تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 390 از 903 اولاول ... 290340380386387388389390391392393394400440490890 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,891 به 3,900 از 9022

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

داره خودمونی میشه ABAYAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام ماشین رو با یه مدل 77 مقایسه کردم
    کل سیستم clcرو جمع کردم ریختم بیرون غیر از سنسور ها- وچون پیچ های بین کاربراتور و مانیفولد بلند تر از نوع معمولی بود نمیشد رابط رو خارج کنم لذا ورودی این صفحه رابط رو مسدود کردم
    زیر کویل یه قوطی پلاستیکی گرد هست که دوتا شیلنگ باریک و یه شیلنگ پهن بهش وصل بود که جای باریک ها با مدل 77 فرق داشت که جا به جا کردم ضمنا یه صافی کوچک از هواکش به یه لوله ها وصله که جهتش رو نمی دونم
    از مدل من جهتش رو به پایین بود از 77 رو به هواکش که فکر می کنم اگه باید از داخل هواکش تغذیه بشه با ید جهتش رو به پایین باشه نظر شما چیه؟؟؟
    خوب حالا بدون فیوز و باکس clc وقتی کولر رو روشن کنم ولتاز سر شیر ها می اد!!! پس دیگه احتیاج نیست فیوز و سوکت باکس وصل باشه ؟؟؟؟
    حالا ماشین رو گذاشتم کاملا سرد بشه تا جواب ساسات رو بگیرم!!

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان من ماشینم فابریک از کارخونه تحویل گرفتم گیربکسش صدا داشت
    دیروز تو اتوبان دنده ی 5 زده بودم و حدودا 110 تا 120 تا میرفتم ، صدای سوت ممتدی میومد که بعضی اوقات قطع میشد
    میخواستم بدونم از گیربکس باحالمونه یا از جای دیگس ؟؟؟
    ممنون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

دوستان من ماشینم فابریک از کارخونه تحویل گرفتم گیربکسش صدا داشت
    دیروز تو اتوبان دنده ی 5 زده بودم و حدودا 110 تا 120 تا میرفتم ، صدای سوت ممتدی میومد که بعضی اوقات قطع میشد
    میخواستم بدونم از گیربکس باحالمونه یا از جای دیگس ؟؟؟
    ممنون
    سلام
    اگر در همون لحظه که صدا میاد سریعاً خلاص کنین و صدا قطع بشه پس از گربکس هست .
    اگر با خلاص کردن قطع نشه احتمالاً از چرخها هست

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    اگر در همون لحظه که صدا میاد سریعاً خلاص کنین و صدا قطع بشه پس از گربکس هست .
    اگر با خلاص کردن قطع نشه احتمالاً از چرخها هست
    یجا خوندم میگن از دیفرانسیل هم میتونه باشه ( خوندم ، اطلاعی در این مورد ندارم )
    خلاص نکردم ، این دفع امتحان میکنم

اگه مشکل از چرخ ها باشه ، مشکل از کجاش هست ؟؟؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

یجا خوندم میگن از دیفرانسیل هم میتونه باشه ( خوندم ، اطلاعی در این مورد ندارم )
    خلاص نکردم ، این دفع امتحان میکنم

اگه مشکل از چرخ ها باشه ، مشکل از کجاش هست ؟؟؟
    یه چیزی خیلی مهم هست و باید بهش توجه داشت :
    نوع آسفالت در صدای چرخها تاثیر داره .
    بنده یه نفر رو دیدم فکر میکرد ماشینش بعضی وقتها صدا میده بعداً معلوم شد وقتی روی آسفالت زبر رانندگی میکنن صدای ماشین تغییر میکنه اما اون بنده خدا فکر میکرد ماشینش مشکل داره .
    ================================
    اگر از چرخ دنده های گیربکس نباشه ممکنه از بلبرینگ چرخها باشه یا بلبرینگهای گیربکس

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    ساسات هیچ تغییری نکرد
    از دوستان کسی هست بگه کلا برای ساسات باید کجا ها رو برسی کرد با توجه به اینکه موقع روشن کردن دریچه اول بسته است و به مرور تا زمانی که ساسات اون رو باز می کنه
    ولی گا ز بالا نمی ره تا ما شین زود گرم بشه!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جواب ندادید
    لطفا دوستان بگن ساسات غیر از باز و بسته کردن دریچه اول با ید چکاری انجام بده که نمیده
    و یا چرا زمانی که دریچه اول بسته است درجا بالا نمیره و فقط ریپ می زنه
    ممنونabayan

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

روی محور گاز چندتا اهرم هست که میتونی زاویه اونارو با دم باریک یا انبر دست تغییر بدی(هر کدوم کار خاصی انجام میده) اگه دریچه کاملا بسته باشه ماشین ریب میزنه ماشین رو درهوای سرد روشن کن و زاویه دریچه رو با دست در بهترین حالت انتخاب کن بعد با کمک دم باریک اهرم مربوطه روی محور گاز رو تنظیم کن.

11. این کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنونم ولی فقط دوبار برام پیش اومده تا حالا تو این 4000 تا کارکرد فک نکنم مال گریپاژ استارت باشه یه وقتایی بوده ماشین یه ماه روشن نشده تو هوای 2 زیر سفر فورا چک استارت روشن شده من خودم احتمال باتری رو میدم یا دینام یا در اخر همون استارت

اون اب باتری که گفتین وقتی سر پوشای + مانندشو باز کردم یه سری میله اهنی نازک شکل ال هست که میگن نشانگر سصط اب باتریه حالا اب باتری ماشین یک یا دوسانت پایین اون میله هه ست یه سری میگن عادیه یه سری میگن باید دقیقا رو اون میله باشه یه سری هم میگن باید اب باتری پر پر باشه

دوستای دیگه هم لطفا کمک کنن
    ماشین منم با 5000 تا کارکرد استارتش گیر پاژ کرده بود...

میل خودته!!! به هر حال باید از خدات باشه مشکل از استارت باشه چون ارزون تر از باتری در میاد خرجش!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام ماشین رو با یه مدل 77 مقایسه کردم
    کل سیستم clcرو جمع کردم ریختم بیرون غیر از سنسور ها- وچون پیچ های بین کاربراتور و مانیفولد بلند تر از نوع معمولی بود نمیشد رابط رو خارج کنم لذا ورودی این صفحه رابط رو مسدود کردم
    زیر کویل یه قوطی پلاستیکی گرد هست که دوتا شیلنگ باریک و یه شیلنگ پهن بهش وصل بود که جای باریک ها با مدل 77 فرق داشت که جا به جا کردم ضمنا یه صافی کوچک از هواکش به یه لوله ها وصله که جهتش رو نمی دونم
    از مدل من جهتش رو به پایین بود از 77 رو به هواکش که فکر می کنم اگه باید از داخل هواکش تغذیه بشه با ید جهتش رو به پایین باشه نظر شما چیه؟؟؟
    خوب حالا بدون فیوز و باکس clc وقتی کولر رو روشن کنم ولتاز سر شیر ها می اد!!! پس دیگه احتیاج نیست فیوز و سوکت باکس وصل باشه ؟؟؟؟
    حالا ماشین رو گذاشتم کاملا سرد بشه تا جواب ساسات رو بگیرم!!
    سلام.اون قوطی پلاستیکی یک جورایی مثلا کنیستر هست که کار خاصی در این مدلها نمیکنه.اون پیچها که بلندتره 2تا راه داری 1:بازشون کنی و پیچ کوتاهتر ببندی 2:وقتی قطعه الومینیوم رو برداشتی 4تا بوش بذاری تا با بستن مهره ها کاربراتور سرجاش محکم بشه.اون قطعه پلاستیکی که معمولا سبز و سفید هست یک شیر یکطرفه هست که متاسفانه الان یادم نیست که کدوم طرفیه.ولی اگه بشه دریچه بسته داخل کاربراتور رو موقع روشن کردن با دست جابجا کنی تا به نتیجه مطلوب برسی بهتره.(معمولا دریچه نباید کاملا بسته باشه در حد چند میل باید باز باشه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •