تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: میشه منو راهنمایی کنید

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض میشه منو راهنمایی کنید

سلام
    من یه گوشی می خوام بخرم حدود 220 تومن حالا یه کم بالا پایین فرقی نمی کنه

من تو سایت ها یکم گشت زدم چند مدل گوشی دیدم اما نمی دونم چی بخرم!!!!!!
    اول از همه من 3 برند sony ericsson ,nokia ,samsung رو سرچ کردم
    به نظرتون برند دیگه ای هم خوبه؟
    من خودم کمی به سامسونگ شک دارم ایا واقعا بدرد می خوره؟ اخه من می خوام حداقل 2 سال واسم کار کنه!!!
    یه چیز دیگه اینا هیچ کدوم سیستم عامل ندارن!!!آیا سیستم عامل تو گوشی خیلی مهمه؟؟؟
    من قابلیت خاصی تو ذهنم نیست که برم دنبال یه چیز خاص اما خوب چند چیز اصلی گوشی ها رو با هم مقایسه کردم مثل دوربین و میزان شارژ و حافظه و مدل هایی که دیدم اینا بود :
    samsung :
    u 600
    d900i
    e900
    d840

sonyericsson:
    s500
    w810
    w800
    k800
    w700

nokia :
    5310
    n70

حالا میشه شما منو راهنمایی کنید البته با دلیل بگید کدوم بهتره یا گوشی یگه ای رو بهم پیشنهاد بدین
    در مورد برند سامسونگ هم میشه اگه نظری دارین بگین
    ممنون
    Last edited by logos; 02-04-2008 at 12:22.

آخر فروم باز salarnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    JB-TEAM Software

پيش فرض

سامسونگ هم بد نیست ولی من کلا ازش خوشم نمیاد توی بعضی هاش هم اصلا نمیشه تم گذاشت تو گوشی !!
    توی نوکیاها ن70 رو نگیر چون هم قدیمی شده و هم الان جوابگوی نیازت نیست
    نوکیا 5310 هم گوشی بدی نیست ال سی دیش خیلی قوی و خوبه
    هندزفریش هم خوبه ---- صدای اسپیکر خارجیش پایینه
    نظر منو بخوای اگه خیلی برنامه نمیریزی تو گوشی و نمیخوای فایل های آفیس رو ویرایش کنی سیستم عامل زیاد بکارت نمیاد چون من خیلی میشناسم که گوشیشون سیستم عامل داره ولی زیاد بدردشون نمیخوره تازه شما با این قیمت هم سیستم عامل دار خوب نمیتونی پیدا کنی
    توی سونی اریکسون ها هم دور کا800 رو خط بکش چون میگن این هایی که الان تو بازاره باتریش خیلی ضعیفه و کلا خوب نیست
    شما چه استفاده هایی از گوشی می خوای بکنی ؟ الان گوشی داری ؟ اگه داری چیه ؟

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سامسونگ هم بد نیست ولی من کلا ازش خوشم نمیاد توی بعضی هاش هم اصلا نمیشه تم گذاشت تو گوشی !!
    توی نوکیاها ن70 رو نگیر چون هم قدیمی شده و هم الان جوابگوی نیازت نیست
    نوکیا 5310 هم گوشی بدی نیست ال سی دیش خیلی قوی و خوبه
    هندزفریش هم خوبه ---- صدای اسپیکر خارجیش پایینه
    نظر منو بخوای اگه خیلی برنامه نمیریزی تو گوشی و نمیخوای فایل های آفیس رو ویرایش کنی سیستم عامل زیاد بکارت نمیاد چون من خیلی میشناسم که گوشیشون سیستم عامل داره ولی زیاد بدردشون نمیخوره تازه شما با این قیمت هم سیستم عامل دار خوب نمیتونی پیدا کنی
    توی سونی اریکسون ها هم دور کا800 رو خط بکش چون میگن این هایی که الان تو بازاره باتریش خیلی ضعیفه و کلا خوب نیست
    شما چه استفاده هایی از گوشی می خوای بکنی ؟ الان گوشی داری ؟ اگه داری چیه ؟
    من استفاده خاصی ندارم ! اخه الان s55 دارم که هیچ کاریش نیشه کرد!
    فکر میکنم مهمترین کارم همون دوربین و صداش باشه!
    در مورد سامسونگ هم من به خاطر دوربین و شکل ظاهریش علاقه مند شدم

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

u600 بعد w810
    190 170 قیمت تقریبی

اولی دوربین بهتر دومی صدای بهتر
    5700 هم ، دوربین 2 و سیستم عامل سیمبین نسخه 3 - سرعت بالا و صدای مطلوب = 260-250

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من زیاد تخصصی توی شناسایی گوشیهای سامسونگ ندارم، اما نظرم اینه: توی این گوشیهایی که نوشتی هیچ کدوم به درد نمی خوره به غیر از کا800 و 5310 که کمی جدیدتر از بقیه هستن.
    گوشیهای سری S فقط خوش قیافه هستن و کاربرد زیادی ندارن... (مثلاً S500 فلاش نداره) توی سری W هم اون دو مدل خیلی قدیمی هستن، اگه یکم روی پولت بزاری گوشیهای مدل بالاتر W رو میتونی بخری.
    k800 گوشی خیلی عالیه و بهترین گوشی که توی انتخابات هست همینه، هیچ مشکلی نداره و تنها ایرادی که به غیر از بالا نبودن صداش میتونی ازش بگیری اینه که کمی خز شده (که کا810 دیگه هنوز خز نشده! فقط 20 30 تومنی قیمتش بیشتره)
    5310 گوشی خوبی نیست (به نظر من) و ان70 هم که معروفه به "ان جواد"!!! یعنی من اگه بخوام بگیرم کا800 رو انتخاب می کنم.

اما پیشنهادهایی که میتونم بهت بکنم ایناس:
    5700: کیفیت صداش عالیه، دوربینش 2 هست که معمولیه اما خوب فیلم میگیره. سیمبین داره و قیمتش 260 یا همین حدودا باید باشه.
    6120: این هم گوشی خوبیه و خیلی شبیه 5700 است اما کیفیت صداش پایینتره. قیمتش حدود 230 یا همین حدوداست.
    N72: گوشی خوبیه و زیاد خز نیست و سیمبین داره. دوربینش 2 هست اما فیلمبرداریش اصلاً خوب نیست. قیمتش رو 240 دیدم.
    6300: اینم سیستم عامل نداره و دوربینش 2 با فیلمبرداری به درد نخور! قیمتش در حد 240 هست.
    7500: گوشی به نسبت جدیدیه، فقط تعریفش رو شنیدم و میدونم قیمتش توی رنجیه که میخوای ولی دقیقاً نمیدونم چقدر!

توی گوشیهای W هم اگه توی این قیمتا بخوای بخری W610 و W810 چیزای خوبین...

آخر فروم باز salarnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    JB-TEAM Software

پيش فرض

پیشنهاد من اینه که یه سونی اریکسون w800 بگیری
    البته 810 بهتره ولیچون اون خیلی زیاد و خز شده اینو بگیری بهتره دست کمتر کسی هم هست
    پیشنهاد بعدی من هم w610 هستش که اون هم باید گوشی خوبی باشه
    یه سر به سایت gsm.ir بزن و بررسی های تخصصیشون رو بخون
    فقط در خرید گوشی عجله نکن

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

تا 220 تومان گوشیهای خیلی خوبی هستش که بازار رو گرفتند.
    من تجربه ی 3-4 تا گوشی سامسونگ رو داشتم
    2 نوکیا که آخریهاش نوکیا بود اما گوشی نامزدم 7610 بود و تازگی ها اس500 و چون خراب شده توی این یکی دو روز میخواد عوض کنه.
    سونی اریکسون خیلی عوض کردماونم گرون گرون خب بگذریم:
    از نظر دوربین و استحکام گوشی صد در صد سامسونگ بهتره.
    توی ایران اکثرا نظر خوبی نسبت به سامسونگ ندارند و میگن که زود خراب میشه و نمیدونم میشکنه و انتن خوب نمیده اما خلاف این حرفها رو من به تو اثبات میکنم .
    توی آنتن دهی سامسونک حرف اول رو میزنه من وقتی از یو600 سامسونگ رفتم 5700 خریدم صدا توی یو600 خیلی شفاف تر و بدون خش خش بود.این صدا حتی توی کا800 و دبلیو950 هم نبود.
    از نظر استحکام هم محکمترین گوشیهای بازار سامسونگ هستش اونم به خاطر تستهای خفنی که کمپانی روی گوشیهاش میکنه مثلا پرتاب کردن و مقاومت کردن در دماهای بسیار بالا و پایین.
    توی این قیمت صد در صد بهترین گوشی
    دی900 سامسونگ و یو600 سامسونگ هستش:
    که تفاوت خاصی با هم ندارند و فقط یو600 جدیدتره و خیلی زیباست و باریکترین گوشی کشویی دنیاست.
    اما اینکه گفتی سیستم عامل آیا مهم هست یا نه:
    بستگی به استفاده ی خودت از گوشی داره من 5700 داشتم برنامه های صوتی و تصویری زیاد نصب میکردم اما الان که 1110 دارم زیاد هم مثلا وابسته نشدم به اون برنامه ها .
    اما جاواهای سامسونگ امکانات بسیار بیشتری نسبت به جاواهای سونی اریکسون دارند.
    مثلا امکانات رمز گذاری بر روی قسمت مدیریت فایل یا پیام ها و یا مدیاپلیر گوشی.
    یا مثلا برنا مه ی دزدگیر حتی روی دی880 برنامه ی بلک لیست موجوده.
    روی گوشیهای سامسونگ امکانا خواندن فایلهای آفیس و پی دی اف نیز وجود داره.
    گوشیهای سامسونگ برنامه ی منشی تلفن نیز دارند به همراه قابلیت اتصال به تلویزیون
    بعضی ها میگن که روی گوشیهای سامسونگ برنامه های جاوا و تم نصب نمیشه
    تم رو قبول دارم نمیشه
    اما برنامه میشه ولی به سختی
    اما یه نکته را بهت بگم که توی گوشیهای جاوا برنامه خوری معنایی نداره چون کسی دمبال برنامه باشه میره سیستم عامل دار میگیره
    دی900 و یو600 مثل هم هستند و تفاوت خاصی با هم ندارند اما به نظر من دوربین یو600 کیفیت بهتری داره و بهترین دوربین 3 مگاپیکسلی الان روی یو600 هست شک نکن.
    من خودم عکسش رو با کا800 و دی900 امتحان کردم یو600 به خاطر اینکه نویز کمی داره و جزئیات بیشتری داره و ا ز منظره عکسهای خیلی خوبی میگره برنده میشه.
    از نظر صدا هم گوشیهای مثل دی900 اس 500 سونی اریکسون یا یو600 و یا یو700 و کا800 کا810 کا550 دبلیو880 اینها از نظر بلندی صدا تقریبا در یک رده هستند و نمیشه دقیق گفت صدای کدومشون بلندتره اما کیفیت بهتر روی یو700 هستش .
    به نظرم اگه گوشی محکم و بادوام میخوای که برات کار بکنه صد در صد یو600 و یا دی900 بگیر فرقی نمیکنه هر دوشون خوبه.برای اطمینان میتونی از نمایندگی مایکروتل بگیری که مایکروتل بهترین خدمات رو بین تمام گارانتی ها داره.یه بار توی شرکتشون بری میفهمی که چی میگم:
    اما اگه سونی اریکسون میخواهی
    دبلیو810/610 هستند که روی امکانات واکمن اون کار زیاد شده .
    اما دوربین آنها دو مگاپیکسل هستش و از نظر قیمت با دی900 سامسونگ برابر هستند.
    معایب دبلیو810 نسبت به دی900 و یا یو600:
    امکانات کمتر البته بعضی برنامه های جاوا روش نصب میشه
    دوربین دی900 و یا یو600 به مراتب بهتره
    تایپ کردن انگلیسی با دبلیو810 سریعتره اما تایپ کردن فارسی با دی900 و یو600 تقریبا سه برابر سرعت معمولی هستش و بدون نگاه کردن میتونی یه پیام رو در کمترین زمان بنویسی
    زیبایی سامسنگ بیشتره
    امکانات پخش موزیک دبلیو810 بیشتره
    هندسفری 810 بهتره
    دبلیو810/610 دوربینشون کاور لنز نداره و راحت میتونه خش مش برداره
    کیفیت صفحه سامسونگ به مراتب بهتره در ضمن زیر نور خورشید یو600 عمکلرد بهتری داره وو به نظرم بین اینها بهترین صفحه نمایش رو داره.
    در کل گوشی که به قیمت بی ارزه و دوربین خوبی داشته باشه و عمر زیاد داشته باشه واست دی900 و یا یو600 هست البته من دی900 آی رو پیشنهاد نمیکنم چون تفاوت قیمتش با یو600 کمتره در ضمن به نظرم دی900 زیباتره .
    ----------------------------------------------
    چرا کا800 نباید بخری؟
    کا800 هایی که الان توی بازار هستند مشکلات فراوانی دارند یعنی از نظر کیفیت دچار افت کیفیت شدند و این چیزی هستش که میتونه شما رو برنجونه همه جور مشکلاتی از لحاظ بدنه و نرم افزاری وجود داره
    میتونی یه سر به کلوپ کا800 بزنی که انواع و اقسام مشکلات رو ببینی اماتوی صفحات اولیه همچین مشکلاتی نبوده حتی باید باتری ارجینالش رو به قیمت 15 هزار تومان جداگانه بخری
    -----------------------
    توی نوکیا هم اگه سیستم عامل واست مهم 6120 خیلی گوشی خوبیه =.سی پی یو قوی و میزان رم بالا و بالاترین سرعت بین گوشی ها از امکانات 6120 در کنار داشتن سیستم عامل محبوب سیمباین با جدیدترین ورژن اون که توی بازار هستش 9.2 اما 6120 شما رو زده میکنه
    به خاطر داشتن کیبورد مزخرف که خیلی ریزه و مخصوصا d-pad بسیار بدش
    عمر باتری خوبی هم نداره
    -------------
    در کل شارژهای سونی اریکسون بهتر از بقیه هستند اما این نکته رو بهت بگم که ما توی قرن 21 هستیم و همه جا به برق دسترسی داریم.
    5700 گوشی خوبیه به نظرم جز بهترینهاست و باید قیمتش بالاتر از اینها باشه دقیقا همون مشخصات 6120 رو داره اون مشکلات 6120 رو هم نداره دوربین این گوشی و 6120 دو مگاپیکسل معمولی هستند که از دبلیو810 هم ضعیفترند مخصوصا توی تاریکی
    اما فیلمبرداریشون با کیفیت qvga با سرعت 15 فریم هستش که قابل قبوله اما کیفیت فیلمبرداری گوشیهای سونی اریکسون ضعیفترنند یعنی qcif یو600 هم ضعیفه اما با این حال از سونی اریکسون ها بهتره و از 5700 ضعیفتره یعنی cif
    اما 5700 از لحاظ استحکام بدنه و اینکه باید گوشی عمری باشه اصلا اینطور نیستش.قاب باتریش مثل اسباب بازی می مونه بچه 6 ماهه درش میاره از فاصله نیم متری بیفته باتریش ولو میشه تا حالا سه بار برای من اینجوری شده
    من دارم تمام تجربیاتم رو از استفاده ی این گوشیها در اختیارت میذارم.
    اما 5700 کیفیت صدا خوب و بلندی متوسطی به بالایی داره یعنی ح دود 25 درصد از او گوشیهای سونی اریکسون و سامسنگی که اون بالا معرفی کردم بلندتره و با کیفیت تره.
    با این حال کیفیت پخش یو700 هم خیلی خوبه.
    از گوشیهای جاوای نوکیا بهترین گوشی توی اون رده قیمت به نظر من 6300 هستش
    صدای متوسط و خوب
    کیبوردش جون میده واسه پیام نوشتن انگلیسی (همه ی این گوشیها یی که گفتم توی فارسی نوشتن از سامسنگ کم میارن و با سامسونگ میتونی دو برابر سرعت تایپ کنی)
    زیبایی و باریکی خوب
    عمر خوبی داره اما به نظرم روی قاب استیلش زود خش برمیداره
    من باشم یا یو600 و یا دی900 میگیرم که البته اگه پولم یه کم بیشتر بشه یو700 رو فقط به خاطر زیباییش میگیرم اما هیچ فرقی با یو600 نمیکنه بلکه توی مواردی هم از یو600 ضعیفتره.
    اگه اینها رو نگیرم 6300 .دبلیو810 رو هم به خاطر خزیت شدن و اینکه عمرش دیگه به سر اومد نمیپسندم .
    اس 500 و دبلیو580 هم که کیبوردشون اگه با ناخن استفاده کنی میشکنه
    در ضمن گفتم که اس500 نامزدم هم بدجوری مشکل پیدا کرده سه بار فلش شده اما بازم قات میزنه امروز گفته که نوکیا میخرم و رفته با برادرش نوکیا بگیره.
    یادم رفت که بگم خسته شدم واییییییییییییییییییییییی
    برم یه کم استراحت کنم
    اگه سوالی بود در خدمتم من پای تمام این حرفام هستم و حاضرم رو در رو تست کنم.
    Last edited by zimka_14162; 02-04-2008 at 18:55.

داره خودمونی میشه meysamghaderi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهون طوخچی

پيش فرض

به نظر من اگه میخوای گوشی برات کار کنه نوکیا بخر اگه خدایی نکرده چشم شیطون کر دزدیدن میتونی سریع پیداش کنی به نظر من این مدلها را بردار:
    3250
    n70
    n70
    6120

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز ...

بابا کاظم جان دیگه هیشکی هیچی نگه بهتره آخه توضیحات کامل کامل هستش ....

فقط در جواب دوستمون Mehran خان ... عزیز کا800 از یو600 و یو700 جدیدتره ؟ این گوشیها به درد نمیخورن ؟
    ببخشید ولی شما که با این گوشیها کار نکردین پس عاقلانه نیست درباره این گوشیها نظر بدین ...

موفق باشی ....

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

سلام دوست عزیز ...

بابا کاظم جان دیگه هیشکی هیچی نگه بهتره آخه توضیحات کامل کامل هستش ....

فقط در جواب دوستمون Mehran خان ... عزیز کا800 از یو600 و یو700 جدیدتره ؟ این گوشیها به درد نمیخورن ؟
    ببخشید ولی شما که با این گوشیها کار نکردین پس عاقلانه نیست درباره این گوشیها نظر بدین ...

موفق باشی ....
    الان که یه نگاه کردم خودم وحشت کردم
    در ضمن که اون دوستمون که دبلیو800رو پیشنهاد داده بود
    باید بگم که دبلیو800 از دور خارجه و اگه گوشی میخوای که کمتر دست مردم باشه از اون موتورلاهای قدیمی سیاه و سفید بگیری بهتره یا از اون اریکسون های قدیمی که اندازه ی بیسیم هستش

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •