تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 745 از 903 اولاول ... 245645695735741742743744745746747748749755795845 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,441 به 7,450 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون از پاسختون

اصلا گاز نمیخوره :(

تا ۳۵۰۰ هم پر کردم!

باز هم اصلا گاز نمیخوره :( و فقط دنده یک - دو - عقب گاز میخورن و با رها کردن کلاچ عمل میکنند.)

خدا کنه چیزی نباشه.

من یک هفتس که این ماشین را خریدم مدل 89 هست و چون مال اقوام بوده گفته که به تازگی صفحه کلاچ و دیسک تعویض شده...

شما کجای تهران هستید اگه نزدیکید بیارم ببینید؟
    این خرابی خیلی عجیبه!!! انگار گیربکس قفله و اجازه چرخش و دور گرفتن به موتور نمیده و فشار به روی موتور میاره. به نظرم حتما حتما به یه تعمیرکار خوب نشون بدین چون اینطور که مشخصه از سنسورهایی که گفتم نمیتونه باشه و ممکنه مشکلات بزرگی برات پیش بیاره. یه کاری هم میتونی بکنی، زیر یکی از چرخ های جلو جک بزن و ماشین رو بذار دنده 4 و با دست چرخ رو بچرخون ببین وضعیت حرکتش چطوره و اصلا میچرخه یا نه. به نظرم اصلا آسون از مشکل نگذر و پیگیرش باش تا خدایی نکرده بعدا پشیمونی به بار نیاد

2. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    نحوه صحیح هواگیری رادیاتور 405 tu5 رو کسی هست مصور بتونه توضیح بده لطفا.
    پیچ های هواگیری دقیقا کجاست ؟
    امروز بعد از دیدن ی ماشین سمند که جوش آورده بود بر خودم واجب دیدم یادش بگیرم.
    راستی اگه ماشین جوش آورد ، در این صورت چه کارهایی باید انجام داد؟

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود و سلام
    دوستان در ماشین پراید چطور بفهممی اگزوز سالم هست یا مشکل دارد؟
    چون راستش اگر بروم به اگزوز ساز نشان بدهم که خرچ الکی می تراشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود

این مارک خیلی زیاد شده تو بازار و دیدم اکثرا تعمیرکارهای cng به مردم پیشنهاد میدن و روی ماشینا میبندن. من خودم تا حالا این مارک رو تست نکردم ولی ظاهرش رو دیدم و به نظر نمیاد جنس بدی باشه. هم شمعش تو بازار هست و هم وایر و اگر هم اشتباه نکنم به اسم ترکیه به مردم میفروشن، راست و دروغش پای اونا

راستی مشکل ماشینت حل شد؟؟؟ منتظر بودم بیای خبر بدی تا اگه درست نشده مرحله بعد وایر رو پیشنهاد بدم. مشکل وایر هم تو پراید خیلی روی وسایل برقی تاثیر میذاره و خودش رو نشون میده

با درود
    مشکل آمپر آب با راهنمایی شما و اقای مهراد اسمانی حل شد. همچنین مشکل کولر.
    آمپر اب پراید که در شب ها بالا میرفت. یک سیم اتصال بدنه اضافه کردیم. که سیم آماده داشت یدکی و راحت نصب شد.
    کولر هم وقتی روشن میکردم ماشین صدای تراکتور میبداد که به خاطر وایر شمع ها بود که 80 هزار تا کار کرده بود و یکیش هم مقااومتی اصلا نشون نمیداد در مولتی متر
    با سپاس از شما و اقای مهرداد

6. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود و سلام

8. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با درود و سلام
    درود
    اگزوز خرابی خاصی پیدا نمیکنه و خرابی از صدا مشخص میشه معمولا. اگر نشتی بزرگی داشته باشه میتونی با گرفتن جلوی خروجی اگزوز تست کنی، اگه روشن موند و یا سریع خاموش نشد نشتی داره. اگر هم داخل منبع ریخته باشه صدای لرزش فلز و خر خر میده و باز هم از صدا مشخص میشه.
    مشکل چیه که دنبال این موضوع هستین؟ مورد خاصی هست؟

10. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود
    اگزوز خرابی خاصی پیدا نمیکنه و خرابی از صدا مشخص میشه معمولا. اگر نشتی بزرگی داشته باشه میتونی با گرفتن جلوی خروجی اگزوز تست کنی، اگه روشن موند و یا سریع خاموش نشد نشتی داره. اگر هم داخل منبع ریخته باشه صدای لرزش فلز و خر خر میده و باز هم از صدا مشخص میشه.
    مشکل چیه که دنبال این موضوع هستین؟ مورد خاصی هست؟
    نه راستش امروز از خیابانی رد شدم. پر از اگزوز ساز بود . فکرم رفت سمت اگزوز

12. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نه راستش امروز از خیابانی رد شدم. پر از اگزوز ساز بود . فکرم رفت سمت اگزوز
    که اینطور
    اصلا الکی سمت اگزوز سازی نرو (البته سمت هیچ چیزی). منبع اگزوز کارخونه ای مثلا 8 سال کار میکنه ولی منبع های بازار توی 2-3 سال از بین میرن و اصلا کار نمیکنن (حتی سطح خارجی منبع های بازاری هم خیلی سریع کامل زنگ میزنه در حالیکه کارخونه ای ها اصلا تا آخر عمرشون هم زنگ نمیزنن). یه خرابی دیگه هم تو قسمت اگزوز پیش میاد که گرفتگی کاتالیست هستش که نشانه هایی مثل داغ کردن زیاد ماشین و نفس نداشتن ماشین رو در پی داره ولی خیلی کم پیش میاد

14. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض مشکل خودرو کاربراتی و گازی

سلام
    ماشین من وقتی تازه روشن میکنم روی بنزین خوب کار میکنه ، ولی وقتی روی گاز میزنم ، ماشین ریپ میزنه و دکه میزنه ، وقتی چند کلیومتر با گاز میرم بعد میزنم بنزین ، ماشین خاموش میشه ، روشن میشه ولی زود خاموش میشه .
    شمعها و وایر تعویض شده، کاربرات رو سرویس کردم ،
    جان ما کمک کنید

- - - Updated - - -

سلام
    ماشین من وقتی تازه روشن میکنم روی بنزین خوب کار میکنه ، ولی وقتی روی گاز میزنم ، ماشین ریپ میزنه و دکه میزنه ، وقتی چند کلیومتر با گاز میرم بعد میزنم بنزین ، ماشین خاموش میشه ، روشن میشه ولی زود خاموش میشه .
    جان ما کمک کنید

- - - Updated - - -

سلام
    جان ما کمک کنید

- - - Updated - - -

سلام
    جان ما کمک کنید

- - - Updated - - -

سلام
    جان ما کمک کنید

- - - Updated - - -

سلام
    جان ما کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض مشکل خودرو کاربراتی و گازی

سلام ماشین من وقتی تازه روشن میکنم روی بنزین خوب کار میکنه ، ولی وقتی روی گاز میزنم ، ماشین ریپ میزنه و دکه میزنه ، وقتی چند کلیومتر با گاز میرم بعد میزنم بنزین ، ماشین خاموش میشه ، روشن میشه ولی زود خاموش میشه . شمعها و وایر تعویض شده، کاربرات رو سرویس کردم ، جان ما کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •