تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 597 از 607 اولاول ... 97497547587593594595596597598599600601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,961 به 5,970 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقا بخدا این بازی مشکل داره شما چطوری بازی میکنید ؟ وقتی 109.90 رو برای ILS برای مهراباد میبندم وقتی روبروی باند قرار میگیرم CDI دقیقا وسط COURSE نیست . این مشکل رو با خرید دی وی دی جدید بازی و نصب حتی رو یه کامپیوتر دیگه بازم داشتم . این مشکل رو اصلا تو ورژن 2000 ندارم کسی میتونه کمک کنه قضیه چیه ؟
    بنظرم فرودگاه مهرآباد یک فایل تصحیح داره، که این درست بشه. روی باقی فرودگاهها هم امتحان کردید؟ اگر در بقیه موارد مشکلی وجود نداره و فقط مهرآباد مشکل وجود داره، به این لینک برید و مهرآباد رو دانلود کنید تا مشکل مرتفع بشه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اهای ملت به دادم برسید لطفا : من fsx acceleration رو به صورت iso دانلود کردم حجمش 3 گیگه ولی حالا نمیدونم چجوری باید روی نسخه delux نصبش کنم ؟؟؟؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

از یه برنامه مثل power iso استفاده کنید و بصورت درایو مجازی مثل یک دی وی دی نصب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشین اقا یه سوال داشتم جون هر کی دوس دارین همین جواب ما رو بدین خواهش میکنم من این شبیه ساز و پیدا کردم حالا میخوام بخرم ولی نمیدونم روی سیستمم نصب میشه یا نه یه لب تاپ دارم رم 2 . گرافیک 1 / cpu 2.10GHz هستش ایا این شبیه ساز روی سیستمم نصب میشه یا نه خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه ممنونم ازتون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام خسته نباشین اقا یه سوال داشتم جون هر کی دوس دارین همین جواب ما رو بدین خواهش میکنم من این شبیه ساز و پیدا کردم حالا میخوام بخرم ولی نمیدونم روی سیستمم نصب میشه یا نه یه لب تاپ دارم رم 2 . گرافیک 1 / cpu 2.10GHz هستش ایا این شبیه ساز روی سیستمم نصب میشه یا نه خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه ممنونم ازتون
    سلام . رم 2گیگ کافی هست اما cpu اگر یک هسته ای باشه کافی نیست و نمیتونین با تمام امکانات بازی کنین و تصویر دنده دنده حرکت میکنه نرم و روان نخواهد بود . بنده با 4 گیگ رم و پروسسور دو هسته ای 2.4 نتونستم فول آپشن بازی کنم ."مجبور شدم گرافیک رو کاهش بدم , ترافیک رو کم کنم تا تصویر نرم حرکت کنه

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درود بر دوست گرامی که اینجام فعالین
    این تاپیک نمی دونم چرا خاموش شده و هل ازم داره مارو هم به دردسر انداخته
    الان من اینجا با کوله باری از مشکلات هستم و فریاد رسی نیست

8. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با درود آقا بدامون برسید
    شاید بشه گفت بهترین برنامه ست برا من ولی مشکلاتم حل نشه سخته
    لطفن اگه کمک کنید ممنون می شم
    برای مثال اولین مشکل اینه که با اینکه همه جا می نویسن هواپیماهای خود simulator خوب نیستند و لی تا بحال هر هواپیمایی رو با هر حجمی حتی 700 مگ نصب کردم ناقصه و نمیشه باهاش پرواز کرد
    و اینکه برنامه fs2crewگیرم نیومده
    ممنون میشم به مشکلاتم مرهم بنهید

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligoodbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام.دوستم این بازی رو داره 5 دی وی دی هست و منم می خوام بازیش کنم.ولی وقتی اجراش می کنم میگه باید دی وی دی اول درون دستگاه باشه دوستمم خودش می خواد بازیش کنه نمیشه ازش بگیرمش.
    اولین کاری که کردم این بود که با برنامه deamon tools برای دی وی دی اول درایو مجازی ساختم ولی موقع اجرا گفت قفل شده و اجرا نشد.
    دومین کاری که کردم این بود که رو دی وی دی اولش رایت کردم و اونو گذاشتم رو کامپیوتر ولی بازم گفت قفل شده است و اجرا نشد.
    یعنی فقط و فقط دی وی دی خودشو می خواد.دوستان کسی راهی بلده منم از این بازی استفاده کنم؟

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز این بازی 2 دی وی دیه.و نسخه ی نوین پندار 4 تاست. مطمونید خود FSX هست؟در ضمن اگر نمیشه یعنی دی وی دی قفل داره و نمیشه کاری کرد

برای مثال اولین مشکل اینه که با اینکه همه جا می نویسن هواپیماهای خود simulator خوب نیستند و لی تا بحال هر هواپیمایی رو با هر حجمی حتی 700 مگ نصب کردم ناقصه و نمیشه باهاش پرواز کرد
    و اینکه برنامه fs2crewگیرم نیومده
    ممنون میشم به مشکلاتم مرهم بنهید
    هواپیما های خودش واقعا عالین ولی هواپیما های بهتری هم هستن .
    شما باید بدونید چی دانلود کنین مثلا PMDG - Captain Flight اینا خیلی خوبن.و باید کرکش هم روخت تا بتونین کار کنین.
    برای اون برنامه Torrent سرچ کنید حتما پیدا میکنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligoodbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

[QUOTE=K!ng of th3 K!ngs;8088294]دوست عزیز این بازی 2 دی وی دیه.و نسخه ی نوین پندار 4 تاست. مطمونید خود FSX هست؟در ضمن اگر نمیشه یعنی دی وی دی قفل داره و نمیشه کاری کرد

والا اینی که دست منه 5 دی وی دی هست و ترجمه فارسی و آموزش فارسی هم داره.یعنی هیچ راهی نیست قفل دی وی دیش باز بشه؟(تو این پیشرفت تکنولوژی؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •