تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 137 از 141 اولاول ... 3787127133134135136137138139140141 آخرآخر
نمايش نتايج 1,361 به 1,370 از 1406

نام تاپيک: سوالات و حل مشکلات در مورد فایل‏های تصویری و فیلمهای دانلودی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

باتشکر از شما.اما بازم نشد .بعضی فیلم هارو راتولب تابم نشان میده بازیرنویس درست اما وقتی میزنم به گیرنده دیجیتال زیرفیلم فقط نقطه نقطه نشان میده.چرا؟
    پس مشکل از برنامه نیست، باید ببینید دستگاهتون از چه انکدینگی و به چه صورت پشتیبانی میکنه و در اون مسیر که گفتم بگذاریدش روی اون، حتی ممکنه در لپتاپتون خراب نمایش داده بشه ولی در پلیر بشکل مناسب. دو راه دارید رجوع به راهنمای دستگاه + پرس و جو از کسانی این مدل رو دارند(سر بزنید به انجمن صوتی و تصویری) یا آزمون و خطا.
    ضمنن یک روش خیلی میتونه کمک کنه، تا حالا فیلمی با زیرنویس درست در دستگاهتون نمایش داده شده؟ اگر بله با همون برنامه مشخصاتش رو پیدا کنید و بگید یا استخراج و آپش کنید.

2. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esi900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

پس مشکل از برنامه نیست، باید ببینید دستگاهتون از چه انکدینگی و به چه صورت پشتیبانی میکنه و در اون مسیر که گفتم بگذاریدش روی اون، حتی ممکنه در لپتاپتون خراب نمایش داده بشه ولی در پلیر بشکل مناسب. دو راه دارید رجوع به راهنمای دستگاه + پرس و جو از کسانی این مدل رو دارند(سر بزنید به انجمن صوتی و تصویری) یا آزمون و خطا.
    ضمنن یک روش خیلی میتونه کمک کنه، تا حالا فیلمی با زیرنویس درست در دستگاهتون نمایش داده شده؟ اگر بله با همون برنامه مشخصاتش رو پیدا کنید و بگید یا استخراج و آپش کنید.
    مشکل اصلی من عدم پخش زیرنویس هنگام پخش فیلم از طریق usbتلویزیونم است(مدل تی وی:پلاسمای پاناسونیکمدلvt30)!!!اگرهم از طریق گیرنده دیجیتال که مارشال است پخش کنم خرچنگ فورباغه پخش میکنه!!!روش های بالا جواب ندادوباتشکر از شما

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مشکل اصلی من عدم پخش زیرنویس هنگام پخش فیلم از طریق usbتلویزیونم است(مدل تی وی:پلاسمای پاناسونیکمدلvt30)!!!اگرهم از طریق گیرنده دیجیتال که مارشال است پخش کنم خرچنگ فورباغه پخش میکنه!!!روش های بالا جواب ندادوباتشکر از شما
    خواهش میکنم.

مشکل گیرنده دیجیتالتون برمیگرده به همون انکدینگ...مطمئن باشید! البته رجوع به منوال دستگاه فراموش نشه.
    روش تغییر هم که گفته شد.

در مورد تی وی تون هم خوب بود کاری که بهتون پیشنهاد دادم رو میکردید(رجوع به راهنمای دستگاه)شما باید مطمئن میشدید که تی وی تون ساپورت زیرنویس داره؟ و اگر داره برای MKV رو هم شامل میشه؟ بنظر میاد که به این صورت نباشه! من الان در دفترچه راهنمای یکی از مدلهای این سری(TC-P65VT30) میبینم که زده :
    Subtitles are not supported
    in MKV file

مدل شما هم همینه؟ پس راه چندانی برای SRT و سافت کد باقی نمیمونه. ببینید آپدیتی چیزی برای دستگاهتون نیامده...

5. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    دوستان بنده یک فیلم دانلود کردم که صدای اون جلوتر از صحنه های فیلمه .
    چطور میتونم همچین مشکلی رو برطرف کنم ؟!
    اصلا راهی هست؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود
    دوستان بنده یک فیلم دانلود کردم که صدای اون جلوتر از صحنه های فیلمه .
    چطور میتونم همچین مشکلی رو برطرف کنم ؟!
    اصلا راهی هست؟
    سلام، برنامه های مثل POT و VLC و KMP و... قابلیت سینک کردن صدا با تصویر رو دارند...
    برای مثال با KM ، برید به منوی Playback، گزینه Audio Resync و زمان دلخواه رو اعمال کنید.

اگر میخواهید بطور کلی مشکل فیلمتون برطرف بشه و هر بار نیاز به ری سینک نداشته باشید، با برنامه های ادیتوری مثل Avidemux میتونید صدا رو با تصویر هماهنگ و روی فایلتون سیو کنید.

8. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان عزیز .....من یه فایل رو دانلود کردم که زیپه و لی اکسترکت نمیشه.. رمز رو درست وارد میکنم ولی باز نمیشه .. خواهش میکنم هر کس میتونه منو راهنمایی کنه .. منتظرم
    از لطفتون هم پیشاپیش ممنون ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض مشکل در اجرا نشدن فیلم ها

سلام
    من وقتی دارم فیلم یا موزیک ویدوئی FullHD رو اجرا میکنم صدا حدوداً 1 الی 2 ثانیه بعد میاد مثل اینکه طرف اونجا صحبت میکنه بعد از 2 ثانیه صداش میاد
    البته بگم که تو HD اشکال نداره فقط تو FullHD این عدا رو درمیاره و من این رو با KMPlayer امتحان کردم مشکل از چیه؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

سی پی یو شما ضعیفه. سیستم قبلی بنده هم همین طوری بود . الان سیستم جدید گرفتم با سی پی یو قوی هیچ مشکلی نداره

12. 2 کاربر از toufan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

ببخشین سی پی یو Intel Core i7 2.2GHz . 3.2GHz ضعیفه؟؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگر مطمئن هستید که فیلمتان سالم است

از برنامه media player classic استفاده کنید.

آخرین نسخه k lite mega codec را هم نصب کنید.
    ببینید مشکلتان حل میشود یا نه.

15. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •