفهمیم که فلش ما جز این دسته از فلش ها هست یا نه؟
    برای این کار ابتدا برنامه زیر را دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و سپس فلش خود را به کامپیوتر وصل کرده و بعد برنامه را اجرا کنید.
    1- اگر پس از اجرای برنامه مشخصات فلش شما در لیست برنامه ظاهر نشد و برنامه فلش شما را شناسایی نکرد که که هیچ و فلش شما از این دسته نیوده.
    ولی اگر برنامه فلش شما را بشناسد آن را در لیست نشان میدهد مثل شکل زیر.

2- در بالا هم مشخصات و مدل آی سی حافظه فلش را نشان می دهد و روبروی آن حجم واقعی فلش شما را نشان میدهد که با رنگ سبز مشخص شده.

3- حالا با فشردن کلید 1 که نام درایو هم جلوش هست در تب Channel عملیات Repair رو آغاز کنید که دقایقی طول میکشد.

4- پس از اتمام کار فلش را از کامپیوتر جدا نکنید بلکه برنامه را بسته و از طریق کامپیوتر یک بار مموری فلش خود را فرمت FAT32 بکنید دقت بکنید که تیک Quick Format رو نزنید.

حالا کار تمام است میتوانید فلش خود را از USB جدا کنید.
    با این کار فلش شما همان مقدار اصلی و کمتر از قبل را نشان میدهد ولی حداقل مطمئن هستید که فایل هایتان را از دست نمیدهید.
    موفق باشید.
    اگر مشکلی بود این ایمیل منه خوشحال میشم کمک کنم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از shermanpop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید. من 3 تا فلش 32 گیگ از بندر عباس گرفتم که مارک 2 تا از اونا SONY (VAIO) هست که سرعتشون عالیه یعنی خوندن و نوشتنشون خیلی سریعه و یکی از اونا A-Data (My Flash) هست که سرعتش خیلی کمه مثل بیشتر مشکلاتی که ذکرشد اینها هم نمیتوانند اطلاعات رو روی خودشون نگه دارند و بعد از قطع شدن از کامپیوتر اطلاعاتشون به هم میریزه البته همه مثل هم نیستند هرکدوم یه جور قاطی میکنن من مطمئنم که اینها ویروسی نیستند ولی از اصل بودنشون هم مطمئن نیستم حالا با فرض اینکه تقلبی هستند آیا هیچ راهی وجود نداره که بشه از اونا استفاده کرد. من جایی شنیدم که این فلشها یه چیپستی دارند که باعث ماندگار شدن اطلاعات روی اونها میشه که تقلبی ها ندارند و مثل اینکه شرکتهایی هستند با هزینه 25-30 هزار توانی اینا رو روی فلشها نصب میکنند؟ آیا صحت داره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام من یه کول دیسک pny 8gb دارم یه مدت سرعت کپی کردن توش خیلی پایین اومده.مثلا یه فایل 3mg رو حدود دو دقیقه طول میده.چی کار کنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام من یه کول دیسک pny 8gb دارم یه مدت سرعت کپی کردن توش خیلی پایین اومده.مثلا یه فایل 3mg رو حدود دو دقیقه طول میده.چی کار کنم؟
    میشه لطفا زودتر منو راهنمایی کنین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

shermanpop عزیز رمز فایلی که گذاشتید چیه؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هیچکس نیست جواب بده؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام
    یه سر به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید
    و پست 5 را بخونید
    ممنون میشم برنامه ای معرفی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •