تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 9 از 3743 اولاول ... 567891011121319591095091009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

منم میخوام برم صبانت... چون اصلا از تعرفه های جدید آسیاتک خوشم نمیاد و میخوام که سرعت زیاد رو تجربه کنم...

ماهی 18900 تومن میدم سرعت 128 تا 512 ترافیک 5 گیگ... تازه شبا هم نا محدوده... آسیاتکم بره بمیره...
    سلام

دوست عزیز به نظر من همون 2 گیگ بگیر ؛ چون من هم ماه اول فکر می کردم کم میاد 5 گیگ گرفتم ولی 2 گیگ رو 2

روز آخر فقط دانلود کردم ؛ بعدش دیگه فقط 2 گیگ گرفتم دانلود هام رو میذارم واسه شب وب گردی روز

موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تعرفه های جدید برای کیاست؟ من که چند ماه شارژ میکنم هیچ تعرفه ای هم برای من نیومده... همون پول رو میدم با همون تعرفه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

سلام

دوست عزیز به نظر من همون 2 گیگ بگیر ؛ چون من هم ماه اول فکر می کردم کم میاد 5 گیگ گرفتم ولی 2 گیگ رو 2

روز آخر فقط دانلود کردم ؛ بعدش دیگه فقط 2 گیگ گرفتم دانلود هام رو میذارم واسه شب وب گردی روز

موفق باشید
    حالا ببینم چی میشه... شاید 2 گیگ گرفتم... نمیدونم...

تعرفه های جدید برای کیاست؟ من که چند ماه شارژ میکنم هیچ تعرفه ای هم برای من نیومده... همون پول رو میدم با همون تعرفه!
    دفعه بعدی که بخواین شارژ کنین باید طبق تعرفه های جدید شارژ کنید...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Cleeev; 21-07-2008 at 16:11.

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

منم میخوام برم صبانت... چون اصلا از تعرفه های جدید آسیاتک خوشم نمیاد و میخوام که سرعت زیاد رو تجربه کنم...

ماهی 18900 تومن میدم سرعت 128 تا 512 ترافیک 5 گیگ... تازه شبا هم نا محدوده... آسیاتکم بره بمیره...
    چنین سرویسی رو تو سایتش ندیدم
    لینکش رو بده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دفعه بعدی که بخواین شارژ کنین باید طبق تعرفه های جدید شارژ کنید...
    کد:
    اینو دفعه ی پیش هم میگفتن! ولی بازم همونو پرداخت میکنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض Sabanet.ir

چنین سرویسی رو تو سایتش ندیدم
    لینکش رو بده ؟
    سرویس 128 ماهیانه 15000 تومن با 5 گیگ محدودیت حجمی که با هزینه مخابرات 300 تومن و عوارض و مالیات 6 درصد میشه 18900 تومن... و همونطوری که میدونیم این 128 در واقع سرعتش معمولا بین 256 تا 512 میچرخه تا کاربران صبانت محدودیت حجمیشون رو زودتر تموم کنن... ولی ما که این سیاست شرکت صبانت رو میدونم با دیدن سرعت زیاد جو گیر نمیشیم...
    کد:
    اینو دفعه ی پیش هم میگفتن! ولی بازم همونو پرداخت میکنم
    این قضییه رو من هم میدونم ولی حداکثر این ماه یا ماه آینده بهتون اطلاع میدن که تعرفه های جدید رو رعایت کنید... شایدم براتون بدهی بزنن... به 1844 دات ir برو و ببین توی اکانتت چیزی در مورد بدهی ننوشته باشه... ممکنه که براتون بدهی بزنن... از این شرکتای ایرانی هیچ چیزی بعید نیست... البته دوستان گفتن که هنوزم با همون قیمتای قبلی شارژ میکنن ولی من که زنگ زدم پرسیدم گفتن که تمامی سرویس ها در شارژ جدیدشون باید تعرفه هاشون رو تغییر بدن و سرویس های 64 (مثل من) دیگه فروخته نمیشن و باید بیان 128... مطمئن باشید طی چند ماه آینده یا بهتون زنگ میزنن یا دیگه شارژتون نمیکنن......................... . .... .. .. ... ... .. ...... .. . . .. . . .. .. . .. . . .... ....... .. . . ... ....... .. ....
    Last edited by Cleeev; 21-07-2008 at 16:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نظرتون راجب به اشتراک 6 ماهه 128 با محدودیت 13 گیگ کلی چیه؟
    ماهی 7000 تومن!
    برای وبگردی و دانلود کم تا چه حد خوبه؟
    من تا قبل از این 128 نامحدود داشتم. و اصلا نمیدونم محدودیت چطوریه!
    مثلا وبگردی خالی چقدر در ماه کم میکنه؟
    این برای کجاست؟
    اقا جایی سراغ دارید مثل همین ده هزارتومانیه آسیا تک بدون محدودیت؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سرویس 128 ماهیانه 15000 تومن با 5 گیگ محدودیت حجمی که با هزینه مخابرات 300 تومن و عوارض و مالیات 6 درصد میشه 18900 تومن... و همونطوری که میدونیم این 128 در واقع سرعتش معمولا بین 256 تا 512 میچرخه تا کاربران صبانت محدودیت حجمیشون رو زودتر تموم کنن... ولی ما که این سیاست شرکت صبانت رو میدونم با دیدن سرعت زیاد جو گیر نمیشیم...
    کد:

این قضییه رو من هم میدونم ولی حداکثر این ماه یا ماه آینده بهتون اطلاع میدن که تعرفه های جدید رو رعایت کنید... شایدم براتون بدهی بزنن... به 1844 دات ir برو و ببین توی اکانتت چیزی در مورد بدهی ننوشته باشه... ممکنه که براتون بدهی بزنن... از این شرکتای ایرانی هیچ چیزی بعید نیست... البته دوستان گفتن که هنوزم با همون قیمتای قبلی شارژ میکنن ولی من که زنگ زدم پرسیدم گفتن که تمامی سرویس ها در شارژ جدیدشون باید تعرفه هاشون رو تغییر بدن و سرویس های 64 (مثل من) دیگه فروخته نمیشن و باید بیان 128... مطمئن باشید طی چند ماه آینده یا بهتون زنگ میزنن یا دیگه شارژتون نمیکنن......................... . .... .. .. ... ... .. ...... .. . . .. . . .. .. . .. . . .... ....... .. . . ... ....... .. ....
    اخرین بار که یه هفته مونده بود تموم شه زده بودن به علت بدهی قطع خواهد شد بعد که پرداخت کردم درست شد

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ميخوام سرويس زير رو از آسيا تك بگيرم.
    سرويس با محدوديت حجمي
    3 ماهه 128/128 Kbps تا
    21000تومن
    ميخوام بدونم كل هزينه اوليه اش در مياد 68000 تومن ؟
    بعد از سه ماه دوباره فقط بايد 21000 تومن بدم؟
    ببخشيد آخه من تا حالا دي اس ال نداشتم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

11 AsiaTech vs Sabanet

من ميخوام سرويس زير رو از آسيا تك بگيرم.
    سرويس با محدوديت حجمي
    3 ماهه 128/128 Kbps تا
    21000تومن
    ميخوام بدونم كل هزينه اوليه اش در مياد 68000 تومن ؟
    بعد از سه ماه دوباره فقط بايد 21000 تومن بدم؟
    ببخشيد آخه من تا حالا دي اس ال نداشتم.
    آسیاتک رو بیخیال شو... تا همین یه ماه پیش 128 نامحدود میداد 15000 تومن... هزینه راه اندازی هم 5000 تومن بود... الان همونطور که میبینی خیلی قیمت هاش رو برده بالا و محدودیت های بدی روی سرویس هاش گذاشته... اکثریت آسیاتک دارا میخوان برن صبانت... چون هم قیمت های بهتری داره و هم ساعات نامحدود شبانه داره و هم سرعتش زیاده...

ببینید کارمون به کجا رسیده... توی اون کشورایی که بهشون میگیم شیاطین بزرگ، مردم با ماهی 14 دلار 768Kbps اینترنت از بهترین شرکت ها میگیرن... توی ایران برا 128 باید ماهی حدود 25 دلار بدیم... تازه انواع و اقسام عوارض و مالیات دولتی هم میاد روش...

توی اون سرویسی که شما مشخص کردید هزینه ماهانه براتون با مالیات و عوارض میشه 25260 تومن در ماه... آدم عاقل یه چنین چیزی رو نمیخره...

من الان خودم آسیاتکم و میخوام برم صبانت...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •