تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3695 از 3745 اولاول ... 269531953595364536853691369236933694369536963697369836993705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,941 به 36,950 از 37443

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

فک کنم باید زنگ بزنی

خلاصه تستارو مثل دیده بان بذار و ببینیم چقدر فرقی کرده.
    اخه کلا 30 دقیقه نیست خریدم زنگ بزنم چی بگم
    اره تست میزارم

2. 2 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

اخه کلا 30 دقیقه نیست خریدم زنگ بزنم چی بگم
    اره تست میزارم

DDDDD:

آسیاتک خیلی سریع رانژه میکنه اینجا

4. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

DDDDD:

الان برسی کردم دوباره نوشته نامه به مخابرات ارسال شده برای رانژه مخابرات تا ساعت چند هست امروز؟

6. 2 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

های وب که کلا پرته عمرا سمتش بره یکی مگه اینکه بیخیال پینگ شه، یعنی بدترین شرکت Servco هم پروفایل گیم داره، این های وب هنوز هم نداره!!!!!!! چندین ساله FCP هست خیر سرش!!!
    فکر کنم جدیدا برداشته چون من یکی دو سال پیش داشتم پروفایل گیم داشت اما بازم پینگش خوب نبود

8. 2 کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

فکر کنم جدیدا برداشته چون من یکی دو سال پیش داشتم پروفایل گیم داشت اما بازم پینگش خوب نبود

عه پس داشته؟ والا رفیق من 6 سال های وب داشت، تو این 6 سال هر بار پشتیبانی گفت، اونا گفتن که نداریم، خودمم پرسیدم گفتن ما کلا نمیدیم پروفایل گیم رو سرویس، شاید پیچوندن چی بگم...

البته پینگ 20 بدون پروفایل گیم هم ممکنه با تهران شما که رشت هستید. تو مودم تون نوشته بود FastPath?

الان برسی کردم دوباره نوشته نامه به مخابرات ارسال شده برای رانژه مخابرات تا ساعت چند هست امروز؟
    وصل نشد؟
    Last edited by alottadamage; 03-09-2020 at 23:17.

10. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

عه پس داشته؟ والا رفیق من 6 سال های وب داشت، تو این 6 سال هر بار پشتیبانی گفت، اونا گفتن که نداریم، خودمم پرسیدم گفتن ما کلا نمیدیم پروفایل گیم رو سرویس، شاید پیچوندن چی بگم...

البته پینگ 20 بدون پروفایل گیم هم ممکنه با تهران شما که رشت هستید. تو مودم تون نوشته بود FastPath?

وصل نشد؟

نه فرداام که جمعس رفت شنبه

12. 3 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

البته پینگ 20 بدون پروفایل گیم هم ممکنه با تهران شما که رشت هستید. تو مودم تون نوشته بود
    نه دقیق یادمه پروفایل گیم فعال کردند پینگ پائین اومد شاید شهر و مرکز مخابراتی متفاوت باشه اما در کل بازم زیاد برای گیم مناسب نبود

14. 4 کاربر از Sorrow_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

رفقا نظرتون در مورد سرویس vdsl شرکتا چیه مثل آسیاتک یه سوالی که برام پیش اومده اینه که پوشش برای همه اونایی که adsl دارن ازش می تونن vdsl بگیرن؟یا این که اینم مثل بقیه اول میره سمت لاکچری نشین ها مثل جردن و ... چون اگه اینطوری باشه فقط فکر کنم چند سال طول بکشه حتی بتونه کل کرج رو پوشش بده چه برسه بقیه استان ها

16. 2 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

رفقا نظرتون در مورد سرویس vdsl شرکتا چیه مثل آسیاتک یه سوالی که برام پیش اومده اینه که پوشش برای همه اونایی که adsl دارن ازش می تونن vdsl بگیرن؟یا این که اینم مثل بقیه اول میره سمت لاکچری نشین ها مثل جردن و ... چون اگه اینطوری باشه فقط فکر کنم چند سال طول بکشه حتی بتونه کل کرج رو پوشش بده چه برسه بقیه استان ها
    همش برمیگرده به همت مخابرات منطقه و شهر و شهرستان و استان. اگر بی بخار باشن و براشون اهمیتی نداشته باشه اونوقت پروژه رو لاک پشتی میبرن جلو. اگر فشاری از بالا بیاد که منطقه تون رو سریعتر کافو بزنید و اوکی کنید خب خوش به حال اونایی که واقعا دوست دارن مثل بقیه ادمای کشورای دیگه سرعت بالا و خط با کیفیت داشته باشن میشه.

من که شنیدم میگن وی دی اس ال روی همین مودم ای دی اس ال ها هم میدن، تا اونجایی که مودم adsl کشش داره که گویا 24 مگابیت باشه برات پر میکنن. دیگه حالا بستگی به خود طرف داره که سرعت بالاتر بخاد یا همون 24 مگابیت کافیش باشه.

ولی هر چی که باشه قطعا از این adsl تاریخ مصرف گذشته با این کیفیت پایین بهتره برا گروهی از کاربرا.

18. 3 کاربر از h_gh_gamkhor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

DDDDD:

باریکلا به آسیاتک معمولاً مخابرات مشتریای خودشو حداکثر 48 ساعته رانژه میکنه ولی شرکتهای خصوصی حداقل 7 روز رو شاخشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •