تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: مشکل تایپ فارسی در Ulead Video Studio 11

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام به تمامی دوستانی که برای حل این مشکل نظرات و پیشنهادات خود را ارائه می دهند فقط از عزیزان یه خواهش دارم اگه میخواین پیشنهاد بدین اول خودتون با این نرم افزار کار کنید ببیند میشه یا نه بعد بیاد پیشنهاد بدهید اون هایی که همین جوری میان میگن با نرم افزار مریم یا ... کار کنید معلوم که اصلاً خبری از این نرم افزار ندارن من خودم هرجوری بوده با هر نرم افزاری که شده امتحان کردم ولی تا حالا که نشده. این شاءا... که یه راه حلی ساده ایی برای حل این مشکل هم برای من و بقیه پیدا بشه.

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام به تمامی دوستانی که برای حل این مشکل نظرات و پیشنهادات خود را ارائه می دهند فقط از عزیزان یه خواهش دارم اگه میخواین پیشنهاد بدین اول خودتون با این نرم افزار کار کنید ببیند میشه یا نه بعد بیاد پیشنهاد بدهید اون هایی که همین جوری میان میگن با نرم افزار مریم یا ... کار کنید معلوم که اصلاً خبری از این نرم افزار ندارن من خودم هرجوری بوده با هر نرم افزاری که شده امتحان کردم ولی تا حالا که نشده. این شاءا... که یه راه حلی ساده ایی برای حل این مشکل هم برای من و بقیه پیدا بشه.
    سلام

با نرم افزار LeoMoon Persian TTT کار کردین؟
    این تو نسخه کورل ویدئو12 فارسی راحت میشه نوشت فکر کنم اینجوری بود که تو خود نرم افزار مینویسی بعد کپی می کنی به کورل.

موفق باشی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با سلام به تمامی دوستان . خسته نباشید به مسئولین سایت . در مورد تایپ فارسی در یولید ویدئو استدیو 11 سئوال داشتید. من خودم این بلا سرم اومد . و چند هفته ای منو درگیر خودش کرد اما بالا خره مشکل رو حل کردم. خیلی ساده بود با یه طرفند ساده اگه (البته اگه در دستگاه شما جواب بده) من همه فارسی ساز ها رو تست کردم هیچ کدوم جواب نداد که نداد . مثل مریم . ای پی تی . شتاب فارسی نگار و ...
    اما با یه ترفند با برنامه ipt 5 تونستم فارسی رو خیلی راحت و مستقیم در یولید بنویسم.
    وارد برنامه یولید بشوید. به قسمت title بروید. برنامه ipt5رو اجرا کنید و ان را در حالت تایپ مستقیم قرار دهید.(یعنی کلید ctrl +dرو بفشارید). برنامه کنار ساعت ویندوز می رود وارد یولید شوید. یکی از فونت های ipt5 رو انتخاب کنید. و بر رو آیکون برنامه که کنار ساعت ویندوز هست دو بار کلیک کنید. رنگ برنامه قرمز رنگ می شود.در یولید چند کلمه بنویسید. حالا دو حالت وجود دارد: یا مستقم فارسی می نویسد. یا حروف عجیب قریب می شود. در حالت دوم در همان حالت در هم و ور هم مثلا بنویسد ( به نام خدا)نکته:(در طی تمامی این حالات صفحه کلید را فارسی نکنید). وقتی به نام خدا رو نوشتید فونت جمله را به یکی دیگر از فونت های برنامه ipt5 تغییر بدهید.امیدوارم که درست بشه. در صورتی که درست شد می توانید در ادامه متن یک کلیک کنید و فارسی را مستقیم تایپ کنید. البته برنامه iptدر حالت تایپ مستقیم باشد. بعد اتمام کار برنامه رااز حالت تایپ مستقیم خارج کنید . چون صفحه کلید قاتی می کند. امیدوارم که جواب بده . انشاءالله . با تشکر.
    مرسی از راهنماییت ممنونتم

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    از نرم افزار leomoon persian type استفاده کن جواب میده من خودم استفاده کردم
    از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونی دانلودش کنید

در آغاز فعالیت saeedavril's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

خسته نباشید

دوستان من همه راه هارو رفتم ولی برای ورژن جدید این نرم افزار مشکلم حل نشد !!!!VideoStudio Pro X6
    ممنون میشم کمک کنید
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    لینک PDF مشکل دارد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021

پيش فرض

ادرس لینک اشتباهه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

ادرس لینک اشتباهه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ار فارسی نویس مریم استفاده کنید. اوکیه و کار میکنه.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •