تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 836 از 903 اولاول ... 336736786826832833834835836837838839840846886 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,351 به 8,360 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بست منفی باتری رو به مدت 15 دقیقه باز کنین و دوباره ببندین . با موتور سرد سوویچ رو به مدت 5 باز کنین و بعدش 5 ثانیه ببندین ، این کارو دو بار انجام بدین . بدون گاز دادن استارت بزنین و صبر کنین موتور گرم بشه و فن بزنه ، کولر رو 10 ثانیه روشن کنین و بعدش خاموش کنین بعد 10 ثانیه موتور رو خاموش کنین . امیدوارم موقع تمیز کردن استپر به سرش فشار یا ضربه نخورده باشه .
    اگه با این کار کماکان مشکل پا برجا بود سنسور کیلومتر رو میتونین با اهم متر تست کنین (نحوه تستش رو تو گوگل سرچ کنین ) تا از سالم بودنش مطمئن بشین حتی با اینکه پرسه میتونین با یه چیز نوک تیز بازش کنین تا از سالم بودن و قطع نبودن سیمای مدارش مطمئن بشین بعدش با چسب دوباره بچسبونینش . این سنسور در اثر رطوبت و نفوذ آب به داخلش سریعا خراب میشه . منم تقریبا مشکل مشابه شما رو داشتم که از سنسور کیلومتر بود . از پراید اطلاع ندارم ولی فکر کنم اگه ایراد از سنسور کیلومتر باشه چراغ چک روشن میشه

مشکلاز خود استپر بود یدونه کره ای خریدم 30تومن مشکل حل جالب تر ازاون صدای ماشینم کم شد من فک میکردم روغن موتور بی کیفیت و باید عوضش کنم.
    مملکتو ببین 30تومن دادم استپر30تومن دادم تعویض میگه یه دیاگ زدم 15تومن 15تومنم دست مزد وقتی خودمون به خودمون رحم نمیکنیم دیگه از بقیه چه انتظاری داریم آخه من که اگه مطمئن بودم ایراد از استپر خودم یکی میخریدم عوض میکردم مگه عوض کردن یه استپر چقدر وقت میبره حدود20تا30ثانیه.جالب اینجاست که تو دیاگ هیچ اروری پیدا نکرد باز کرد زد به دستگاه گفت احتمالا ایراد ازاینه اگه از استپر نبود فک کنم یه صد تومنی باید پیاده می شدم

2. این کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

1

مشکلاز خود استپر بود یدونه کره ای خریدم 30تومن مشکل حل جالب تر ازاون صدای ماشینم کم شد من فک میکردم روغن موتور بی کیفیت و باید عوضش کنم.
    مملکتو ببین 30تومن دادم استپر30تومن دادم تعویض میگه یه دیاگ زدم 15تومن 15تومنم دست مزد وقتی خودمون به خودمون رحم نمیکنیم دیگه از بقیه چه انتظاری داریم آخه من که اگه مطمئن بودم ایراد از استپر خودم یکی میخریدم عوض میکردم مگه عوض کردن یه استپر چقدر وقت میبره حدود20تا30ثانیه.جالب اینجاست که تو دیاگ هیچ اروری پیدا نکرد باز کرد زد به دستگاه گفت احتمالا ایراد ازاینه اگه از استپر نبود فک کنم یه صد تومنی باید پیاده می شدم
    سلام عزیز استپر کره ای نداریم بازار(هرچی هست یا چینیه یا ایرانی) بله موقعی که استپر عوض میکنی صدای موتور نرم و انگار موتور خاموشه وقتی داره کار میکنه به وضوح مشخصه ربطی به روغن موتور نداره.روغن موتور هم همیشه ایرانول صبا بریز خیالت راحت باشه.
    در مورداستپری که انداختی 30 تومن مطمین باش چینی هست به اسم کره ای داده شما همین استپر سر 1 ماه نشده برات کار نمیده
    عرض کردم از همین استپر مارک GMBH بخر خیالت تا چندسال راحت میشد لااقل .حتی مارک کاربراتور ایران هم انداختم اشغاله واقعا.
    استپر خواستی بگیری از این پس مارک GMBH المانی اصل و با قیمت 48 تومن و یا مارک کروز با قیمت 40 الی 45 بنداز که به مشکلی برنخوری.
    یا علی.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عزیز استپر کره ای نداریم بازار(هرچی هست یا چینیه یا ایرانی) بله موقعی که استپر عوض میکنی صدای موتور نرم و انگار موتور خاموشه وقتی داره کار میکنه به وضوح مشخصه ربطی به روغن موتور نداره.روغن موتور هم همیشه ایرانول صبا بریز خیالت راحت باشه.
    در مورداستپری که انداختی 30 تومن مطمین باش چینی هست به اسم کره ای داده شما همین استپر سر 1 ماه نشده برات کار نمیده
    عرض کردم از همین استپر مارک GMBH بخر خیالت تا چندسال راحت میشد لااقل .حتی مارک کاربراتور ایران هم انداختم اشغاله واقعا.
    استپر خواستی بگیری از این پس مارک GMBH المانی اصل و با قیمت 48 تومن و یا مارک کروز با قیمت 40 الی 45 بنداز که به مشکلی برنخوری.
    یا علی.
    اینو گرفتم به قیافه اش نمیخوره بد باشه یاروز یکسال گارانتی خودم میکنم .روش نوشته تکنولوژی آلمان وهیچ کجاش نزده کره یا چین

Last edited by najee; 10-11-2017 at 14:23.

5. این کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

امروز ماشینو روشن کردم دیدم عقربه کیلومتر کار نمیکنه..دور موتور درسته فقط عقربه کیلومتر خوابیده. این کلیومترا فیش داره یا سیم؟ پیش کی باید ببرم تا درستش کنه؟ باتری ساز؟ ماشین پراید مدل 88
    راهنماااایی میفرماااید؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

امروز ماشینو روشن کردم دیدم عقربه کیلومتر کار نمیکنه..دور موتور درسته فقط عقربه کیلومتر خوابیده. این کلیومترا فیش داره یا سیم؟ پیش کی باید ببرم تا درستش کنه؟ باتری ساز؟ ماشین پراید مدل 88
    سیم کیلومتر مشکل پیدا کرده
    باتری ساز یا تعمیرکار کیلومتر ببرید تا درستش کنن
    مورد خاصی نیست زود حل میشه

8. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

وقتی درجا فرمون کامل میچرخونم احساس میکنم ماشین شروع به لرزیدن میکنه.طبیعیه؟

10. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

وقتی درجا فرمون کامل میچرخونم احساس میکنم ماشین شروع به لرزیدن میکنه.طبیعیه؟
    سلام داداش مشکلی نیست همینطور اگر کلید بالابر شیشه ها رو هم بالا وپایین کنی این اتفاق میفته حتما هم پراید هست ماشینت؟
    مال منم اینطوریه کلا مربوط میشه به سیستم برق تخمی پراید همشون اینطورین حساس نشو برادر من.یاعلی

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اینو گرفتم به قیافه اش نمیخوره بد باشه یاروز یکسال گارانتی خودم میکنم .روش نوشته تکنولوژی آلمان وهیچ کجاش نزده کره یا چین

سلام داداش ظاهرش که خوبه ظاهرا تکنولوژی المان هم هست پس خوبه.یه مدت کار کن باهاش ببین چطوریه
    اینم GMBH نصب شده رو ماشین خودم که بی نظیره از نظر کارکرد

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

نه ماشین سمند هست........
    رفتم یه مقدار گشتم یه جا گفته بود به خاطر سیستم هیدرولیک هست چون هیدرولیک توانش رو از موتور میگیره وقتی بهش بیش از حد فشار بیاد موتور زور میزنه.
    شما منظورت از سیستم برق چیه دقیقا ؟!یعنی همون دینامی که توانش رو از موتور میگیهر؟

14. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نه ماشین سمند هست........
    رفتم یه مقدار گشتم یه جا گفته بود به خاطر سیستم هیدرولیک هست چون هیدرولیک توانش رو از موتور میگیره وقتی بهش بیش از حد فشار بیاد موتور زور میزنه.
    شما منظورت از سیستم برق چیه دقیقا ؟!یعنی همون دینامی که توانش رو از موتور میگیهر؟
    اها پس که اینطور پراید منم هیدرولیکه پس گفتم اینطوریه مشکلی نداره همون که گفته درسته چون منم فکر میکردم سیمکشی ماشین ضعیف باشه که اینطور نیست.
    تو نگو مربوط به سیستم هیدرولیک پاور استرینگ هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •