تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 903 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 9022

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماشين منحرف شده؟؟؟!!!
    اين ديگه چه صيغه اي بود؟؟؟!!!
    جلوبندي ماشين در صورتي قابل تنظيم نيست كه يا بر اثر يك تصادف شديد اتاق و بخصوص شاسي صدمه ديده باشه و به صورت مناسب بازسازي و تعمير نشده باشه. در اين صورت هر تنظيمي بيفايده است..و يا اينكه قطعات فرسوده و خراب رو بجاي نو بكار ببرند..
    ماشين شما ظاهرا نو هست و زياد راه نرفته..گويا تصادف هم نداشته..پس اگر فرض رو بر اين بگيريم كه از شاسي و اتاق مشكلي نداره، ميتونه از عدم كارايي و تعمير اشتباه اون جلوبندساز باشه..
    اگر پيش چند تا جلوبند ساز ديگه هم ببري كه نگاهي بندازن بد نيست..صرفا نظر بدن نه اينكه اونها هم يه ليست تهيه كنند و بگن بخر و باز هم همون بشه..
    اندازه فاصله دو سر شاسي رو با يه ماشين ديگه مقايسه كن ببين يكي هست يا تغيير كرده؟
    نه تصادف نداشتم. یعنی تصادف شدیدی نداشتم. یه بار با سپر جلو زدم به درب جلویی یدونه پراید که آنچنان ضربه ای به ماشین من وارد نشد. فقط یکم رنگ روی سپرم رفت و یه مقدار هم لق شده.
    البته من به تعمیرکار نشون ندادم اما بیمه هم چیزی در مورد آسیب ماشین من نگفت...
    اینی که گفتین رو چجوری باید اندازه بگیرم؟
    بعد والا من میترسم این ماشین رو به هر کسی نشون بدم، انقدر که آدم بی اطلاعات و بی انصاف زیاده!
    شما توی تهران، ترجیحا مرکز شهر جایی رو میشناسی که با پ.خ معرفی کنی؟
    Last edited by yoosef_st; 09-09-2011 at 14:58.

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دو سر شاسي ماشين رو با متر اندازه بگيريد و اين اندازه رو با ابعاد استاندارد كارخانه مقايسه كنين..يا با يك روا ديگه كه سالم باشه..اينجوري اگر انحناء يا خم شدگي در شاسي باشه معلوم ميشه. اندازه فاصله دو سر لاستيكهاي جلو در حالتي كه فرمان كاملا مستقيم هست نيز ميتونه كمك كنه. همينطور فاصله مركز دو چرخ يك سمت را با سمت ديگه مقايسه كنين..اينهم ميتونه نشانه خوبي از عدم توازن باشه. من تهران نيستم و متاسفانه اونجا هم كسي رو سراغ ندارم كه واقعا اين كاره باشه.اما از كسايي كه ماشين دارن پرس و جو كنين حتما آدم وارد و منصف هم پيدا خواهيد كرد..توي همه اصناف از اين جور آدمها هست..توي همه شهر ها هم ميشه تعميركار خوب پيدا كرد فقط بايد بگرديد..و اين كار ساده اي نيست..

3. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

ســلام...مدتیه از دریچه های کولر باد گرم میزنه با اینه از کولر هم دو هفته ایی هست استفاده نشده... باید شدیدی نیست ولی دست رو جلوش بگیری متوجه میشی....دلیلش چی میتونه باشه......دریچه های جلوی ماشین رو بستم گفتم شاید باد از بیرون میاد داخل فرقی نکرد....ماشین ..پرشیا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

سلام ما یه 405 2000cc کاربراتوری داریم .اومدم ازش بنزین بکشم .زدم سر پمپ بنزینش را شکستم.همون قسمتش که بنزین از باک میکشه و شلنگ بنزین میره داخلش. حالا بخوام خودم پمپش را عوضش کنم کار خاصی که نباید انجام داد؟پمپش با دوتا پیچ وصل شده رو موتور.مرسی

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ســلام...مدتیه از دریچه های کولر باد گرم میزنه با اینه از کولر هم دو هفته ایی هست استفاده نشده... باید شدیدی نیست ولی دست رو جلوش بگیری متوجه میشی....دلیلش چی میتونه باشه......دریچه های جلوی ماشین رو بستم گفتم شاید باد از بیرون میاد داخل فرقی نکرد....ماشین ..پرشیا.
    سلام اگ دریچه رو بستید و باز هم باد ملایم میاد 2 قطعه الکترونیکی هست مربوط به فن کولر که یکیش کلید فنه اونا مشکل پیدا کردن و بهتره سریع عوض بشن

7. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

دوست عزیز یک مقدارش طبیعی هست! فن در حالت خاموشی هم دور داره و روشن هست و گردش هوارو انجام میده! مگر که ماشین خاموش باشه و کامل خاموش میشه

9. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام اگ دریچه رو بستید و باز هم باد ملایم میاد 2 قطعه الکترونیکی هست مربوط به فن کولر که یکیش کلید فنه اونا مشکل پیدا کردن و بهتره سریع عوض بشن
    کلید مشکلی نداره ها......کامل متوجه شدید مشکل چیه..؟/
    دوست عزیز یک مقدارش طبیعی هست! فن در حالت خاموشی هم دور داره و روشن هست و گردش هوارو انجام میده! مگر که ماشین خاموش باشه و کامل خاموش میشه
    آخه قبلا اینطوری نبود...
    ===
    بالاخره طبیعی هست یا نه مشکل داره...
    ممنون از جفتتون...

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

آخه قبلا اینطوری نبود...
    ===
    بالاخره طبیعی هست یا نه مشکل داره...
    ممنون از جفتتون...
    دوست عزیز من که نمیدونم شدتش تو ماشین شما چقدر هست!
    اگر که مطمعنی قبلا اصلا اینطوری نبوده خوب دیگه که بحث نداره حتما ایراد داره!

12. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

دوست عزیز من که نمیدونم شدتش تو ماشین شما چقدر هست!
    اگر که مطمعنی قبلا اصلا اینطوری نبوده خوب دیگه که بحث نداره حتما ایراد داره!
    نارحت نشو..شدتی نداره...گفتم ملایم هست...یعنی وقتی دست رو جلوش میگیری متوجه میشی....بازم ممنون..
    خوب یعنی الان برم پیش کی..؟؟

14. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

نارحت نشو..شدتی نداره...گفتم ملایم هست...یعنی وقتی دست رو جلوش میگیری متوجه میشی....بازم ممنون..
    خوب یعنی الان برم پیش کی..؟؟
    دوست خوبم من که ناراحت نشدم در هرصورت اگه اینجور احساس کردین شرمنده ببخشید
    کار مکانیک هست کار کولر درست کنی هست کار دینام پیچی و برق هم هست!

16. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •