تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گوشی نیازهای خواهرم رو برآورده میکنه؟

راي دهنده
31. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Nokia 5610

6 19.35%
  • Nokia N81 معمولی

4 12.90%
  • Nokia E65

1 3.23%
  • Sony Ericsson W580i

4 12.90%
  • Sony Ericsson K850i

2 6.45%
  • Sony Ericsson W910i

3 9.68%
  • Sony Ericsson P1i

5 16.13%
  • HTC S730

3 9.68%
  • LG KU990

1 3.23%
  • Samsung G800

2 6.45%
صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 43 از 43

نام تاپيک: هدیه تولد با گوشی جدید!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

چقد رانی میخوری !!؟!؟!؟!
    ضرر داره پسر

راستش اصلا اهل میوه خوردن نیستم.ولی آب پرتقال تا دلت بخواد..صبح تا صبح میزنم به بدن.چون خسته میشم ببرم تو یخچال و بیارم رو میزم میزارم دیگه نمیبرم .اون بالایی رو مانیتور هم Mango ه.دوس ندارم .2 ماه تو یخچال بود کسی نخوردش.آوردمش اینجا.بازم نمیخورم

دوستان سلام
    اولا ژینا جان مبارک باشه
    k850 هم گوشی خوبی هست
    عکساتون هم قشنگه هم شما هم آقا سامان
    راستی آقا سامان تو پک p1 این هندزفری بلوتوثه بود!!!!!!!
    من پسر خالم گرفته یاد رفته بپرسم بوده یانه

آره.رو پکش بود.من کویت این و گرفتم.پک های کشور های مختلف هم فرق میکنه.مثلا تو اروپا تو پک همین p1 یه gps external هم هست.ولی اینجا نه

این DS220 هم تو پک W910 بود.خودش و فروختم اما هندفریش رو نه
    تا حالا نمیتونستم به p1 وصلش کنم ولی امروز وصل شد

خواهش میکنم قابلی نداشت.
    واسه اون عکس هم نیازی نیست آدم بخوابه رو زمین. وقتی آدم دستشو بیاره پایین و با سطح زمین یکسان کنه
    میتونه از ال سی دیه P1 تصویر رو ببینه. اما برای گرفتن عکس های بهتر البته با دوربین های حرفه ای بهتره که آدم
    با پشت رو زمین بخوابه و عکس بگیره چه شود ....

با پشت؟ با پشت که نمیشه .فکر کنم باید با شیکم خوابید

ممنونم دوست عزیز . لطف دارید.

سامان این 220 هم هندزفری قشنگیه و هم خوب. تازه خوبیشم همونطور که خودت گفتی اینه که گوشی ها
    ازش جدا میشه. اما خوب منم قبلا در تاپیک پی1 اشاره کردم که من چرا 980 گرفتم چون خودم گیرنده بلوتوث دارم.

اما به صرفه ترین هندزفری به نظر من همین دی اس 220 است. اما ناگفته نمونه من تا بحال کیفیت صدا شو
    نشنیدم و نمیتونم در مورد صداش نظر بدم. اما سونی اریکسون بد بیرون نمیده. البته جنسهای اورجینال.

آره.اون گیرنده بلوتوسه چیز خیلی مشتیه.یه چیز دیگه هم هست به نظر من DS980 واسه خانوم ها بهتره.چون ظریف تره و حساس تر.به درد مردا نمیخوره.(مثلا یکی مثل من)
    خب خانوم ها معمولا بیشتر مواظبند و هواسشون جمعه تا ما مردا
    اونروز میخواستم از جیبم بیرون بیارمش افتاد رو زمین.اون پایینش که شارژ میشه یه ضربه کوچک دید.اگهDS980 بود و ال سی دیش میخورد به زمین ...

کیفیت صداش عالیهمخصوصا با اون w910 .با P1 هم خوبه ولی خوب w910 کیفیت صداش یه چیز دیگه بود.

فکر نمیکردم توی این تاپیک همچین مطالب جالبی باشه..اصلا به اسمش نمیخوره!!
    =====
    میگم 970 با 980 خیلی فرق داره؟چه فرقهایی با هم دارن؟

شما اگه افتخار بدین بیاین تو تاپیک حتما مطالب جالبی پیدا میشه

فرق اون 2 تا رو هم نمیدونم.(هنر کردم که نمیدونم )

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان من امشب دی اس 980 رو امتحان کردم.

اول طبق گفته کاتالوگش عمل کردم .
    1. بلوتوث گوشی رو فعال کردم
    2. هندزفری رو روشن کردم و به فاصله 20 سانتی متر از گوشی نگه داشتم . دیگه نرفتم به تنظیمات گوشی خود
    هندزفری گشت و گوشیمو پیدا کرد فقط بعد از پیدا کردن گوشیم و وصل شدنش یک پیغام روی گوشیم ظاهر شد و
    من هم قبول کردم. یعنی وصل شدنش اتوماتیک انجام شد.

بعد اولین کاری که کردم یک موزیک انتخاب کردم و گوش دادم باور نکردنی بود مثل این شکلک شده بودم ...
    کیفیت صدا ... بلندی صدا ... مگاباس خود گوشی رو میگی اصلا در مقابل باسی که این هندز فری داشت
    قابل مقایسه نیست. وقتی صداشو تا آخر بلند میکنم صداش اونقدر دلنشینه که دیگه آدم دلش نمیخواد از گوشش
    در بیاره و دوست داره هی موزیک گوش بده

اتفاقا یکی از دوستامم امشب پیشم بود اونم یدونه w850 با HPM-85 داشت وقتی دقیقا یک موزیک با یک نوع کیفیت
    رو در هر دو گوشی انتخاب کریم و اونم گوش داد باورش نمیشد. اونم تصمیم گرفت بره یدونه بخره

حالا از کاراش بگم ... یک دکمه داره که با چپ و راست کردنش آهنگها رو عوض میکنه و میشه به آهنگ قبل و یا
    جلویی رفت. با دکمه وسطش هم میشه آهنگ رو قطع و دوباره پلی کرد.

زیرش هم 2 تا دکمه دیگه قرار داره . یک دکمه اش برای کم و زیاد کردن صدا هست و با اون یکی هم میشه
    به قسمت های مختلف خود گوشی وصل شد. از طریق این قسمت به 3 قسمت میشه وصل شد.

1. دفتر چه کاتالوگ و اسم ها و شماره هایی که در گوشی با اسم ذخیره شده.
    2. شماره تلفن هایی که باهاشون تماس گرفتیم و یا اونها با ما تماس گرفتند.
    3. مدیا پیر خود گوشی که میشه از طریق اون لیست آهنگ ها رو نگاه کرد و موزیک گوش داد.

وقتی به قسمت اول یعنی دفترچه تلفن خود گوشی وصل میشه اسم ها رو با حروف الفبا دسته بندی کرده

بعد اسم یک نفر رو که در از طریق لیست انتخاب میکنی مثل عکس زیر اول اسمشو نشون میده و بعد از یک دو
    ثانیه شماره تلفنشو نشون میده. با همون دکمه های کم و زیاد کردن آهنگ هم میشه به عقب و جلو رفت تا
    شخص دیگه ای رو بشه انتخاب کرد.

بعد که شماره مورد نظر بدست اومد با زدن دکمه play/Stop تماس بر قرار میشه و میشه حرف زد. میکروفن
    هندز فری هم آنتی نویس داره و صدای شفاف و با کیفیتی رو برای طرف ارسال میکنه.

وقت هم که تماس و آهنگ رو قطع میکنی روی ال سی دی این هندز فری هم نشان وصل بودن هندزفری به
    گوشی رو نشون میده و هم ساعت رو نشون میده تا بدون در آوردن گوشی از کیف یا جیب بشه فهمید ساعت
    چنده و هم مقدار باتری رو نشون میده که چقدر از شارژ باتری هندزفری باقی مونده.

زمانی هم که هندز فری رو خاموش و یا روشن میکنی چند تا حباب به صورت رقص ظاهر میشه و از چپ به راست
    میره .

البته یک نکته ای که فعلا فهمیدم اینه که کیفیت آهنگ در رسا بودن و واضح بودن صدایی که هندزفری تولید
    میکنه خیلی میتونه مهم باشه. من با گوشی دوستم که دبلیو 850 داشت و آهنگ هاش اکثرا 64kbps بودند
    امتحان کردم اون کیفیت و استریو بودن آهنگی رو که من با کیفیت 192 در گوشی خودم داشتم و پخش میکردم
    اصلا قابل مقایسه نبود. و به همین دلیل یکی از آهنگ های خودمو براش براش فرستادم تا مقایسه بهتری
    انجام بشه. اما بازم پی1 با هندزفری دی اس 980 کیفیت و بلندی صدای بهتری داشت تا دبیلیو 850 با hpm-85.

برای گذاشتن عکس های بالا من از یک فیلمی که در یوتوب گذاشته شده استفاده کردم چون این رویو هم در
    مورد دی اس 980 است و هیچ فرقی با مال من نداره. برای راحتی کار از این فیلم کوتاه استفاده کردم.

در این تکه فیلم کوتاه طرز کار با این هندزفری رو کاملا نشون داده. اگر خواستید میتونید به آدرس زیر برید و برای
    بهتر آشنا شدن با این هندزفری و طرز کار با اون این تکه فیلم رو ببینید.

بعد از دیدن این فیلم از سمت چپ میتونید رویو های دی اس 970 و یا 220 رو هم مشاهده کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by zhina_gian; 23-02-2008 at 10:23.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات کاملتون.واجب شد منم بعدا یه DS980 بگیرم
    یعنی اگه کیفیتش از DS220 بیشتر باشه میگیرم
    اگه میتونستین یه DS220 گیر بیارین و با DS980 خودتون مقایسش کنین خیلی خوب میشد.اگه هم گیر نیاوردین
    با هندفری های والکمن سونی اریکسون مقایسه کنید.همون هندفریهایی که رو w810 و w800 و اینا هست

Last edited by saman65; 23-02-2008 at 17:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •