تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 69 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 687

نام تاپيک: Prince of Persia: Warrior Within

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

12

نقل قول نوشته شده توسط marge_moosh
    سلام

آرمان جان به اين ترتيب عمل كنيد:
    پس از اينكه شمشير عقرب رو گرفتين با دشمنانتون بجنگين و به سمت دري كه در جهت مخالف اتاق باز ميشه برين( يعني از همون جايي كه وارد شدين) به سمت چپ برين و با يك حركت تركيبي بپرين.(اگه ديدن كه چرت ميگم تقصير من نيست. چون من الان از رو بازي توضيح نمي دم دارم از رو متن انگليسي ترجمه مي كنم) به سمت راست بچرخين و يك بار ديگه همون حركت رو تكرار كنين. باز هم به سمت راستتون برگردين و از گوشه به ديواري كه روش شكستگي داره نگاه كنين. شما الان با شمشير Scorpion مي تونين اين ديوار رو بشكنين. ( توضيح: براي اين كار يك بار كليد چپ ماوس رو فشار بدين و نگه دارين تا زماني كه يه ضربه محكم به ديوار وارد كنه. با اين ضربه ديوار ميشكنه و شما مي تونين از اونجا بگذرين. ) فكر كنم شما همين جا اشكال داشتين.

من باز هم يه سوال ديگه دارم. شما الان چند تا sand tank دارين؟ ببخشين كه اينقدر من خنگما اما الان بازي رو ندارم واسه همين نمي تونم خوب كمك كنم. (علت اين كه اين رو پرسيدم اينه كه 3 جاي اين بازي سيو Activation room تكرار ميشه.) ضمنا اگه زحمتي نيست اسم سيو قبل از اين رو هم بگين تا من زودتر پيدا كنم. عوضش منم كامل تر توضيح ميدم.

تشكر

آقا مهدي سلام!

والا اين دوتا هر دوتاشون يكيه! و من تو اونجايي گير كردم كه پس از گذراندن اون غول آهني و بعد از آمدن به داخل آسياب و عوض كردن زمان از آسياب ميام بيرون و در بالاي آن وارد يه اتق ميشم.نزديك همنون اتاقم سيو هست.ابتداي اتاق بسته است. و بايد از بالاي آن پريد رفت تو كه وارد اتاق ميشي سه تا (نميدونم چي چي!) رو ميكشي كه يكدفعه سه تا توله غول! مي آيند.كاري بهم ندارند! فقط هر به چند دقيقه ميزنند تيكه پاره ات ميكنند!آونم اگه عصباني بشوند!

حالا از اين جا به بعد ! يه ستونه وسط اتاق كه نصف شده(بر اثر خرابي شنهاي زمان) و تو ميپري بالاش.اما...
    ديگه نميدونم چكار كنم.چون هيچ راهي واسه فرار نداري!جز اينكه گير اين سگ غول توله ها نيفتي!

فكر كنم ديگه نيازي به توضيح نباشه.خيلي مخلصيم!

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

الان افتاد.

شما وقتي اون سوسمارا (تقريبا شبيه سوسمارن ديگه) ميان بايد يه كاري بكنين كه اونا جلوي دري كه جلوش رو تير و تخته كردن منفجر بشن. براي اين كار شما بايد برين جلوي در و وقتي اونا اومدن طرف شما بايد بهشون ضربه بزنين. وقتي ديدن كه كم مونده بتركن و دارن به طرف شما ميان زود بپرين اون يكي طرف تا پيش شما منفجر نشن. البته اگه منفجر بشن هم جون زيادي ازتون نميره. خلاصه اين كه وقتي اونجا درش منفجر شد مي تونين از رو ديوار برين و راهتون رو پيدا كنين.

اين توپيح آخري رو كه ديدم خودم يادم اومد. ديگه از Gamespot ننوشتم.

تشكر

ببخشيد كه زياد معتل كردم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

آقا مهدي سلام

والا تا اونجايي كه من ميدونم اينجا در چوبي نيست! فقط طرف ديگر ديوار كه صداي شرشر آب مياد نارك تره و ترك و شكستگي داره! حالا به نظر تو من بايد اين حيوونا رو اونجا جمع كنم و بهشون بزنم! اما هرچه ميزنم افاده نميكنه كه نميكنه! حالا نميدونم بايد چكار كنم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

اونجا نبود؟ اگه ديوار شكستگي داره خوب بايد با شمشير بشكنيش ديگه. كليد چپ ماوس رو نگهدار بعد خودش يه ضربه محكم مي زنه درو ميشكنه. البته اگه شمشير Scorpion الان تو دستت باشه.

تشكر

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اي كه گفتي يعني چه؟ ---نميتونه بشكنه!

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

ببينين شمشير شما كدومه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مهدي سلام.

از سمت پايين دست راست اولي - - اين توي دستم هستش.ولي هر چه مي زنم به ديوار فايده نداره!

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

آقا اوني كه من دارم بازي ميكنم اسمش اينه :

Prince of Persia Warrior Within

همون دوميشه ؟

===========
    يه مرحلش گير كردم !
    راستش يكي از مرحله هاييه كه توي باغ اتفاق ميفته .
    مرحله اي كه بايد به بالاترين سطح بري و اونجا يه پل چوبي هست كه جعبه رو قبلا رو علامته گذاشتي .
    مشكل اينه كه معلوم نيس كجا بايد رفت و چيكا ر كرد . چون فقط يه لوكيشن جديد داره كه رفتن به اونجا غير ممكن ! نشون ميده ... چون به هيچ روشي نميشه پريد يا رفت روي اونجا ... ( يه جاي بالكن مانند )
    چيكار كنم ؟!

شرمنده اگه اطلاعات ناقصه ! راستي راهي هست كه از صحنه اي كه توش گير كردم عكس بگيرم و بزارم ؟
    با پرينت اسكرين كه نشد .
    از طريق فايل هاي خود بازي نميشه ؟

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام lahij_web عزيز
    بله اين بازي كه شما داريد همون نسخه 2 هستش
    شما بايد جعبه رو روي كليد بزاريد تا پل وصل بشه و بعد بريد دستگسره رو بچرخونيد
    وقتي اين كارو انجام داديد بايد برگرديد و به همون سالن اصلي بريد و اونوقت متوجه تغييرات ميشيد
    راستي با زدن دكمه پرينت اسكرين عكسي از محيط بازي گرفته ميشه كه در خود فولدر بازي ذخيره ميشه

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

امين جان از راهنماييت ممنونم .

ولي يه ضد حال اساسي :

بعد از پستم متوجه شدم كه عكسي كه با پرينت اسكرين ميگيريم توي پوشه بازي به نام اسكرين شات ذخيره ميشه . خواستم بازي رو اجرا كنم تا با چند تا عكس ازت راهنمايي بخوام كه در اوج بدشانسي ! ديدم كه اين پيغام منحوس رو ميده :
    this application has failed to start because base.dll was not found ! reinstalling the application may fix this problem

درست در شرايطي كه تازه داشت حال ميداد اينجوري شد !! بدبختي اينه كه سي دي نصبشو هم ندارم !
    كار ديگه اي جز نصب مجدد نميشه كرد ... نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •