تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 607 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

معجزه ی فتوشاپه یا من دارم اشتباه میبینم؟این فوکر100 چرا نصفه س؟

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خداییش کلی خندیدم. نمی گفتی کسی متوجه نمی شد که پست چندم رو شما زدی...
    چطور کسی نمیفهمید؟من همون نگاه اول فهمیدم.
    دوتا پستي كه من زدم شماره 999 و 1000 بود!!!! كدومتون پست تائيد نشده داشتيد ؟؟؟؟؟ خيلي نامردي شد.
    مهم اینه که شما خلوص نیت داشتید،ایناش مهم نیست!
    اون فوکر همکه معلومه فتوشاپه! آخه من نمیدونم شما چطور توی این موضوع میتونید شک کنید! کدوم فوکر 100 ای هست که 2 تا موتور یه طرف داشته باشه؟!!! حالا دمش میگیم کنده شده!
    نميتونيد از ريپينت همون پرنده استفاده كنيد ؟
    آقای چوبینه این تکسچر های توی پوشه تکشچر رو من نمیتونم با فتوشاپ باز کنم،باز نمیشه،شما چجوری باز میکنید؟
    نهسی پست ها افتاد به من:1013
    راستی کاربری که پست 1000 رو زده تعداد پستاش بالاست،چجوری پستش باید تایید میشده؟!! من مشکوکم! مدارکش هم موجوده!

3. این کاربر از grand theft auto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

اون فوکر همکه معلومه فتوشاپه! آخه من نمیدونم شما چطور توی این موضوع میتونید شک کنید! کدوم فوکر 100 ای هست که 2 تا موتور یه طرف داشته باشه؟!!! حالا دمش میگیم کنده شده!

آخه تو همین تاپیک عکسی دیدم از یه بویینگ که یکی از موتورهاش به طرز عجیبی از بقیه ی موتورهاش گنده تر بود و بعدش هم یکی توضیح داده بود این موتور گنده رو برای تست زده بودن رو اون هواپیما.گفتم شاید اینم دلیلی داره

در ضمن تو game spy هر وقت میخوام sign in کنم هنوز ارور میده.
    تنظیمات خاصی میخواد این network setting??

5. این کاربر از babak_deghat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آخه تو همین تاپیک عکسی دیدم از یه بویینگ که یکی از موتورهاش به طرز عجیبی از بقیه ی موتورهاش گنده تر بود و بعدش هم یکی توضیح داده بود این موتور گنده رو برای تست زده بودن رو اون هواپیما.گفتم شاید اینم دلیلی داره

در ضمن تو game spy هر وقت میخوام sign in کنم هنوز ارور میده.
    تنظیمات خاصی میخواد این network setting??
    بله برای تست موتور بعضی وقتا یه موتور روی هواپیما میزارن که با بقیه همخوانی نداره اما اینجوری نیست که دو تا موتور بزارن یه ور! اینجوری که اصلا هواپیما نمیتونه بلند شه!
    آقا حسام من از پست شما در مورد آموزش سوخت گیری هوایی هیچی نگرفتم،لطفا لینک صفحه اصلیش رو بزارید،یه توضیحی هم بدید که چجوری باید با رادار قفل کرد روی هواپیمای جلویی؟
    Last edited by grand theft auto; 08-09-2009 at 18:31.

داره خودمونی میشه Farid Soltangais's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دقيقا درسته
    ببينيد بخشي كه قرمز كردم بايد يك شماره داشته باشه مثلاfltsim.1 شما بايد ببينيد آخريش چه شماره اي داره. بعد از آخري كد هاي مربوط به خود پرنده شروع ميشه كه فكر ميكنم با general شروع ميشه. فرض ميكنيم آخرين پاراگراف مربوط به ليوري با fltsim.2 شروع ميشه و اين رو داره
    texture=3 اين يعني اينكه فايل ها تو پوشه اي به نام texture.3 ذخيره شدند. از اول تا آخرش يم كپي بگيريد و زيرش اضافه كنيد. بعد fltsi,x رو تغيير بديد به آخري + يك يعني براي اين مثال Fltsim.3 پوسته ها رو هم بريزيد تو يك پوشه به اسم texture.4 و اين رو texture=3 به اين texture=4 تغيير بديد و سيو كنيد همين.
    حالا يك سوال علمي شما شو آل واريانت رو تيك ميزنيد ؟
    ممنون از کمکتون . امشب امتحان می کنم . بله می زنم . چطور؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

چطور کسی نمیفهمید؟من همون نگاه اول فهمیدم.
    مهم اینه که شما خلوص نیت داشتید،ایناش مهم نیست!
    راستی کاربری که پست 1000 رو زده تعداد پستاش بالاست،چجوری پستش باید تایید میشده؟!! من مشکوکم! مدارکش هم موجوده!
    البته پس از كارشناسي هاي فني بسيار .... اوهوم آب لطفا
    و مشورت و همفكري با كارشناسان ناسا (همين ناساي خودمون) و با كسب اجازه از خداوندگار تقلب به اطلاع حضار (درست نوشتم؟) و اساتيد (حالا چي ؟) ميرساند كه اين تصوير يك هواپيما است (ببخشيد متن سخن راني من كو ؟) آها كه اين يك هواپيماي قلابي است!

آخه اوني كه اينو زده اينقدر كم هوش بوده (خداي نكرده از ما كه نبوده ؟) كه متوجه نشده سايه موتور پائين كلا رو بدنه افتاده اما سايه موتور بالائي نه ؟ با توجه به اينكه سايه تمام دم و الويتور رو بنده هست!‌و يك چيز ديگه چرا بال رو بر نداشته ؟ مشخصه چون پس زمينه دم يك تصوير مات و بلور شده هست. و استفاده از مهر لاستيكي براي پاك كردنش راحت. (احتمال داره خودش اينطوري كرده باشه) اما پس زمينه بال يك منظره كاملا روشن داره كه باز سازيش رو سخت ميكنه و احتمالا از حوصله طرف خارج بوده. البته اين بخش پنهانش بود.
    بخش آشكار ميگه آخه يه نگاه به اون موتور بالائي بندازيد محل اتصال موتور با دم داره فرياد ميزنه منو از موتور پائيني كپي كردن!
    و در آخر اينكه پرنده ها رو با يك موتور تست ميكنند اما براي اين كار لازم نيست موتور رو بردارن (خاموشش كنن كفايت ميكنه )
    تمام گفته هاي فوق فرضيات بنده بوده و نويسنده هيچ گونه مسئوليتي را نخواهد پذيرفت..

ديدين اين سايت ها و وبلاگ هاي هك رو ؟ بهت ياد ميدن اول چطور تو ياهو IP طرف رو كش بري ... بعد با همون IP اول سيستمشو خاموش روشن كني... هاردشو پاك كني.... مونيتور رو بسوزوني .... سيستم رو بتركوني .... در نهايت يارو رو پودر كني بعد آخرشم ميگن در صورت استفاده نامناسب شما از مطالب فوق هيچ گونه مسئوليتي متوجه نويسنده نخواهد بود!!!! (آخه كجاش مناسب بود كه من ازش استفاده كنم!؟)

آقای چوبینه این تکسچر های توی پوشه تکشچر رو من نمیتونم با فتوشاپ باز کنم،باز نمیشه،شما چجوری باز میکنید؟
    البته اونها رو نبايد با فتوشاپ باز كنيد. بايد پينت كيت اون پرنده رو تهيه كنيد تو فتوشاپ قلقلكش بديد و در نهايت ايمپورت بفرمائيد.
    يه نگاه به امضاي بنده بندازيد . از همين جنگولك بازيا در آوردم!

ممكنه مشكل ما سر پست 998 يا 997 يا حتي 996 باشه. در هر صورت تحقيق به عمل آمده و متخلف به پرواز به دوردنيا با توپولوف 154 محكوم خواهد شد.

پيشنهاد ميكنم واسه پست 1113 همگي بريم پرواز گروهي كه اگه تو تايپيك زلزله اومد گرفتار نشيم! نهسيه ديگه همه چيز ممكنه!!
    Last edited by bahram-choubine; 08-09-2009 at 20:56.

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نميتونيد از ريپينت همون پرنده استفاده كنيد ؟
    پينت كيتش رو كه احتمالا نداريد لطف كنيد هموني رو كه مي فرمائيد دانلود كرديد و خوب نبود texure هاش رو بهم برسونيد. به روي چشم براتون اديت ميكنم. البته اگر بفرمائيد براي 747 كدوم شركت ميخويد ممكنه خودم پينت كيتش رو داشته باشم.
    ميتونم 400-747 pmdg , PW , RR , GE رو براتون بزنم . خود پرندش رو داريد ؟
    البته شما كه ديگه از اونجا دانلود نميكنيد! منم كه دسترسي به سايت ندارم (در حال انتقال) پس تو 4shared آپ ميكنم. حالا چه رمزي روش بزارم ؟ فارسي يا چيني باستاني

پاينده باشيد
    والله من دارم ولی لامصب حجمش بالای 40 مگابایت هست !! خیلی سخته آپلود کنم

این عکسش هست در حال فرود رو باند 29 چپ مهرآباد:

علاوه بر اینها ایرباس ماهان و فوکر 100 ایران ایر و توپولوف کاسپین و ایرباس و توپولوف 154 ایران ایر تور رو هم دارم ولی حجمش خیلی بالاست

من از یه فروم دیگه به اسم آئرواسپیس این دی وی دی رو که شامل چندین مدل هواپیما بود رو به هدیه گرفتم و به رایگان برام پست کردند !! شما هم عضو بشو شاید برات پست کردند !!

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

ای چوبینه!ای خلبان!ای کایپتان!ای بویینگ!ای روزی 10-15نفر زیارت کننده!ای دستم به اون فرامین پروازت!این چه مرگشه که نمیزاره ما آنلاین بازی کنیم؟!؟

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

بچه ها چه جوری باید هلیکوپترش رو بلند کنی؟
    اصلا نمیشه که!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

چوب كاري ف ي لتر!!!!!!!!!
    اي من قربون اون سيگار برگ و ريش چگوارائيت برم! منم سيستمم رو روشن ميكنم بالا نمياد شما ميدونيد چشه ؟ آخه عزيز دل برادر تا كمي بازش نكنيد كه بيل نميدونم چيچيم نميتونه حلش كنه! پراكسي داريد ؟ فايروال رو اتو هست يا اينتر اكتيو ؟ وقتب ميخوايد كانكت بشيد هيچ بسته اي ارسال نميشه ؟ (اون دوتا مونيتور چشمك ميزنه ؟‌) فقط سنت يا سنت و ريسيو ؟ ده آخه يه چيزي بگو
    در ضمن وقتي دستتون رو فرامين هست مراقب باشيد نلرزه كه خطر داره حسن!

بچه ها چه جوری باید هلیکوپترش رو بلند کنی؟
    اصلا نمیشه که!!
    متاسفانه بر خلاف اونچه كه تصور ميشه پرواز با چرخ بال (حلا نيايد بگيد اي خداوندگار زبان پارسي اي تنديس ايران باستان... اي كه از زبان پارسيت در كتاب ها نوشته اند!!!) خيلي سخت تر از هواپيماست. اما توصيه من
    زماني يه كتاب ديدم كه تيتر درشتش اين رو ميرسوند (آموزش نواختن نت هاي سرعتي) با كلي شوق و ذوق خريدمش و وقتي خوندم پنچريدم كه يارو نوشته بود تمارين فوق را با تمرين و ممارست (يه همچين چيزي) بسيار بنوازيد . چرا كه تنها را تمرين و باز هم تمرين است )

اين توصيه من به شما.....

پاينده باشيد
    Last edited by bahram-choubine; 08-09-2009 at 20:33.

13. 2 کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •