تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 458 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4574

نام تاپيک: Travian

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dr.mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ●●● اصفهان ●●●

پيش فرض

مصاحیه با tamcat نفر اول بازی تراوین در ایران

ممکنه کمی بیشتر خودتونو رو معرفی کنین؟
    بله، من امين، 26 ساله، ساکن بندر دیلم و فارغ التحصیل مکانیک جامداتم

امین جان چند وقته که تروین بازی میکنی و چطور با این بازی آشنا شدی؟
    25 روزه، از طریق دوستام

یعنی این اولین تجربه‌ی بازی تونه؟
    بله

بعنوان اولین تجربه موفقیت خیره کننده ایه.
    شايد، ...ولي من اشتباهات زيادي مرتکب شدم

مثلن؟
    زيادن، مثل دست کم گرفتن حریفان. اما دوست دارم اگه وقت شد توی دات کام جبران کنم.

روزی چند ساعت بازی می‌کنی؟
    من 18 الي 20 ساعت

20 ساعت؟ واقعن؟!
    بله، امروز از اون بيست ساعتي‌هاست
    در واقع من 20 ساعت آنلاينم و سعی می‌کنم به باقی کارهام بین ساعات بازی برسم.

TomCat رو چند نفر مدیریت می‌کنن؟
    من و دوستم حسین که 21 سالشه، با هم همشهری هستیم و کامپیوتر میخونه، در واقع موقعی که من نیستم اون به کارا میرسه.

کمی در مورد اسم اکنتت توضیح میدی؟ چرا تام کت؟
    تام کت (F14) اسم یک هواپیمای شکاری و بمب افکنه برای اولای بازی و F117 هواپيماي پرواز در شب به منظور حملات شبانه که تا حالا کلي موفق بوده...

یک سوالی که شاید برای خیلی‌ها مطرح باشه اینه که چطور به این رتبه رسیدی، خیلیا با تو بازی رو شروع کردن ولی به موفقیت تو نرسیدن. ممکنه کمی در مورد مدیریت اول بازی صحبت کنی و اینکه چطور باید قوی و خوب شروع کرد؟
    خوب استراتژي ما با بقيه فرق مي‌کنه

ممکنه کمی در مورد استراتژیتون برامون بگی؟
    اين توضيحي طولاني داره
    ضمنن از اونجا که محيط تراوين يه محيطي هست که بازيکناني با افکار گوناگون داره نمي‌شه براي حريفان نسخه پيچيد، بايد رفتار هاي اونا رو بررسي کرد. کاري که من انجام دادم.

چطور حملاتتون رو مدیریت می‌کنین؟ مثلن می‌تونی به ما بگی بطور متوسط روزی چندتا حمله انجام میدین؟
    دارم در اين مورد تجربه کسب مي‌کنم. بيشتر از 300 مورد

هیچ شده وقتی به کسی حمله می‌کنی با خودت این فکر رو کرده باشی که با حمله‌های مداومت امکان رشد رو به یک تازه وارد نمی‌دی و تصمیم گرفته باشی حمله نکنی و بهش فرصت بیشتری برای بازی بدی؟
    من با اين شيوه حمله مداوم مخالفم اصلا کم اتفاق مي‌فته تو فکر فارم کردن باشم.

و دلیل مخالفتت؟
    سریه! من اين نظرم رو شاید بعدا توضيح بدم

اگه یه تازه وارد ازت درخواست کمک کنه بهش جواب می‌دی؟ یعنی اساسن به سوالاتشون جواب میدی
    اگر حتی به نظرت معمولی و سطحی برسن؟
    من روزي بيش از 100 مورد درخواست کمک دارم، اگه نزديکم باشه شايد

منظورم کمک از جنس نیرو یا منابع نیست، مثلن سوالی در مورد بازی داشته باشه؟
    راهنماي؟ خوب نه! اخه وقت نمي کنم، الان هم همه نيروهام موندن...

من توی پروفایلتون این جمله رو دیدم "تنها تفاوت طوفان و نسیم در نحوه ی برخورد آنهاست." میخوام بدونم نظرت در مورد مقوله‌ی قدرت چیه؟
    قدرت امنيت مياره و امنيت صلح

گفتی صلح...من یه پیامی دریافت کردم که گروهی دنبال ایجاد اتحاد صلح در تروین هستن و خواسته بودن که معرفی بشن. فک می‌کنی تقابل این گروه و شما که شعار جنگ جنگ تا پیروزی در پروفایلتون هست
    چطور می‌شه؟
    البته من اتحاد «...» رو به خاطر حس جنگ طلبيشون انتخاب کردم. وقتی از صلح حرف میزنم منظورم صلح با افراد خارج از 60*60 ما هستش.

اساسن به نظرت می‌شه دراین بازی از صلح صحبت کرد؟ به نظر خیلیا این بازی یه بازیه خشنه.
    کاملا، قانونش هم قانون دنياي امروزه، يعني جنگل!

یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که برام در پروفایلتون جالب بود این بود که نوشتین با کسی در تراوین صحبت نمی‌کنین، واقعن همین‌طوره؟
    اخه وقت ندارم، ترجیح می‌دم با یاهو چت کنیم، اون هم ساعت دو شب، بعد از بی. بی. سی فارسی

ممکنه به دوستتون که دهکده‌ای در اطراف شما داره اما در یه اتحاد دیگه ست حمله کنی؟
    حتما، اخه يه اينجور کسي هست بهش گفتم بياد با ما قبول نکرد، البته داره قبول می‌کنه ...

امین، وقتی به نفرات برتر تراوین نگاه میکنی اکثرا از نژاد توتن هستن این قابلیت نژاد توتنه، یا اینکه این بازیکنای حرفه ای هستن که دوست دارن با این نژاد بازی کنن؟
    منم روز اول گول ساختم، البته بچه‌ها ساختن برام، اما بعد از بررسي همون يک ساعت اول فهميدم که توتن ها بهترين نژادن.

ممکنه برای چند ثانیه ای این امکان رو به ما بدی که بعنوان سیتر بتونیم دهتون رو ببینیم؟
    نه! سريه، ببخشيد
    میدونی خود من دهکده ی خیلیا رو ديدم اونا دارن بر عکس من بازی میکنن شيوه بازي من با خيليا متفاوته...

امین جان به هر حال خیلی از وقتی که به ما دادی ممنون.
    خواهش میکنم.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ●●● اصفهان ●●●

پيش فرض

مصاحبه با سامان سعادت بازیکن اینترنشنال تراوین

تشکر می‌کنم که دعوت ما رو برای مصاحبه قبول کردی، اگه ممکنه برای شروع کمی بیشتر خودتو معرفی کن؟
    من سامان سعادت، فوق دیپلم حسابداری، 28 ساله و ساکن بوشهرم.

سامان جان چند وقته که تروین بازی می‌کنی و کلن چطور با این بازی آشنا شدی؟
    به طور جدی نزدیکه سه ساله که بازی می‌کنم، با این بازی از طریق یکی از دوستام در تایلند آشنا شدم.

توی چه سرورای دیگه‌ای بازی کردی؟
    .com هفت و هشت و سرور عربا

تا اونجایی که شنیدیم شما توی یکی از این سرورا بازی رو تموم کردی، ممکنه بگی کدوم سرور بوده و در مورد مراحل آخر بازی کمی برامون توضیح بدی؟ من فکر می‌کنم خیلی از بازیکنای ایرانی دلشون می‌خواد در مورد ادامه و انتهای بازی اطلاعاتی داشته باشن.
    توی سرور عربا بود، اما یه نکته‌ای رو لازمه که بگم و اون اینکه توی اون بازی من یک نفر از یک مجموعه بودم که با هم زحمت می‌کشیدن، کار می‌کردن و برای ارتقا سطح بازیشون با هم همکاری می‌کردن، من توی اون سرور بیشتر نیرو می‌ساختم و منابع می‌فرستادم.
    یه چیزی هم در مورد انتهای بازی باید بگم و اون اینکه در انتهای بازی احساس می‌کنی که انتهای همه‌ی این زحمتا تهی تموم میشه، حتی از طرف سرور یه PM هم به شما زده نمیشه.
    در مورد مراحل نهایی بازی هم اگه بخوام بطور مختصر بگم زمانی که شما توی 10 تا دهتون غیر از ده اصلی خزانه بزنید و اونا رو تا مرحله 10 آپ کنین، نقشه ی ده ناتارها برای شما پیدا میشه و شما باید اون ده رو تصاحب کنین و توش شروع به ساختن wander کنین.
    بعد از تصاحب ده ناتارها کل سرور بر علیه شما بلند میشن و خود ناتارها هم برای پس گرفتن دهشون به شما حمله می‌کنن. شما توی این مراحل هم باید دفاع کنین و هم ww آپ کنین که این تا مرحله 100 ادامه داره.
    با این توضیحات رسیدن به این مراحل و تموم کردن سرور یک کار گروهیه، ممکنه کسی تنهایی این کارو بکنه؟
    نه اصلن نمی‌شه، موفقیت در مراحل نهایی کاملن یه کار گروهیه، یعنی باید همه بخوان.
    ضمنن اینو هم باید بگم که در کل سرور فقط 13 نفر میتونن ww بزنن.

پس به نظر می‌رسه که نقش اتحادها، قدرتشون و میزان همکاری بین اعضای اونا و مدیریت دقیق و قوی اونها در مراحل اخر بازی خودشو نشون میده؟
    صد در صد

همه‌ی این مراحلی که گفتی چقدر طول می‌کشه؟
    بستگی داره به کمک‌ها، درگیری‌ها ولی حدودن دو یا سه ماه.

و کل بازی؟
    یک سال تقریبن البته با گلد.

با گلد؟
    بله به این خاطر که گلد خیلی کمک می‌کنه به شما که بتونین منابعتون رو حفظ کنین، ارتقای سریع بدین و از همه مهمتر منابعتون رو تعدیل کنین.
    قدرت دفاع و هجومتون رو افزایش بدین و ...
    بطور کلی داشتن گلد خیلی میتونه روی روند بازی و سرعت پیشرفت شما تأثیر داشته باشه.

شما خودتم گلد خریدی؟
    آره ، اما توی این سرور هنوز نه.

کلن میشه بازی بدون رسیدن به عمارت جادو تموم شه؟
    نه، هرچند تو ایران تو سرور قبلی شد.

با توجه به اینکه تجربه‌ی بازی تو سرورای دیگه رو داری نظرت در مورد بازیکنای سرور ایران چیه؟
    چی بگم راستش به نظرم توی این سرور بعضیا بازی رو با خیلی چیزای دیگه اشتباه گرفتن، ما شاهد مدیریت و کار گروهی کمتری نسبت به سرورای دیگه هستیم.
    مثلن توی سرورای خارجی شما زمانی حمله ی ده ساعته میبینی که ww می‌زنی، اما تو سرور ایران از این حملات زیاده که ربط چندانی به مدیریت استراتژیک بازی نداره.
    البته به نظرم روز به روز داره بهتر میشه.

موافقم، منم فکر می‌کنم که به مرور بازیکنا حرفه‌ای‌تر میشن و سطح کیفی بازی تو سرور بالا میره.
    صد در صد. مثلن تو سرور قبلی اکثرن فکر می‌کردن که باید به تنهایی بازی کنن و اطلاعاتشون در مورد بازی محدود بود اما به مرور بهتر شد.

روزی چند ساعت بازی میکنی سامان؟
    روزی 14 ساعت

واقعن؟
    اره، حتی بیشتر.
    من توی این سرور یک هفته دیرتر از همه شروع کردم به همین خاطر باید وقت بیشتری بذارم تا این عقب افتادگی جبران بشه. نبود گلد هم یکی از دلایلیه که باعث میشه مجبور باشی وقت بیشتری برای بازی بذاری.

الان رتبت توی این سرور چنده؟
    هشت یا نه فکر می‌کنم.

چی باعث میشه که یک نفر مثل شما که قطعن فعالیت‌های اجتماعی دیگه‌ای هم داره اینقد واسه این بازی وقت بذاره؟
    جذابیت غیر قابل انکارش.
    و اینکه یه جورایی به ایرانی‌ها هم ربط داره...

به ایرانی‌ها؟ چطور؟
    خب این می‌تونه موضوعی باشه که خواننده‌هاتون کمی در موردش فکر کنن.

بله و می‌تونه موضوع جذابی هم باشه، موقع بازی موسیقی هم گوش می‌کنی؟
    کمتر موسیقی گوش می‌کنم موقع بازی، سعی میکنم تمرکزم روی مدیریت بازی باشه، این بازی از یه جهاتی شبیه شطرنجه و به تمرکز و دقت زیادی نیاز داره.
    ضمنن یه مطلبی هم هست که می‌خوام به کسایی که تازه تصمیم به شروع این بازی دارن بگم و اینکه این بازی مملو از شکست و پیروزیه...
    ضمنن پیشنهاد می‌کنم اگر کسی وقت فراغتی داره حتمن دنیای جذاب این بازی رو تجربه کنه.

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دستت درد نکنه.مصاحبه های جالبی بود.میشه منبع رو هم بگی؟
    بابا اینا دیگه کین.....*س خل هستن...
    مگه میشه روزی 20 ساعت بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس کی بخوابی.کی کار کنی؟کی به کارهات برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که کف کردم.
    اونم این بازی.اگه 20 ساعت رو wow بذاری هم کلی بیشتر حال میده هم حداقل سه بعدیه یه حالی میکنی...

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ●●● اصفهان ●●●

پيش فرض

دستت درد نکنه.مصاحبه های جالبی بود.میشه منبع رو هم بگی؟
    بابا اینا دیگه کین.....*س خل هستن...
    مگه میشه روزی 20 ساعت بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس کی بخوابی.کی کار کنی؟کی به کارهات برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که کف کردم.
    اونم این بازی.اگه 20 ساعت رو wow بذاری هم کلی بیشتر حال میده هم حداقل سه بعدیه یه حالی میکنی...
    منبع تراوین پلاسه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازی خورند دیگه
    تمام ووقتشون و می زارن واسه بازی
    بد پشیمون می شن
    به نظر بنده باید از بازی لذت برد نکه بذاری بازی پدرت و در بیاره و اون باهات بازی کنه

5. این کاربر از Dr.mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه GG.Ajax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ساوه

پيش فرض

مصاحیه با tamcat نفر اول بازی تراوین در ایران

ممکنه کمی بیشتر خودتونو رو معرفی کنین؟
    بله، من امين، 26 ساله، ساکن بندر دیلم و فارغ التحصیل مکانیک جامداتم

امین جان چند وقته که تروین بازی میکنی و چطور با این بازی آشنا شدی؟
    25 روزه، از طریق دوستام

یعنی این اولین تجربه‌ی بازی تونه؟
    بله

بعنوان اولین تجربه موفقیت خیره کننده ایه.
    شايد، ...ولي من اشتباهات زيادي مرتکب شدم

مثلن؟
    زيادن، مثل دست کم گرفتن حریفان. اما دوست دارم اگه وقت شد توی دات کام جبران کنم.

روزی چند ساعت بازی می‌کنی؟
    من 18 الي 20 ساعت

20 ساعت؟ واقعن؟!
    بله، امروز از اون بيست ساعتي‌هاست
    در واقع من 20 ساعت آنلاينم و سعی می‌کنم به باقی کارهام بین ساعات بازی برسم.

Tomcat رو چند نفر مدیریت می‌کنن؟
    من و دوستم حسین که 21 سالشه، با هم همشهری هستیم و کامپیوتر میخونه، در واقع موقعی که من نیستم اون به کارا میرسه.

کمی در مورد اسم اکنتت توضیح میدی؟ چرا تام کت؟
    تام کت (f14) اسم یک هواپیمای شکاری و بمب افکنه برای اولای بازی و f117 هواپيماي پرواز در شب به منظور حملات شبانه که تا حالا کلي موفق بوده...

یک سوالی که شاید برای خیلی‌ها مطرح باشه اینه که چطور به این رتبه رسیدی، خیلیا با تو بازی رو شروع کردن ولی به موفقیت تو نرسیدن. ممکنه کمی در مورد مدیریت اول بازی صحبت کنی و اینکه چطور باید قوی و خوب شروع کرد؟
    خوب استراتژي ما با بقيه فرق مي‌کنه

ممکنه کمی در مورد استراتژیتون برامون بگی؟
    اين توضيحي طولاني داره
    ضمنن از اونجا که محيط تراوين يه محيطي هست که بازيکناني با افکار گوناگون داره نمي‌شه براي حريفان نسخه پيچيد، بايد رفتار هاي اونا رو بررسي کرد. کاري که من انجام دادم.

چطور حملاتتون رو مدیریت می‌کنین؟ مثلن می‌تونی به ما بگی بطور متوسط روزی چندتا حمله انجام میدین؟
    دارم در اين مورد تجربه کسب مي‌کنم. بيشتر از 300 مورد

هیچ شده وقتی به کسی حمله می‌کنی با خودت این فکر رو کرده باشی که با حمله‌های مداومت امکان رشد رو به یک تازه وارد نمی‌دی و تصمیم گرفته باشی حمله نکنی و بهش فرصت بیشتری برای بازی بدی؟
    من با اين شيوه حمله مداوم مخالفم اصلا کم اتفاق مي‌فته تو فکر فارم کردن باشم.

و دلیل مخالفتت؟
    سریه! من اين نظرم رو شاید بعدا توضيح بدم

اگه یه تازه وارد ازت درخواست کمک کنه بهش جواب می‌دی؟ یعنی اساسن به سوالاتشون جواب میدی
    اگر حتی به نظرت معمولی و سطحی برسن؟
    من روزي بيش از 100 مورد درخواست کمک دارم، اگه نزديکم باشه شايد

منظورم کمک از جنس نیرو یا منابع نیست، مثلن سوالی در مورد بازی داشته باشه؟
    راهنماي؟ خوب نه! اخه وقت نمي کنم، الان هم همه نيروهام موندن...

من توی پروفایلتون این جمله رو دیدم "تنها تفاوت طوفان و نسیم در نحوه ی برخورد آنهاست." میخوام بدونم نظرت در مورد مقوله‌ی قدرت چیه؟
    قدرت امنيت مياره و امنيت صلح

گفتی صلح...من یه پیامی دریافت کردم که گروهی دنبال ایجاد اتحاد صلح در تروین هستن و خواسته بودن که معرفی بشن. فک می‌کنی تقابل این گروه و شما که شعار جنگ جنگ تا پیروزی در پروفایلتون هست
    چطور می‌شه؟
    البته من اتحاد «...» رو به خاطر حس جنگ طلبيشون انتخاب کردم. وقتی از صلح حرف میزنم منظورم صلح با افراد خارج از 60*60 ما هستش.

اساسن به نظرت می‌شه دراین بازی از صلح صحبت کرد؟ به نظر خیلیا این بازی یه بازیه خشنه.
    کاملا، قانونش هم قانون دنياي امروزه، يعني جنگل!

یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که برام در پروفایلتون جالب بود این بود که نوشتین با کسی در تراوین صحبت نمی‌کنین، واقعن همین‌طوره؟
    اخه وقت ندارم، ترجیح می‌دم با یاهو چت کنیم، اون هم ساعت دو شب، بعد از بی. بی. سی فارسی

ممکنه به دوستتون که دهکده‌ای در اطراف شما داره اما در یه اتحاد دیگه ست حمله کنی؟
    حتما، اخه يه اينجور کسي هست بهش گفتم بياد با ما قبول نکرد، البته داره قبول می‌کنه ...

امین، وقتی به نفرات برتر تراوین نگاه میکنی اکثرا از نژاد توتن هستن این قابلیت نژاد توتنه، یا اینکه این بازیکنای حرفه ای هستن که دوست دارن با این نژاد بازی کنن؟
    منم روز اول گول ساختم، البته بچه‌ها ساختن برام، اما بعد از بررسي همون يک ساعت اول فهميدم که توتن ها بهترين نژادن.

ممکنه برای چند ثانیه ای این امکان رو به ما بدی که بعنوان سیتر بتونیم دهتون رو ببینیم؟
    نه! سريه، ببخشيد
    میدونی خود من دهکده ی خیلیا رو ديدم اونا دارن بر عکس من بازی میکنن شيوه بازي من با خيليا متفاوته...

امین جان به هر حال خیلی از وقتی که به ما دادی ممنون.
    خواهش میکنم.
    آره معلومه اگه کسی تقلب کنه نفر اول میشه اینو که می گم خود mh بهم گفته

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

باگ كه نداره . منظورت اينه كه از دارو دسته ي خودشونه ؟!

پروفشنال RedSpoT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

باگ كه نداره . منظورت اينه كه از دارو دسته ي خودشونه ؟!
    Travian Bot
    فقط یه سرچی بزنید ببینید چی پیدا میکنید!!! این بازی مثل تریبال از قدرت broken circle استفاده نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من موسس اتحاد Orasat هستم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

خیلی بازی با حالیه

فقط اوایلش آدم خوابش می گیره ولی بعد یه مدت خوره ی بازی میشی

اگه کسی هنوز این بازی رو انجام نداده پینهاد می کنم انجام بده

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

من كه اكانتمو 3 روزه دليت كردم .. زيادي وقت گير بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •