تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3739 از 3743 اولاول ... 27393239363936893729373537363737373837393740374137423743 آخرآخر
نمايش نتايج 37,381 به 37,390 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

آسیاتک تماشاخانه را رایگان کرده است ولی من با سیستم هر فیلمی را باز می کنم فقط صفحه سیاه است و هیچ فیلمی نشان داده نمی شود قبلا تماشاخانه باز می شد ولی الآن کلا از کار افتاده است
    دیشب بالاخره توانستم از این سایت فیلم ببینم ولی الآن مثل قبل شده است و هیچ فیلمی باز نمی شود و صفحه سیاه نمایش داده می شود

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اسیاتک اینترنتش گرون شده ! طی کدوم بخشنامه ؟ من ۸ مگ ۴۰۰ گیگ میگرفتم ۱۶۵ تومن الان شده ۲۰۰ تومن !
    میگن افزایش سالانه هست ، ولی شرکت های دیگه زنگ زدم قیمتشون تغییر نکرده و گفتن خبری نیس !
    Last edited by light; 22-03-2023 at 03:29.

3. این کاربر از light بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اسیاتک اینترنتش گرون شده ! طی کدوم بخشنامه ؟ من ۸ مگ ۴۰۰ گیگ میگرفتم ۱۶۵ تومن الان شده ۲۰۰ تومن !
    میگن افزایش سالانه هست ، ولی شرکت های دیگه زنگ زدم قیمتشون تغییر نکرده و گفتن خبری نیس !
    بله برای منم گرون شده.
    سرعت هشت مگابیت با حجم چهل گیگابایت شده صد هزار تومان!!!
    دارن کاری میکنن که کسی نتونه اینترنت بخره.
    ایرانسل هم دیدم گرون کرده.
    الان سالی دست کم دو بار گرون میکنن.

5. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

آسیاتک تماشاخانه را رایگان کرد ولی در عوض پول اشتراک ماهانه اش را از گران کردن سرویس هایش با مبلغ بیشتری ناجوانمردانه از مشترکان می گیرد
    سرویس 4 مگ 100 گیگ را تقریبا ماهی 81 هزار تومان می گرفتم الآن تمدید کردم 130 هزار تومان حساب کردند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آسیاتک تماشاخانه را رایگان کرد ولی در عوض پول اشتراک ماهانه اش را از گران کردن سرویس هایش با مبلغ بیشتری ناجوانمردانه از مشترکان می گیرد
    سرویس 4 مگ 100 گیگ را تقریبا ماهی 81 هزار تومان می گرفتم الآن تمدید کردم 130 هزار تومان حساب کردند
    اکثر شرکتها افزایش قیمت دادن الان سرویسها سرعت 4 مگ شاتل 90 گیگ میده 120 هزارتومن مخابرات 185 گیگ 152 هزارتومن صبانت 80 گیگ 136 هزارتومن های وب 90 گیگ 120 تومن و البته بعضی شرکتها هم جشنواره دارن سرج کنی پیدا میکنی قیمتهاشون خیلی خوبه

8. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سرعت اینترنت در چالوس به ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه رسید

با رونمایی از پروژه اینترنت فیبر نوری (FTTX) آسیاتک در چالوس، سرعت اینترنت در این شهر برای نخستین بار به حدود ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه افزایش یافت.

مراسم رونمایی از پروژه اینترنت فیبر نوری (FTTX) آسیاتک در چالوس، جمعه ۲۲ اردیبهشت با راه‌اندازی خدمات اینترنت مبتنی بر فیبر نوری در هنرستان زنده‌یاد «قربانی» این شهرستان با حضور امیر محمدزاده لاجوردی، قائم مقام وزیر ارتباطات انجام شد.

پروژه راه‌اندازی فیبر نوری در استان مازندران مهر سال گذشته با مشارکت مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک و وزارت ارتباطات در چالوس آغاز شد و اکنون بهره‌برداری از آن در سطح آزمایشی، در هنرستان زنده‌یاد «قربانی» این شهرستان آغاز شده است. سرعت اینترنت این مرکز آموزشی در این مراسم، مورد سنجش قرار گرفت و متولیان پروژه از افزایش سرعت آن به ۹۳۰ مگابیت بر ثانیه خبر دادند. این پروژه با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریالی آسیاتک آغاز شده است و توسعه آن در استان مازندران ادامه دارد.

قائم مقام وزیر ارتباطات در بخشی از سخنرانی خود در این مراسم گفت: هفته آینده با حضور رئیس‌جمهوری در آئینی، سه میلیون خانوار زیر پوشش فیبر نوری قرار می‌گیرند و نوارهای شهر چالوس هم که بیش از ۳۰ هزار خانوار هستند از این مزیت بهره‌مند می‌شوند.

لاجوردی ادامه داد: سرعت فیبرنوری بیش از ۱۰۰ برابر وضعیت موجود است؛ موضوع دیگر اینکه توسعه متوازن فیبر نوری هم بسیار حائز اهمیت است و اینکه برخوردای از اینترنت پر سرعت، مناسب و با کیفیت فقط منحصر در شهر باشد، رویه مورد قبولی نیست. بنابراین باید در تمام نقاط شهری و روستایی شهرستان چالوس و دیگر مناطق مازندران هم بروز چنین اتفاقی را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌های این دولت برخورداری نقاط روستایی بالای ۲۰ خانوار و پوشش صددرصدی فیبر نوری تمامی شهرهاست، افزود: تا پایان فعالیت دولت دست‌کم ۲۰ میلیون خانوار زیر پوشش این شبکه قرار می‌گیرند.

سرعت اینترنت در چالوس به ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه رسید

سال گذشته، محمدعلی یوسفی‌زاده، مدیرعامل آسیاتک در جریان مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری در مازندران تاکید کرده بود: طی تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت ارتباطات منعقد شده است، یک میلیون خانوار توسط این شرکت از پروژه اینترنت سرعت برخوردار می‌شوند و استان مازندران مشمول این طرح می‌شود. هوشمندسازی این استان و شهرهای آن، نیاز اساسی استان است. طی ۶ ماه سرویس کامل و پایدار فیبر نوری در چالوس، به دسترسی ۳۵ هزار خانوار به اینترنت پر سرعت کمک می‌کند. با اجرای این طرح، سرعت اینترنت تا ۱۰۰ برابر وضعیت کنونی ارتقا می‌یابد و حداقل سرعت آن ۱۰۰ مگ برثانیه است.

10. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeed.rg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان اینترنت از دیروز صبح تا حالا قطعه (تهران مرکز مخابراتی دانشگاه) هر چی زنگ میزنم پشتیبانی آسیاتک میگه مرکزتون اختلال داره دارن برطرف میکنن می خواستم ببینم کس دیگه ای همچین مشکلی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تبریز هم از دیشب قطعه

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تبریز هم از دیشب قطعه
    سلام منم از تبریز هستم نت شما هم قطع وصلی داره؟ الا 1 هفته است نت من هر روز چندباری هی ریست میشه خود به خود رسما انگار رو خط نویز شدید هست!! 1 ساعتی کار میکنه ساعت بعدی 50 باری هی مودم ریست میشه و.......

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام منم از تبریز هستم نت شما هم قطع وصلی داره؟ الا 1 هفته است نت من هر روز چندباری هی ریست میشه خود به خود رسما انگار رو خط نویز شدید هست!! 1 ساعتی کار میکنه ساعت بعدی 50 باری هی مودم ریست میشه و.......
    برای منم 3 روزه اینطوزیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •