تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 395 از 903 اولاول ... 295345385391392393394395396397398399405445495895 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,941 به 3,950 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون بخاطر توضیح کاملت
    این واسکازین که میگید مارک خاصی که خوب باشه چی هست ؟؟؟

الان حدود 32 هزار رفتم ، از اون جایی که واسکازین فابریک کارخونس احتمالا کیفیت داغونی داره
    به نظرت عوض کنم ؟؟؟ امروز میخوام برم برای تعویض روغن موتور ، همون تعویض روغنی میتونه واسکازین هم عوض کنه ؟؟؟

+

متاسفانه گیربکس ماشینم فابریک صدا میداد ولی مشکلی تو جا رفتن دنده وجود نداشت

بعضی موقع همینجوری میشه ، مخصوصا از 1 به 2 گیر میکنه که باید بکشمش با زور
    این مشکلی که موقع زدن به دنده 2 قبل جا رفتن دنده یه چیزی وسطش گیر میکنه که احساس میشه از چی میتونه باشه ( یجورایی دو تیکه جا میخوره دنده 2 )

متاسفانه این مشکل هم دیده شده
    و بیشترین صدایی که شنیده میشه موقع زدن به دنده ی 2 هست
    تو دنده های دیگه صدایی نمیده ، اگه صدایی هم باشه ، صدای طبیعی هست
    این که دنده 2 با صدا خرررررررچ جا میره احتمالا دنده برنجیش خراب شده.که باید گیربکس باز بشه و اون دنده تعویض بشه. ( اگه گارانتی داره پیگیر باشین )و گرنه هر موقع زیاد اذیتتون کرد گیربکس رو تعمیر کنید.

واسکازین رو هم بهتره تعویض کنید. ترجیحا بهران سمند ویژه و یا بهران سمند ( ویژه گرون تر و با کیفیت تره ) یا واسکازین با درجه ویسکوزیته ای و درجه کیفی که گفتم ، از مارک ایرانی معتبر( ایرانول ، پارس ، سپاهان ).

دو تیکه جا خوردن دنده هم میتونه از واسکازین باشه.
    چیزی که مشخصه اینه که با تعویض واسکازین قطعا تعویض دنده گیربکس بهتر میشه.حالت چقدرش رو نمی دونم.

2. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    دیروز رفتم و تسمه تایم ماشین رو عوض کردم تسمه دینام هم مشکل داشت اونم عوض کردم روغن و ملحقات رو هم همین طور ماشینم هم ال90 87 هستش با کیلومتر 62000
    از دیروز که همه اینا عوض شد دور موتورم ب 2.5 ک میرسه ی صدای عجیبی از موتور میاد.قاعدتا روی دنده 1 این صدا بلند تره.
    میخاستم ببینم دوستانی ک دستی بر آتش دارن نمیدونن مشکل کجاست؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون.
    سلام

متوجه نمیشم؟؟چه صدایی ؟؟
    لرزش موتور هم تو این دور زیاد میشه؟؟
    62000 هزار هم برای تعویض تسمه تایم کمه.رو 80000 هم می تونستید تعویض کنید.
    تو حالت عادی و دور آروم از سمت تسمه ها ( به خصوص تسمه تایم ) صدای غیر عادی میاد؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيزمون
    فكر كنم منظورمو اشتباه رسوندم ببينيد چه ماشين روشن باشه چه نباشه و چه كلاچ رو بگيرم و چه نگيرم گيربكس توي زمستان و تابستان اولا به سختي توي 2 ميره بايد يك 5 دقيقه ماشين كار كنه تا واسكازين حالا روان بشه احتمالاً
    بعدشم شما اول از چهار ميري خلاص بعد ميري 5 يعني يك مرحله وسط خلاصي داري
    در حاليكه گيربكس من اينجوري نيستش شما از 4 ميري خلاص و بعدش 5 ولي ديگه نميتوني به 4 برگردي يعني اصلا قفل جا نميره بايد همون حالت افقي بري 3 بعد بري خلاص
    من از خود نمايندگي پرسيدم گفت گيربكسهاي سورنها هم با پرشيا و هم با 405 فرق ميكنه راست هم ميگه من الان با دنده 4 تا 170 ميتونم براحتي پر كنم ماشينو و دور موتور هم روي 4000 هستش و بعد كه ميرم روي دنده 5 ديگه به سرعت ميره روي 190 كيلومتر كه واقعا نگه داشتنش سخت ميشه چون جلو ديسكي و عقب كاسه اي بخاطر همين طول ميكشه

باز هم تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    اقا مدتیه آمپر ماشین بنده(پراید مدل 84)در سرعت بالا و وقتی که فشاری رو موتور نیست زیاذی پایین میاد و خلاصه موتور سرد میشه و درنتیجه بخاری باد سرد میذنه. یه بار هم شک کردم و اب رادیات را چک کردم دیدم نه واقعا داغ نیست بلکه ولرمه!!
    بنده میذانم که بالاخره در زمستان موتور سردتره ولی اینقدر؟
    تو شهر اینطظپور نیست ولی کافیه تو جاده بین شهری سرعت گرفته بشه تا یهو امپر بیاد پایین.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.درب رادیاتور رو باز کن ببین باروشن کردن ماشین اب داخل رادیات میچرخه یا ساکن هستش.ترموستات از 76 تا 82 هست.قیمت بالای15000 تومن.خودت رو تو دردسر ننداز بده برات عوض کنند.

6. این کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

متوجه نمیشم؟؟چه صدایی ؟؟
    لرزش موتور هم تو این دور زیاد میشه؟؟
    62000 هزار هم برای تعویض تسمه تایم کمه.رو 80000 هم می تونستید تعویض کنید.
    تو حالت عادی و دور آروم از سمت تسمه ها ( به خصوص تسمه تایم ) صدای غیر عادی میاد؟؟
    گفتم یه موقع خرج نذاره رو دستم.چون از اول دست خودم نبوده این احتمال رو دادم ک شاید کیلومتر دستکاری شده باشه.
    بله لرزش هم زیاد میشه حتی پدال گاز هم زیر پام میلرزه.
    دور آروم مطمئن نیستم ولی فکر میکنم آره.

داره خودمونی میشه pedramsr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام دوستان یه پراید هاچبک 84 نیمه انژکتور دارم (زیمنس قدیم ، کیت کیا) صبحا و وقتی هوا سرده تا استارت میزنم روشن میشه و سریع خاموش میشه تا 10 بار که استارت زدم روشن میمون اگه گاز هم بدم فرقی نداره ؛ وایر و شمع و سنسورها چک شده دیاگ زده شده ، فقط وقتی سرده اینجوری روشن میشه یه سری عکس و فیلمم اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از موتورش گذاشتم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    دوستان کسی ایده ای نداره؟

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام.
    پراید 87 دارم ، به خاطر مشغله یادم رفته تو رادیاتش ضد یخ بریزم ؛ حالا رادیاتش چند روزه یخ زده ، روشن هم نمیشه
    یخشو چطوری باید باز کنم؟ جای دیگه ایش هم هست که ممکنه یخ زده باشه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

گفتم یه موقع خرج نذاره رو دستم.چون از اول دست خودم نبوده این احتمال رو دادم ک شاید کیلومتر دستکاری شده باشه.
    سلام
    کار عاقلانه ای کردین تسمه تایم رو عوض کردین
    البته نمیدونم چک کردن تسمه تایم در ماشینتون آسون هست یا نه چون یکی از چیزهائی که موقع خریدن ماشین دسته دوم باید چک بشه "تسمه تایم " هست .
    اگر تَرَک تَرَک شده باشه یا زدگی داشته باشه یا دندونه ی شکسته داشته باشه باید فوراً عوض بشه وگرنه پاره میشه و باعث کج شدنِ بعضی از سوپاپها میشه و چند صد هزار تومن خرج میذاره رو دست صاحب ماشین .

کارهای ضروری در وقع خرید ماشین دسته دوم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 26-12-2013 at 19:37. دليل: تصحیح

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

موتور شتاب و کشش به خصوص تو دور بالا کم نشده؟؟
    من فکر کنم مشکل از دسته موتور باشه.من با ال 90 آشنایی ندارم ولی شاید دسته موتور خراب شده باشه یا بد بسته شده باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

موتور شتاب و کشش به خصوص تو دور بالا کم نشده؟؟
    من فکر کنم مشکل از دسته موتور باشه.من با ال 90 آشنایی ندارم ولی شاید دسته موتور خراب شده باشه یا بد بسته شده باشه.
    شتاب و کشش به صورت قابل ملاحظه ای کم شده در واقع شتابی نداره ماشین .
    متاسفانه تعمیرکار تخصصی ال 90 کمه.
    قبل از تعمیر اینجوری نبود و دنده یکش واقعا میکند ولی الان!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •