تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 857 از 903 اولاول ... 357757807847853854855856857858859860861867 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,561 به 8,570 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان من تازه امدم سایت یه سوال داشتم ماشین پراید من یک ماهی میشه روغن کم میکنه هیچ روغن سوزی هم نداره فقط امروز دیدم تو فیلتر هواش کمی روغن هست با اون لوله خرطمی لطفا راهنمایم کنیدع

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان

ماشین من پراید هست 131SE با همین ترمزهای بقول خودشون ABS. سال ساخت 95

جدیدا وقتی سرعتم بالا میره که باعث میشه بین ترمز گرفتن هام وقفه زیادی بیفته، ترمز خالی میکنه و پدال تا اخر پایین میره ولی ترمز نمیگیره. مجبورم دو یه بار نیمه فشار بدم تا ترمز سفت بشه و بگیره. غیر از داخل شهر و ترافیک که مجبورم همش ترمز کنم، بقیه جاها ترمز خالی میشه.

تو جاده های کوهستانی که سراشیبی و سربالایی هی کم و زیاد میهش خیلی بیشتر اتفاق میفته تا توی اتوبان و جاده ی صاف و هموار.

این مشکل از چیه که ترمز هی خالی میکنه ؟ خودم میتونم تعمیرش کنم؟

ممنونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان

جدیدا وقتی سرعتم بالا میره که باعث میشه بین ترمز گرفتن هام وقفه زیادی بیفته، ترمز خالی میکنه و پدال تا اخر پایین میره ولی ترمز نمیگیره. مجبورم دو یه بار نیمه فشار بدم تا ترمز سفت بشه و بگیره. غیر از داخل شهر و ترافیک که مجبورم همش ترمز کنم، بقیه جاها ترمز خالی میشه.

تو جاده های کوهستانی که سراشیبی و سربالایی هی کم و زیاد میهش خیلی بیشتر اتفاق میفته تا توی اتوبان و جاده ی صاف و هموار.

ممنونم
    خیر نمیتونی.
    این اشکال اغلب از لوازم ترمز پشت پدال هست و گاهی اوقات در احتمال خیلی ضعیف اشکال از بوستر ترمز.
    بایستی به مکانیکی بری و اشکال رو شرح بدی و اونها برات لوازم ترمز رو عوض میکنن. و مشکلت حل میشه
    هزینه زیادی نداری. احتمالا زیر 50 تومن با دست مزد.

اگر از بوستر باشه که ممکنه هزینه بالابره
    Last edited by siava5h; 14-08-2018 at 10:39.

4. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان

ممنونم
    دوست گرامی همونطور که دوست عزیزمونم فرمودند این مشکل بیشتر از پمپ و بیشتر از بوستر هست شما چک کنید که
    روغن ترمز از جایی نشتی نمی ده یعنی زیر ماشین مخصوصن قسمت تایر ها روغنی نباشه و درب موتور رو باز کنید اون اخر بوستر رو پیدا می کنید اگر اونجا هم نشت ندارید و روغنن ترمز کم نشده باشه حتمن اول اقدام به هواگیری کامل سیستم ترمز و بعد از اون تعمیر بوستر کنید ( مشکل بوستر رو در ترمز های جدید پراید زیاد می شه دید)
    لطفن این موضوع رو بسیار جدی بگیرید چون خیلی خطرناکه در صورت نداشتن ناگهانی ترمز و استرسی که وارد می کنه خیلی خیلی باید مواظب باشید

- - - Updated - - -

6. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان من تازه امدم سایت یه سوال داشتم ماشین پراید من یک ماهی میشه روغن کم میکنه هیچ روغن سوزی هم نداره فقط امروز دیدم تو فیلتر هواش کمی روغن هست با اون لوله خرطمی لطفا راهنمایم کنیدع
    کم کردن روغن دوست من خیلی مختلفه
    ماشینتون چند سال کار کرده و چقدر روغن ک می کنه چطور متوجه شدید
    در موقعی که ماشین کاملن خنک و خاموشه اب رادیاتور رو چک کنبد و مطمن شید که روغن توی اون نباشه و آب کم نشده باشه . درب روغن رو باز کنید و مطمن شید که اب اونجا نباشه و یا کف نکرده باشه
    با توجه به گرمی هوا و کیفیت روغن ممکه بخار شده باشه و با این حال حتمن کامل چک کنید که از جاهایی مثل کارتل و ف ی لتر روغن نشتی ندارید
    اگر ماشینتون خیلی خوب کار می کنه و نشونه ای از لرزش و یا داغ کردن و بی قدرتی نداره پ ی لتر هوا و جای اون رو کامل تمیز کنید و دوباره یک هفته تست کنید و مطمن شید که فن بخوبی کار می کنه ترموستات جام نشده و ماشین حالت نرمال رو دارهموفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان گلم عید قربان را به همه تون تبریک میگم من یک پراید مدل 85از صفر کیلو متر خریده بودم چند وقتی هست داغ میکنه یعنی از خط وسط هم رد میشه نزدیک خط قرمز میاد البته وقتی چراغ روشن کنم اینجوری میشه با این حال باز روز ها هم اگه داخل شهر دنده سنگین حرکت کنم داغ میکنه خدا می دونه چقد خرج کردم از شمع ها گرفته تا باز کردن موتور بخدا نزدیک1200هزار تومان خرج کردم جواب نداده خیلی اعصابم خرابه این ماشین تنها وسیله نان اور خونه ام هست الان بدهکار شدم تورا بخدا کمکم کنید لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان گلم من یک پراید مدل85از صفر دستم بوده مدتی هست که موتورش داغ میکنه وقتی دنده سنگین داخل شهر میرم زیاد داغ نمیکنه اما اگه چراغ هاش روشن باشه تا نزدیک خط قرمز بالا میاد بخدا هر قطعه ی بگید عوض کردم تا موتورش را هم باز کردم انژیکتورش هم باز کردم چند روز پیش و نزدیک1300هزارتومان خرجش کردم درست نکرده مکانیک خوب نیست تو شهرمون بخدا این ماشین نان اور خونه ام هست بخدا الان بدهکار شدم تو این گرونی بازار تورا بخدا کمکم کنید R@ Satare:
    هذا جهازي اللاسلكي وسلاحي
    اليوم كنت لابسه لون الاالزيتوني الجميل مال حزب البعث وكنت اتمشى في شوارع تكريت وكل الناس نساء ورجال كانو يصفقون لي ويشجعوني وكانو فرحانين من شجاعتي ويقولون عفيه على شجاعتج يا احلى لبوه
    عاش حزب البعث

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

خیر نمیتونی.
    این اشکال اغلب از لوازم ترمز پشت پدال هست و گاهی اوقات در احتمال خیلی ضعیف اشکال از بوستر ترمز.
    بایستی به مکانیکی بری و اشکال رو شرح بدی و اونها برات لوازم ترمز رو عوض میکنن. و مشکلت حل میشه
    هزینه زیادی نداری. احتمالا زیر 50 تومن با دست مزد.

اگر از بوستر باشه که ممکنه هزینه بالابره
    ممکنه هواگیری و جرم گیری لازم داشته باشه سیستم روغن ترمز تا بوستر ی سوپاپ داره اون جرم بگیره داستان درست میکنه برای ترمز گرفتن به موقع

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان گلم من یک پراید مدل85دارم از صفر دستم بوده اینک مدتی هست موتورش داغ میکنه البته وقتی چراغ هاش روش باشه و دنده سنگین حرکت کنم تو داخل شهر بشدت داغ میکنه یعنی امپرش تا نزدیکی خط قرمز میاد فنش هم کار میکنه بخدا خیلی خرجش کردم تو شهرمون هم مکانیک خوب نیست به خاطر این از تعوض کردن قطعات ترموستات شمع ها فن و موتورش هم باز کردم خلاصه بیش از 1600هزار تومان خرجش کردم با قرض ولی بی فایده بوده جوابی نگرفتم این ماشین نان اور خونه ام هست تورا بخدا یکی کمکم کنه یک راهنمای دیگه بریدم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان گلم
    من یک پراید مدل85دارم از صفر دستم بوده
    اینک مدتی هست موتورش داغ میکنه البته وقتی چراغ هاش روش باشه و دنده سنگین حرکت کنم تو داخل شهر بشدت داغ میکنه یعنی امپرش تا نزدیکی خط قرمز میاد فنش هم کار میکنه
    بخدا خیلی خرجش کردم تو شهرمون هم مکانیک خوب نیست به خاطر این از تعوض کردن قطعات ترموستات شمع ها فن و موتورش هم باز کردم
    خلاصه بیش از 1600هزار تومان خرجش کردم با قرض ولی بی فایده بوده جوابی نگرفتم
    این ماشین نان اور خونه ام هست تورا بخدا یکی کمکم کنه یک راهنمای دیگه بریدم
    سلام

1- حتماً حتماً این تاپیک رو از صفحه اول با دقت و حوصله بخونین و اجرا کنین چون میلیونها تومن پول توشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .
    2- توی رادیاتور چی هست ؟ آب خالی ؟ ضدیخ با آبمقطر ؟ چه رنگی هست
    3- بیرون رادیاتور و کندنسرِ کولر تمیز هست و کثیف و پر از حشرات و خار و خاشاک و خاک ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •