تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 903 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اتفاقا شستشوي موتور بايد بصورت مداوم و دوره اي انجام بشه. كثيف بودن موتور و جمع شدن جرم و خاك و چربي روي بدنه سيلندر و سر سيلندر ميتونه باعث گرم كردن موتور بشه.همينطور ميتونه به نوعي نيمه رسانا شده و بين اتصالات برقي رسانايي ايجاد كنه كه باعث آتشسوزي در سيم كشي و يا سوختن و بد كار كردن وسائل برقي ماشين ميشه. بارها موارد اينجوري ديدم..
    بعضي نقاطي كه امكان خراب شدن بوسيله خيس شدن هست را ميتونين با پارچه نم دار تميز كنين و يا از اسپريهاي مناسب شستشوي موتور كه در بازار هست استفاده كنين..

2. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahdigholami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    گلستان

پيش فرض

سلام شاید از لیور دنده باشه داخل گیر بکس هم یک چیز هستش فکر کنم اسمش فشنگی باشه اگه اون خراب بشه دنده بدجا میره

اگه درهال ترمزکرفتن متوجه شدید که یک چر خ قدرت ترمزگیریش ازچرخ اونوریش بیشتره روی پوستر ترمز یک شیلنگه داخل اون یک سنسور اون خراب شده باید شیلنگو عوض کرد

جعبه فرمان ایراد دارد

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    هر کجا میخواهم باشم باشم اسمان مال من است !!

پيش فرض

دنده های پراید 85 است که خیلی بدجا می رود.
    طبق توصیه نمایدگی دیسک و صفحه عوض کردم فرقی نکرد. لطفا اگه کسی میتونه کمکی کنه من را راهنمایی کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

طبق توصیه نمایدگی دیسک و صفحه عوض کردم فرقی نکرد. لطفا اگه کسی میتونه کمکی کنه من را راهنمایی کند
    دقيقا منظورتون از بد جا رفتن چيه؟
    موقع جازدن دنده سفت درگير ميشه؟
    با صدا و اصطكاك زياد درگير ميشه؟
    مشكل رو بيشتر توضيح بديد..

6. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Continental's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من یک بار دنده رو از حالت D به N بردم و ماشین خاموش شد ! دقیقاً یادمه یک بار هم سه سال همین اتفاق برای همین ماشین برام افتاد . چه دلیلی داره که ماشین اتومات خاموش کنه ؟

ممکنه مشکل برای بنزین و یا سیستم سوخت رسانی باشه ؟

داره خودمونی میشه mahdigholami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    گلستان

پيش فرض

سلام شاید ازداخل گیربکس باشه فکر کنم اسمش فشنگی دنده باشه برای من هم اینجوری بود عوض کردم درست شد

سلام
    من ماشینم آب کم میکنه
    هر چی سوراخ سمبه هاشو میگیرم، باز از یه جا دیگه میزنه بیرون.
    در مخزن آبشم 3 - 4 بار عوض کردم، باز درست نشد.
    وقتی ماشین سردم هست باز منبع آبش تحت فشاره (باز که میکنم صدا میده)
    پریروز یه جا نشون دادم، میگه مشکل واشر سر سیلندره!
    به نظر شما همینه؟؟
    کسی این مشکلو نداشته؟؟
    سلام ماشین من هم اینجوری بود صبح برو ماشینتو روشن کن در کاپوت رو بزن بالا قسمتها یی که مربوت به اب میشه رو نگاه کن کوچکترین نمی رو دیدی اونجارو سفت کن فقط موقعی که ماشین سرده انجام بده صبح

داره خودمونی میشه hk20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    to hamin donya

13 راهنمايي كنيد

از وقتي ماشينمو گاز سوز كردم مشكل برقي ماشينم پيدا كرده چند جا بردم اما نفهميدن
    گفتم شايد از باطري باشه عوضش كردم/چند وقت بود هر وقت دلش ميخواست استارت ميزد و بعضي وقتا وقتي دزدگير را ميزدم همراه با راهنما كه خاموش و روشن ميشد يه صداي تيك تيك بلندي ميومد و همراهش چراغ هاي مصرف گاز هم روشن خاموش ميشد ،وقتي هم كه چند وقته سوبالاي ماشين را ميزنم عقربه ي دور موتور و سرعت در حين رانندگي از كار ميوفته/
    (پرايد)
    راهنمايي كنيد هر كي ميدونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام؛
    206 تیپ 5 دارم مدل 84. از اول دست خودم بوده و مصرف اون توی جاده حتا در سرعت 140 و جاده های کوهستانی هم زیر 7 بوده. حدود یک ماهی هست که مصرفش به 8 رسیده. علت چیه؟!!
    دیسک و صفحه هم مشکلی نداره چون شتابش حرف نداره.
    شمع رو هم به توصیه مکانیک عوض کردم فایده ای نداشت!
    میگن سوزن انژکتورتو بشور!! ربط داره واقعا؟!! علتش چی میتونه باشه؟!
    به نظر شما نشتی نداره؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

توي خودروهاي انژكتوري بيشتر معايب از سمت سنسورها و حسگرهاي موجود بوجود مياد كه اگر خراب بشن اطلاعات نادرست به سيستم تنظيم سوخت رسانده و مصرف بالا ميره..استپرموتور و سنسور اكسيژن از اين دو نوع هستند..

12. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    هر کجا میخواهم باشم باشم اسمان مال من است !!

پيش فرض

دوستان خوهشا منو کمک کنید

بنده یه پراید مدل اردیبهشت 87 خریدم (10 هزار کاردکرده) ولی از همون اول یه مشکل تقریبا جدی داره که خیلی اذیتم میکنه

مشکل اینه ، وقتی که ماشین بیشتر از 6 ساعت خاموشه و میخواهی روشن کنی

بگذریم از اینکه بعضی موقع ها (مخصوصا این اواخر که هوا سرد شده) بعد از استارت زدن باید گاز رو فشار بدی اگه ندی خاموش میشه

باز هم بگذریم از اینکه صدای موتور بعد از روشن شدن حالت تپ تپ داره ، تا 30 ثانیه صدای تسمه ها میاد ، صدای اگزوز بعد از اون 30 ثانیه عوض میشه انگار کلفت تر میشه صدا ، مثل کسی که 1 روز تمام خواب بوده و میخواهی بیدارش کنی اونم میگه بزار بخوابم

بریم سر اصل مطلب

آقا این ماشین بعد از روشن شدن در همون حالات بالا که گفتم اگر بخواهی حرکت کنی ریپ میزنه ، اصلا جون نداره ، هر چی گاز میدی جونش در میاد که حرکت کنه ، یه مثال بزنم : از 6 ثانیه گاز دادن (در حال حرکت) از هر 2 ثانیه گاز دادن 1 ثانیه گاز نمیخوره

اصلا انگار یکی جلوی پاشش بنزین رو 1 ثانیه میگیره و موتور ریپ میزنه دوباره این فعل و انفعال تا وقتی که موتور گرم بشه (حدود 5 دقیقه) ادامه داره

اگر شروع حرکتم توی سر بالایی باشه که بدتر اصلا جونش در میاد

همیشه باید بزارم 5 دقیقه در جا کار کنه ، موتور که یه زره گرم شد حرکت کنم که در این حالت خیلی کسل کننده هستش ، این جوری اون مشکل دیگه نیست

اینم بگم ، شمع ها تعویض ، ----- هوا تعویض ، همه اون کارایی که تعویض روغنی ها انجام میدند ، تنظیم موتور هم کردم همون دیاگ طرف میگفت اروری نیست فقط باید 3.3 مصرف سوختت باشه که 4.9 بود ، بعد از یع ربع دستکاریه موتور و شستشوی انژکتور اونم شد 3.3 ولی مشکل همچنان باقیست

گارانتی هم سرویس کردند (جون عمشون) ولی باز هم نشد

یکی میگه استپ موتور خرابه ، یکی میگه به خاطر بنزین آشغالیه ، یکی میگه منبع بزنین فلانه .......... آقا پدرم در اومده

در های ماشین هم مرخص ، ماهی 2 بار ریگلاژ باز هم توی دست انداز ها چراغ باز بودن در ها مثل رقص نور میرقصه

نظرشما چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •