تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 405 از 903 اولاول ... 305355395401402403404405406407408409415455505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,041 به 4,050 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان من دیروز ماشین رو هر موقع استارت میزدم که روشنش کنم ، اول دور موتور رو 2 ( یکم بالاتر ) میرفت بعد میومد پایین ( زود میومد پایین )
    قبلا ها دور موتور موقع روشن شدن تا حدودا 1.5 میرفت بالا
    امروز هم تا 1.5 بالا رفت و دوباره اومد پایین

میخواستم ببینم مشکل خاصی بوده ؟؟ ( همون دیروز فقط پیش اومد )
    405glx

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من دیروز ماشین رو هر موقع استارت میزدم که روشنش کنم ، اول دور موتور رو 2 ( یکم بالاتر ) میرفت بعد میومد پایین ( زود میومد پایین )
    قبلا ها دور موتور موقع روشن شدن تا حدودا 1.5 میرفت بالا
    امروز هم تا 1.5 بالا رفت و دوباره اومد پایین

میخواستم ببینم مشکل خاصی بوده ؟؟ ( همون دیروز فقط پیش اومد )
    405glx
    سلام
    کلا چیز مهمی نیست.
    اولا که کلا ecu زیمنس یا کانیتننتال یه سری باگ نرم افزاری دارن که میتونه از اونها باشه ( نمیدونم مال شما مدل چنده ولی از 87 به بعد زیمنس هستن )
    میتونه هم به دمای موتور و دمای هوا و سردی موتور ربط داشته باشه.مثلا دیروز موتور سرد تر بوده.

3. این کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    کلا چیز مهمی نیست.
    اولا که کلا ecu زیمنس یا کانیتننتال یه سری باگ نرم افزاری دارن که میتونه از اونها باشه ( نمیدونم مال شما مدل چنده ولی از 87 به بعد زیمنس هستن )
    میتونه هم به دمای موتور و دمای هوا و سردی موتور ربط داشته باشه.مثلا دیروز موتور سرد تر بوده.
    مرسی
    مدل 90 هست
    زیمنس ها خوبه یا اون قبلیا ؟؟؟؟

عزیز دوتا سوال سخت دیگه : ( من از مهندس ایران خودرو پرسیدم گفت این مشکل تو بعضی ماشین ها هست قراره فراخوان شه /////// مگه تو ایران هم فراخوان میشن ماشین های معیوبشون ؟؟؟؟ )
    اگه بخوان فراخوان کنن باید تمومه ماشین هارو از اول ببرن کارخونه به قرآن
    ما ماشین گرفتیم ، 4 تا مشکل فابریک کارخونه داشت

برسیم به مشکلم :

مشکل اول : چه تو بنزین و چه رو CNG وقتی گاز رو پر میکنم که دنده رو تعویض کنم دور موتور بالا میره ولی پایین نمیاد به طور عادی ، یکم طول میکشه که بیاد پایین ؟؟؟ حتی اگه ترمز کنم باز میمونه ، چند ثانیه بعد میاد پایین

مشکل دوم : این مشکل قبلا فقط رو CNG پیش میومد ولی الان رو بنزین هم پیش میاد ، مشکل اینه که گاهی اوقات گاز میدم دور موتور بالا میره ولی سرعت تغییر نمیکنه
    مثلا سرعت 10 هست من گاز میدم که از دنده 1 بزنم 2
    سرعت تا 20 میره و از اون به بعد دور موتور بالا میره و سرعت برای چند ثانیه رو 20 گیرمیکنه و بعد درست میشه و سرعت بالا میره
    جالب تر اینه که قبلا ها این مشکل فقط تو دنده 1 به 2 پیش میومد ولی الان از2 به 3 هم برام پیش اومده

مشکل چیه برای این دوتا ؟؟؟؟؟

هی .....
    ماشین صفرگرفتیم ولی اینطوری داغون به ما دادن ، کاریش هم نمیشه کرد
    Last edited by Abdolreza2012; 15-01-2014 at 20:40.

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

من از رو تجربه جواب می دم
    مشکل اول : چه تو بنزین و چه رو CNG وقتی گاز رو پر میکنم که دنده رو تعویض کنم دور موتور بالا میره ولی پایین نمیاد به طور عادی ، یکم طول میکشه که بیاد پایین ؟؟؟ حتی اگه ترمز کنم باز میمونه ، چند ثانیه بعد میاد پایین
    فک کنم پیچ گاز دریچه گازت خیلی سفته یا روغن نداره(من یه ماشین گرتفم اولش با 120 تا اومدم بعد تخته گازش 40 تا رفت بعد تخته گازش 10 تا میرفت )رفتم کاپوتو زدم بالا دیدم سیم گازم شل بود سرش پاره بود هی گاز شل میشده )

مشکل دوم : این مشکل قبلا فقط رو CNG پیش میومد ولی الان رو بنزین هم پیش میاد ، مشکل اینه که گاهی اوقات گاز میدم دور موتور بالا میره ولی سرعت تغییر نمیکنه
    مثلا سرعت 10 هست من گاز میدم که از دنده 1 بزنم 2
    سرعت تا 20 میره و از اون به بعد دور موتور بالا میره و سرعت برای چند ثانیه رو 20 گیرمیکنه و بعد درست میشه و سرعت بالا میره
    جالب تر اینه که قبلا ها این مشکل فقط تو دنده 1 به 2 پیش میومد ولی الان از2 به 3 هم برام پیش اومده
    بازم تجربه یا افت ولتاژ یا آمپر داری تو پشت امپرت - یا یه چیز مقناتیسی داره موج میندازه روش وایرات سالمن ؟ یا چرخدنده کیلومترت یکم سایده شده

6. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shiraz522's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شیــــــــــSHZـــــــــراز

پيش فرض

سلام
    پارس مدل 88 دارم
    فک کنم کمک ها خیلی سفت شده و نرمی قبل رو نداره ؟؟
    مشکل از چی می تونه باشه ؟
    ___
    واینکه
    صفحه کلاچم مشکل داره ( بلبرینگ ش صدا می ده)
    زمانی ک ماشین سرد هست دنده ها بدجور جا میرن اما یکم که گرم بشه ماشین (6-7 دقیقه) دنده ها راحت جا میره !
    مشکل این چیه ؟؟
    راستی این برنجی ؟؟ !! چیه ؟؟ پیش چ استادی باید ببرم نشون بدم ببینه خراب شده یا نه ؟؟
    ________
    ممون بابت پاسخگویی

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

بازم تجربه یا افت ولتاژ یا آمپر داری تو پشت امپرت - یا یه چیز مقناتیسی داره موج میندازه روش وایرات سالمن ؟ یا چرخدنده کیلومترت یکم سایده شده
    ممنون
    این قسمت از حرفتون رو دقیق نفهمیدم
    وایر چیه ؟

برای چک کردن همه ی این هایی که گفتید ، ماشین رو کجا ببرم ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان .. خسته نباشيد ... خواهشا قبل از اينكه كارم به مكانيكي بكشه و يه پول توپول ازم بگيرن كمكم كنيد ...

من 405 glx مدل 88 دارم ... مشكلم اينه كه آمپر آب خودبخود بالا ميره و فن موتور شروع به كار كردن مي كنه و تا 10 دقيقه بعد خاموشي هم همچنان كار مي كنه ... اين مال مواقعي هست كه داخل شهر و آرام در حال حركتيم .. اما در مسير هاي طولاني تر اين مشكل حاد تر ميشه و چراغ Stop هم روشن ميشه ...

مشكل از كجاست ؟ اينم بگم كه بخاري ماشين هم كلا ايراد داره و هواي سرد ميده داخل فقط ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. بچه ها یه 405 88 داریم که موقع شتاب گیری با دنده 2 ماشین و دنده یکم میلرزه...... فقطم دنده 2 اینطوریه اگه اروم برم مشکلی نداره ولی اگه با شتاب حرکت کنم اینجوریه....مشکلش چیه؟؟

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

بلبرنگ کلاج باید تعویض شود.

12. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یه سوال دیگه.... حدود 3 ماه پیش دیسک و صفحه رو عوض کردم...... از همون زمان وقتی ماشین خلاصه کلاچو که میخوام ول کنم یه صدای تقه ریزی میاد..... این صدا طبیعیه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •