تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 805 از 903 اولاول ... 305705755795801802803804805806807808809815855 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,041 به 8,050 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

داره خودمونی میشه pars207's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    شهر زیبای خدا

پيش فرض

سلام
    1-اسپری کربن بزنم به پلاستیک نمیسوزه؟
    2-اگه بخوام یک قسمت از وسط کار فرضا آرم رینگ رنگ نخوره و تمیز بمونه چکار کنم؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    1-اسپری کربن بزنم به پلاستیک نمیسوزه؟
    2-اگه بخوام یک قسمت از وسط کار فرضا آرم رینگ رنگ نخوره و تمیز بمونه چکار کنم؟
    سلام

1- روی یک تکه ی کوچک تست کنین اول یا یک بطری شیر پلاستیکی یا کمی از پشت همون قطعه که قراره رنگ بشه
    2- اون قسمت رو با چسب پهن نواری بپوشونین و اضافه ی چسب رو با تیغ ببرین
    اگر بزرگ هست با برگ کاغذ یا نایلون بپوشونینش و اطرافش رو چسب نواری پهن بزنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    پس یا فشنگی خرابه یا فیشش دراومده یا سیمش قطعه یا لامپ چراغ روغن سوخته
    با تستی که گفتم مشخص میشه لامپ و سیم و فیش سالمه یا نه . اگر اینها سالمه پس فشنگی به احتمال زیاد خرابه
    فشنگی رو هم لازم نیست بیخودی عوض کنین . میتونین راحت با اهم متر تستش کنین :
    فیشش رو بکشین . اهم متر رو بزنین به دو سر فشنگی با موتور خاموش و سوئیچ بسته , باید عقربه اهم متر حرکت کنه بره روی صفر اهم یعنی اتصال کوتاه
    حالا یکی استارت بزنه . باید عقربه برگرده روی جای اولش (مقاوتِ بینهایت) که معنیش اینه که فشنگی سالمه
    چراغ که فکر نکنم سوخته باشه چون وقتی 15 دقیقه با ماشین راه برم و بایستم و دور موتور بیاد پایین چراغ حالت روشن خاموش به همراه استپ میشه. بعضی مواقع هم توی همون دور پایین و بعد گرم شدن حالت قطع و وصلی میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پژو 2000 دارم.ماشین دنده عقب میزنم هر دو چراغ دنده عقب روشن میشن ولی به محض اینکه پارو یکم از رو کلاچ بر میدارم جفتشون خاموش میشن.دلیل چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

پژو 2000 دارم.
    ماشین دنده عقب میزنم هر دو چراغ دنده عقب روشن میشن ولی به محض اینکه پارو یکم از رو کلاچ بر میدارم جفتشون خاموش میشن.دلیل چیه؟
    سلام
    سر این مهره به مرور زمان ساییده و کوتاه میشه
    اولش گاهی لامپها روشن نمیشه یا یهو خاموش میشه اما کم کم اونقدر ساییده میشه که دیگه قطعه ی توی گیربکس بهش فشار نمیاره و برق رو وصل نمیکنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر مشکل همین باشه دیگه باید عوض بشه
    ممکن هم هست شل شده فقط و با محکم شدنش درست بشه
    گاهی هم یک لامپ یا هر دو لامپ توی هولدرهاشون خاک میگیره و درست برق نمیگیره . با ضربه به چراغها گاهی درست میشه
    البته احتمال خاک گرفتن و خاموش شدن هر دو لامپ با همدیگه خیلی خیلی کمه

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان ما یه پراید مدل 76 داریم که دیگه در حال گذروندن روزهای بازنشستگیش هست. البته قیافه ـش تر و تمیزه، ولی موتورش به نظر میرسه که منهدم شده. مشکل خاصی هم نداشت، ولی حدوداً دو هفته ای میشد که هر وقت سراغش میرفتم و استارت میزدم که یه ذره کار کنه و نخوابه، یه صدای عجیبی شبیه تراکتور یا هلی کوپتر ازش بلند میشد و بالاخره چند روز پیش گفتیم ببریمش تعمیرگاه، ولی وسط راه خاموش شد و دیگه روشن هم نمیشد. اونجا یه بنده خدایی کنار خیابون بود که گفت من وارد هستم و شروع کرد به دستکاری و بعدش گفت این خیلی خرج داره و حدود 1 میلیون خرجش میشه که سیلندرش فلان بشه و تراشکاری بره و از این حرفا. بعد با وانت بردیمش تعمیرگاه و طرف گفت این با 200 تومن درست میشه، ولی شب که رفتیم سراغش گفت مشکل خیلی اساسی هست و دوباره این یکی هم گفت باید موتور باز بشه و فلان قسمت تراشکاری بره و نمیدونم میل لنگش هم فلانه و حدود 800 تا 1 میلیون خرج داره.
    مختصر و مفید اینکه میخوام بدونم اگه پیش یکی دیگه هم بردم و گفت انقدر خرج داره، به نظرتون خرجش کنم و بفروشمش یا همین طوری بفروشمش بهتره؟ کلاً همچین ماشینی با این مشکلات رو چند میخرن؟

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان ما یه پراید مدل 76 داریم که دیگه در حال گذروندن روزهای بازنشستگیش هست. البته قیافه ـش تر و تمیزه، ولی موتورش به نظر میرسه که منهدم شده. مشکل خاصی هم نداشت، ولی حدوداً دو هفته ای میشد که هر وقت سراغش میرفتم و استارت میزدم که یه ذره کار کنه و نخوابه، یه صدای عجیبی شبیه تراکتور یا هلی کوپتر ازش بلند میشد و بالاخره چند روز پیش گفتیم ببریمش تعمیرگاه، ولی وسط راه خاموش شد و دیگه روشن هم نمیشد. اونجا یه بنده خدایی کنار خیابون بود که گفت من وارد هستم و شروع کرد به دستکاری و بعدش گفت این خیلی خرج داره و حدود 1 میلیون خرجش میشه که سیلندرش فلان بشه و تراشکاری بره و از این حرفا. بعد با وانت بردیمش تعمیرگاه و طرف گفت این با 200 تومن درست میشه، ولی شب که رفتیم سراغش گفت مشکل خیلی اساسی هست و دوباره این یکی هم گفت باید موتور باز بشه و فلان قسمت تراشکاری بره و نمیدونم میل لنگش هم فلانه و حدود 800 تا 1 میلیون خرج داره.
    مختصر و مفید اینکه میخوام بدونم اگه پیش یکی دیگه هم بردم و گفت انقدر خرج داره، به نظرتون خرجش کنم و بفروشمش یا همین طوری بفروشمش بهتره؟ کلاً همچین ماشینی با این مشکلات رو چند میخرن؟
    سلام دوست عزیز
    احتمال ایاتاقا زده که اون صداهایی که میگید رو میداده.
    بستگی داره، اگر مشتری خوب بخوره فروختنش خوبه ولی تعمیرش هم مشکل خاصی نداره و بعد از تعمیر حالا حالا کار میکنه، البته به شرط ایکه درست تعمیر بشه

9. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان
    واتر پمپ ماشین بنده کمی نشتی داشت و کولانت کم میشد , از این محصول استفاده کردم , ظرف 3 روز و 120 کیلومتر رانندگی نشتی رو گرفت !!!!!
    ممکنه این مارک در ایران نباشه , سعی کنین امریکائی یا اروپائی بخرین . ایرانی و هندی و چینی نخرین .
    اطلاعات بیشتر در این صفحه :

11. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من تیبا مدل 94 دارم
    این چراغ چک ماشین من برای بار هزارم روشن شد! قبلا سنسود میل بادامکش رو عوض کردم و اصلی انداختم که مشکل حل شد و الان ماشین دور بالای 4000 هم میره اما تو دنده یک و دو کپ داره یعنی پدال رو که. فشار میدم ماشین با تاخیر شتاب میگره
    دیاگ زدم و خطای گرمکن سنسور اکسیژن پایین. میده! بنظرتون دلیل کپ کردن همینه یا همه اینجورین ؟ یجا خوندم سنسور اکسیژن پایین فقط برای چک کردن کارکرد کاتالیزور هست و ربطی به مصرف و شتاب نداره !
    چندتا عکس هم از پارامترا گرفتم
    پاشش سوخت و خلا منیفولد درسته ولی سنسور اکییژن بالا و اوانس رو نمیدونم که باید چطور باشه
    اگر تازگیا دیاگ زدید حتما نظر بدید
    n
    mk
    v
    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk
    Last edited by aalpsat; 01-04-2017 at 23:16.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان من تیبا مدل 94 دارماین چراغ چک ماشین من برای بار هزارم روشن شد! قبلا سنسود میل بادامکش رو عوض کردم و اصلی انداختم که مشکل حل شد و الان ماشین دور بالای 4000 هم میره اما تو دنده یک و دو کپ داره یعنی پدال رو که......
    سلام

یکی از دلیلهای کپ کردن , خرابی سنسور دریچه گاز هست
    فیشش رو بکشین و رانندگی کنین ببینین بدتر شده یا بهتر

14. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •