تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: درخواست تمام درایورهای Sony VGN-CR240N

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    شما رو خیلی زحمت دادیم
    تو تاپیک درخواست درایورهای ویندوز اکس پی نوشتم ولی ببینید تمام لینک های این دو تا صفحه رو دانلود کردم هم مال خود سونی که قسمت اکس پی داره و هم مال این که گفتید شبیه تمام سونی ها هست ولی الان من توی بلوتوث و دوربین خود لپتاپ و hot key گیر کردم و درایورهای اونا هم دانلود کردم ولی هیچ کدوم جواب نمی ده لطفا اگر ممکنه برای لپتاپ سونی مدل Vgn-Cr240N یه زحمتی بکشید و این سه تا درایور رو به همراه آموزش واسم بزارید

با تشکر
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

توی پست 13 توضیح دادم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام رجیستر یوزر جان
    همون طور که گفتی پراکندگی سوالات من نظم رو از بین برده برای همین در این تاپیک ادامه می دیم و مشکلاتم رو مطرح می کنم و شما هم اگر دوست داشتید و قابل دونستید جواب می دید البته اگر زحمتی نیست
    ببینید در مورد بلوتوث که گفته بودید لینکش هست منم می گم هست و دانلود کردم و بالاش نوشته Hp و این یک مورد و یه مورد دیگه اینکه وسط نصب می گه بلوتوث باید روشن بشه یعنی فعال بشه تا بشناسه و نصب کنه ولی دکمه ای برای بلوتوث روی لپتاپ من وجود نداره پس با چی روشنش کنم؟؟؟؟
    در مورد دوربین هم که گفتی روی اکس پی نصب نمی شه درسته؟؟؟یعنی می گی این دوربین رو بیخیال بشم؟؟؟به خدا نمی شه یه کاریش کنید یه درایور دوربین این لپتاپ واسه ویندوز اکس پی زحمتش رو بکشید چون واقعا لازمش دارم و نمی تونم روی ویستا کار کنم
    در مورد هات کی باید بگم من یکیش رو دانلود کرده بودم و نصب کردم الان ولوم صدا و مات کردن صدا و کلا مدیا پلیرش درست شد شانسی شانسی دمت گرم
    فقط می مونه بلوتوث و دوربینش که یه زحمتیش رو بکشید
    مطلب دیگه اینکه می خوامت با همه ی خوبیهات

با تشکر
    بای

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام رجیستر یوزر جان
    همون طور که گفتی پراکندگی سوالات من نظم رو از بین برده برای همین در این تاپیک ادامه می دیم و مشکلاتم رو مطرح می کنم و شما هم اگر دوست داشتید و قابل دونستید جواب می دید البته اگر زحمتی نیست
    ببینید در مورد بلوتوث که گفته بودید لینکش هست منم می گم هست و دانلود کردم و بالاش نوشته Hp و این یک مورد و یه مورد دیگه اینکه وسط نصب می گه بلوتوث باید روشن بشه یعنی فعال بشه تا بشناسه و نصب کنه ولی دکمه ای برای بلوتوث روی لپتاپ من وجود نداره پس با چی روشنش کنم؟؟؟؟
    در مورد دوربین هم که گفتی روی اکس پی نصب نمی شه درسته؟؟؟یعنی می گی این دوربین رو بیخیال بشم؟؟؟به خدا نمی شه یه کاریش کنید یه درایور دوربین این لپتاپ واسه ویندوز اکس پی زحمتش رو بکشید چون واقعا لازمش دارم و نمی تونم روی ویستا کار کنم
    در مورد هات کی باید بگم من یکیش رو دانلود کرده بودم و نصب کردم الان ولوم صدا و مات کردن صدا و کلا مدیا پلیرش درست شد شانسی شانسی دمت گرم
    فقط می مونه بلوتوث و دوربینش که یه زحمتیش رو بکشید
    مطلب دیگه اینکه می خوامت با همه ی خوبیهات

با تشکر
    بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اینجا ادامه بدید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •