تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 108 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1072

نام تاپيک: ◄◄ داروهـــــــا؛ معرفی، کاربرد، شیوه‌ی استفاده، ممانعت‌ها و ناسازگاری‌ها ►►

آخر فروم باز ghazal_ak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ناخالصیهای نمک که از لحاظ مقدار در سنگ نمک ناچیز است ولی عوارض نامطلوب و مسمومیت آن در بدن انسان حائز اهمیت می باشند , فلزات سنگین از قبیل سرب , جیوه , کادمیوم , آرسنیک و غیره می باشد که هر کدام ازین عناصر مضرات فراوانی برای سلامتی بدن داشته دارای خاصیت تجمع تدریجی در اندامهای بدن بوده و مسمومیت های فرمن و عوارض بهداشتی مختلفی برای بدن ایجاد می نمایند .
    به دلایل فوق ضرورت دارد این ناخالصیها طی فرآیند تصفیه از نمک جدا گشته و از لحاظ وجود این ناخالصیها به حد استاندارد و مطلوب برسد .

2. 2 کاربر از ghazal_ak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

من همه ی اینا رو قبلا خونده بودم.منظورم این بود که در لوازمی که از بیرون میخریم ممکنه که وجود داشته باشه؟
    اگه آره، توی چی وجود داره؟
    منظورتون دقیقا چه لوازمی هست؟ توی لوازم عادی خیر !
    تو برخی مواد شیمیایی مثل برخی موبرهای قدیمی ممکنه هنوز وجود داشته باشه...

4. این کاربر از ALIAK28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Like Honey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

منظورتون دقیقا چه لوازمی هست؟ توی لوازم عادی خیر !
    تو برخی مواد شیمیایی مثل برخی موبرهای قدیمی ممکنه هنوز وجود داشته باشه...
    مرسی.
    احتمالا باید همین باشه

داره خودمونی میشه FarsGolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض هیدروکسیزین برای کودک 2 ساله

سلام
    یک بچه 2 ساله داریم که بچه خوبیه فقط وقتی غریبه میبینه یا میریم دکتر یا حتی برای خرید به یه مغازه میریم اینقدر بی تابی و گریه و جیغ و داد میکنه که اینگار می خوان آمپول بزنن همین یک ماه پیش برای یک عکس گذرنامه داشت با عکاس دعوام میشد چون دیگه کم آورده بود بنده خدا، از بس این بچه گریه کرد آخرش هم دوربین رو تنظیم کرد رفت بیرون من دکمه رو فشار دادم با صورت اشک آلود عکس گرفت.
    بگذریم دکترش گفت هیدروکسی زین بدید ولی مشاوره هم خوبه.
    من با این دارو مخالف بودم به خاطر همین رفتیم مشاوره خانم مشاور پولکی(جزو مشاوران معروف کودک در تهران هسنتد) که ادعای حزب اللهی بودنش واقعا آدمو داغون میکرد فرمودند این بچه جزو بچه های بی قرار هست و باید بهش هیدروکسی زین بدید ضمن اینکه برای هر مشکلش باید جداگونه بیاید وقت بگیرید و مشاوره بشید هزینش هم ناقابل ساعتی بیست تومن. اینکه به مادرش وابستس یک بار. اینکه بی قراره حداقل 4-5 جلسه اینکه بعضی وقتا جیشش رو نمیگه یکی دو جلسه خلاصه یه 200 تومنی رو ما حساب کرد.
    آخرش هم گفت فعلا هیدروکسی زین بدید آیا کسی اینجا هست که بتونه به من بگه آیا این دارو رو به بچه بدیم یا نه چون هم نمی خوام مثل آدمای بیسواد بگم با دارو مخالفم هم اینکه به نظرم زوده برای بچه این جور داروهای آرام بخش.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

دوست گرامی ...
    با توچه به مواردی که عنوان کردید ...بهترین راه در حال حاضر مراجعه به روانپزشک کودکان است..
    البته اونم هزینه های خاص خودشو داره...ولی واقعا ارزشش رو داره...نگذارید این مشکل بعدها به معضل بزرگتری تبدیل بشه ..
    گرچه خیلی از این موارد می تونن گذرا باشند...ولی تنها کسی که صلاحیت تشخیص این رو داره روانپزشک کودکان است....
    داروی هیدروکسی زین یک داروی ضد حساسیت و همچنین آرامبخش است ...برخی اوقات برای کودکان هم تجویز میشه ...ولی تو این مورد قطعا منظورشون مصرف طولانی مدت بوده که باید در این مورد حتما با روانپزشک کودک مشورت کنید ..
    در ضمن زیاد هم نگران نباشید ...چون با توجه درست و مراقبت مشکل بطور معمول قابل رفع است....
    پاینده باشید...

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

ایشون که ویزیت کردن در واقع روانپزشک کودک هستن ولی یه نفر هر چقدر هم معروف باشه وقتی نتونه رو طرف مقابل اثر خوبی بزاره و با اخم ویزیت میکنه انگار که ما به زور آوردیمش تو مطب.آدم نمیتونه رو حرفش خیلی حساب بازکنه مخصوصا که یک ساعت و نیم دیرتر بیاد تو مطب و دو نفر هم زودتر از شما برن تو.
    خوب اگر با پزشکتون نتونستید رابطه خوبی برقرار کنید ناچار باید عوضش کنید...
    گر چه زود اومدن و دیر رفتن و اینا دیگه جزء لاینفک تمام قول و قرار ها و وقت های مطبی و غیر مطبی شده ..

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    یک بچه 2 ساله داریم که بچه خوبیه فقط وقتی غریبه میبینه یا میریم دکتر یا حتی برای خرید به یه مغازه میریم اینقدر بی تابی و گریه و جیغ و داد میکنه که اینگار می خوان آمپول بزنن همین یک ماه پیش برای یک عکس گذرنامه داشت با عکاس دعوام میشد چون دیگه کم آورده بود بنده خدا، از بس این بچه گریه کرد آخرش هم دوربین رو تنظیم کرد رفت بیرون من دکمه رو فشار دادم با صورت اشک آلود عکس گرفت.
    بگذریم دکترش گفت هیدروکسی زین بدید ولی مشاوره هم خوبه.
    من با این دارو مخالف بودم به خاطر همین رفتیم مشاوره خانم مشاور پولکی(جزو مشاوران معروف کودک در تهران هسنتد) که ادعای حزب اللهی بودنش واقعا آدمو داغون میکرد فرمودند این بچه جزو بچه های بی قرار هست و باید بهش هیدروکسی زین بدید ضمن اینکه برای هر مشکلش باید جداگونه بیاید وقت بگیرید و مشاوره بشید هزینش هم ناقابل ساعتی بیست تومن. اینکه به مادرش وابستس یک بار. اینکه بی قراره حداقل 4-5 جلسه اینکه بعضی وقتا جیشش رو نمیگه یکی دو جلسه خلاصه یه 200 تومنی رو ما حساب کرد.
    آخرش هم گفت فعلا هیدروکسی زین بدید آیا کسی اینجا هست که بتونه به من بگه آیا این دارو رو به بچه بدیم یا نه چون هم نمی خوام مثل آدمای بیسواد بگم با دارو مخالفم هم اینکه به نظرم زوده برای بچه این جور داروهای آرام بخش.
    با سلام زیاد بابت این موضوع نگران نباشید مثل فرزندان شما توی جامعه زیادند که به تدریج طی رشد آرامتر می شوند در مورد مصرف دارو مانعی وجود نداره ولی شما این حق رو دارید که دکتر کودک رو تغییر داده و فردی رو انتخاب کنید که در حین داشتن تخصص ارتباط بهتری با وی داشته باشید
    حداامکان سعی کنید فرزند شما در مصرف این دارو روند رو به کاهش دوز را داشته باشد تا به این دارو وابسته نشود .
    Last edited by tekno2006; 15-11-2008 at 00:26.

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

ممنون
    سایت های مفیدی بودن
    اما احتیاج به کمک برای نحوه قطع مصرفش دارم
    آخه شنیدم قطعش باعث ریزش شدید مو و عوارض دیگه میشه...

سلام
    من یه سوال دارم در مورد استفاده همزمان فناستراید 1 و 5 میلی گرمی
    با توجه به این که کارائی این دو تا دوز متفاوته مصرف همزمانشون میتونه مشکل ساز باشه ؟
    مرسی...

سلام
    من درباره این قرص یه سری اطلاعات میخوام
    عوارضش
    و اینکه غیر از درمان ریزش مو دیگه چه خاصیتی داره؟
    مرسی...

سلام
    ببخشید یه ابهام برام پیش اومده
    من تحت درمان با هورمونهای زنانه هستم
    اما دکترم سه تا از این آمپول رو هم برام تجویز کرده
    مگه این هورمون مردونه نیست؟
    و در بدنسازی استفاده نمیشه؟
    پس ارتباطش با هورمون های دیگه که من مصرف میکنم چیه؟
    و چه تاثیری داره؟
    مرسی...

ببخشید من این دارو رو باید از کجا تهیه کنم؟
    هر جا میگردم گیر نمیاد
    بعد میشه بگین کارائیش چیه؟و در هورمون درمانی چه کارائی پیدا میکنه؟

تو ساختار این دارو هورمونهای گیاهی هم بکار رفته؟

کک و مک
    بالا رفتن هورمون پرولاکتین
    زردی صورت
    زردی چشم
    افزایش وزن
    این دارو مردانه هست
    قبل از مصرف بیشتر تحقیق کنید...
    Last edited by eMer@lD; 13-06-2011 at 14:56. دليل: پست های پی در پی

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

ناندرولون دكانوات نوعی آمپول هست که گاها برای ورزشکاران و ورزش های بدنسازی استفاده میشه اما ممکنه پزشک شما به این علت برای شما تجویز کردند که این آمپول برای کسانی که نارسایی کلیه دارند نیز مصرف میشه اما محدود و مدت زمان داره برای مصرف که پزشک مربوط خودشون مدت درمان رو تجویز میکنند

این دارویی که نام بردید احتمالا به صورت قرص باید باشه..

و البته باید خارج از کشور تهیه کنید و یک مورد مهم(( دارو نیست ))بلکه به عنوان غذا ازش یاد میشه ((نوعی ماده ی مغذی هست))

تا جایی که من میدونم برای بدست آوردن انرژی از دست رفته مصرف میشه و خیلی پر کالری می باشد((انرژی زاست))

سلام

فلوتامید جلوی لخته شدن خون را میگیرد،ضد اظطارب هم هست در خانواده ی آرام بخش ها نیز ازش یاد میشه.
    Last edited by eMer@lD; 13-06-2011 at 14:57.

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

مرسی
    اما به نظرتون این آمپول بدن زنونه رو خراب نمیکنه؟
    یعنی دوباره علائم مردونه بیاد جاش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •