تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 79 اولاول ... 152122232425262728293575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 782

نام تاپيک: سوالات زبان ویندوزی Visual Studio را اینجا مطرح کنید!(#VB,C++.Net,C) + (دانلود پروژه ها)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11

لطفا از سوال من ناراحت نشید
    c# رو از کجا باید شروع کنم؟
    سلام.
    من کتاب آموزش آقا هاشمیان رو پینهاد میکنم....یه جستجو کنین پیدا میشه...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    موفق باشید.

2. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض گرافیک در سی شارپ

سلام
    کد انتقال تصویر در سی شارپ رو لازم دارم .

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام
    کد انتقال تصویر در سی شارپ رو لازم دارم .
    و علیک و سلام و رحمته الله و برکاتو...
    متوجه نشدم....

اگه نباشه جاش خالی می مونه without_all's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض سلام من اومدم با سوالای فراوون

سلام
    اگه لطف کنید سوالای منو جواب بدین:

1- کار کردن با service ها (معادل دستور SC در CMD )

2 - ساختن username و دادن pass با قابلیت دسترسی Admin

3 - فعال کردن Remote Desktop

4 -گرفتن عکس از صفحه مانیتور

5 - چه طور یه نرم افزار بنویسم که مثالا 2 تا عدد مثل A و b بگیره و یه فایل console application سیو کنه که جمع اون دوتا عدد ( A , b ) رو توی خروجی بده

6 - یه سوال بی ربط : چرا زیر آواتور شما نوشته "کاربر فعال انجمن VB"

سوالا برای C#.net هست.

با تشکر

Woeful

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام دوستان.
    فکر کنم دارم فعالیتم رو شروع میکنم.برای همین تاپیک رو آوردم بالا.
    دوست عزیز without_all من فقط جواب سوال 6 شما رو بلدم اونم اینه که نمیدونم!!!
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 فشرده سازی فایل ها به روش 7Zip

سلام دوستان آخرین پروژه باحالی که یادمه این نرم افزار بود که نوشتم برای اینکه فایل های توی فلشم رو ایمن کنم:

فشرده سازی فایل ها و پوشه ها به روش 7zip به نظر میاد بهتر از rar فشرده میکنه!!:

دانلود:
    کد:
    موفق باشید و سربلند.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 بازی منچ

سلام دوستان.
    این بازی منچ رو براتون نوشتم البته ماله خیلی وقته پیشه یکی ازم خواست براش بنویسم بعد خودش در رفت.

دانلود سی شارپ:
    کد:
    توضیح کد:
    [/COLOR]
    کد:
    [/COLOR]
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پروژه صندوق قرض الحسنه به زبان C#.Net و پایگاه داده SqlServer
    در این پروژه صندوق مورد نظر کارهای معمولی همچون افتتاح حساب، ارائه تحویل پول، دریافت پول، دادن وام های مختلف همانند وام ازدواج، وام اضطراری و.. انجام می دهد.در این صندوق چندین کارمند وجود دارند که شامل 5 اپراتور، یک مدیر ارشد می­باشد که هر کدام دارای اختیارات امنیتی خاصی می باشند. هر کاربر باید برای وارد شدن به سیستم، نام کاربری و رمز عبور را وارد نموده و بر اساس مسائل امنیتی، فرم های مخصوصی به وی نشان داده می­شود. این برنامه باید قابلیت گزارش­گیری در زمینه های مختلف را داشته باشد. همچنین در هنگام ورود به صفحه، باید عکس اپراتور نیز در بخشی از صفحه نشان داده شود.به طور خلاصه امکاناتی که این برنامه باید داشته باشد عبارت است از :
    1. مدیریت حساب­ها ، ثبت كلیه مشخصات اعضاء صندوق از قبیل: نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، تاریخ تولد، شماره کارمندی (برای ادارات و سازمانها)، تاریخ افتتاح حساب، شماره حساب و ...
    2. قابلیت ویرایش حساب­ها و مشخصات مشتریان
    3. ثبت و ذخیره كلیه مشخصات دریافت و پرداخت­های اعضاء مانند: مبلغ، ساعت و تاریخ واریز، نوع واریز، موجودی اخیر ، چاپ رسید و ...
    4. جستجو بر اساس فیلدهای مختلف در زمینه جستجوی اطلاعات مشتریان و موارد دیگری که مورد نیاز است.
    5. اعطای وام ، تعریف انواع وام با درنظر گرفتن عنوان وام، تعداد اقساط، فاصله اقساط، درصد کارمزد، کارمزد ثابت، سود وام، وام اضطراری حداقل موجودی برای اختصاص وام و حداقل اقساط مانده وام قبلی برای پرداخت وام جدید و .. اعطای وام با انتخاب مبلغ، معرف، مبلغ، ضامن وام
    6. تهیه گزارش گزارشات کل موجودی و حسابهای بانکی گزارش روزانه و حسابهای معین (حساب درآمدها و هزینه های صندوق)
    7. گزارش­گیری اطلاعات مجموع و میانگین دیرکرد های یک شخص کل دریافت و پرداخت های یک حساب در یک بازه تاریخ با جزئیات اقساط و ماهیانه های عقب افتاده اعضاء در بازه زمانی تعریفی

پروفشنال Smartie7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Far away

پيش فرض

آیا اتصال به پایگاه داده در visual studio 2008 و 2005 متفاوت هست؟
    لطفا توضیح بدید که اتصال به پایگاه داده ی sql در visual c# 2008 چطوری انجام میشه؟
    متغیری که از نوع sqlconnection و sqlcommand و کلا تمام شی ها رو که از کلاس های دیگه تعریف میکنم رو نمیشناسه
    و این خطا رو میده:
    The name 'objcon' does not exist in the current context

یه سوال دیگه هم اینکه چطوری میشه تاریخ رو توی فیلد تاریخ جدول در پایگاه داده درج کرد؟ من 3 تا combobox دارم که یکی روز، یکی ماه، و یکی هم سال رو نشون میده حالا چطوری همه رو باهم یکی کنم و تو فیلد تاریخ در پایگاه داده درج کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه L u K e !'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Qazvin

پيش فرض

فکر نمی کنم فرقی داشته باشه
    کدتو بزار ببینیم چشه
    می توانی یه متغیر Date تعریف کنی و سال و روز و ماه شو اون مقداری که می خوای رو بدی و بعد با دستور Insert بریزش توی فیلدت
    واسه اینکه بریزی توی فیلدی که می خوای به ترتیب انجام می شه این کار مثلا
    Insert Into Tbl1(id,name) Values(1,'P30')
    1 رو می ریزه توی Id و P30 رو توی name

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

پروژه صندوق قرض الحسنه به زبان C#.Net و پایگاه داده SqlServer
    در این پروژه صندوق مورد نظر کارهای معمولی همچون افتتاح حساب، ارائه تحویل پول، دریافت پول، دادن وام های مختلف همانند وام ازدواج، وام اضطراری و.. انجام می دهد.در این صندوق چندین کارمند وجود دارند که شامل 5 اپراتور، یک مدیر ارشد می­باشد که هر کدام دارای اختیارات امنیتی خاصی می باشند. هر کاربر باید برای وارد شدن به سیستم، نام کاربری و رمز عبور را وارد نموده و بر اساس مسائل امنیتی، فرم های مخصوصی به وی نشان داده می­شود. این برنامه باید قابلیت گزارش­گیری در زمینه های مختلف را داشته باشد. همچنین در هنگام ورود به صفحه، باید عکس اپراتور نیز در بخشی از صفحه نشان داده شود.به طور خلاصه امکاناتی که این برنامه باید داشته باشد عبارت است از :
    1. مدیریت حساب­ها ، ثبت كلیه مشخصات اعضاء صندوق از قبیل: نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، تاریخ تولد، شماره کارمندی (برای ادارات و سازمانها)، تاریخ افتتاح حساب، شماره حساب و ...
    2. قابلیت ویرایش حساب­ها و مشخصات مشتریان
    3. ثبت و ذخیره كلیه مشخصات دریافت و پرداخت­های اعضاء مانند: مبلغ، ساعت و تاریخ واریز، نوع واریز، موجودی اخیر ، چاپ رسید و ...
    4. جستجو بر اساس فیلدهای مختلف در زمینه جستجوی اطلاعات مشتریان و موارد دیگری که مورد نیاز است.
    5. اعطای وام ، تعریف انواع وام با درنظر گرفتن عنوان وام، تعداد اقساط، فاصله اقساط، درصد کارمزد، کارمزد ثابت، سود وام، وام اضطراری حداقل موجودی برای اختصاص وام و حداقل اقساط مانده وام قبلی برای پرداخت وام جدید و .. اعطای وام با انتخاب مبلغ، معرف، مبلغ، ضامن وام
    6. تهیه گزارش گزارشات کل موجودی و حسابهای بانکی گزارش روزانه و حسابهای معین (حساب درآمدها و هزینه های صندوق)
    7. گزارش­گیری اطلاعات مجموع و میانگین دیرکرد های یک شخص کل دریافت و پرداخت های یک حساب در یک بازه تاریخ با جزئیات اقساط و ماهیانه های عقب افتاده اعضاء در بازه زمانی تعریفی

خوب ؟ منظورتون این نیست که این برنامه رو واستون بنویسیم و بفرستیم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •